E-Atıklar Teknolojiye Dönüşüyor

Sizler de;
  • E-atıklarınızı ve atık pillerinizi, Teknosa Mağazaları’nda bulunan E-Atık Üniteleri’ne atabilir ya da Mağaza Yöneticisine teslim edebilirsiniz.
  • Teknosa’dan aldığınız ürünün, adresinize teslim edildiği durumda adresinizdeki e-atığı görevliye teslim edebilirsiniz.
  • E-atıkla ilgili her türlü sorunuz ve atık bildiriminizde e-atik@teknosa.com e-posta adresinden destek ve yönlendirme alabilirsiniz.

1.Büyük ev eşyaları, küçük ev aletleri, bilişim ve telekomünikasyon ekipmanları, tüketici ekipmanları, aydınlatma ekipmanları, elektrikli ve elektronik aletler (büyük ve sabit sanayi aletleri hariç olmak üzere), oyuncaklar, eğlence ve spor ekipmanları, tıbbi cihazlar, izleme ve kontrol aletleri, otomatlar, atık piller Atık Elektrikli ve Elektronik Eşyaların Kontrolü Yönetmeliği kapsamında elektrikli elektronik eşya olarak nitelendirilir.

2.Teknosa, e-atık faaliyetlerini Atık Elektrikli ve Elektronik Eşyaların Kontrolü Yönetmeliği çerçevesinde gerçekleştirir.

*Tüketiciler, atık ünitelerine attıkları ve/veya görevlilere atık olarak teslim ettikleri ürünlerin, uygun işleme, geri dönüşüm/kazanım işlemlerine tabi tutulacağını, bu ürünlerin herhangi bir sebeple iade olmayacağını, bu ürünlerle ilgili herhangi bir hak, bedel iddia edemeyeceklerini bildiklerini kabul ve beyan ederler.

*Elektronik eşyalarla ilgili dönemsel kampanya uygulanması durumunda, kampanya koşullarına göre hareket edilir.