JBL Bluetooth Hoparlör Fiyatları ve Modelleri

64 Sonuç
Sıralama
Marka
Filtreler
TL
TL
 • JBL Xtreme 4 IP67 Mavi Bluetooth Hoparlör

  JBL Xtreme 4 IP67 Mavi Bluetooth Hoparlör

  17.490 TL
 • JBL Xtreme 4 IP67 Siyah Bluetooth Hoparlör
  Kredi Fırsatı

  JBL Xtreme 4 IP67 Siyah Bluetooth Hoparlör

  17.489 TL
 • JBL Xtreme 4 IP67 Camo Bluetooth Hoparlör

  JBL Xtreme 4 IP67 Camo Bluetooth Hoparlör

  17.490 TL
 • JBL Flip6 Ip67 Martin Garrix Bluetooth Hoparlör
  Kredi Fırsatı

  JBL Flip6 Ip67 Martin Garrix Bluetooth Hoparlör

  5.989 TL
 • Çok Satanlar
  JBL Go3 Bluetooth Hoparlör Mavi Pembe
  Kredi Fırsatı
  4.8 (30 Değerlendirme)

  JBL Go3 Bluetooth Hoparlör Mavi Pembe

  1.789 TL
 • JBL Partybox 710 Bluetooth Hoparlör Siyah
  4.8 (106 Değerlendirme)

  JBL Partybox 710 Bluetooth Hoparlör Siyah

  37.900 TL
 • JBL Partybox 310, Bluetooth Hoparlör, Siyah
  4.7 (444 Değerlendirme)

  JBL Partybox 310, Bluetooth Hoparlör, Siyah

  25.900 TL
 • JBL Partybox 110 Siyah Bluetooth Hoparlör
  4.7 (125 Değerlendirme)

  JBL Partybox 110 Siyah Bluetooth Hoparlör

  19.900 TL
 • JBL Partybox Encore Mikrofonlu Bluetooth Hoparlör
  Kredi Fırsatı
  5.0 (1 Değerlendirme)

  JBL Partybox Encore Mikrofonlu Bluetooth Hoparlör

  16.899 TL
 • JBL Partybox Otg Essential Bt Syh Mikrofonlu Hoparlör
  Kredi Fırsatı

  JBL Partybox Otg Essential Bt Syh Mikrofonlu Hoparlör

  14.489 TL
 • Çok Satanlar
  JBL Go3 Bluetooth Hoparlör Siyah
  Kredi Fırsatı
  4.6 (39 Değerlendirme)

  JBL Go3 Bluetooth Hoparlör Siyah

  1.789 TL
 • JBL Go3 Bluetooth Hoparlör Kırmızı
  Kredi Fırsatı
  4.4 (39 Değerlendirme)

  JBL Go3 Bluetooth Hoparlör Kırmızı

  1.789 TL
 • Çok Satanlar
  JBL Go3 Bluetooth Hoparlör Mavi
  Kredi Fırsatı
  4.7 (53 Değerlendirme)

  JBL Go3 Bluetooth Hoparlör Mavi

  1.789 TL
 • JBL Go3 Bluetooth Hoparlör Yeşil
  Kredi Fırsatı
  4.8 (28 Değerlendirme)

  JBL Go3 Bluetooth Hoparlör Yeşil

  1.789 TL
 • JBL Go3 Bluetooth Hoparlör Squad
  Kredi Fırsatı
  4.8 (24 Değerlendirme)

  JBL Go3 Bluetooth Hoparlör Squad

  1.789 TL
 • JBL Charge5 Bluetooth Hoparlör IPX7 Mavi
  Kredi Fırsatı
  4.3 (41 Değerlendirme)

  JBL Charge5 Bluetooth Hoparlör IPX7 Mavi

  8.899 TL
 • JBL Charge5 Bluetooth Hoparlör IPX7 Siyah
  Kredi Fırsatı
  4.6 (33 Değerlendirme)

  JBL Charge5 Bluetooth Hoparlör IPX7 Siyah

  8.899 TL
 • JBL Clip4 Ip67 Bluetooth Hoparlör Siyah
  Kredi Fırsatı
  4.6 (21 Değerlendirme)

  JBL Clip4 Ip67 Bluetooth Hoparlör Siyah

  2.489 TL
 • JBL Clip4 Ip67 Bluetooth Hoparlör Mavi Pembe
  Kredi Fırsatı
  4.8 (20 Değerlendirme)

  JBL Clip4 Ip67 Bluetooth Hoparlör Mavi Pembe

  2.489 TL
 • Çok Satanlar
  JBL Go Essential IPX7 Siyah Bluetooth Hoparlör

  JBL Go Essential IPX7 Siyah Bluetooth Hoparlör

  1.299 TL
64 üründen  ürün görüntülediniz

