Oral-B Fiyatları ve Modelleri

94 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
 • Oral-B Pro 1 Şarjlı Diş Fırçası Easy Clean

  Oral-B Pro 1 Şarjlı Diş Fırçası Easy Clean

  949 TL
 • Oral-B IO Sensi Clean Şarjlı Diş Fırçası

  Oral-B IO Sensi Clean Şarjlı Diş Fırçası

  2.500 TL
 • Çok Satanlar
  Oral-B Pro 3500 Siyah Şarjlı Diş Fırçası + Seyahat Kabı
  Kredi Fırsatı
  5.0 (1 Değerlendirme)

  Oral-B Pro 3500 Siyah Şarjlı Diş Fırçası + Seyahat Kabı

  1.699 TL
 • Oral-B iO 9 Pembe Şarjlı Diş Fırçası ve Diş Fırçası Başlığı

  Oral-B iO 9 Pembe Şarjlı Diş Fırçası ve Diş Fırçası Başlığı

  8.999 TL
 • Oral-B IO9 Şarjlı Diş Fırçası Siyah
  Kredi Fırsatı
  5.0 (1 Değerlendirme)

  Oral-B IO9 Şarjlı Diş Fırçası Siyah

  7.399 TL
 • Oral-B iO 9 Şarjlı 2'li Siyah-Pembe Diş Fırçası Seti

  Oral-B iO 9 Şarjlı 2'li Siyah-Pembe Diş Fırçası Seti

  15.999 TL
 • Oral-B D103 Vitality Cross Action Şarjlı Siyah Diş Fırçası
  5.0 (3 Değerlendirme)

  Oral-B D103 Vitality Cross Action Şarjlı Siyah Diş Fırçası

  %10
  1.169 TL
  1.049 TL
 • Çok Satanlar
  Oral-B Pro 3900 Şarjlı Diş Fırçası 1+1 Paket
  5.0 (2 Değerlendirme)

  Oral-B Pro 3900 Şarjlı Diş Fırçası 1+1 Paket

  2.689 TL
 • Çok Satanlar
  Oral-B EB60 Sensitive 4'lü Yedek Başlık
  5.0 (11 Değerlendirme)

  Oral-B EB60 Sensitive 4'lü Yedek Başlık

  399 TL
 • Oral-B EB18 3D White 4'lü Yedek Başlık
  4.7 (31 Değerlendirme)

  Oral-B EB18 3D White 4'lü Yedek Başlık

  399 TL
 • Oral-B IO 10 Stardust Beyaz Şarjlı Diş Fırçası
  Kredi Fırsatı

  Oral-B IO 10 Stardust Beyaz Şarjlı Diş Fırçası

  13.549 TL
 • Çok Satanlar
  Oral-B D100 Vitality Cross Action Şarjlı Diş Fırçası (Pembe)
  4.9 (42 Değerlendirme)

  Oral-B D100 Vitality Cross Action Şarjlı Diş Fırçası (Pembe)

