Canon Yazıcı Fiyatları ve Modelleri

161 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
 • Canon i-Sensys MF267DW Lazer Yazıcı Tarayıcı Fotokopi Fax Dublex USB/Ethernet/WiFi A4

  Canon i-Sensys MF267DW Lazer Yazıcı Tarayıcı Fotokopi Fax Dublex USB/Ethernet/WiFi A4

  %9
  13.199 TL
  11.999 TL
 • Çok Satanlar
  Canon Pixma E-414 Fotokopi + Tarayıcı Çok Fonksiyonlu Yazıcı
  Kredi Fırsatı
  4.3 (27 Değerlendirme)

  Canon Pixma E-414 Fotokopi + Tarayıcı Çok Fonksiyonlu Yazıcı

  1.499 TL
 • Canon Pixma G3470 Siyah Megatank Yazıcı
  Kredi Fırsatı

  Canon Pixma G3470 Siyah Megatank Yazıcı

  5.749 TL
 • Canon G2470 Photoink + Renkli Yazıcı + Tarayıcı + Fotokopi Mürekkepli Yazıcı Ve Bitmeyen Kartuş Sistemi

  Canon G2470 Photoink + Renkli Yazıcı + Tarayıcı + Fotokopi Mürekkepli Yazıcı Ve Bitmeyen Kartuş Sistemi

  3.799 TL
 • Canon Pixma G3430 Megatank
  5.0 (1 Değerlendirme)

  Canon Pixma G3430 Megatank

  %19
  5.695 TL
  4.599 TL
 • Çok Satanlar
  Canon Pg-46 Siyah Mürekkep Kartuş
  4.8 (37 Değerlendirme)

  Canon Pg-46 Siyah Mürekkep Kartuş

  489 TL
 • Canon Pixma G2470 Megatank Yazıcı
  Kredi Fırsatı
  2.0 (1 Değerlendirme)

  Canon Pixma G2470 Megatank Yazıcı

  3.299 TL
 • Canon Pixma G4470 Megatank Yazıcı
  Kredi Fırsatı

  Canon Pixma G4470 Megatank Yazıcı

  6.799 TL
 • Canon Pixma G2430 Megatank
  Kredi Fırsatı

  Canon Pixma G2430 Megatank

  3.597 TL
 • Canon Pixma G2410 Tanklı Çok Fonksiyonlu Yazıcı
  Kredi Fırsatı
  5.0 (4 Değerlendirme)

  Canon Pixma G2410 Tanklı Çok Fonksiyonlu Yazıcı

  4.197 TL
 • Canon i-SENSYS MF651Cw Wi-Fi Renkli Çok Fonksiyonlu Yazıcı

  Canon i-SENSYS MF651Cw Wi-Fi Renkli Çok Fonksiyonlu Yazıcı

  10.299 TL
 • Canon Cl-56 Emb Renkli Mürekkep Kartuş
  4.8 (38 Değerlendirme)

  Canon Cl-56 Emb Renkli Mürekkep Kartuş

  899 TL
 • Canon Pixma G2430 Photoink Mürekkepli Megatank Yazıcı

  Canon Pixma G2430 Photoink Mürekkepli Megatank Yazıcı

  4.029 TL
 • Canon I-SENSYS MF463DW Çok Fonksiyonlu Mono Lazer Yazıcı

  Canon I-SENSYS MF463DW Çok Fonksiyonlu Mono Lazer Yazıcı

  %6
  17.000 TL
  15.999 TL
 • Canon i-Sensys MF655Cdw Wi-Fi Renkli Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

  Canon i-Sensys MF655Cdw Wi-Fi Renkli Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

  11.999 TL
 • Canon I-Sensys LBP6030B Mono Lazer Yazıcı Tam Dolu Pluscopy Tonerli

  Canon I-Sensys LBP6030B Mono Lazer Yazıcı Tam Dolu Pluscopy Tonerli

  7.629 TL
 • Canon Ori̇ji̇nal 4 Renk Takim

  Canon Ori̇ji̇nal 4 Renk Takim

  651,67 TL
 • Canon Pixma G3430 Photoink Wi-Fi Mürekkepli Megatank Yazıcı

  Canon Pixma G3430 Photoink Wi-Fi Mürekkepli Megatank Yazıcı

  5.599 TL
 • Canon i-SENSYS MF275dw Wi-Fi Çok İşlevli Lazer Yazıcı

  Canon i-SENSYS MF275dw Wi-Fi Çok İşlevli Lazer Yazıcı

  12.109 TL
 • Canon i-Sensys MF657Cdw Wi-Fi Renkli Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

  Canon i-Sensys MF657Cdw Wi-Fi Renkli Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

