Ttec Fiyatları ve Modelleri

133 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
 • Yeni
  Ttec 2024 Ultra Powerslim S 10000 mAh LED Göstergeli Siyah Powerbank

  Ttec 2024 Ultra Powerslim S 10000 mAh LED Göstergeli Siyah Powerbank

  684,76 TL
 • Yeni
  Ttec 2024 20W Rechanger Ultra 50000 mAh LCD Göstergeli Siyah Powerbank

  Ttec 2024 20W Rechanger Ultra 50000 mAh LCD Göstergeli Siyah Powerbank

  3.097,70 TL
 • Yeni
  Ttec 2024 Rechanger Ultra 30000 mAh LED Göstergeli Siyah Powerbank

  Ttec 2024 Rechanger Ultra 30000 mAh LED Göstergeli Siyah Powerbank

  1.467,33 TL
 • Ttec PowerSlim LCD 20.000 mAh USB-C Giriş Çıkış Taşınabilir Şarj Aleti Powerbank Siyah
  Kredi Fırsatı
  5.0 (1 Değerlendirme)

  Ttec PowerSlim LCD 20.000 mAh USB-C Giriş Çıkış Taşınabilir Şarj Aleti Powerbank Siyah

  649 TL
 • Ttec SmartCharger 10.5W USB-A Seyahat Şarj Aleti Ve Lightning Kablo 1m Beyaz

  Ttec SmartCharger 10.5W USB-A Seyahat Şarj Aleti Ve Lightning Kablo 1m Beyaz

  489,11 TL
 • ttec SmartCharger PD 30W USB-C Seyahat Hızlı Sarj Aleti Beyaz

  ttec SmartCharger PD 30W USB-C Seyahat Hızlı Sarj Aleti Beyaz

  641 TL
 • Ttec Easy Grip Araç İçi Telefon Tutucu

  Ttec Easy Grip Araç İçi Telefon Tutucu

  399,90 TL
 • Ttec AlumiCable Type-c Lightning 150cm Uzay Grisi Hızlı Şarj Kablosu

  Ttec AlumiCable Type-c Lightning 150cm Uzay Grisi Hızlı Şarj Kablosu

  441 TL
 • Ttec Alumicable iPhone Şarj Kablosu Gümüş
  5.0 (1 Değerlendirme)

  Ttec Alumicable iPhone Şarj Kablosu Gümüş

  281 TL
 • Ttec Pop Mikrofonlu 3.5 MM Siyah Kulak İçi Kulaklık

  Ttec Pop Mikrofonlu 3.5 MM Siyah Kulak İçi Kulaklık

  189 TL
 • Ttec ExtremeCable Ekstra Dayanıklı iPhone Lightning Şarj Kablosu 150cm Siyah

  Ttec ExtremeCable Ekstra Dayanıklı iPhone Lightning Şarj Kablosu 150cm Siyah

  271 TL
 • Ttec Rio Mikrofonlu Siyah Kulak İçi Kulaklık

  Ttec Rio Mikrofonlu Siyah Kulak İçi Kulaklık

  399 TL
 • Ttec AirBeat UltraSlim Gerçek Kablosuz TWS Uzay Grisi Bluetooth Kulaklık
  Kredi Fırsatı

  Ttec AirBeat UltraSlim Gerçek Kablosuz TWS Uzay Grisi Bluetooth Kulaklık

  1.399 TL
 • Ttec Smartcharger QC PD Seyahat Şarj Aleti 18W Beyaz

  Ttec Smartcharger QC PD Seyahat Şarj Aleti 18W Beyaz

  499,90 TL
 • Ttec ExtremeCable Ekstra Dayanıklı Micro USB Şarj Kablosu 150cm Siyah

  Ttec ExtremeCable Ekstra Dayanıklı Micro USB Şarj Kablosu 150cm Siyah

  279,90 TL
 • Ttec Rio Mikrofonlu Beyaz Kulak İçi Kulaklık

  Ttec Rio Mikrofonlu Beyaz Kulak İçi Kulaklık

  301 TL
 • Ttec Alumicable Mini 30cm iPhone Şarj Kablosu - Uzay Grisi

  Ttec Alumicable Mini 30cm iPhone Şarj Kablosu - Uzay Grisi

  249,90 TL
 • Ttec Easydrive Pro Araç İçi Telefon Tutucu

  Ttec Easydrive Pro Araç İçi Telefon Tutucu

  349,90 TL
 • Ttec Smartcharger Air Iphone-apple Watch-airpods Kablosuz Hızlı Şarj Aleti Ve Pd 20w Seyahat Şarj Aleti 
  Kredi Fırsatı