JBL Bluetooth hoparlör çeşitleriyle kaliteli ses deneyiminin keyfine varın. JBL markası ses sitemi ve kulaklık gibi ürünleriyle kullanıcılardan tam not alıyor. Fonksiyonel ve teknolojik yapısıyla öne çıkan ürünler uzun ömülü kullanım için de tercih edebilirsiniz. Markanın ürünleri tasarım ve özelliklere göre farklılaşıyor. İhtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak ürün seçimi yapabilirsiniz. Müzik ve film gibi aktivitelerinizden ekstra keyif almanızı sağlayacak JBL Bluetooth hoparlör çeşitleri Teknosa’da sizi bekliyor.

Neden JBL Bluetooth Hoparlör Almalıyım?

Bluetooth hoparlörler iç ve dış mekanda pratik kullanım için sıklıkla tercih ediliyor. Birçok cihaza bağlanarak kullanılabilen bu ürünlerle birçok aktivite gerçekleştirebilirsiniz. Bu ürünler taşınabilir yapısı ve şarjlı kullanımı ile her alanda kullanılabiliyor. Ayrıca bilgisayar, telefon, akıllı saat ve tabletlere pratik bir şekilde bağlanabiliyor. Bu özellikleri sayesinde ürünleri istediğiniz cihazla kullanabilirsiniz. Kaliteli ve uzun ömürlü kullanım sunan bir Bluetooth hoparlör içinse JBL markası sizinle. Markanın donanımlı ve fonksiyonel ürünleri sesin maksimum düzeyde yayılmasını sağlıyor. Ayrıca güçlü bass sistemi sayesinde yüksek bass içeren müziklerin dahi kusursuz bir biçimde çalınmasına olanak tanıyor. İhtiyaçlarınıza göre markanın ürünlerini değerlendirebilirsiniz. JBL taşınabilir hoparlörler farklı kullanım tarzlarına hitap ediyor. Müzik dinleme aktiviteleri için sunulan ürünler genellikle daha minimal bir yapıya sahip. Bu ürünlerle müziğinizi dilediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Film izlemek için sunulan ürünlerse daha büyük ebatlarda bulunabiliyor. Film ve video içeriklerindeki hassas sesleri dahi duymak için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Markanın geniş ürün yelpazesinde ayrıca profesyonel kullanım sunan ürünler de mevcut. Profesyonel olarak müzikle ilgileniyorsanız bu ürünleri değerlendirebilirsiniz.

JBL Taşınabilir Hoparlör Çeşitleri

JBL Bluetooth ses bombası çeşitleri farklı ihtiyaçlara özel olarak tasarlanıyor. Kullanım alanınıza baz alarak markanın ürünlerini değerlendirebilirsiniz. Markada dış mekanda pratik kullanım sunan birçok farklı ürün modeli bulunuyor. Bu modeller arasında yer alan JBL GO2 Bluetooth hoparlör minimal yapısıyla ideal. 184 gr ağırlığa sahip olan ürünü dilediğiniz yere taşıyabilirsiniz. GO2 Bluetooth hoparlör 3 W ses çıkışı ve 5 saat aktif kulanım özellikleriyle dikkat çekiyor. Bu ürünler dilediğiniz yerde kesintisiz müziğin tadını çıkarın. Markanın kolay taşınabilen minimal tasarıma sahip bir diğer ürünü ise JBL GO3 Bluetooth hoparlör. Diğer ürünlere nazaran askı aparatıyla da öne çıkan ürünü outdoor aktiviteleriniz için tercih edebilirsiniz. Kauçuk kaplamaya sahip olan bu ürünü olası düşme ve çarpma durumlarına karşı oldukça dayanıklı. Bununla birlikte tasarımında ses çıkışını olumsuz yönde etkileyen toz partiküllerine de ekstra korumalı bir yapıya sahip. Plaj ve kamp aktiviteleriniz için bu ürünü güvenle tercih edebilirsiniz.

