Samsung TV Fiyatları ve Modelleri

Televizyon
FİYAT
STOK DURUMU
Televizyonlar

Hem en uygun fiyatlı hem son teknoloji TV modelleri Teknosa'da! TV fiyatlarını ve TV özelliklerini karşılaştırın, kullanıcı yorumlarını okuyun ve Teknosa güvencesiyle satın alın. Aradığınız TV sizi bekliyor.

EN FAVORİ MARKALAR

Televizyon

  için 35 ürün bulundu
Tükenmek Üzere
Tükenmek Üzere

Dünyanın en gelişmiş teknoloji şirketlerinden Samsung, devrimsel niteliklere sahip olan yeni nesil ürünleriyle bilişim çağının yenilik öncülerinden olmayı sürdürüyor. Çok sayıda elektronik eşyayı başarıyla üreten marka, ev sineması sistemleri konusunda uzun yıllardır sahip olduğu deneyimlerle büyük ilerlemeler katediyor. Geçmişte ilk 75'' boyuta sahip olan akıllı TV'leri üreten Samsung, bugün onlarca farklı ölçü ve kalitede model üretimleri yaparak seyir keyfinizi artırmayı hedefliyor. Evinizde ya da iş yerinizde TV izleme etkinliklerini çok özel keyif anlarına dönüştüren marka, ev sineması sistemleri ve akıllı özelliklere sahip olan TV modelleriyle görüntü kalitesinde çağ atlatan yenilikler getiriyor. 4K teknolojisine sahip olan yeni nesil Smart LED TV modelleriyle, CRYSTAL Ultra HD teknolojisini Teknosa kullanıcılarıyla tanıştırıyor.

Samsung Televizyon Modelleri

QLED, The Frame, The Serif, The Sero, gibi özel seriyle TV kullanımına yeni bir boyut kazandıran Samsung, klasik TV formatını yıkarak her televizyonu bir tabloya dönüştürüyor. Sıra dışı duvar kağıtlarının da yardımıyla kapalı oldukları anlarda tabloya dönüşen televizyonlar, bulundukları alana estetik değer katarak ortamı güzelleştiriyor. Profil çerçevesi resim çerçevesi gibi görünen ürünler, kişisel zevklerinize göre dizayn edebileceğiniz birer sanat eseri görevi üstleniyor. HD, FHD, Ultra HD, QLED , 4K, 8K,CRYSTAL Ultra HD ve CRYSTAL UHD gibi çeşitli görüntü standartlarını en üst seviyede performansla aktaran modeller, görüntüleme teknolojisi ve tasarım bakımından değişiklik gösteriyor. Yeni nesil akıllı TV modellerine yepyeni özellikler ekleyen Samsung TV modelleri, geniş ekran boyutları, 3 boyutlu surround ses deneyimleri ve kristal keskinliğinde görüntü anlayışlarıyla TV izleme keyfinize anlam katıyor. Smart TV özellikleri bulunan çok sayıda model, onlarca farklı platforma ücretsiz erişim avantajı sunuyor. 40'', 55'', 65'', 82'' gibi boyutları bulunan Samsung televizyonlar, her boyuttaki alanda etkili bir performans sergiliyor. Samsung'a özel platformlar aracılığıyla dilediğiniz dizi ya da filmi izleyebilir, sosyal medya uygulamalarınızı ve görüntülü görüşmelerinizi TV üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

Samsung Televizyon Boyutları

Samsung televizyon modelleri, boyutları bakımından çok fazla seçeneğe sahip. 32'', 40'', 43'', 50'', 55'' gibi modellerin yanı sıra 65'', 75'', 82'', 85 gibi dev ekranlı ürünler de bulunuyor. Samsung televizyon modelinin boyutunu ürünü kullanacağınız alanın ölçülerine göre seçebilir, izleme açınızı dikkate alarak büyük ya da küçük ürünler tercih edebilirsiniz. Örneğin, küçük alanlar için daha küçük ölçülü ürünleri tercih edebilir, büyük alanlar için dev ekranlar satın alabilirsiniz. Ürünleri seçerken TV ünitenizin boyutunu ölçmeyi ve satın alacağınız modelle karşılaştırmayı da ihmal etmemelisiniz. Bu sayede oluşabilecek ölçü uyumsuzluklarının önüne geçebilirsiniz. Ürünlerin her birinin genişlik, yükseklik ve derinlik oranları değişiklik gösteriyor. Satın almadan önce hem stantlı boyutları hem de stantsız boyutları inceleyebilir, ürünlerin ölçülerini değerlendirebilirsiniz. Ürünleri satın almadan önce, ''Samsung televizyonlar nasıl özelliklere sahiptir?'' gibi sorularınızın cevaplarını aşağıda gözlemleyebilirsiniz.

