ORAL-B Fiyatları ve Modelleri

ORAL-B
FİYAT
Çalışma Süresi
STOK KONUMU
STOK DURUMU

ORAL-B için 23 ürün bulundu

Mağazadan Al Seçeneği İle 155,48 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 1.011,08 TL
%22 139 TL 109 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 100,28 TL
%22 139 TL 109 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 100,28 TL
%22 139 TL 109 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 100,28 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 247,48 TL
%25 79 TL 59 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 54,28 TL
%22 139 TL 109 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 100,28 TL
%15 199 TL 169 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 155,48 TL
%12 1.699 TL 1.499 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 1.379,08 TL
%25 79 TL 59 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 54,28 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 155,48 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 54,28 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 155,48 TL
%25 79 TL 59 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 54,28 TL
%13 799 TL 699 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 643,08 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 155,48 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 155,48 TL
%25 79 TL 59 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 54,28 TL
%25 79 TL 59 TL
Mağazadan Al Seçeneği İle 54,28 TL

1950 yılından bu yana ağız sağlığında önce markalardan biri olan Oral-b; diş macunu, ağız bakım suyu, manüel diş fırçası, şarjlı diş fırçası, diş ipi ve ağız duşu ürünleriyle tüketicilerin tercihi oluyor. Amerika'dan dünyaya yayılan Oral-b, Türkiye'de de uzun yıllardır profesyoneller tarafından öneriliyor.

Oral-B Ürünleri ile Sağlıklı Dişler!

Oral-b diş fırçaları diş hekimleriyle birlikte tasarlanıyor. Uzmanlardan onayla hazırlanan ağız bakım ürünleri, dişlerin daha uzun süre sağlıklı ve bakımlı kalmasına yardımcı oluyor. Diş çürükleri, diş taşı, bakteri plağı, diş eti problemleri, hassasiyet, diş renginde sararma, ağız kokusu, diş lekeleri ve ontodontik bakım sorunları için özel ürünler sunan marka; diş minesi koruyucu, diş güçlendirici ürünleriyle ağız bakımda en iyiyi vadediyor. Markanın yetişkin ürünlerinin yanı sıra çocuklar için tasarladığı ağız ve diş bakım ürünleri de kullanıcılara sunuluyor.

Oral-B Modelleri

Oral b diş macunu ve ağız çalkalama suları, günde iki kez ağız bakımı ve diş fırçalamada kullanılarak fırçanın temizlik etkisini tamamlıyor. Ağızdaki plağı yüksek oranda gideren çalkalama suları, fırçanın ulaşamadığı yerlere dahi etki ederek, fırçanın yarım bıraktığı bakımı tamamlıyor. Oralb şarjlı diş fırçası ürünleri, salınım hızları ve hareket kabiliyetleri ile manüel fırçalamadan çok daha iyi ve zahmetsiz temizlik sunuyor. Oral b akıllı diş fırçası sunarak, sıradan bir diş fırçasından çok daha fazlasını arzu edenleri memnun ediyor. Akıllı fırçanın bluetooth bağlantısı sayesinde fırçalamayı akıllı uygulamadan takip edebilirsiniz. Bu sürede, 2 dakika dolana dek fırça sizi yönlendiriyor. Mükemmel ağız bakım deneyimi sunan Oral b akıllı fırça ürünleri, özel seyahat kutuları, çoklu başlıkları ile fark yaratıyor. Rutin diş bakımına rağmen arayüz çürükleri ile sorun yaşayan, diş ipi kullanamayanlar ise Oral b diş fırçası ve ağız duşu seti ile bakımlarını bir adım ileri götürüyor. Ağız duşu, özel haznesine konulan su veya çalkalama suyu yardımıyla fırçanın ulaşamadığı yerleri özenle temizleyerek arındırıyor.