  949 TL
 • ORAL-B D305 Pro 1 Şarjlı Turkuaz Diş Fırçası
  Kredi Fırsatı

  ORAL-B D305 Pro 1 Şarjlı Turkuaz Diş Fırçası

  1.424 TL
 • Oral-B EB20 Precision Clean 4'lü Yedek Başlık

  Oral-B EB20 Precision Clean 4'lü Yedek Başlık

  399 TL
 • Çok Satanlar
  Oral-B EB50 Cross Action 4'lü Yedek Başlık
  4.9 (57 Değerlendirme)

  Oral-B EB50 Cross Action 4'lü Yedek Başlık

  399 TL
 • Oral-B EB20-2 Precision Clean Yedek Başlık
  5.0 (4 Değerlendirme)

  Oral-B EB20-2 Precision Clean Yedek Başlık

  329 TL
 • Oral-B iO 4 Mat Siyah Şarjlı Diş Fırçası
  Kredi Fırsatı

  Oral-B iO 4 Mat Siyah Şarjlı Diş Fırçası

  4.199 TL
 • Oral-B iO10 Şarjlı Kozmik Siyah Diş Fırçası
  Kredi Fırsatı
  1.0 (1 Değerlendirme)

  Oral-B iO10 Şarjlı Kozmik Siyah Diş Fırçası

  11.999 TL
 • Çok Satanlar
  Oral-B Aquacare 4 Şarjlı Ağız Duşu
  4.2 (9 Değerlendirme)

  Oral-B Aquacare 4 Şarjlı Ağız Duşu

  3.899 TL
 • Oral-B EB50 Cross Action 2'li Refill Siyah Yedek Başlık

  Oral-B EB50 Cross Action 2'li Refill Siyah Yedek Başlık

  249 TL
94 üründen  ürün görüntülediniz

1950 yılından bu yana ağız sağlığında önce markalardan biri olan Oral-b; diş macunu, ağız bakım suyu, manüel diş fırçası, şarjlı diş fırçası, diş ipi ve ağız duşu ürünleriyle tüketicilerin tercihi oluyor. Amerika'dan dünyaya yayılan Oral-b, Türkiye'de de uzun yıllardır profesyoneller tarafından öneriliyor.

Oral-B Ürünleri ile Sağlıklı Dişler!

Oral-b diş fırçaları diş hekimleriyle birlikte tasarlanıyor. Uzmanlardan onayla hazırlanan ağız bakım ürünleri, dişlerin daha uzun süre sağlıklı ve bakımlı kalmasına yardımcı oluyor. Diş çürükleri, diş taşı, bakteri plağı, diş eti problemleri, hassasiyet, diş renginde sararma, ağız kokusu, diş lekeleri ve ontodontik bakım sorunları için özel ürünler sunan marka; diş minesi koruyucu, diş güçlendirici ürünleriyle ağız bakımda en iyiyi vadediyor. Markanın yetişkin ürünlerinin yanı sıra çocuklar için tasarladığı ağız ve diş bakım ürünleri de kullanıcılara sunuluyor.

Oral-B Modelleri

Oral b diş macunu ve ağız çalkalama suları, günde iki kez ağız bakımı ve diş fırçalamada kullanılarak fırçanın temizlik etkisini tamamlıyor. Ağızdaki plağı yüksek oranda gideren çalkalama suları, fırçanın ulaşamadığı yerlere dahi etki ederek, fırçanın yarım bıraktığı bakımı tamamlıyor. Oralb şarjlı diş fırçası ürünleri, salınım hızları ve hareket kabiliyetleri ile manüel fırçalamadan çok daha iyi ve zahmetsiz temizlik sunuyor. Oral b akıllı diş fırçası sunarak, sıradan bir diş fırçasından çok daha fazlasını arzu edenleri memnun ediyor. Akıllı fırçanın bluetooth bağlantısı sayesinde fırçalamayı akıllı uygulamadan takip edebilirsiniz. Bu sürede, 2 dakika dolana dek fırça sizi yönlendiriyor. Mükemmel ağız bakım deneyimi sunan Oral b akıllı fırça ürünleri, özel seyahat kutuları, çoklu başlıkları ile fark yaratıyor. Rutin diş bakımına rağmen arayüz çürükleri ile sorun yaşayan, diş ipi kullanamayanlar ise Oral b diş fırçası ve ağız duşu seti ile bakımlarını bir adım ileri götürüyor. Ağız duşu, özel haznesine konulan su veya çalkalama suyu yardımıyla fırçanın ulaşamadığı yerleri özenle temizleyerek arındırıyor.