  13.029 TL
161 üründen  ürün görüntülediniz

Ofis, ev ve okul ortamında çıktı alma ihtiyaçlarınıza yanıt veren yazıcı modelleri birçok farklı özelliğiyle ön plana çıkar. Bilinen markalardan biri olan Canon yazıcı modelleri ev ortamında kullanılan temel modellerden karmaşık fotoğraf yazıcılarına kadar çeşitlilik gösterir. Mürekkepli, lazerli, bitmeyen toner kartuş alternatifleriyle her kullanım amacına uygun bir seçeneğin bulunması Canon markasını popüler kılan özellikler arasındadır. Teknosa'da birbirinden farklı fonksiyonu aynı anda gerçekleştirebilen Canon yazıcı seçeneklerini inceleyebilir, ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

En Uygun Fiyatlarla Canon Yazıcı Modelleri Teknosa'da!

Kişisel kullanıma yönelik kompakt seçeneklerin yanı sıra, işletmelere yönelik tasarlanmış yüksek hacimli yazıcılar da Canon markası içerisinde bulunur. Geniş yelpazede çeşitlenen Canon yazıcılar, belgeleri çoğaltma, basılı hale getirme, fotoğraf baskısı alma, yazılı belgeleri dijitalleştirme gibi birçok farklı işleve sahiptir. Her ihtiyaca uygun olarak tasarlanan bu yazıcılar, kaliteli baskılar ve kullanım kolaylığıyla dikkat çeker. Canon yazıcı serileri keskin metin belgelerinin yanı sıra canlı, gerçeğe uygun görüntüler üretirler. Aralarından rahatlıkla seçim yapabileceğiniz yazıcı modelleri en uygun fiyatlarla Teknosa güvencesiyle sizlerin beğenisine sunulur.

Canon Yazıcı Modelleri

Canon yazıcı modelleri arasında beğenilen özellikleriyle ön plana çıkan serilerden biri Pixma modelidir. Aile bireyleri, öğrenciler, baskı işiyle uğraşan profesyoneller, fotoğrafçılar gibi birbirinden farklı meslek gruplarına hitap eden Canon Pixma serisi popülerlik kazanan baskı çözümleri arasında yer alır. Pixma serisi hepsi bir arada yazıcılardan oluşur. Dilerseniz yazıcı, dilerseniz tarayıcı ve fotoğraf baskısı için Canon Pixma modellerini tercih edebilirsiniz. Modern ve kompakt tasarımıyla ön plana çıkan yazıcılar, masa üzerinde fazla yer kaplamaz, estetik bir görünüm sergiler. Canon Maxify ise ofis kullanımı için tasarlanan mürekkep püskürtmeli yazıcı modelleri arasında yer alır. Çok yoğun bir şekilde yazıcı kullanılan ofis veya işletmelerde sıklıkla tercih edilen Maxify yazıcı serisi, otomatik belge besleme özelliği sayesinde baskı yapma işlemini hızlandırır. Canon i-Sensys serisi ise çok fonksiyonlu lazer yazıcılardan oluşur. Mürekkep yerine toner kartuş kullanan yazıcı seçenekleri büyük boyutlu olduğu için orta ölçekli ve büyük işletmelerin kullanımına uygun bir modeldir.

