Logitech Oyuncu Klavyesi Fiyatları ve Modelleri

8 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
 • Logitech G G915 TKL Kablosuz Oyuncu Klavyesi Ing Tuş Dizilimi
  5.0 (1 Değerlendirme)

  Logitech G G915 TKL Kablosuz Oyuncu Klavyesi Ing Tuş Dizilimi

  7.729 TL
 • Logitech G G Pro Kablosuz Oyuncu Mouse LoL Özel Serisi

  Logitech G G Pro Kablosuz Oyuncu Mouse LoL Özel Serisi

  2.999 TL
 • Logitech G G915 Kablosuz Oyuncu Klavyesi Ing Tuş Dizilimi
  Kredi Fırsatı

  Logitech G G915 Kablosuz Oyuncu Klavyesi Ing Tuş Dizilimi

  9.039 TL
 • Logitech G512 920-009353 Lingtsync Carbon Mekanik Gaming Oyuncu Klavyesi

  Logitech G512 920-009353 Lingtsync Carbon Mekanik Gaming Oyuncu Klavyesi

  3.299 TL
 • Logitech G PRO X TKL Lightspeed Kablosuz Tactile Siyah Oyuncu Klavyesi

  Logitech G PRO X TKL Lightspeed Kablosuz Tactile Siyah Oyuncu Klavyesi

  6.999 TL
 • Logitech G512 920-008947 Carbon Lightsync RGB GX Blue Switch Mekanik Q Oyuncu Klavyesi

  Logitech G512 920-008947 Carbon Lightsync RGB GX Blue Switch Mekanik Q Oyuncu Klavyesi

  3.999 TL
 • Logitech G Pro Oyuncu Klavyesi ING Tuş Dizimi LoL Özel Serisi

  Logitech G Pro Oyuncu Klavyesi ING Tuş Dizimi LoL Özel Serisi

  3.364,89 TL
 • Logitech G Pro X 7.1 Surround Ses Oyuncu Kulaklığı Lol Özel Serisi

  Logitech G Pro X 7.1 Surround Ses Oyuncu Kulaklığı Lol Özel Serisi

  5.012,77 TL

Logitech Oyuncu Klavyesi

Logitech oyuncu klavyeleri ile en zorlu oyunlarınızda dahi rakiplerinizi geride bırakın! Oyunlarınız için gereken hız, performans ve dayanıklılığı karşılayan Logitech oyuncu klavyesi modelleri, kablolu ve kablosuz seçenekleri ile de geniş bir kitleye hitap ediyor. Siz de markanın oyuncu klavyelerini Teknosa'da inceleyebilir, hemen sepetinizi doldurabilirsiniz!

Logitech Kablolu Oyuncu Klavyeleri

Logitech oyuncu klavyesi modelleri içerisinde kablolu tasarımlar büyük ilgi görüyor. Özellikle pil azalmaları ve şarj dolumunu beklemek istemeyenler markanın kablolu modellerini sıkça tercih edebiliyor. Bunlar içerisinde ise mekanik, bilek desteği sunan ya da RGB aydınlatmalı pek çok tasarım var. Örneğin, klavyenin yanı sıra avuç içi desteği ile beraber gelen, konforlu kullanım için tasarlanan modelleri inceleyebilirsiniz. Ayrıca bu modeller TKL özelliğine sahip olup böylece sayısal tuş takımına da sahip değil. Bu sayede alandan önemli ölçüde tasarruf elde edebilirsiniz. Logitech klavye mekanik anahtarlara sahip bu modelleri sayesinde de oyuncular için uygun olduğunu gösteriyor. Birçok modelde ise 1,8 metre uzunluğunda kablolar sunuluyor. Böylece geniş bir hareket alanına sahip olan kablolu Logitech oyuncu klavyeleri ile özgürce oynamaya başlayabilirsiniz. USB bağlantısı sayesinde tak - çalıştır prensibine bağlı kalan bu modeller, böylece her zaman kullanılmaya da hazır. Programlanabilir tuşları sayesinde de markanın kablolu oyuncu klavyelerini oyunlarınıza göre özelleştirebilir, kendinize kısayol tuşları atayabilirsiniz. Son olarak oyun atmosferine yaraşır bir şekilde kablolu Logitech klavyeleri RGB aydınlatmaları ile de beraber geliyor. G HUB yazılımından da yardım alarak aydınlatma ve animasyonları dilediğiniz gibi özelleştirebilir, klavyenizin göz alıcı renkleri eşliğinde keyifle oynayabilirsiniz.

