Microsoft Yazılım Fiyatları ve Modelleri

16 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
 • Çok Satanlar
  Windows 11 Pro 64 Bit Türkçe İşletim Sistemi
  5.0 (1 Değerlendirme)

  Windows 11 Pro 64 Bit Türkçe İşletim Sistemi

  5.109 TL
 • Çok Satanlar
  Microsoft Office 365 Bireysel Türkçe Kutu 12 Aylık Abonelik
  5.0 (1 Değerlendirme)

  Microsoft Office 365 Bireysel Türkçe Kutu 12 Aylık Abonelik

  %50
  1.999 TL
  999 TL
 • Microsoft Office Ev ve Öğrenci 2021 Türkçe Ofis Yazılımı (Kutu) 79G-05434

  Microsoft Office Ev ve Öğrenci 2021 Türkçe Ofis Yazılımı (Kutu) 79G-05434

  2.999 TL
 • Microsoft Office Home and Business 2021 T5D-03555 Türkçe Lisans Kutu Ofis Yazılımı

  Microsoft Office Home and Business 2021 T5D-03555 Türkçe Lisans Kutu Ofis Yazılımı

  7.999 TL
 • Microsoft OEM FQC-10556 Windows 11 Pro 64 Bit Türkçe İşletim Sistemi

  Microsoft OEM FQC-10556 Windows 11 Pro 64 Bit Türkçe İşletim Sistemi

  5.998 TL
 • Microsoft Windows 11 Home KW9-00660 64 Bit Türkçe İşletim Sistemi

  Microsoft Windows 11 Home KW9-00660 64 Bit Türkçe İşletim Sistemi

  3.839 TL
 • Microsoft Office 365 Aile 6GQ-01958 Türkçe Kutulu Ofis Yazılımı 6 Kullanıcı

  Microsoft Office 365 Aile 6GQ-01958 Türkçe Kutulu Ofis Yazılımı 6 Kullanıcı

  1.539 TL
 • Çok Satanlar
  Microsoft 365 Bireysel (Elektronik Lisans)
  Kredi Fırsatı
  4.9 (51 Değerlendirme)

  Microsoft 365 Bireysel (Elektronik Lisans)

  2.099 TL
 • Çok Satanlar
  Microsoft Office Ev ve Öğrenci 2021 (Elektronik Lisans)
  Kredi Fırsatı
  4.0 (4 Değerlendirme)

  Microsoft Office Ev ve Öğrenci 2021 (Elektronik Lisans)

  4.399 TL
 • Çok Satanlar
  Microsoft Windows Win 11 Home TR (Elektronik Lisans)
  Kredi Fırsatı

  Microsoft Windows Win 11 Home TR (Elektronik Lisans)

  6.399 TL
 • Çok Satanlar
  Microsoft 365 Aile 12 Ek 3 Ay Elektronik Lisans
  Kredi Fırsatı

  Microsoft 365 Aile 12 Ek 3 Ay Elektronik Lisans

  2.849 TL
 • Microsoft Windows Win 11 Pro TR (Elektronik Lisans)
  Kredi Fırsatı

  Microsoft Windows Win 11 Pro TR (Elektronik Lisans)

  9.599 TL
 • Çok Satanlar
  Microsoft 365 Aile (Elektronik Lisans)
  Kredi Fırsatı

  Microsoft 365 Aile (Elektronik Lisans)

  2.549 TL
 • Çok Satanlar
  Microsoft 365 Bireysel 12 Ek 3 Ay Elektronik Lisans
  Kredi Fırsatı

  Microsoft 365 Bireysel 12 Ek 3 Ay Elektronik Lisans

  2.099 TL
 • Microsoft Office Ev ve İş 2021 Elektronik Lisans
  Kredi Fırsatı

  Microsoft Office Ev ve İş 2021 Elektronik Lisans

  11.499 TL
 • Microsoft 365 İş (Elektronik Lisans)
  Kredi Fırsatı

  Microsoft 365 İş (Elektronik Lisans)