Güçlü Ses Çıkışıyla Dikkat Çeken Ürünler

Profesyonel ses ekipmanı ürünleriyle bilinen JBL markası güçlü ses sistemine sahip olan taşınabilir hoparlörleriyle de öne çıkıyor. Evinizde sinema keyfi yaşamak ve profesyonel müzik yapabilmek için bu ürünleri değerlendirebilirsiniz. Bu tür ürünler arasında JBL Charge 4 Bluetooth hoparlör öne çıkıyor. Su geçirmez yapısıyla açık alanda da kullanılan ürün ses kalitesiyle kullanıcılardan tam not alıyor. Markanın patentli sistemi olan JBL Bass radyatör özelliği en tiz sesleri bile kusursuz bir şekilde duymanızı sağlıyor. Bununla birlikte farklı hoparlörlere bağlanarak ses çıkışının güçlenmesine de olanak tanıyor. 20 saat kullanım özelliğine sahip olan ürünü parti ve kutlamalarınız için tercih edebilirsiniz. Profesyonel müzikle uğraşanlar içinse JBL Partybox ürünü birebir. Diğer müzik ekipmanlarının bağlanmasına olanak tanıyan ürün ışıklı tasarımıyla dikkat çekiyor. Yüksek ses kalitesi sunan ürünü geniş ortamlarda kullanabilirsiniz. Partybox hoparlör ayrıca duvara sabitlenebilen yapısıyla da öne çıkıyor. Ortamda güçlü ses akışı sağlamak için ürünü duvara sabitleyerek kullanabilirsiniz. Tüm bunların yanında ürün evde sinema keyfi yaşamak için de oldukça ideal. Filmlerdeki arka plan seslerini bile net bir şekilde duymanızı sağlayan Partybox hoparlörle evinizi sinema salonuna çevirebilirsiniz.

JBL Bluetooth Hoparlör Fiyatları

JBL Bluetooth hoparlör çeşitleri özellikleri ve tasarımlarına göre fiyatlandırıyor. Bütçenizi ve kullanım alanınızı dikkate alarak ürün seçimi yapabilirsiniz. Markanıın Go ve Clip serisinde yer alan ürünler uygun fiyatlı seçenekler arasında yer alıyor. Hafif oluşu ve taşınabilirliğiyle öne çıkan ürünleri istediğiniz alanda kullanabilirsiniz. Toz geçirmez yapıya sahip olan bu ürünler outdoor aktiviteleri için de ideal. Kamp gibi aktivitelerinizde bu tür ürünleri güvenle kullanabilirsiniz. Markanın Flip ve Charge serileri orta fiyat segmentinde bulunuyor. JBL su geçirmez hoparlör olarak da bilinen bu ürünler zorlu hava koşullarında bile aktif olarak çalışabiliyor. Seyahat ve aktiviteleriniz için bu serileri değerlendirebilirsiniz. JBL Partybox serisi ise profesyonel kullanım için tercih ediliyor. Üst fiyat segmentinde bulunan ürünler fonksiyonel yapısı ve güçlü ses sistemi sayesinde geniş ortamlarda bile kullandırılabiliyor. JBL taşınabilir ses sistemi olarak da adlandırılan bu ürünlerle canlı müzik yapabilirisiniz. Ayrıca ürünü kalabalık davetler için de tercih edebilirsiniz. JBL markasının teknolojik ürün çeşitleri Teknosa’da sizi bekliyor. İhtiyacınız olan diğer hoparlör ve ses sistemi modelleri için kategorilerimize göz atabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi