Dyson Fiyatları ve Modelleri

17 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
Çok Satanlar
Dyson V12 Detect Slim Absolute Kablosuz Süpürge
4.6 (18 Değerlendirme)

Dyson V12 Detect Slim Absolute Kablosuz Süpürge

25.999 TL
Çok Satanlar
Dyson V15 Detect Kablosuz Süpürge
4.7 (239 Değerlendirme)

Dyson V15 Detect Kablosuz Süpürge

29.999 TL
Dyson Gen5 Detect Kablosuz Süpürge
4.3 (164 Değerlendirme)

Dyson Gen5 Detect Kablosuz Süpürge

33.999 TL
Çok Satanlar
Dyson Cinetic Big Ball Absolute 2 Elektrikli Toz Torbasız Süpürge
Kredi Fırsatı
4.3 (317 Değerlendirme)

Dyson Cinetic Big Ball Absolute 2 Elektrikli Toz Torbasız Süpürge

12.999 TL
Çok Satanlar
Dyson V12 Detect Slim Absolute Şarjlı Süpürge
5.0 (9 Değerlendirme)

Dyson V12 Detect Slim Absolute Şarjlı Süpürge

25.849 TL
Dyson V10 Cyclone Absolute Şarjlı Süpürge
4.4 (57 Değerlendirme)

Dyson V10 Cyclone Absolute Şarjlı Süpürge

19.799 TL
Çok Satanlar
Dyson V8 Absolute Şarjlı Süpürge
4.6 (162 Değerlendirme)

Dyson V8 Absolute Şarjlı Süpürge

%13
21.899 TL
19.000 TL
Çok Satanlar
Dyson V8 Kablosuz Süpürge
Kredi Fırsatı
4.0 (5 Değerlendirme)

Dyson V8 Kablosuz Süpürge

12.999 TL
Çok Satanlar
Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 Toz Torbasız Süpürge
4.2 (40 Değerlendirme)

Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 Toz Torbasız Süpürge

%9
23.000 TL
20.850 TL
Dyson Cyclone V10 Absolute Kablosuz Süpürge
Kredi Fırsatı
4.7 (3 Değerlendirme)

Dyson Cyclone V10 Absolute Kablosuz Süpürge

19.999 TL
Dyson V11 Kablosuz Süpürge
Kredi Fırsatı
5.0 (1 Değerlendirme)

Dyson V11 Kablosuz Süpürge

19.999 TL
Dyson Supersonic Saç Kurutma Makinesi
Kredi Fırsatı
4.8 (1217 Değerlendirme)

Dyson Supersonic Saç Kurutma Makinesi

14.999 TL
Dyson Core Supersonic Gifting Saç Kurutma Makinesi
4.7 (808 Değerlendirme)

Dyson Core Supersonic Gifting Saç Kurutma Makinesi

15.699 TL
Dyson Supersonic Saç Kurutma Nikel Bakır Makinesi

Dyson Supersonic Saç Kurutma Nikel Bakır Makinesi

14.749 TL
Dyson Evcil Hayvan Bakım Seti
Kredi Fırsatı

Dyson Evcil Hayvan Bakım Seti

2.499 TL
Dyson Detaylı Temizlik Seti
Kredi Fırsatı

Dyson Detaylı Temizlik Seti

3.299 TL
Dyson Çok Yönlü Temizlik Seti
Kredi Fırsatı

Dyson Çok Yönlü Temizlik Seti

4.299 TL

Dyson, işlevsel ve ergonomik tasarımlı ev aletleri ve kişisel bakım ürünleriyle günlük hayatınıza kolaylık ve konfor getirir. Zengin bir ürün portfoyü ile kullanıcıların karşısına çıkan marka, üstün teknolojilerle ürettiği birbirinden kaliteli elektronik ev aletleri ile hava temizliği, ev temizliği, ısıtma/soğutma ve kurutma gibi pek çok önemli ihtiyacınızı en üst düzeyde karşılayarak rahat etmenizi sağlar. Dyson'ın sunduğu şık ve ergonomik tasarımlı tüm ürünler hem evinize yakışır hem de kolay kullanım konforu sunar.

