Kulaklık

Teknosa tarafından satışa sunulan ve birbirinden farklı özellikler taşıyan kulaklık çeşitleri, şık tasarımları ve üstün teknolojik özellikleri ile dikkat çekiyor. Spor yaparken, araç kullanırken ya da yüksek aksiyon içeren oyun performansları için değişik teknik özelliklerle tasarlanan kulaklık kategorisi, trend renkler ve modanın en güncel tasarımlarından oluşuyor.

Oyun Deneyimini Kişiselleştirin

Teknosa'nın geniş ürün yelpazesinde bulunan oyuncu kulaklığı modelleri, birçok farklı markanın ürün çeşitlerinden oluşuyor. Preo kulaklık çeşitleri arasında bulunan oyuncu kulaklığı tasarımları, hassas mikrofon özellikleri sayesinde multiplayer ve interaktif oyun türlerinde oyuncuların tüm beklentilerini karşılıyor. Farklı renk seçenekleri ile satışa sunulan kulaklık çeşitleri, canlı ve şık renklerle tasarlanıyor. Gaming kulaklık çeşitleri, konforlu kafa bandı tasarımı sayesinde uzun süren oyun oturumlarında yüksek performans gösteriyor. En iyi oyuncu kulaklıklarını satışa sunan Teknosa'nın ürün gamında, konforlu ve üstün performanslı ürün çeşitleri yer alıyor. Oyun oynarken tüm dış sesleri izole eden konforlu kulak yastığı sayesinde hem yumuşak ve rahat bir kullanım hem de oyuna odaklanma hedefleniyor. Yüksek hassasiyette ses duyma özelliği ile oyun içerisinde duymanız gereken tüm efekt ve yönlendirme seslerini, kusursuzca duymanız hedefleniyor.

Ürünleri İncele

Spor Yaparken En İdeal Kulaklık Hangisidir?

Bluetooth kulaklıklar, kablosuz olması ve fonksiyonel özellikleri ile hareketli kullanım alanlarında yüksek performans sağlıyor. Yoğun aktivite gerektiren spor performanslarında, terden etkilenmeyen ve kablo tasarımlarıyla hareket engel olmayan modellerden tercih yapılması büyük önem taşıyor. Philips kulaklık modelleri, Bluetooth ve kablolu modeller gibi farklı çeşitlerden oluşuyor. Bluetooth kulaklık modellerinin "Handsfree" özelliği ile görüşme yaparken ya da müzik dinlerken ellerinizi serbestçe kullanabilirsiniz. Müzik parçalarını çalmak, değiştirmek, durdurmak ya da ses seviyesini değiştirmek için kullanabileceğiniz akıllı düğmeler, pratik ve fonksiyonel özelliklerle tasarlanıyor. Hafif ve boyun askılı Philips kulaklık modelleri, spor yaparken hissetmeyeceğiniz kadar hafif. Spor yaparken tüm bu aktiviteleri, boyun askılı ve Bluetooth özellikli kulaklık modelleri ile rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Ürünleri İncele

En Yüksek Ses Performansı

Müzik dinlerken tercih edebileceğiniz kablolu ya da Bluetooth kulaklık modelleri, şık ve fonksiyonel tasarımları ile beğeni kazanıyor. JBL kulaklık modelleri, markanın diğer teknolojik ürünlerinde olduğu gibi, en yüksek teknik performans nitelikleri ile tasarlanıyor. Hafif tasarımı, yüksek hassasiyetli dinamik frekans seviyesi ve şık tasarımı ile JBL kulaklık çeşitleri, kulak içi Bluetooth modelleri ile dikkat çekiyor. Araç kullanırken, spor yaparken ya da yalnızca yürüyüş yaparken tercih edebileceğiniz JBL kulaklıklar, uzun ömürlü ve dayanıklı özellikleri ile benzersiz bir kullanım deneyimi yaşatıyor. Hızlı şarj edilebilme özelliği ile yalnızca 2 saatte tamamen full konuma gelen JBL kulaklık modelleri, ortalama 6 saate kadar kullanılabilen şarj ömrü ile yüksek performans sergiliyor. Daha fazla ses ve tüm notaları eksiksiz duymanız için tasarlanmış kulak içi ve kulak üstü kulaklık modelleri arasında olan Beats kulaklık çeşitleri, yüksek ses performansı ve etkileyici tasarımları ile yer buluyor. Konforlu bir kullanım sunan yastıklı tasarımı ile kulak üstü kulaklıklar, uzun süren müzik dinleme keyfinizi yepyeni bir deneyime dönüştürüyor. Kulak içi ve kablolu kulaklık tasarımları ile Beats kulaklık modelleri, en iyi kulaklık markaları arasında yer alıyor.

Ürünleri İncele

En Sağlıklı Müzik Dinleme Eşiği Nedir?

Uzun süre boyunca yüksek ses seviyesine maruz kalınan durumlarda, geçici işitme kaybı problemi ile karşı karşıya kalındığı biliniyor. Uzmanların yaptığı araştırmalara göre 88 dB şiddetindeki ses seviyesine 8 saatten daha fazla maruz bırakılmak kulak sağlığı için ciddi hasarlara yol açıyor. Bununla birlikte, taşınabilir cihazlar yoluyla müzik dinlerken ortaya çıkan maksimum 120 dB ses yüksekliği, diğer cihazlarla ortaya çıkan problemlere oranla daha fazla kulakta hassasiyet oluşturuyor. İdeal ve sağlıklı müzik dinleme ses yüksekliğini, cihazınızın maksimum ses yüksekliğine göre ayarlayabilirsiniz. Cihazın maksimum ses seviyesinin %80'i kulaklarınızın maruz kalabileceği son eşiği belirliyor. Gün boyunca bu ses yüksekliğinde maksimum 90 dakikadan fazla müzik dinlemek sağlık için zararlı olabiliyor. En iyi markaların tasarladığı en uygun fiyatlı kulaklıklar, Teknosa güvencesiyle satışa sunuluyor.

Ürünleri İncele