text.skipToContent text.skipToNavigation

JBL Bluetooth Hoparlör Fiyatları ve Modelleri

Bluetooth Hoparlör
MARKALAR
FİYAT
Renk
STOK KONUMU
STOK DURUMU

Bluetooth Hoparlör için 28 ürün bulundu

%9 699 TL 639 TL
%14 439 TL 379 TL
%14 439 TL 379 TL
%7 279 TL 259 TL
%7 279 TL 259 TL
%14 439 TL 379 TL
%7 279 TL 259 TL
%7 279 TL 259 TL
%7 279 TL 259 TL
%7 279 TL 259 TL
%14 439 TL 379 TL
%14 439 TL 379 TL
%7 279 TL 259 TL
%4 2.590 TL 2.490 TL
%7 279 TL 259 TL

JBL taşınabilir hoparlör modelleri

JBL ailesinde taşınabilir, su geçirmez, ışıklı ve radyo özelliği veya tüm bu özelliklerin hepsini birden taşıyan hoparlörler mevcuttur. Bu özelliklerin dışında frekans, sesin iletim kalitesi ve şarj süreleri de kullanıcıların ihtiyaçlarına göre çeşitlendirilip, kategorize edilmiştir.
Sadece bu özelliklerle sınırlı kalmayan taşınabilir JBL hoparlörler estetik ve görüntü açısından da farklı tasarımlara sahip ürün yelpazesi ile vitrinlerdeki yerini almıştır. Oldukça şık tasarımlara sahip bu ürünler Teknosa mağazalarında kullanıcıların beğenisine sunulur.


JBL Go Bluetooth Hoparlör


40 mm çapındaki sürücü ve 3.5mm jack ile kablolu ses iletimi yapan JBL Go, aktif gürültü engelleyici bir mikrofonu beraberinde getiren oldukça kullanışlı Go ailesi üyelerinden biridir. JBL Go uygun fiyatının yanı sıra birçok özelliği de beraberinde getirmektedir.
5 saatlik pil ömrü, boyutuna göre yeterli düzeyde ve kalitede ses, telefonla konuşabilme, micro USB ile şarj edilebilme, 600 mAh batarya kapasitesi özelliklerine sahiptir.
Uygun fiyatlı ve kaliteli ses arayanlar için oldukça kullanışlı bir üründür. JBL Go‘nun yanı sıra artırılmış pil ömrü ve güçlendirilmiş ses performansı ile kullanıcının karşısına çıkan JBL Go+, 700 mAh kapasiteli bataryası ile telefon görüşmesi yapabilme özelliğine sahiptir.
JBL Go ailesinin teknik olarak en gelişmiş üyesi JBL Go 2, IPX7 sertifikasına sahip olup, bu sayede su geçirmeme özelliği ile farkını ortaya koyuyor. 730 mAh batarya kapasitesine sahip JBL Go 2 her ortamda kullanılabilme imkanı sunuyor. Go ailesinin en iyi özelliklerinden bir tanesi de taşınabilir olmalarıdır. Yaklaşık 200 gram ağırlıkları ile her yere taşınma imkânı ile kendilerini cazip hale getirmiş JBL Go ailesine sizde Teknosa farkı ve güvencesi ile sahip olabilirsiniz.


