Miele Elektrikli Süpürge Fiyatları ve Modelleri

20 Sonuç
Sıralama
Filtreler
 • Miele Triflex HX2 Beyaz Dikey Süpürge

  Miele Triflex HX2 Beyaz Dikey Süpürge

  22.799 TL
 • Miele Scout RX3 SPQL Siyah Robot Süpürge

  Miele Scout RX3 SPQL Siyah Robot Süpürge

  17.999 TL
 • Miele Blizzard CX1 Cat & Dog SKCF5 Powerline 890 W Mango Kırmızısı Toz Torbasız Süpürge

  Miele Blizzard CX1 Cat & Dog SKCF5 Powerline 890 W Mango Kırmızısı Toz Torbasız Süpürge

  17.899 TL
 • Miele Triflex HX1 Smul1 Kablosuz Şarjlı Lotus Beyaz Dikey Süpürge

  Miele Triflex HX1 Smul1 Kablosuz Şarjlı Lotus Beyaz Dikey Süpürge

  %5
  21.499 TL
  20.499 TL
 • Miele Complete C3 Powerline SGDF5 890 W Mango Kırmızı Elektrikli Süpürge

  Miele Complete C3 Powerline SGDF5 890 W Mango Kırmızı Elektrikli Süpürge

  10.399 TL
 • Miele Boost CX1 Powerline SNRF0 Siyah Toz Torbasız Süpürge
  5.0 (1 Değerlendirme)

  Miele Boost CX1 Powerline SNRF0 Siyah Toz Torbasız Süpürge

  11.588 TL
 • Miele Boost CX1 Powerline SNRF0 890 W Graphit Gri Elektrikli Toz Torbasız Süpürge

  Miele Boost CX1 Powerline SNRF0 890 W Graphit Gri Elektrikli Toz Torbasız Süpürge

  19.990 TL
 • Miele SGEF3 Complete C3 Cat & Dog Powerline 890 W Bordo Toz Torbalı Süpürge

  Miele SGEF3 Complete C3 Cat & Dog Powerline 890 W Bordo Toz Torbalı Süpürge

  13.729 TL
 • Miele Boost CX1 Powerline SNRF0 890 W Beyaz Toz Torbasız Süpürge

  Miele Boost CX1 Powerline SNRF0 890 W Beyaz Toz Torbasız Süpürge

  19.990 TL
 • Miele SGFF3 Complete C3 Allergy Powerline 890 W Beyaz Toz Torbalı Süpürge

  Miele SGFF3 Complete C3 Allergy Powerline 890 W Beyaz Toz Torbalı Süpürge

  11.699 TL
 • Miele Blizzard CX1 Powerline SKRF3 890 W Gri Toz Torbasız Süpürge

  Miele Blizzard CX1 Powerline SKRF3 890 W Gri Toz Torbasız Süpürge

  19.248,90 TL
 • Miele SBAF5 C1 Junior Powerline Tech 890 W Mavi Toz Torbalı Süpürge

  Miele SBAF5 C1 Junior Powerline Tech 890 W Mavi Toz Torbalı Süpürge

  7.549 TL
 • Miele Complete C3 Cat&Dog Flex SGEF5 Kırmızı Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

  Miele Complete C3 Cat&Dog Flex SGEF5 Kırmızı Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

  12.399 TL
 • Miele Complete C3 SGFF5 Allergy Lotus Beyaz Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

  Miele Complete C3 SGFF5 Allergy Lotus Beyaz Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

  %14
  14.399 TL
  12.399 TL
 • Miele 11789590 Triflex HX1 Smul1 Kablosuz Gri Şarjlı Dikey Süpürge

  Miele 11789590 Triflex HX1 Smul1 Kablosuz Gri Şarjlı Dikey Süpürge

  19.999 TL
 • Miele Triflex HX1 SMUL0 Kablosuz Beyaz Elektrikli Dikey Süpürge

  Miele Triflex HX1 SMUL0 Kablosuz Beyaz Elektrikli Dikey Süpürge

  23.499 TL
 • Miele Complete C3 Parquet SGSF5 890 W Marine Mavi Toz Torbalı Süpürge

  Miele Complete C3 Parquet SGSF5 890 W Marine Mavi Toz Torbalı Süpürge

  11.900 TL
 • Complete C3 Flex SGDF5 Curry Sarı Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

  Complete C3 Flex SGDF5 Curry Sarı Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

  14.390 TL
 • Miele Blizzard CX1 Powerline SKRF5 890 W Gri Toz Torbasız Süpürge

  Miele Blizzard CX1 Powerline SKRF5 890 W Gri Toz Torbasız Süpürge

  13.499 TL
 • Miele GN 3D Hyclean Toz Torbası
  4.6 (74 Değerlendirme)

  Miele GN 3D Hyclean Toz Torbası

  515,90 TL

Söz konusu ev temizliğiyse en önemli yardımcınız hiç şüphesiz elektrikli süpürgelerdir. Süpürge modelleri yüksek performans, etkili toz ve kir emiş yeteneği, kullanım kolaylığı ve dayanıklılık gibi özellikleriyle ev temizliğini pratikleştirir. İdeal bir elektrikli süpürgede bulunması gereken tüm bu özellikleri ise Miele ürünlerinde bulabilirsiniz. Miele elektrikli süpürge modelleri, farklı ihtiyaç ve beklentilere yanıt veren ürünleriyle ön plana çıkar. Yeni nesil filtreleme sistemi, sessiz çalışma yeteneği, kolay kullanımı ve daha fazlasıyla Miele elektrikli süpürge modelleri, ev işi yükünüzü azaltmak için idealdir.

Miele Elektrikli Süpürge Modelleri

Miele, birbirinden farklı kullanım özelliklerine sahip elektrikli süpürge modelleriyle dikkat çeker. Markanın toz torbalı, toz torbasız, dikey ve robot süpürge çeşitleri bulunur. Toz torbalı elektrikli süpürgeler, hijyenik bir temizlik için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm özelliklere sahiptir. İstenmeyen tüm partikülleri toz torbasına hapseden bu ürünler, torba değişimi esnasında tozların etrafa yayılmasını engeller. Toz torbasız elektrikli süpürgeler ise pratiklik arayanların tercihidir. Bu modeller, torba değişimi zahmetini ortadan kaldırarak tek bir dokunuşla hazneyi boşaltma imkanı sağlar. Miele'nin Boost ve Blizzard serilerinde yer alan modeller, üstün teknolojileri ile beklentilerinizi karşılamayı başarır.

Miele elektrikli süpürge modellerinden biri de dikey süpürgelerdir. Triflex serisinde yer alan Miele dikey süpürge, üçü bir arada kullanım olanağı sunar. Bu ürünleri hem yüksek emiş güçlü dikey süpürge olarak; hem pratik temizlik için dikey süpürge şeklinde hem de el süpürgesi olarak kullanabilirsiniz. Robot süpürge modelleriyle de beğeni kazanan Miele, ev temizliği için vaktiniz olmadığı anlarda en iyi yardımcınızdır. Robot süpürgeniz, silme ve süpürmeyi aynı anda yaparak temizlik zahmetini omuzlarınızdan alır.

Miele Elektrikli Süpürge Özellikleri

Miele elektrikli süpürge modelleri etkili ve rahat bir temizlik için üstün özelliklere sahiptir. Bu ürünler, zemindeki tüm toz ve kirleri hapseden güçlü motor sistemleriyle ön plana çıkar. En inatçı kirleri bile temizleyen Miele elektrikli süpürgeler, hayatınızdaki hijyeni arttırır. İhtiyacınıza göre emiş gücünü ayarlayabileceğiniz bu ürünler, enerjiden tasarruf edebilmenize de olanak tanır.

Miele elektrikli süpürgelerde yer alan ComfortCleam butonu, Gore CleanStream ince toz filtresinin kendi kendisini temizlemesine yardımcı olur. Böylece süpürgenin temizliği için ekstra çaba göstermenize gerek kalmaz. Eksiksiz aksesuarları ile sert zeminlerde, merdivenlerde, kenarlar ve köşelerde de etkili temizliği sürdüren Miele elektrikli süpürge modelleri, Vortex teknolojileriyle hava akımı konusunda benzersiz bir performans sergiler.