Dyson Ürünleri

Dyson, hava temizleme makineleri, pervanesiz soğutucu ve ısıtıcı fanların yanı sıra Dyson saç şekillendiriciler ve Dyson saç kurutma makineleri gibi pek çok ürünü ile günün her anını sizin için kolaylaştırır. Yalnızca eviniz için değil, profesyonel işletmeleriniz için de mükemmel çözümler sunan marka, işletme maliyetlerinizi düşürerek tasarruf sağlar ve aynı zamanda müşteri ve çalışanlarınız için yüksek konfor sunar. Markanın sunduğu ürünler arasında yer alan hava temizleyici, nemlendirici ve ısıtıcı fanlar, evinizin havasını tazeleyip yenilerken, birbirinden fonksiyonel özelliklerle donatılmış Dyson süpürgeler, evinizi derinlemesine temizleyerek hijyen sağlar. Pratik kullanımlı Dyson toz torbasız süpürgeler ve Dyson şarjlı süpürgeler sayesinde günlük ev temizliğinizi kolayca ve çok kısa sürede bitirebilirsiniz. Markanın sunduğu süpürge modelleri arasında yer alan Dyson V8 kablosuz şarjlı elektrikli süpürge modelleri uzun süre kesintisiz temizlik olanağı sağlar ve tüm zeminlerde etkili temizlik performansı sunar. Dyson V8 Absolute kablosuz şarjlı süpürge modelleri dijital motoru ve güçlü emiş gücü performansı sayesinde süpürme işlemini çabucak bitirebilmenize yardımcı olur. İşlevsel özellikli pek çok başlıkla gelen Dyson V8 Absolute kablosuz şarjlı süpürge modelleri en küçük tozları bile tutan filtreleri sayesinde gerçek anlamda temizlik sağlar. Dyson V7 Motorhead kablosuz şarjlı süpürge modelleri ise fonksiyonel özellikleri ve duvara monte şarj üniteleri ile son derece pratik ve kullanışlı süpürgelerdir.

Dyson Süpürge Özellikleri

Dyson, ev temizliğinde en güçlü yardımcınız olacak pek çok kablosuz şarjlı elektrikli süpürge modeliyle karşınıza çıkar. Bu modeller arasında yer alan Dyson V8 kablosuz dikey süpürgeler, kablosuz ve zahmetsiz kullanım konforunun yanı sıra yüksek emiş gücü ile öne çıkar. Dyson V8 şarjlı süpürge modelleri, şarjlı tasarımları ile tüm ev temizliğinde 40 dakikaya kadar azalmayan emiş gücü performansı sunar. Dijital motor ile çalışan, hafif ve çok yönlü V8 serisi süpürge modelleri, tüm sert zeminlerde ve halılar üzerinde birikmiş kirleri, kalın ve ince tozları güçlü bir şekilde vakumlar. Dakikada 107,000 devir hızla dönüş yapan dijital motorlu Dyson V8 Absolute modelleri, 115 Watt'a kadar enerji üreterek tüm zemin türlerinde etkileyici bir temizlik performansı sağlar. 2 ana temizlik başlığı ve 4 farklı başlık ile gelen süpürgeler bu başlıklar sayesinde çok yönlü temizlik olanağı sunar. Bu modeller, daha yüksek emiş gücü için minimum basınç tüketimiyle filtrasyon sağlayacak biçimde optimize edilmiştir. Böylelikle 0,3 mikron boyutundaki mikroskobik toz partiküllerini bile kolayca yakalayacak güce ulaşmıştır. V8 serisi süpürgeler, evinizi ve aracınızın her yerini temizlemek için çok hızlı ve pratik bir biçimde el süpürgesine dönüşebilir. Kolay temizlenebilen toz haznesi sayesinde hemen boşaltılabilir.

Şarjlı süpürgeler arasında yer alan V7 Motorhead süpürge modelleri, yerden tavana kadar tozun girdiği her yere girer ve çok yönlü temizlik sağlar. Hem evinizde hem aracınızda kullanabileceğiniz V7 modeli, 30 dakikaya kadar azalmayan emiş gücü performansı sunar. Duvara monte şarj ünitesi sayesinde süpürgeniz şarj olur ve her an elinizin altında bulunur.