Canon Yazıcı Fiyatları

Canon yazıcı fiyatları cihazın modeli, türü, baskı hızı ve kalitesi, bağlantı seçenekleri, kullanmış olduğu teknolojiye bağlı olarak değişiklik gösterir. Birden fazla fonksiyonu bir arada gerçekleştiren cihazlar genellikle daha yüksek meblağlar üzerinden satışa sunulur. Renkli baskı özelliğini destekleyen cihazlar, sadece siyah baskı yapanlara göre daha yüksek fiyatlara sahip olabilir. Profesyonel kullanım için tasarlanan yazıcılar yüksek baskı kalitesi ve çözünürlük seviyesine sahiptirler. Bu türden ekstra teknik detaylar cihazların maliyetini artırabilir. Canon'un farklı serileri ve modelleri çeşitli özellikleri nedeniyle geniş bir skalada değişen fiyat aralıklarından satışa sunulur. İhtiyacınıza en uygun Canon yazıcıyı seçerek yazdırma deneyiminizi Teknosa kalitesiyle yaşayabilirsiniz.

Canon Yazıcı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Canon yazıcılar üst düzey baskı kalitesi, çeşitli ihtiyaçlara uygun geniş model yelpazesi, gelişmiş özellikler ve uzun vadeli güvenilirlik gibi çok sayıda avantaj sunar. Yazıcı seçimi yaparken öncelikle kullanım alanınızı belirlemeniz gerekir. Sonrasında hangi yazıcı türünün ihtiyaçlarınızı karşılayacağına karar verebilirsiniz. Baskı kalitesi, hızı, bağlantı seçenekleri, boyutları, kağıt türü gibi birçok faktör yazıcı seçiminizde etkili olur. Baskı kalitesini belirleyen ana etmen DPI yani inç başına düşen nokta miktarıdır. 600 x 600 DPI ile 4.800 x 4.800 DPI arasında değişen çözünürlüklere sahip mürekkep püskürtmeli yazıcılar arasından dilediğiniz kaliteye uygun olan Canon modelini bulabilirsiniz. Çok fazla baskı yapması gereken kullanıcılar için satın alma işlemini yönlendiren bir diğer faktör baskı hızıdır. Hızı gösteren PPM değeri dakikada kaç baskı yapabileceğini gösterir. Canon yazıcı modelleri 5 PPM ile 25 PPM arasında değişen baskı hızlarına sahiptir. Kablosuz ağlar üzerinden yazdırma imkanı sunan Canon yazıcılar baskı işlemlerini daha zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmenize olanak tanır. USB kablo bağlantısı olmadan dizüstü bilgisayar üzerinden Bluetooth ya da Wi-Fi ağlarını kullanarak baskı yapabilirsiniz. Yazıcılar çeşitli, şekil ve boyutlarda tasarlanır. Küçük bir alana sığan bir yazıcıya ihtiyacınız varsa, Canon'un kompakt boyutlu birçok farklı modelde yazıcısı mevcuttur. Yazıcı seçimlerini etkileyen bir diğer önemli etken de yazıcı fiyatlarıdır. Birden çok işlemi aynı cihazla gerçekleştirmek istiyorsanız, hem yazıcı hem de tarayıcı özelliklere sahip Canon modellerine yönelebilirsiniz. Uygun fiyatlı seçenekler arıyorsanız tek fonksiyonlu ürünleri tercih edebilirsiniz.

Canon Yazıcının Özellikleri

Canon yazıcılar işlevsellik ve rahatlığı artırma potansiyelleri nedeniyle birçok kullanıcı tarafından övgüyle bahsedilen cihazlardır. Bazı Canon yazıcı modelleri çift taraflı yazdırma özelliklerine sahip olduğundan hem kağıttan hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlar. İki tarafı da kullanarak belgelerinizi daha etkili bir şekilde basabilirsiniz. Canon yazıcı özellikleri arasında en dikkat çekeni uzun ömürlü kullanıma uygun kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanmış olmalarıdır. Canon yazıcılarda bulunan kablosuz bağlantı kurma özelliği sayesinde mobilden ya da dizüstü bilgisayarınızdan kolaylıkla yazdırma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede belgelerinizi herhangi bir fiziksel bağlantıya ihtiyaç duymadan hızlı bir şekilde çıktı alabilirsiniz. Canon yazıcıların sunduğu bu özellikler, kullanıcıların günlük baskı ihtiyaçlarını kolay ve etkili bir şekilde karşılamalarına olanak tanır. Her bir model, performans, dayanıklılık ve kullanım kolaylığı gibi kriterleri bir araya getirerek kullanıcıların beklentilerini karşılamayı amaçlar.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.