Samsung Ankastre Fırın Fiyatları ve Modelleri

4 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
 • Samsung Nv60m7140bw/Tr Ankastre Fırın

  Samsung Nv60m7140bw/Tr Ankastre Fırın

  11.988,91 TL
 • Samsung NV60K5140BW/TR 60 L 7 Programlı Ankastre Fırın

  Samsung NV60K5140BW/TR 60 L 7 Programlı Ankastre Fırın

  9.579 TL
 • Samsung NV60K5140BB/TR Ankastre Fırın Siyah 
  Tükenmek Üzere

  Samsung NV60K5140BB/TR Ankastre Fırın Siyah 

  12.499 TL
 • Samsung NV60K3110BS/TR Inox Ankastre Fırın

  Samsung NV60K3110BS/TR Inox Ankastre Fırın

  8.999 TL

Samsung Ankastre Fırın

Samsung ankastre fırınları ile aşçılığınızı konuşturmaya başlayın! Zengin pişirme fonksiyonlarından tasarımına kadar övgü toplayan Samsung ankastre fırınlar gelişmiş özellikleriyle şimdi Teknosa'da! Siz de mutfağınıza yakışacak, uzun ömürlü ankastre fırınınıza sayfamızdan sahip olabilir, hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

Gelişmiş Fonksiyonlarıyla Samsung Ankastre Fırınlar

Samsung ankastre fırın modellerinin en ayırt edici özelliklerinden biri, sahip olduğu eşsiz teknolojiler. Örneğin, Dual Cook Flex bunlardan biri ve yemek hazırlığınızda hem zamandan hem enerjiden tasarruf etmenizi sağlıyor. Böylece yemek hazırlama süresinde %22'lere varan kısalmalara ulaşabilir, enerji tüketiminde de %20 oranında tasarruf elde edebilirsiniz. İşlevsel ısı yalıtım sistemi de yiyecekleri çok daha eşit şekilde pişirebiliyor. Fanın etrafındaki havayı ısıtan bu sistem özellikle pişirme ve kavurmalar için çok ideal. Çift fana sahip Samsung ankastre fırınlar da zıt yönde dönerek ısıyı fırının her kısmına dağıtabiliyor. Bu sayede fırına yerleştirdiğiniz gıdalarınızın tüm bölümü eşit şekilde pişebiliyor. Güvenli kullanım için de yüksek voltaj koruma fonksiyonu öne çıkıyor. Bu fonksiyon sayesinde voltaj dalgalanmalarından kaynaklanabilecek olası hasar ve kazaların da önlenmesi amaçlanıyor. Voltaj aşırı yükseldiğinde bunu algılayan sistem, otomatik bir şekilde güç beslemesini kesebiliyor. Pişirme zamanlayıcısı, buharlı temizlik, çocuk güvenlik kilidi ve tekli modlar da Samsung ankastre fırın yorum ve geri bildirimlerinde öne çıkan fonksiyonlar arasında yerini alıyor.

Genel Özellikler

Samsung ankastre fırın modelleri 60 litre, 70 litre, 75 litre gibi farklı iç hacimlere sahip. Bu sayede yemek hazırlıklarınıza uygun kapasiteye sahip ankastre fırınınıza hemen sahip olabilirsiniz. Samsung ankastre fırın ölçüleri de değişkenlik gösteriyor. Dış ölçülerde; 595 x 595 x 570 mm, 595 x 595 x 565 mm 595 x 595 x 545 mm gibi genişlik, yükseklik ve derinlik boyutlarını görebilirsiniz. Model tercihiniz öncesinde bu ölçülere dikkat etmenizde de yarar var. Bunların yanı sıra pek çok Samsung ankastre fırını A enerji verimliliğine sahip olması ile de bütçe dostu. Yüksek oranda tasarruf imkânı sağlayan A enerji sınıfı sayesinde uzun vadede daha az enerji sarfiyatına erişebilirsiniz. Isı yayma kapasitesi de değişkenlik gösteriyor. 1200 W, 1700 W ya da 1800 W güçlerde görebileceğiniz fırınların alt ve üst ızgaraları da farklı Watt değerlerine sahip. Örneğin, üst ızgara 1600 / 1100 Watt (iç / dış), 2000 / 1000 Watt (iç / dış) gibi değerler görebilirsiniz. Kontrol yöntemi de genel olarak dokunmatik ekranlardan oluşuyor. Bu açıdan kontrol ve yönetimi de son derece modern. Ek olarak açılır kadran sistemi fırınlara zarif ve minimalist bir tasarım olarak etki ediyor. Android ve iOS cihazlarda kullanılabilen uygulama sayesinde, fırını akıllı telefonunuzla Wi-Fi bağlantısı üzerinden kontrol edebilirsiniz. Bu sayede uygulamayı kullanarak fırınınızı her an her yerde izleyebilir, kontrol edebilirsiniz. Bunun için akıllı ev cihazlarının kontrolünü sağlayan SmartThings App Support uygulamasını indirip kurmanız yeterli.

Samsung Ankastre Fırın Fiyatları

Geniş bir aralıkta ilerleyen Samsung ankastre fırın fiyatları da farklı pek çok faktörden etkileniyor. Model çeşitliliği, fonksiyonlar ve gelişmiş özellikler, tasarım bu açıdan fiyat skalasında belirleyici olabilen faktörler. Bununla beraber temizlik ve bakımı kolay olan, A ya da A+ gibi enerji sınıfları ile yüksek verimlilik sağlayan modeller sayesinde uzun ömürlü ve bütçe dostu fırınınıza sahip olabilirsiniz. Döner şiş ya da zıt yönlü fan gibi özelliklere sahip fırınlar da eşit bir şekilde yemeğinizi pişirebildiği için, güzel sonuçlar alabilirsiniz. Dilerseniz, sayfamızdaki fiyat filtreleme özelliğini açarak da bütçeye uygun modelleri sıralayabilirsiniz. Ayrıca akıllı sıralamayı kullanarak da Samsung ankastre fırınları fiyatlarına göre listeleyebilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.