Süpürgenin motoru, yüksek yerleri süpürürken kolaylıkla kaldırabilmeniz için kullanım kolunun üzerinde bulunur. Süpürge tek bir işlemle tozu ve kiri dışarı atacak şekilde tasarlanan ve hazneye elinizi bile sürmenize gerek kalmayan hijyenik toz çıkarma sistemine sahiptir. Tek bir hareketle el süpürgesine dönüşebilen V7 modeli kablosuz şarjlı süpürge, dar alanlarda ve otomobilinizde kolayca temizlik yapmanızı sağlar. 107.000 devirli dijital motor 100 Watt'a kadar enerji üretir ve 2 kat radial siklonlar sayesinde 0,3 mikron boyutlu toz zerreciklerini yakalar.

Dyson V11 kablosuz süpürge modeli, Dyson'ın sunduğu en güçlü ve akıllı süpürge modelidir. Bütçenize uygun Dyson V11 fiyat seçenekleri ile satışa sunulan ve hayatınızı kolaylaştıran bu süpürge, temizlik ve çalışma sürecini akıllıca yönetir. Zemin tipini otomatik olarak hisseden Dynamic Load Sensor teknolojisi ile donatılan V11, saniyede 360 defa fırça başlığı direncini kontrol ederek zemine göre süpürgenin gücünü optimize eder. Böylece durmadan başlık değiştirmeye gerek kalmadan tüm halı ve sert zeminlerde derinlemesine temizlik sağlar. Süpürge, LCD ekranı üzerinden güç modunu, kalan çalışma süresini, filtre bakımını ve tıkanıklık bildirimlerini gerçek zamanlı olarak gösterir. Kablosuz teknolojisi sayesinde prizden bağımsız çalışır ve her yere ulaşır. 0,76 litrelik toz haznesi sayesinde daha kesintisiz temizlik süresi sunar. Doğrult ve boşalt sistemine sahip toz haznesi boşaltmayı kolaylaştırır. Duvara monte şarj istasyonunda süpürge kolayca şarj olur ve her an kullanıma hazır bekler. Siz de mükemmel özelliklere sahip bir Dyson V11 satın almak istiyorsanız, hemen bütçenize uygun Dyson V11 fiyat Teknosa seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Dyson Fan Özellikleri

Dyson'ın sunduğu hava temizleyici modelleri odanın havasını temizleyip nemlendirirken aynı anda içinde bulunan su haznesinde ultra ince toz partiküllerini yok eder. Ortam havasını kirleten partikülleri ve gazları ve %99.95 oranında yakalar. Odanın havasını temizleyen ısıtıcı fan modelleri, kış mevsiminde ısıtmak, yaz mevsiminde serinletmek için tasarlanmıştır ve aynı zamanda havayı kirleten alerjenleri ve gazları tutar. Ortamın havasını temizleyen ve nemlendiren fan modelleri, hem havayı temizler hem nem oranını yükseltir. İhtiyaç duyarsanız serinlik de sağlar. Hava kirleticileri su haznesinde yok ederken alerjen ve gazları yakalar. Odanızı temizleyen fan modelleri, serin havayı odaya dağıtır. Gerçek zamanlı olarak hava kitlesini hissederek raporlar, alerjenleri ve gazları hapseder. Kişiselleştirilmiş hava temizleyici fan modelleri ise siz ne tarafı isterseniz o tarafa gelen odaklanmış kişisel hava akışı sunar ve aynı zamanda havadaki alerjen ve gazları yakalayarak hapseder. Tüm hava temizleyici fanlar, hava kalitenizi yükselterek rahat ve temiz bir nefes almanız için tasarlanmıştır.

Dyson Saç Şekillendirici ve Kurutma Makineleri

Isıdan kaynaklanan saç hasarlarından saçlarınızı korumak için geliştirilen ve azaltılmış ısı kullanımı ile üretilen Dyson saç şekillendiriciler ve saç kurutma makineleri, benzersiz saç bakım seçenekleri sunar. Dyson saç bakım ürünleri arasında yer alan saç şekillendiriciler, esnek plakalarla tasarlanmıştır ve saç tutamlarını bir arada tutarak şekillendiren saç düzleştiricilerdir. Manganez bakır alaşımı kullanılarak üretilen plakalar, saçların çevresinde esner ve saç tellerini yıpratmadan bir araya getirir. Bu plakalar, düşük ısı kullanımıyla,, elektriklenmeyen ve uçuşmayan bir saç şekillendirmesi elde etmenizi sağlar.

