text.skipToContent text.skipToNavigation

Huawei Mate 20 Pro 128 GB Mavi Akıllı Telefon

%25
7.999 TL
5.999 TL
Tek Çekim x 5.999 TL = 5.999 TL Kredi Kartı Ödeme Seçenekleri

Mağazadan Teslimat ile şimdi sipariş verin, bugün en yakın mağazadan teslim alın.

Huawei Mate 20 Pro 128 GB Mavi Akıllı Telefon

Huawei Mate 20 Pro akıllı telefonu göz alıcı görüntüsü ve gelişmiş son teknolojisiyle beğenileri üzerine toplamayı başarıyor. Taşıdığı eşsiz özelliklerle benzerlerinden çok daha farklı bir deneyim sunuyor. Dış tasarımının göz alıcılığı ile sahip olduğu yüksek performansın birleşimi kullanıcılarını adeta büyülüyor. 2018’in Ekim ayında Londra’da tanıtılan Huawei Mate 20 oluşturduğu yüksek beklentiyi karşılayarak tam not almayı başardı. Huawei Mate 20’nin en gözde modeli ise Huawei Mate 20 Pro oldu.

Huawei Mate 20 Pro, kendisinden önce geliştiren Huawei modellerine göre iyileştirmeler ve yenilikler ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Huawei Mate 20 Pro’nun tasarımında da önceki modellere göre değişimler olduğu görülüyor. Ön camın kıvrımlı yapıda olmasıyla tek elle tutuş özelliği konforlu hale getirilmiş. Ekran büyüklüğü, geliştirilen bu tutuş özelliği sayesinde kullanıcısını kesinlikle yormuyor. Huawei Mate 20 Pro’ da dikkat çeken başka bir özellik de ikinci hoparlörün yeri oluyor. Huawei Mate 20 Pro dahili çift hoparlöre sahip. USB Type C bağlantısının olduğu yerin hoparlör ızgarası olarak kullanıldığı görülüyor.

Huawei Mate 20 Pro’nun ilgi odağı olmasını sağlayan, önceki modellerinde olmayan ve hatta dünyada bir ilk olan, 15 Watt değerinde Qi hızlı kablosuz şarj özelliğine sahip olması. Huawei gelişmiş son teknolojisini, yeniliklerini, eşi bulunmayan özelliklerini Mate 20 Pro’da toplamış. Huawei Mate 20 Pro’yu tercih eden kullanıcılar daha önce yaşamadıkları bir akıllı telefon deneyimi yaşıyorlar.

 

Huawei Mate 20 Pro özellikleri

Huawei Mate 20 Pro için estetiğin teknoloji ile buluştuğu en üst noktalardan biri demek mümkün. Zarif eğrilere sahip tasarımı ve parmak izi bırakmayan 3D camı ile aerodinamik bir yapıya sahip. 6.39 inçlik geniş ekranı sayesinde telefon kullanımı keyfe dönüşüyor. IP 68 sınıfı su ve toz koruma özelliği, sıvı dökülmeleri ve sıçramalarına karşı Huawei Mate 20 Pro’yu koruyor.

Sahip olduğu yüksek teknolojik özellikler, Huawei Mate 20 Pro’nun öne çıkmasını sağlıyor. 24 MP ön kamerası ile selfie çekimleri profesyonel özelliğe kavuşuyor. Leica üçlü kamera sistemine sahip arka kamerası, sahip olduğu flaşı ile de dünyanın güzelliklerini ekrana yansıtmakta oldukça başarılı. 40MP + 20MP + 8MP çözünürlüğe sahip üçlü arka kamerası ile dünyayı daha geniş pencereden görebilmeniz amaçlanıyor. 40 MP ana RGB lensi günlük fotoğraflarda en ince detayların yakalanmasını, 8 MP telefoto lensi uzak mesafeli çekimlerde odaklanmanın arttırılmasını, 20 MP Leica lensi ise manzara fotoğraflarını en geniş açı ile yakalayabilmeyi hedefliyor. Böylece yakın mesafe çekimlerde dahi yepyeni detayları görebilmek mümkün oluyor. Yapay zeka tarafından desteklenen kamera sistemi, her çekimde en iyi doku, renk ve güzelliği gösteriyor. Farklı nesne ve sahneleri ayırt edebilen teknolojisi sayesinde renk, parlaklık ve kontrast mükemmel bir uyum içinde fotoğraflara aktarılıyor. Görüntü sabitleme teknolojisine sahip gece modu ile yüksek kontrastlı görüntülerde dahi mükemmel görüntü sağlanabiliyor. HDR özelliğine sahip video çekimi ile profesyonel film görüntüsünü yakalayabilmek mümkün oluyor.

Huawei Mate 20 Pro, sahip olduğu hız ve verimi, yüksek işlemci kapasitesi sayesinde sağlıyor. Çok çekirdekli mimari sayesinde yapay zeka hesaplamaları ve spesifik görevler yüksek performans ile kullanıcı deneyimini arttırıyor. 4200 mAh kapasiteli devasa pili sayesinde hem günlük işlerde hem de eğlence ihtiyaçlarında gerekli zamanı kesintisiz sunuyor. Huawei SuperCharge özelliği sayesinde 30 dakikalık bir şarj ile %70 oranında şarj kapasitesine sahip olunması sağlanıyor. Ters şarj özelliği sayesinde ise bataryası biten diğer elektronik cihazları şarj etmek mümkün oluyor.

Parmak izi ve biometrik yüz tanıma sistemi Huawei Mate 20 Pro ile standart olarak sunuluyor. 3D derinlik algılama kamerası ile telefon, kullanıcısını kolayca algılıyor ve kullanıma açılıyor. Yüz kimliği, kilitli uygulamalara ve kişisel verilere ulaşmak için de kullanılabiliyor.

