Luxell Infrared Isıtıcı Fiyatları ve Modelleri

7 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
 • Luxell Luxray EX-23 2300 W Infrared Isıtıcı ve Inox Ayak

  Luxell Luxray EX-23 2300 W Infrared Isıtıcı ve Inox Ayak

  1.456 TL
 • Luxell Luxray EX-23 2300 W Infrared Isıtıcı ve Plastik Ayak

  Luxell Luxray EX-23 2300 W Infrared Isıtıcı ve Plastik Ayak

  1.352 TL
 • Çok Satanlar
  Luxell LX6331 Fanlı Isıtıcı

  Luxell LX6331 Fanlı Isıtıcı

  549 TL
 • Çok Satanlar
  Luxell Ex-23 Luxray Işıklı Isıtıcı
  Kredi Fırsatı

  Luxell Ex-23 Luxray Işıklı Isıtıcı

  899 TL
 • Luxell LX-2831 Quartz Isıtıcı
  Kredi Fırsatı

  Luxell LX-2831 Quartz Isıtıcı

  999 TL
 • Çok Satanlar
  Luxell HC-2947 Konvektör
  Kredi Fırsatı
  5.0 (1 Değerlendirme)

  Luxell HC-2947 Konvektör

  1.299 TL
 • Luxell Mhr-1800 Vertrio Dik Isıtıcı
  Kredi Fırsatı

  Luxell Mhr-1800 Vertrio Dik Isıtıcı

  1.799 TL

Luxell Infrared Isıtıcı

Luxell ısıtıcılar ile soğuk kış aylarında yaşam alanınızda istediğiniz sıcaklığa ulaşın! Farklı çalışma prensiplerine ve tasarımlarına sahip olan Luxell ısıtıcı modelleri arasından beklentilerinize yanıt vereni kolayca bulabilirsiniz. Fanlı ısıtıcı, dijital termostatlı ısıtıcı ya da konvektör gibi seçenekler arasından bir tercihte bulunmak için hemen Teknosa'da incelemelere başlayabilir, sepetinizi doldurabilirsiniz!

Luxell Isıtıcı Çeşitleri

Luxell Infrared ısıtıcı modelleri, popüler seçeneklerden biri. Duvara ya da tavana monte edilebilen bu modeller, 3 infrared tüpten meydana geliyor. Yatay formu ile de son derece kullanışlı olan bu modeller sahip olduğu 2300 W gücü, ayarlanabilir termostatı ve devrilme emniyeti gibi özellikleri ile de öne çıkıyor. Popüler seçenekler arasında Luxell fanlı ısıtıcı modelleri de yer alıyor. Farklı renk ve tasarımlarda pek çok fanlı ısıtıcı modeli sunan marka, bu açıdan beklentileri de yanıtsız bırakmıyor. 3 kademeli olan fanlı ısıtıcı modeller, duvara monte edilebilen yapısı ile de kolaylık sağlıyor. Ayrıca pembe, mavi, beyaz, bej, siyah gibi renk seçenekleri sunması ile de dekoratif önceliklerinize karşılık verebiliyor. Bir diğer popüler seçenek ise Luxell konvektör ısıtıcı modelleri. Ayarlanabilir termostata sahip oluşu ile de yaşam alanınızı belirli sıcaklık seviyelerinde kolayca tutmanızı sağlıyor. 1250- 2500 W değerlerine sahip olan konvektörlerin açık alanda 22 metrekare, kapalı alanda ise 28 metrekare etki alanı bulunuyor. Böylece hem iç hem de dış mekânlarda tercih edebileceğiniz konvektörler ile oturma odası, ofis gibi farklı pek çok yaşam alanını ısıtmak mümkün. Son olarak mini şömine olarak geçen modeller de var. Luxell, Quartz tipinde tasarladığı bu modeller 4 ayrı tüp sunuyor. Farklı kademeleri sayesinde de en ideal sıcaklık ayarını yapmak mümkün. Geniş alanlara etki etmesi sayesinde mini şömine modelleri de farklı pek çok büyüklükteki iç mekânlarda tercih edilebiliyor.

Emniyetli ve Pratik Kullanım

Luxell ısıtıcı modelleri, farklı özellikleri sayesinde de kullanıcı dostu bir tasarıma kavuşuyor. Özellikle pek çok modelin monte edilebilmesi, duvar ya da tavana montajı yapılarak kullanılabilmesi öne çıkıyor. Fanlı ısıtıcılardan Infrared modellere kadar markanın sunduğu pek çok ısıtıcı tercihe göre monte edilerek kullanılabiliyor. Bir diğer önemli avantaj da kompakt ve sade tasarım anlayışı. Açma - kapama ve kademe tuşlarından meydana gelen Luxell ısıtıcıları sayesinde vakit kaybetmeden elektrikli ısıtıcınızda kontrol sağlayabilirsiniz. Örneğin, 3 kademeli fanlı ısıtıcıların sıcaklık ayarını üzerindeki çevirmeli kontrol düğmesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Sunulan kullanıcı dostu tasarım dilinin yanı sıra pek çok Luxell ısıtıcı modeli devrilme emniyetine de sahip. Bu açıdan güvenli bir kullanıma imkân tanıyan bu modeller, olası aksilik ve kazaları da minimize edebilecek şekilde tasarlanıyor. Markanın pek çok ısıtıcında ayrıca Quartz tüpler bulunuyor. Ortamın tamamını ısıtmayı amaçlayan Quartz ısıtıcıları, rezistansı korumak ve konveksiyonel ısı kaçışını durdurmak gibi görevler de üstleniyor. Bu açıdan Quartz tüplere sahip olan ısıtıcılara da şans verebilirsiniz. Infrared ısıtıcı seçenekleri ise genelde tüm odayı değil, direkt baktığı noktadaki spesifik yerleri ısıtabiliyor.

Luxell Isıtıcı Fiyatları

Geniş bir skalada görebileceğiniz Luxell ısıtıcı fiyatlarına ise birden fazla faktör etki ediyor. Ürün ve model çeşitliliği, kullanıcıların aradıkları ısıtıcıyı kolayca bulmasını sağlarken fiyat aralığında da belirleyici olabiliyor. Örneğin, fanlı ısıtıcılar ile mini şömine türündeki ısıtıcılar arasında belirli fiyat farkları doğabiliyor. Isıtıcıların metrekare cinsinden etki alanı, sahip olduğu tüp çeşitleri gibi farklı teknik değerler de fiyatlarda belirleyici olabiliyor. Dayanıklı ve emniyetli modeller sunan marka, bu açıdan uzun ömürlü bir ısıtıcıya da sahip olmanızı kolaylaştırıyor. Dilerseniz siz de fiyat filtreleme ve akıllı sıralama gibi özellikleri kullanarak ürünleri kendi önceliklerinize göre listeleyebilir, hemen alışveriş yapabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.