Miele Elektrikli Süpürge Fiyatları

Miele elektrikli süpürge fiyatları, modelin özelliklerine, aksesuarlarına ve kalitesine bağlı olarak büyük ölçüde değişkenlik gösterir. Daha kompakt tasarıma sahip olan Miele elektrikli süpürgeler, basit düzeyde özellikler sunar ve uygun fiyat seçeneklerine sahiptir. Profesyonel teknolojilerle donatılan Miele elektrikli süpürgeler ise daha yüksek fiyat etiketlerine sahip olabilir.

Farklı fiyat seçenekleri sunan Miele elektrikli süpürgeler arasından seçim yaparken dikkate almanız gereken birçok unsur mevcuttur. Öncelikle ürünü hangi amaçla kullanacağınızı belirlemeniz gerekir. Bu doğrultuda da toz torbalı, torbasız, dikey veya robot süpürge modelleri arasından filtreleme yapabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz özelliklere göre size en uygun süpürgeye kolayca karar verebilirsiniz.

Miele Elektrikli Süpürge Kullanımı

Miele elektrikli süpürge modellerinin her biri birbirinden farklı kullanım özelliklerine sahiptir. Kullanıcı dostu tasarımları sayesinde herkese hitap eden Miele elektrikli süpürgelerle temizliği son derece kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Toz torbalı ve toz torbasız süpürgelerin ucuna temizliğinize uygun aksesuarları taktıktan sonra emiş gücünü ayarlayarak temizliğe başlayabilirsiniz. Dikey süpürgeleri de emiş güçlerine göre ayarlayarak ve 3 farklı kullanım modu arasından seçim yaparak kullanabilirsiniz.

Miele markasının robot süpürge modelleri ise teknolojik kullanım olanaklarıyla dikkat çeker. Bu cihazları Miele'nin mobil uygulaması üzerinden kontrol edebilirsiniz. İlk kullanımınızda evinizin haritasını çıkaran Miele robot süpürge, daha sonra evinizi çıkardığı haritaya göre kendisi temizler. Süpürgenin hangi odayı süpüreceğini, süpürme ve silmeyi aynı anda yapıp yapmayacağını siz belirleyebilirsiniz.

Miele Elektrikli Süpürgelerde Bulunan Filtre Ne İşe Yarar?

Miele süpürgelerinde bulunan filtreler süpürgenin hava kalitesini iyileştirme yeteneğinin kilit parçasıdır. Çoğunlukla HEPA filtrenin kullanıldığı Miele elektrikli süpürgeler, emiş gücü sayesinde havadaki tozları, alerjenleri ve diğer zararlı maddeleri etkili bir şekilde yakalar. HEPA filtreler, toz ve alerjenlerin %99,9'undan fazlasını yakalayabilme yetenekleriyle özellikle hassas bünyeye sahip kişiler için büyük fayda sağlar.

Miele elektrikli süpürgelerin içerisinde her bir katmanda ayrı filtreleme sistemleri yer alır. İnce tozlar, partiküller, büyük parçalar ve daha fazlası için ayrı filtreleme katmanları sayesinde zeminde toz ve kirden eser kalmaz. Çok aşamalı filtreleme sistemi, kendi kendisini temizleme özelliğiyle de bilinir. İnce toz filtresi kendi kendisini temizleyebildiğinden kullanım açısından da kolaylık vadeder.

Miele Elektrikli Süpürge Sessiz Çalışır Mı?

Çalışma prensipleri gereği elektrikli süpürgelerin tamamen sessiz temizlik yapması oldukça zordur. Yalnızca özel bir motor tasarımıyla ses düzeyi azaltılabilir. Miele elektrikli süpürgeler yüksek güçlerini sessiz çalışma özellikleri ile tamamlar . Ses düzeyini minimum seviyede tutan bu ürünler, temizlik esnasında etrafınızdaki kişilerin rahatsızlık hissetmesinin önüne geçer . Düşük ses düzeyine rağmen emiş gücünü yüksek seviyede tutmasıyla tam not alır.

Tüm özellikleriyle kullanıcıların günlük yaşamını kolaylaştıran Miele elektrikli süpürge modellerine siz de Teknosa üzerinden ulaşabilir; ev temizliği konusundaki farkı hissedebilirsiniz!

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.