Samsung TV Özellikleri

Teknoloji alanında her geçen gün bir yeniliğe imza atan Samsung; Amazon Prime, YouTube, Netflix, Facebook ve daha çok sayıda sosyal medya platformu ve uygulamaya anında erişim sunuyor. Ekran özellikleriyle şaşırtıcı derecede bir netlik sunan televizyonlar, görüntüleri en yüksek kalitede izleyebilmenize imkan veriyor. Kristal ekran teknolojisini kullanıcılarıyla buluşturan marka, 4K kristal işlemci, 3 taraflı çerçevesiz tasarım, 4K çözünürlük ve daha fazlasını evlerinize getiriyor. Evinizde bir sinema perdesine sahip olmanızı sağlayan marka, milyonlarca rengi gerçek tonunda göstermeyi başarırken, parlak ve keskin renkleri salonunuzla bütünleştiriyor. Kontrast bakımından oldukça zengin olan modeller, arka aydınlatma sistemiyle hareket ederek görüntülerin daha fazla parlaklık ve derinlik sunmasını sağlıyor.FHD görüntü kalitesiyle karşılaştırıldığında 4 kat daha fazla piksel sunan 4K TV modelleri, uzaktan erişim özellikleri sayesinde çok sayıda ayrıcalığı bir araya getiriyor. Bazı modellerde çıkarılabilir zemin ayağı özelliği de bulunuyor. Bu sayede bir TV ünitesine gerek kalmadan istenilen alana taşınabilen televizyonlar, mobil kullanım sunuyor. NFC, Miracast gibi özellikleri bulunan akıllı TV'ler, tablet, PC ya da akıllı telefon ekranınızı televizyona yansıtabiliyor. Klavye, mouse, web kamera gibi eklentileri bağlayabileceğiniz USB girişleri bulunan Samsung TV'ler, hem kişisel görüşmeleriniz için hem de iş için ihtiyaç duyabileceğiniz kullanışlı eklentileri çalıştırabiliyor. Wi-Fi, Bluetooth gibi bağlantı özellikleri bulunan ürünler, dilediğiniz diziyi ya da filmi yüksek kalitede izleme özgürlüğü sunarken, gerçek 3 boyutlu ses deneyimini de odanıza getiriyor.

Samsung Televizyon Yorumları

Çok sayıda yeni modeli ve yeni özelliği kullanıcılarla buluşturan Samsung, TV ürünlerinde satış rekorları kırmayı sürdürüyor. Enerji verimliliği, ekran kalitesi, arayüz hızı, işlemci hızı ve daha pek çok konuda övgü toplayan Samsung televizyon çeşitleri, ev tipi kullanımlar dışında ofis ve iş yerleri için de uygun seçenekler sunuyor. Konaklama işletmeleri, yeme-içme sektörü işletmeleri ve diğer tüm alanlarda kullanılabilen televizyonlar, seçkin özellikleriyle TV kullanımını pratik bir hâle getiriyor. Kullanıcıların ürünlerle ilgili yorumlarını Teknosa üzerinden de inceleyebilir, her ürünün yanında bulunan ''yorumlar'' sekmesine göz atabilirsiniz.

Samsung Televizyon Fiyatları

Samsung televizyon fiyatları, Teknosa farkıyla çok avantajlı seçenekler sunuyor. Evinizde sinema keyfi yaşamak için oldukça makul fiyatlar sunan Teknosa ile kampanyaları ve fırsatları değerlendirebilir, dilediğiniz ürünü anında sepete ekleyebilirsiniz. Samsung televizyonlar ve fiyatları arasında karşılaştırmalar yapabilir, eviniz için en uygun olan seçenekleri hemen değerlendirebilirsiniz. İsterseniz, Samsung 55RU7300 fiyat seçeneklerini görebilir, diğer Samsung 55'' ekranlarla karşılaştırabilirsiniz. Kategori içerisinde bulunan 4K modelleri gözden geçirebilir, QLED teknolojisini inceleyebilirsiniz.