ZYXEL Fiyatları ve Modelleri

ZYXEL
FİYAT
STOK KONUMU
STOK DURUMU

ZYXEL

  için 15 ürün bulundu

1989 yılında bir apartman dairesinde dört girişimci arkadaşın kurduğu Zyxel, bugün tüm dünyaya iletişim altyapısı desteği sağlıyor. 30 yılı aşkın bir süredir aynı heyecanla inovasyon ve kullanıcı memnuniyetine odaklanan Zyxel, ihtiyaçlara yaratıcı çözümler sunan teknolojiler sayesinde hayatı kolaylaştırıyor. Üçü bir arada veri faks ve ses modemini dünyada ilk geliştiren marka olarak Zyxel, pazarda yer alan mevcut ürünleri ağ teknolojileriyle entegre ederek telekomünikasyon şirketleri, servis sağlayıcılar, işletmeler ve ev kullanıcıları için iletişim altyapısı geliştirmeye lider bir kurum olarak devam ediyor.

İş dünyasına sunduğu inovatif ağ çözümlerine ilave olarak bireylerin sosyal yaşamını zenginleştirmeyi ve daha eğlenceli hâle getirmeyi de misyon olarak seçen marka, yeni nesil bağlantı teknolojileri geliştirmeyi sürdürüyor. Her an çevrim içi olabilmenin insan yaşamının vazgeçilmez bir parçası olduğu günümüzde, kullanıcı gereksinimlerine oldukça inovatif fikirlerle yaklaşan Zyxel, kaliteli internet bağlantısına verdiği önemi tüm ürünlerine yansıtmayı başarıyor. Yüksek verimlilik ve uzun ömürlü kullanım ortaya koyan cihazlarıyla beklentilerinizi karşılamakta hiç zorlanmayan marka sayesinde kablosuz bağlantı hatası, sınırlı Wi-Fi erişimi ve menzil yetersizliği gibi sorunlar tarih oluyor.

Zyxel Ürünleri

Zyxel ürünlerini kullanıcılar için ev, iş ve servis sağlayıcı başlıkları altında sınıflandırıyor. Kullanıcı kategorisi ve ihtiyacına göre farklı özelliklerde geliştirilen Zyxel modem, switch, ‌wireless adaptörler Teknosa'da geniş bir ürün yelpazesi hâlinde bulunuyor. Zyxel Wre6602 Ac1200 Dual Band Wifi Range Extender, Zyxel WRE2206 300MBPS Menzil Genişletici/Acces Point, Zyxel Wap3205 V3 300Mbps Kablosuz 5-Port 2X7 Dbı Değiştirilebilir Antenli Evrensel Menzil Genişletici gibi sinyal genişleticiler hem bireysel kullanıcılar hem de iş yerleri için uygun çözümler sunarak kesintisiz ve sınırsız internetin kapılarını aralıyor.

Taşınabilir router modeli Zyxel WAH7601 Taşınabilir CAT4 LTE 4G Router sayesinde interneti gittiğiniz yere götürmenizi sağlayan Zyxel, Zyxel VMG3925B10-B AC1600 Fiber Destekli Adsl/Vdsl Modem/Router modeliyle de ağ problemlerine etkili çözüm oluşturuyor. Kullanıcı dostu bir yaklaşımla piyasaya sunulan Zyxel ağ modemlerinden Zyxel VMG3313-B10A fiyat performans ilişkisiyle kullanıcılardan tam not alıyor.

Zyxel Kablosuz Ağ Bağlantısı Çözümleri

Gelişen teknolojiyle birlikte artık evlerde internet bağlantısına ihtiyaç duyan birden fazla cihaz bulunuyor. Akıllı telefon, bilgisayar, televizyon ve tablet gibi cihazlardan en iyi ve etkili verimi alabilmek için hızlı internet erişimine ve dolayısıyla güçlü bir ağ yapısına ihtiyaç duyuluyor. Zyxel ev kullanıcıları için sunduğu bulut sistemiyle tüm ağ ihtiyaçlarınızı karşılayan ürünler sağlıyor. Marka bunun yanı sıra mobil cihazlarınızı kullanarak evdeki kişisel bulutlarınızı yaratıp nereye giderseniz gidin tüm verilerinize erişebilmenize imkân tanıyor. Zyxel modem kullanıcıları her an sorunsuz ve kesintisiz internetin tadını çıkarıyor.

Zyxel iş alanında ağ problemlerine etkili çözümler sunuyor. İş ağları için en önemli problemler farklı ağ ekipmanlarının kararsız çalışması ve entegre olma problemi olarak tanımlanıyor. Kurumsal ağ hizmetlerinde çalışma zincirinin her parçası için bağlantı çözümleri vizyonuna sahip Zyxel, kullanıcılara tekrarlayan ağ görevleri yerine kolay yönetilebilir, entegre bir ağ deneyimi yaşamaları için One Network sistemi sunuyor.

Ev, ofis, servis sağlayıcılara yönelik farklı kurulum ihtiyaçlarını karşılayan geniş bant ağ endüstrisinin küresel liderlerinden biri olsan Zyxel, kurulduğu günden bu yana servis sağlayıcılarının ilk tercihi olmaya devam ediyor. 400.000'den fazla KOBİ ve işletmenin bağlantı problemlerini çözen ve yaklaşık olarak 100 milyon son kullanıcıya ulaşan Zyxel, kullanıcı ihtiyaçlarını bilen yerel çalışanlarıyla birlikte sunduğu servis ve teknik inovasyon sayesinde servis sağlayıcıların tercih ettiği ilk markalar arasında yer alıyor.

Siz de ağ çözümlerinde alanında lider markalardan Zyxel'in ürünlerine yüksek güvenceyle sahip olmak isterseniz Teknosa'yı ziyaret edebilir, uygun ödeme ve fiyat avantajlarından faydalanabilirsiniz.