Bluetooth Bağlantılı Logitech Oyuncu Klavyeleri

Kablosuz Logitech oyuncu klavyesi özellikleri de son derece dikkat çekici. Kablosuz modeller arasında da buluta benzeyen avuç içi desteği ile beraber gelen göze hemen çarpıyor. Bu yönüyle konforlu kullanım için tasarlanıyor ve RGB aydınlatma ile de oyun oynamanın keyfi katbekat artıyor. 87 adet tuşa sahip ve sayısal tuş takımına sahip olmayan bluetooth oyuncu klavyeleri de alandan önemli ölçüde tasarruf sağlıyor. Böylece tümüyle oyunlarınıza odaklanabilirsiniz. Dahası 30 saatlik oyun ömrü sunması sayesinde de kesintisiz ve günler süren bir oyun deneyimine sahip olabilirsiniz. Hem mekanik anahtarların yüksek performansını hem de kablosuz bağlantıları tercih edenler de Logitech klavyeleri içerisinde aradığını buluyor. Gecikme ya da bağlantı sorunlarını geride bırakan böylesi modeller, kablolu performansına ulaşan bir kablosuz klavye olarak adından söz ettiriyor. 70 milyona varan tıklama ömrü sayesinde de dayanıklılık ve uzun ömürlülük noktasında beklentileri yanıtsız bırakmıyor. Programlanabilir G tuşları ile donatılanlar da öne çıkıyor. GL tuşlarına sahip ilk Logitech oyuncu klavyesi olması ile meşhur bu modeller böylece duyulabilir tıklama sesi ya da tamamen pürüzsüz tuş dokunuşu gibi tuş seçeneklerinden birini tercih etmenizi sağlıyor. Son olarak 16,8 milyon renkle tamamen özelleştirilebilir bu klavyeler her tuş başına aydınlatma imkânı sağlıyor. Böylece oyuncu klavyenizi göz alıcı bir tasarıma kavuşturabilirsiniz.

Öne Çıkan Teknik Özellikler

USB yönlendiricine sahip oyuncu klavyelerine bakıldığında, bu modeller özel USB kablosu sayesinde bilgisayardaki USB bağlantı noktasını klavyenin üzerindeki kendi girişine bağlayarak tam güç çıkışı sağlıyor. Bir diğer önemli teknik özellik de programlanabilen G tuşları. Bunlar, özel komutlar oluşturmak üzere kullanabileceğiniz tuşlar. Böylece klavyenizi, oyunlarınıza özgü durumlar için kişiselleştirmeniz mümkün. Bağlantı seçenekleri de değişkenlik gösteriyor. Kablolu ve bluetooth bağlantılı modellerin yanı sıra LIGHTSPEED kablosuz çözümleri de bulunuyor. Bunlar, düşük gecikme ve güvenilir performans sunan uçtan uca bir kablosuz klavye sağlayan çözümler arasında yerini alıyor. Son olarak özel medya tuşları ise hızlı bir şekilde ses ayarlarını, müzik ve videoları oynatıp duraklatmayı ya da sesi kapamayı kolaylaştırıyor. Bu yerleşik medya denetim tuşları sayesinde içeriklerinizi kontrol etmeniz de kolaylaşıyor. Logitech oyuncu klavyesi fiyatları ise geniş bir skalada ilerliyor ve model çeşitliliğine göre değişkenlik gösterebiliyor. Dilerseniz, Gaming Ürünleri sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.