  Ttec Smartcharger Air Iphone-apple Watch-airpods Kablosuz Hızlı Şarj Aleti Ve Pd 20w Seyahat Şarj Aleti 

  1.549 TL
 • Ttec PowerSlim LCD PD 20.000 mAh USB-C Taşınabilir Siyah Şarj Aleti Powerbank
  Kredi Fırsatı

  Ttec PowerSlim LCD PD 20.000 mAh USB-C Taşınabilir Siyah Şarj Aleti Powerbank

  1.999 TL
133 üründen  ürün görüntülediniz

Teknoloji, hayatınızın her yerinde artık sizinle beraber. Akıllı telefonlar, bilgisayarlar, televizyonlar derken, giyilebilir teknolojinin de hayatımıza dahil olmasıyla birlikte yaşamımızın her anında yanınızdalar. Elektronik cihazların gelişmesi, onlarla birlikte kullanabileceğiniz mobil aksesuarları da çeşitlendiriyor ve bu aksesuarlar sizin kullanım tercihlerinize özel bir kullanım deneyimi ile işinize, okulunuza, görüşmelerinize, günlük yaşamınıza, plan ve programlarınıza yardımcı oluyor.

Mobil aksesuarlarda tasarım ve fonksiyonelliğin birleştiği inovatif yaklaşımıyla birlikte, üstün hizmet kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeden 1995 yılından beri ulaşılabilir fiyatlarla sizlere ürünlerini sunmayı hedefleyen, Türkiye'nin öncü ve global markası Ttec, ülkemiz başta olmak üzere günümüzde 25'ten fazla ülkede tüketiciyle buluşuyor. Teknik desteği ve müşteri hizmetleriyle ürünlerine duyduğu güveni kanıtlar nitelikte faaliyetlerini sürdürüyor.

Elektronik cihaz aksesuarları dendiğinde adından sıkça söz ettiren Ttec iPhone şarj aleti, powerbank, kulaklık, telefon tablet tutucu, bluetooth kulaklık, batarya ve daha birçok farklı ürüne sahip geniş yelpazesiyle tüketicinin elektronik cihazlarını uyumla kullanabilmesi için destek sağlıyor.

Neden Ttec'i Tercih Etmelisiniz?

Günümüzde elektronik cihazlar, günlük hayatımızı kolaylaştırmaya, kolayca iletişim kurabilmemize, vaktimizi verimli ve eğlenceli geçirebilmemize ve daha birçok şeye yardımcı oluyor. Özellikle yoğun iş, okul, yaşam temposu olan kişilerin tercih edebileceği mobil aksesuarlar, kimi zaman bir toplantımızı kolaylaştırıyor veya sıkıcı gelen bir yolculuğu eğlenceli hale getiriyor. Yediden yetmişe her yaştan insanın kolaylıkla kullanabileceği, farklı mobil cihazlara uyum sağlayabilen ve kalitesinin her zaman arkasında bulunan Ttec, ergonomik ve üstün performansa sahip cihazları için 2 yıla kadar garanti veriyor. Tasarım ve fonksiyonelliği birleştiren ürünleriyle Ttec, her bütçeye uygun fiyatlarıyla global bir bağımsız araştırma şirketi tarafından mobil aksesuar kategorisinde Türkiye'nin en çok tercih ve tavsiye edilen markası seçilmiştir.

Ttec Ürünleri

Ürün çeşitliliği oldukça geniş olan Ttec'in sıklıkla tercih edilen ürünleri arasında, Ttec şarj kablosu ve Ttec şarj aleti, Ttec powerbank ve Ttec kulaklık bulunuyor. Ancak size kolaylığı ulaştıran ürünler bununla da sınırlı değil. Bluetooth kulaklık ve hoparlörler, kablolu kulaklıklar, son teknoloji taşınabilir şarj aletleri, telefon tutucular, spor kol bantları veya bel çantaları, koruma kılıfları, ekran koruyucular olarak liste uzuyor. Yüksek kaliteli ses iletim özelliği ve çevreden gelen sesi azaltarak kolayca konuşma ve çağrı cevaplama ya da sonlandırma imkanı sağlayan mikrofonlu stereo kulaklıkları, mıknatıslı Easy Carry özelliği sayesinde çanta içinde kabloların karışma derdini sona erdiren kablolar da tüm mobil cihazlara uyum sağlıyor. Telefon tutucular, güvenli bir sürüş için kolay kullanım sağlarken, farklı boyutlarda telefonlar için ayarlanabilir kanatları veya manyetik yüzeyi ile uzun süre kullanıma imkan sağlıyor. Spor kol bantları ve bel çantaları, evde, arabada, sporda, hayatın her anında mobil cihazınızın güvenli şekilde kullanıma hazır olmasını sağlıyor. Spor kol bantları, sporda terleme veya yağmur gibi hava koşullarından etkilenmeden, cihazınızı yanınızda taşıyabilir, spor esnasında müzik dinleyebilir, dokunmatik şeffaf penceresi sayesinde telefonunuzu kılıftan çıkarmadan kullanabilirsiniz.