Oral-B Yorumları

Oral b kullanıcıları, ağız bakımın her adımında Oral b uzmanlığına güvenerek hijyeni hissediyor. Oral b şarjlı fırçalar, ilk bakışta kullanıcılara yüksek fiyatlı gelse de uzun ömürlü olmalarıyla beğeni kazanıyor. Oralb şarjlı diş fırçası yedek başlıklar değiştirilerek yıllarca kullanılabiliyor. Uyumlu olduğu takdirde, fırçaya farklı özelliklerdeki Oralb diş fırçası ucu çeşitleri takılarak bakımın en mükemmel hali, tek fırça ile deneyimleniyor. Derinlemesine temizlik sağlayan, çapraz kıllarla dişleri artıklardan arındıran veya beyazlatan farklı başlıklar alınarak diş fırçasının fonksiyonları artırılabiliyor.

Şarjlı Diş Fırçaları Nasıl Kullanılır?

Şarjlı diş fırçalarının kullanımı çok kolay. Eğer Oralb pilli diş fırçası kullanılıyorsa pillerin dolu olduğundan emin olmalı, şarjlı modelleri ile şarj ettikten sonra kullanabilirsiniz. Üzerine az miktarda diş macunu konularak fırçalamaya başlanıyor. Dişlerin yan yüzleri, üstü, önce yatay, sonra dikey ve dairesel hareketlerle fırçalanıyor. Diş fırçaları kullanılırken fazla baskı yapmamak gerekiyor, Oralb fırçalar basınç sensörü sayesinde fazla baskı uygulandığında kullanıcıları uyarıyor. Sadece fırçayı diş yüzeyine doğru tutarak tuşuna basmak, fırçanın temizliğe başlamasına yetiyor. Kusursuz ağız bakımı için 2 dakikalık fırçalamanın ardından ağız çalkalama suyu ile dişler plaktan arındırılıyor. Günde en az iki kez diş fırçalamak yeterli olurken, düzenli fırçalama durumunda ağız duşunun haftada 1 veya 2 kez kullanımı tavsiye ediliyor. Düzenli bakımla ağız içindeki sorunların büyük oranda önüne geçilebiliyor. Eğer akıllı fırçalar kullanılıyorsa, fırçalar telefonlarla eşleştirilerek telefon ekranı üzerinden fırçalama yönergesi takip edilebiliyor. Telefon sizin için kronometre tutarak dişlerinizin her tarafını, toplamda 2 dakika boyunca fırçaladığınızdan emin olmanızı sağlıyor.

Oral-B Fiyatları

Oral b, farklı bütçelere uygun seçeneklerle kullanıcıları karşılıyor. Oral b starter pack ve Oral b d150 modelleri markanın en uygun fiyatlı alternatiflerini oluşturuyor. Temel ağız bakımı için yeterli olan Oral b starter pack, yetişkinler için tavsiye edilirken çocuklar için ise rengarenk desenlerle süslü, küçük diş fırçaları Oral b imzasıyla kullanıcılarla buluşuyor. Şarjlı fırçalar, pilli modellerden daha yüksek fiyatlarla etiketleniyor. Ürünlerin salınım hızı, başlık uyumluluğu, duş eklentisi, şarjlı kullanım süresi gibi detaylar da fiyatlarda değişikliğe neden oluyor. Her modelde kaliteden ödün vermeyen markanın, akıllı modelleri ise şarjlı fırçalar arasındaki en yüksek fiyatlı seçenekleri oluşturuyor. Ağız duşu da fırçalardan daha yüksek fiyatlarla etiketleniyor. Diş ipi bakımını duş ile karşılayan ürünler, kalite dengesini karşılayarak kullanıcıların seçimi oluyor.

Tüm aile için, her ihtiyaca ve bütçeye uygun seçenekler Oral b kalitesi ve Teknosa ayrıcalıklarıyla sizleri bekliyor. Siz de Teknosa'dan Oral B ağız bakım ürünleri alışverişlerinizi yapabilir, kişisel bakımınızı daha konforlu hale getirecek ürünlerle hijyeni hissedebilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.