Huawei Mate 20 Pro, PC modu sayesinde oyunları ve videoları kablosuz olarak televizyona aktarma imkanı sağlıyor. Böylece paylaşmanın keyfi en üst düzeye çıkıyor.

 

Huawei Mate 20 Pro fiyatları

Huawei Mate 20 Pro, diğer Huawei modelleri arasındaki en yüksek fiyata sahip model olarak görülüyor. Fakat özellikleri göz önüne alındığında farklı ihtiyaçları en üst düzeyde karşılama imkanına sahip. Hem estetik hem de teknolojik özellikler açısından belirlenen Huawei Mate 20 Pro fiyatı, fiyat performans açısından değerlendirildiğinde fiyatını ve beklentiyi fazlası ile karşılıyor. Huawei markasının garantisi ve kalitesi bütün modellerde standart olarak sunuluyor.

Teknik özellikler olarak emsal markalara göre oldukça büyük farka sahip olduğunu söylemek mümkün. Bu durum aynı fiyatlara sahip farklı markalar arasında Huawei Mate 20 Pro’nun öne çıkmasını sağlıyor. Huawei Mate 20 Pro akıllı telefona en iyi fiyat ve koşullarda Teknosa mağazalarından veya Teknosa.com’dan ulaşabilmek mümkün.

 

Huawei Mate 20 Pro ile Huawei Mate 20 Lite Arasındaki Farklar

Huawei Mate 20 Pro ve Huawei mate 20 Lite akıllı telefonların ikisi de markanın sağladığı garanti ve kaliteye sahip olsa da, Mate 20 Pro gelişmiş özellikleri ile ön plana çıkıyor. Leica üçlü kamera sistemine sahip Mate 20 Pro, 40 MP + 8 MP + 20 MP yüksek çözünürlüğe sahip lensleri sayesinde daha yüksek kalitede görüntü imkânı sağlıyor. Mate 20 Lite modelinde ise 20 MP + 2 MP olmak üzere iki arka kamera bulunuyor.

İki akıllı telefon da Micro SD kart ile yükseltilebilir hafıza imkanına sahip olsa da Huawei Mate 20 Pro 6 GB RAM ile en zorlu programlarda bile yüksek performans sağlıyor. Huawei Mate 20 Lite modelinde ise 4 GB RAM kullanılıyor. Mate 20 Pro çoklu çekirdek sistemine sahip işlemcisi ile Mate 20 Lite modeline göre daha yüksek işlemci performansına sahip. Çoklu çekirdek sistemi, yapay zeka hesaplamalarının ve diğer spesifik görevlerin ayrı ayrı yüksek performansta yapılmasını sağlıyor. İşletim sistemi olarak Huawei Mate 20 Pro modelinde son sürüm olan Android 9.0 kullanılırken Mate 20 Lite modelinde Android 8.1 kullanılıyor.

Huawei pil teknolojisinin her iki telefonda da kullanılması, uzun süreli batarya kullanımını beraberinde getiriyor. Huawei Mate 20 Pro modelinin, pil kapasitesine bağlı olarak kullanım ömrünün daha fazla olduğu görülüyor. Mate 20 Pro modeli 4200 mAh‘lık batarya kapasitesine sahipken Mate 20 Lite modeli için bu miktar 3750 mAh olarak sunuluyor.

Her iki Huawei modelinde de parmak izi sensörü standart olarak bulunuyor. Fakat Huawei Mate 20 Pro modelinde yüz tanıma sistemi ayrı bir özellik olarak telefona eklenmiş. Yüz tanıma sistemini kilitli programlara veya kişisel bilgilere ulaşabilmek için de kullanmak mümkün.

Huawei Mate 20 Pro modelinin en önemli özelliklerinden biri IP68 sınıfı su ve toza karşı koruma özelliğinin bulunması. Bu özellik Huawei Mate 20 Lite modelinde bulunmuyor.

 

Teknosa Huawei Mate 20 Pro fırsatları

Huawei Mate 20 Pro, Türkiye’nin en büyük teknoloji perakendecilerinden Teknosa.com ayrıcalığı ile kullanıcılarına sunuluyor. Ödeme çeşitliliği ve imkanları ile bu cihaza en uygun koşullarda sahip olabilmek mümkün. Huawei Mate 20 Pro modeline ve diğer Huawei akıllı telefon modellerine Teknosa mağazalarından rahatça ulaşabilmek mümkün. Teknosa mağazaları ve Teknosa.com stok sıkıntısı yaşamadan, iade garantisi ve profesyonel müşteri hizmetleriyle kolay bir alışveriş imkânı sağlanıyor.

 


Teknik Özellikler

Taksit Tablosu
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 5.999 TL 5.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 5.999 TL 5.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 5.999 TL 5.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 5.999 TL 5.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 5.999 TL 5.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 5.999 TL 5.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 5.999 TL 5.999 TL

Taksitli Satış Detayları

Yasal Mevzuat gereğince, telekomünikasyon, yemek ve gıda alımlarında, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır.
Bu ürünü, ticari kartınızı kullanarak 12 aya varan taksit seçenekleriyle satın alabilirsiniz. Cep telefonu ve elektronik ürün satışlarında ticari kartlar için,

Bonus kart ile 12,
Maximum, Axess ve Word kart ile 4,
Cardfinans ve Advantage kart ile en fazla 3 taksit

yapılabilmektedir.

Yorumlar (8)

Huawei Mate 20 Pro 128 GB Mavi Akıllı Telefon Yorumları

0 0 Yorum Yapıldı
1