  6.599 TL

x86-64 tabanlı işlemciye sahip dizüstü ya da masaüstü bilgisayarınızda, işletim sistemi ve ofis uygulamalarını en konforlu, hızlı ve güvenli şekilde kullanmayı hedefliyorsanız, Teknosa'dan hem Microsoft Windows hem de Microsoft Office programları satın almayı düşünebilirsiniz. Yüz milyonlarca bilgisayar kullanıcısının hayatına, geliştirdiği işletim sistemlerinin yanı sıra ofis araçlarıyla da dokunan Microsoft'un en güncel yazılımlarını, Teknosa güvencesi ve avantajlarıyla edinebilir, sahip olduğunuz bilgisayar modelleri ile değerlendirebilirsiniz.

Microsoft Office Yazılımları Nelerdir?

Microsoft'un ilk defa 1990 yılında yayımladığı sürümüyle gerek bireysel kullanıcıların gerekse kurumsal kullanıcıların hayatına giren Microsoft Office yazılım çeşitleri, bugün gelinen noktada pek çok uygulamayı bir arada bulunduran bir çatı yazılımı ifade ediyor ve “Microsoft Office programı nedir?” sorusuna yanıt veriyor.

 • Microsoft Word: Kelime işlemci programı olarak tanımlanan Microsoft Word; belge oluşturma, düzenleme ve biçimlendirme için kullanılmaktadır. Kolayca özelleştirilebilir şablonlar, metin biçimlendirme araçları, tablolar, resim ekleme olanakları ve diğer özelliklere sahip bir yazılımdır. Word; makale, mektup, broşür, rapor ve daha fazlasını oluşturmak için değerlendirilmektedir.
 • Microsoft Excel: Elektronik tablo programı olarak tanımlanan Microsoft Excel, verileri organize etmek, analiz etmek, hesaplamalar yapmak ve grafikler oluşturmak için kullanılmaktadır. İşlevsellik bakımından çok zengin olan Excel; finansal tablo, bütçe, envanter, grafik analizi gibi pek çok veri tabanlı işlemde görev alabilmektedir.
 • Microsoft PowerPoint: Sunum programı olarak tanımlanan Microsoft PowerPoint, slaytlar hâlinde sunumlar oluşturmak için kullanılmaktadır. Görsel efekt, geçiş, resim, video ve ses dosyaları gibi çeşitli medya ögeleri, sunum dosyalarına PowerPoint aracılığıyla eklenebilir. PowerPoint; iş toplantıları, ders sunumları, seminerler ve diğer etkileşimli sunumlar için en çok tercih edilen yazılımlardan biridir.
 • Microsoft Access: Veritabanı yönetim sistemi olarak tanımlanan Microsoft Access, verileri depolamak, düzenlemek ve ilişkilendirmek için kullanılmaktadır. Access, kullanıcıların veri tabanları oluşturmalarına, sorgular yapmalarına, formlar ve raporlar oluşturmalarına olanak tanır. Küçük ve orta ölçekli işletmeler, veri yönetimi gereksinimlerini karşılamak için sıklıkla Access'i tercih eder.
 • Microsoft Outlook: E-posta yönetimi, takvim planlama, görev yönetimi ve iletişim için kullanılmakta olan Microsoft Outlook, kişisel e-postalar ve iş e-postalarını yönetmek amacıyla sıklıkla değerlendirilir. Outlook, e-postaları; düzenleme, yanıtlama, iletme, takvim etkinliklerini planlama, toplantı davetlerini gönderme ve kişileri organize etme gibi birçok özellikle gelmektedir.

Bu yazılımların yanı sıra paket içeriğine dâhil edilebilen; OneNote, Publisher, Project gibi yazılımlar da vardır. Seçtiğiniz Microsoft yazılım paketine göre sıralanan yazılımlarda farklılıklar olabilmektedir.

Microsoft Office Programları Fiyatları Nelerdir?