Oral-B Yorumları

Oral b kullanıcıları, ağız bakımın her adımında Oral b uzmanlığına güvenerek hijyeni hissediyor. Oral b şarjlı fırçalar, ilk bakışta kullanıcılara yüksek fiyatlı gelse de uzun ömürlü olmalarıyla beğeni kazanıyor. Oralb şarjlı diş fırçası yedek başlıklar değiştirilerek yıllarca kullanılabiliyor. Uyumlu olduğu takdirde, fırçaya farklı özelliklerdeki Oralb diş fırçası ucu çeşitleri takılarak bakımın en mükemmel hali, tek fırça ile deneyimleniyor. Derinlemesine temizlik sağlayan, çapraz kıllarla dişleri artıklardan arındıran veya beyazlatan farklı başlıklar alınarak diş fırçasının fonksiyonları artırılabiliyor.

Şarjlı Diş Fırçaları Nasıl Kullanılır?

Şarjlı diş fırçalarının kullanımı çok kolay. Eğer Oralb pilli diş fırçası kullanılıyorsa pillerin dolu olduğundan emin olmalı, şarjlı modelleri ile şarj ettikten sonra kullanabilirsiniz. Üzerine az miktarda diş macunu konularak fırçalamaya başlanıyor. Dişlerin yan yüzleri, üstü, önce yatay, sonra dikey ve dairesel hareketlerle fırçalanıyor. Diş fırçaları kullanılırken fazla baskı yapmamak gerekiyor, Oralb fırçalar basınç sensörü sayesinde fazla baskı uygulandığında kullanıcıları uyarıyor. Sadece fırçayı diş yüzeyine doğru tutarak tuşuna basmak, fırçanın temizliğe başlamasına yetiyor. Kusursuz ağız bakımı için 2 dakikalık fırçalamanın ardından ağız çalkalama suyu ile dişler plaktan arındırılıyor. Günde en az iki kez diş fırçalamak yeterli olurken, düzenli fırçalama durumunda ağız duşunun haftada 1 veya 2 kez kullanımı tavsiye ediliyor. Düzenli bakımla ağız içindeki sorunların büyük oranda önüne geçilebiliyor. Eğer akıllı fırçalar kullanılıyorsa, fırçalar telefonlarla eşleştirilerek telefon ekranı üzerinden fırçalama yönergesi takip edilebiliyor. Telefon sizin için kronometre tutarak dişlerinizin her tarafını, toplamda 2 dakika boyunca fırçaladığınızdan emin olmanızı sağlıyor.

Oral-B Fiyatları

Oral b, farklı bütçelere uygun seçeneklerle kullanıcıları karşılıyor. Oral b starter pack ve Oral b d150 modelleri markanın en uygun fiyatlı alternatiflerini oluşturuyor. Temel ağız bakımı için yeterli olan Oral b starter pack, yetişkinler için tavsiye edilirken çocuklar için ise rengarenk desenlerle süslü, küçük diş fırçaları Oral b imzasıyla kullanıcılarla buluşuyor. Şarjlı fırçalar, pilli modellerden daha yüksek fiyatlarla etiketleniyor. Ürünlerin salınım hızı, başlık uyumluluğu, duş eklentisi, şarjlı kullanım süresi gibi detaylar da fiyatlarda değişikliğe neden oluyor. Her modelde kaliteden ödün vermeyen markanın, akıllı modelleri ise şarjlı fırçalar arasındaki en yüksek fiyatlı seçenekleri oluşturuyor. Ağız duşu da fırçalardan daha yüksek fiyatlarla etiketleniyor. Diş ipi bakımını duş ile karşılayan ürünler, kalite dengesini karşılayarak kullanıcıların seçimi oluyor.

Tüm aile için, her ihtiyaca ve bütçeye uygun seçenekler Oral b kalitesi ve Teknosa ayrıcalıklarıyla sizleri bekliyor. Siz de Teknosa'dan Oral B ağız bakım ürünleri alışverişlerinizi yapabilir, kişisel bakımınızı daha konforlu hale getirecek ürünlerle hijyeni hissedebilirsiniz.