JBL Charge 3 Bluetooth Hoparlör


JBL ailesinin bomba gibi gelen üyesi JBL Charge 3, uzun pil ömrü sayesinde kullanıcılarına uzun soluklu deneyimler yaşatıyor. Süper yüksek ses ve kaliteye sahip olan Charge 3, suda yüzebilme yeteneği ile her alanda kullanılabilme özelliği taşıyor.
JBL Connect'i destekleyen Charge 3, müzik için iki hoparlörün bir arada kullanımını sağlayarak ses için güzel bir derinlik imkanı sunuyor.
Bunların yanı sıra küçük ve kolay taşınma özelliği ile JBL Clip 3, yaklaşık 10 saat pil ömrü ile karşınıza çıkıyor. IPX7 sertifikasına sahip bu ürün küçüklüğü ile dikkat çekerken JBL Pulse 3, ışıklı görüntüsü ile gecenin vazgeçilmez bir aksesuarı haline dönüşmesiyle dikkatleri üzerine çekiyor. JBL Pulse 3'e 100 den fazla JBL Connect+ özellikli hoparlör bağlanarak parti özelliği aktif hale getirilebilir. Gürültü ve yankı önleyici özelliğini içinde barındıran Pulse 3 ses ve ışık şovu arayan kullanıcılar için ideal bir seçimdir. Pulse 3, 12 saate kadar sunduğu pil ömrü ile eşsiz müzik deneyimi için yerinde bir tercih olacaktır. 960 gram ağırlığındaki Pulse 3 üzerinde barındırdığı mikrofonlar sayesinde konferans konuşmaları için de uygundur.


JBL Boombox Bluetooth Hoparlör


JBL Boombox, kamuflaj deseni ile en zor vuruş basıyla yüksek ses arayanlar için harika bir modeldir. Tek bir ritim kaçırmayan Boombox, kullanıcılarına 24 saate kadar kesintisiz müzik deneyimi yaşatır. İç ve dış mekan modlarına yaptığı geçişle ister içeride güvenle dinlensin, ister dışarıda keyifle dinlensin seçimi size bırakan bu eşsiz cihazla müzikler hiç olmadığı kadar kaliteli ses düzeyi ile dinlenebilir.
JBL ailesi sadece hoparlör ile sınırlı kalmayıp, JBL Tuner ile hem taşınabilir bir Bluetooth hoparlör hem de radyo keyfini aynı anda yaşatabilir. JBL Tuner ile 8 saat radyo dinlenebilir, aynı zamanda en sevilen müzikler aktarılarak müzik keyfine de devam edilebilir.
JBL Flip 4 ise 6 farklı renk seçeneği ve kumaş dokusu ve 12 saat pil ömrü ile kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Güçlü stereo ses veren JBL Flip 4 ile yankı ve gürültü engelleme özelliği sayesinde konferans görüşmeleri net bir şekilde gerçekleştirilebilir.


JBL Bluetooth hoparlör fiyatları


JBL hoparlör ailesi geniş bir aile olup kullanım amacı ve fiyatına göre her kişiye uygun ürün ile hitap etmektedir. Ürün çeşitliliği oldukça fazla olan JBL ailesinde her bütçeye uygun bluetooth hoparlör bulmak oldukça kolaydır.
Uygun fiyatlı ve birçok farklı özelliği bir arada bulunduran Bluetooth hoparlöre sahip olmak için öncelikle JBL Go ailesine göz atılabilir. JBL Go ailesi farklı renk seçenekleri ve özellikleriyle birçok kullanıcının ulaşabileceği fiyat aralığında yer alır.
Birçok özelliği içinde barındıran ve her alanda kullanım kolaylığı sağlayan JBL Charge 3 ve JBL Boombox gibi modellerde fiyat biraz daha yükselir.
Uygun fiyatlı, kolay taşınabilir ve her alanda kullanım kolaylığı sağlayan ürünlerden biri de JBL Clip 3'tür. Hem taşınma kolaylığı hem de uygun fiyatla karşımıza çıkan bu ürün beraberinde birçok farklı özelliği de içinde barındırır.
Işık ve ses özelliğini aynı anda taşıyan Pulse 3 modeli her alanda kullanım kolaylığı sağlamasına karşın diğer modellere oranla biraz fiyat farkı ile kullanıcı karşısına çıkar.
Farklı renk ve modeldeki JBL hoparlör ailesine uygun fiyat, taksit kolaylıkları ve Teknosa güvencesiyle Teknosa.com'dan veya Teknosa mağazalarından kolaylıkla ulaşabilirsiniz.