Microsoft Office yazılım paketleri, bir dizi uygulamayı içeren bir bütün olarak sunulmaktadır ve fiyatlandırma da genellikle ürünün sürümüne, abonelik türüne ve kullanım senaryolarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Microsoft, kullanıcılar ve işletmeler için çeşitli lisanslama seçenekleri sunuyor ve siz de bu lisanslama olanaklarından, Teknosa aracılığıyla yararlanabiliyorsunuz. Örneğin Microsoft Office 365 gibi abonelik tabanlı hizmetler, Teknosa üzerinden satın alınabiliyor.

Office 365, daha çok aylık veya yıllık abonelik ücreti karşılığında sunulmakta ve kullanıcılara belirli bir süre boyunca en son Office uygulamalarına ve güncellemelere erişim imkânı sağlamaktadır. Bu abonelik hizmetleri, genellikle farklı seviyelerde sunulur ve daha kapsamlı özelliklere ve bulut depolama alanına sahip daha yüksek seviye abonelikler, yüksek fiyat aralıklarına konumlandırılır. Bunun yanında Office yazılım paketlerinin lisanslı sürümleri, tek seferlik bir ücret karşılığında satın alınabilmektedir. Böylesi ürünler, belirli bir Office sürümünü sürekli olarak kullanmanıza olanak tanırken fiyatlandırma bakımından, abonelik sistemlerine kıyasla daha farklı olabilir.

Microsoft Office Programları Satın Alın

Dünyanın pek çok ülkesinde olduğu gibi Türkiye'de de kullanıcılar, lisanslı Microsoft Windows ve Microsoft Office programları kullanımını hızla artırmaktadır. Microsoft Office programları fiyat aralıklarının kabul edilebilir seviyelere gelmesi ve ilgili yazılımların, gündelik bilgisayar kullanım süreçlerinin vazgeçilmez bir parçasına dönüşmesi, bunda etkili olmaktadır. Bunun yanında uzmanların kullanıcılara “Lisanslı Microsoft Office programları satın alma” şeklindeki önerilerinin de önemli gerekçeleri bulunuyor. Maddeler hâlinde sıralamak gerekirse:

 • Tam Özelliklere Erişim: Lisanslı bir Windows işletim sistemi veya Office yazılımı satın almak, ilgili yazılımların tüm özelliklerine eksiksiz şekilde erişmenize imkân tanır. Özelliklerin tamamını sorunsuzca kullanabilir, yazılım güncellemelerini alabilir ve yazılım için çevrim içi destek alabilirsiniz. Böylece işlevsellik ve performans açısından daha iyi bir bilgisayar kullanım deneyimi elde edebilirsiniz.
 • Daha İyi Entegrasyon: Microsoft Windows işletim sistemiyle uyumlu çalışan lisanslı Office yazılımı kullanmak, daha iyi bir entegrasyon ve uyumluluğu beraberinde getirir. Dosya formatları ve veri paylaşımı daha sorunsuz gerçekleştirilir, dosyalarınızı kolayca açabilir ve düzenleyebilirsiniz.
 • İş Birliği ve Paylaşım: Lisanslı Office yazılımları, bulut tabanlı depolama ve iş birliği özellikleriyle birlikte gelir. Bu özellikler belgelerinizi paylaşmanızı, eş zamanlı olarak birden çok kullanıcının aynı dosyayı düzenlemesini sağlamanızı ve iş birliği içinde çalışmanızı kolaylaştırır. Ayrıca Microsoft'un OneDrive bulut depolama hizmetiyle tam entegrasyon hâlinde olan lisanslı Office yazılımı, kişisel bilgisayarınızdaki ofis dosyalarınızın bulutta güvenle saklanabilmesine yardım eder.

Lisanslı Microsoft Windows ve Office yazılımlarını kullanmak yasal ve güvenli bir şekilde, en yeni yazılım özelliklerine erişmenizi, güncellemelere ulaşmanızı, çevrim içi destek almanızı ve daha iyi bir entegrasyon ile kullanım deneyiminizi artırmanızı sağlar. Eğer siz de bilgisayarınızda lisanslı Microsoft Windows ve Microsoft Office yazılımları kullanmayı istiyorsanız, Teknosa kataloglarını inceleyebilir, gereksinimlerinize yanıt veren ürünleri hemen satın alabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.