Ttec Powerbank

Yoğun yaşamımızda çoğu zaman hareket halindesiniz ve ev/ofis dışında bazen uzun süreler vakit geçiriyor olabilirsiniz. Hayatımızn her anında bize yardımcı olan mobil cihazlar ise hiç beklemediğiniz bir anda şarjı biterek sizi yarı yolda bırakabiliyor. Böyle durumlarla karşılaşmamak için, son teknoloji ürünü olan taşınabilir şarj aletleri ya da diğer adıyla powerbank cihazlar sorunlarınıza çözüm buluyor. Ttec Powerbank cihazlar, 5000, 7000, 10000, 20000, 20800 mAh kapasiteleriyle herkesin kendine göre ihtiyacı olan ürünü almasına imkan sağlıyor. Yüksek kapasiteli bataryası, hafif yapısı ve dayanıklı malzemesiyle yıllarca güvenle kullanabileceğiniz Powerbank çeşitleri, USB, Type-C çıkışı seçenekleriyle, telefon, tablet, akıllı saat, oyun kumandası gibi farklı cihazlarınızı da akım koruması sayesinde güvenli ve pratik olarak şarj etmenize olanak sağlıyor. ReCharger Duo LED ve AlumiSlim LCD taşınabilir şarj aleti, LCD pil göstergesiyle batarya doluluk oranı takip edilebilmesini sağlayarak, ihtiyaç durumuna göre şarj etmeyi mümkün kılıyor. Ttec'in çok çıkışlı ürünleri 2, 4 veya 5 cihazın tek bir taşınabilir şarj cihazıyla aynı anda şarj edilmesine imkan sağlıyor. Farklı renk seçenekleriyle ve estetik tasarımıyla, avuç içinize veya cebinize bile sığdırabileceğiniz Ttec powerbank çeşitleri, çantanızın baş ürünü olmaya aday!

Ttec Şarj Kablosu ve Şarj Aleti

Günümüzde yanımızdan ayırmadığımız mobil cihazları en güvenli şekilde şarj etmek ve hızlı bir şekilde kullanmaya devam etmek için Ttec'in son kalite ürünleri tüketiciyle buluşuyor. Ttec markası, Lightning, Type-C, Micro USB, universal çeşitleriyle de, farklı mobil cihaz sahiplerinin şarj cihazı ihtiyacına yanıt veriyor. Ttec android veya Ttec iphone şarj aleti hızlı şarj özelliğiyle, 2.1 veya 3.1A akım seçeneklerini kullanıcıya sunuyor. AlumiCable Ttec iphone şarj kablosu Apple lisanslı (MFi) olmasıyla da şarj ve veri senkronizasyonunu mobil cihazınıza hiçbir zarar vermeden gerçekleştiriyor ve şık, koruyucu alüminyum kaplamasıyla da göze hitap ediyor. Ttec iphone şarj aleti fiyat açısından da tüketici memnuniyetini önde tutarak, üstün kaliteyi uygun fiyatlarla size sunmayı amaçlıyor.

Ttec iPhone şarj aleti Teknosa'da!

“Herkes için teknoloji” mottosuyla müşterilerine en hızlı ve avantajlı fiyatlar sağlamayı ilke olarak edinen Teknosa, kalite ve kullanıcı memnuniyetini her zaman ön planda tutuyor. Mobil aksesuarlar konusunda kalite ve uygun fiyatlı ürünleri bünyesinde barındıran Ttec'in hayatınızı kolaylaştıracak güvenli ve uygun fiyatlı ürünlerine garantili olarak sahip olmak için Teknosa'yı ziyaret etmeyi unutmayın!

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.