4 hücreli lityum iyon bataryası ile kablosuz kullanım konforu sunan modeller, kablosuz kullanımda bile kablolu saç düzleştiricinin sunduğu termal performansı göstererek saçlarınıza istediğiniz şekli vermenizi sağlar. 30 dakikaya kadar düşük ısılı saç şekillendirme olanağı sunan modeller, akıllı pil yönetim mekanizması tarafından ısıyı optimize etmek için sürekli olarak kontrol edilir. 70 dakikada tamamen şarj olan saç düzleştiricinizi daha uzun süreli kullanmaya ihtiyacınız varsa hibrid şarj modu için kablosunu takmanız yeterlidir. Saç şekillendiricilerle saçlarınıza gerçek dalgalar, su dalgaları veya düz ve keskin bir görünüm verebilirsiniz. Saçlarınıza düzleştirmek ya da hacim katmak için Coanda etkisini kullanan saç düzleştirici modelleri, aşırı ısı olmadan saçlarınızı hava ile kurutur. Mükemmel bukleler elde etmenizi sağlayan modeller, her saç tipine ve şekline uygun olarak tasarlanan başlıkları sayesinde her türlü bukleyi ve dalgayı yapabilmenizi sağlar.

Dyson, birbirinden kaliteli saç şekillendiricilerin yanı sıra standart kullanıcılar ve profesyoneller için ürettiği saç kurutma makineleri ile de dikkat çeker. Farklı saç tipleri için tasarlanan Dyson saç kurutma makinesi modelleri, geleneksel saç kurutma makinesi motorlarından farklı olarak 6 kat daha hızlıdır. Air Multiplier teknolojisi le birleşen bu güçlü motor, saçlarınızı hızlı kurutma ve şekillendirme için yüksek basınç ve hıza sahip bir hava jeti oluşturur ve böylece saçlarınız çabuk ve yıpranmadan kurur. Saç kurutma makineleri işlevsel başlıklarıyla ve aşırı ısı kullanmadan saçlarınızı kurutmayı hedefler. Bu başlıklardan biri olan saç şekillendirme başlığı, yüksek hızda bir hava akışı üretir ve tek bir noktaya odaklanarak saçların diğer kısımlarını bozmadan bölgesel şekillendirebilme sağlar. Difüzör başlığı, her bir buklenin çevresine eşit hava üflemek için tasarlanmış olup, kabarıklığı azaltır, dalga ve bukle oluşturmaya yardımcı olur. Hassas kurutma başlıkları, nazik ve hassas saç derisi ve ince telli saçlar içindir.

Dyson Kullanıcı Yorumları

Dyson Türkiye ve dünya üzerinde milyonlarca kullanıcısı olan pek çok ev aletleri üretir. Markanın sunduğu tüm ürünler hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için dilerseniz ilginizi çeken ürünleri araştırabilir ve inceleyebilirsiniz. Bu detaylı bilgilerin yanında kullanıcı tecrübelerini de öğrenmek isterseniz, Dyson marka ürünleri daha önce kullanarak tecrübe eden kişilerin yazdığı kullanıcı yorumlarını araştırıp okuyarak da ürünler hakkında tecrübeye dayalı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dyson Fiyatları

Dyson, genel olarak tüm tüketicilere yüksek kalite ve teknolojiyi ulaşılabilir fiyatlarla sunan bir markadır. Dyson ürünlerinin fiyatları seçtiğiniz ürünün sahip olduğu özelliklerin azlığına veya çokluğuna bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Daha fonksiyonel ve aksesuarlı ürünler daha farklı fiyatlarla satışa sunulurken daha sade ürünler daha düşük fiyatlardan satışa sunulur. Burada belirleyici olan şey ürünün sahip olduğu teknik özelliklerin fazlalığı ya da azlığıdır. Dyson fiyatlarında bir başka belirleyici unsur, ürünlerde zaman zaman yapılan Dyson kampanya ve fırsat seçenekleridir. Bu kampanya ve fırsatları da takip ederek beğendiğiniz Dyson ürünlerini Teknosa güvencesiyle kolayca satın alabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 8 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
6'ya Varan
6'ya Varan
2+2ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2+1'e Varan
2+1'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde , 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi , 750 - 30.000 TL arası siparişlerinizde Vakıfbank kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.