Brita Fiyatları ve Modelleri

17 Sonuç
Sıralama
Filtreler
 • Brita Marella XL Grafit 3.5 L Filtreli Su Arıtma Sürahisi

  Brita Marella XL Grafit 3.5 L Filtreli Su Arıtma Sürahisi

  617 TL
 • Çok Satanlar
  Brita Maxtra Pro Kireç Uzmanı 6'lı Yedek Su Arıtma Filtresi

  Brita Maxtra Pro Kireç Uzmanı 6'lı Yedek Su Arıtma Filtresi

  798 TL
 • Çok Satanlar
  Brita Maxtra Pro All-In-1 Yedek Su Arıtma Filtresi 6'lı

  Brita Maxtra Pro All-In-1 Yedek Su Arıtma Filtresi 6'lı

  714 TL
 • Brita Flow Filtreli 8.2 L Su Arıtma Sebili

  Brita Flow Filtreli 8.2 L Su Arıtma Sebili

  1.098 TL
 • Brita Cam Filtreli 2.5 L Açık Mavi Su Arıtma Sürahisi

  Brita Cam Filtreli 2.5 L Açık Mavi Su Arıtma Sürahisi

  1.199 TL
 • Brita Marella XL 3 Filtreli 3.5 L Mavi Su Arıtma Sürahisi

  Brita Marella XL 3 Filtreli 3.5 L Mavi Su Arıtma Sürahisi

  759,90 TL
 • Brita Marella XL 3x Maxtra Pro All-In-1 Filtreli Beyaz Su Arıtma Sürahisi

  Brita Marella XL 3x Maxtra Pro All-In-1 Filtreli Beyaz Su Arıtma Sürahisi

  759,90 TL
 • Brita Maxtra Pro All-In-1 Yedek Su Arıtma Filtresi 4'lü

  Brita Maxtra Pro All-In-1 Yedek Su Arıtma Filtresi 4'lü

  524 TL
 • Brita Marella XL Filtreli 3.5 L Mavi Su Arıtma Sürahisi

  Brita Marella XL Filtreli 3.5 L Mavi Su Arıtma Sürahisi

  616 TL
 • Brita Maxtra Pro All-in-1 2’li Yedek Su Arıtma Filtresi

  Brita Maxtra Pro All-in-1 2’li Yedek Su Arıtma Filtresi

  308,90 TL
 • Brita Maxtra Pro Kireç Uzmanı 2'li Yedek Su Arıtma Filtresi

  Brita Maxtra Pro Kireç Uzmanı 2'li Yedek Su Arıtma Filtresi

  337 TL
 • Brita Maxtra Pro All-In-1 Yedek Su Arıtma Filtresi 3'lü

  Brita Maxtra Pro All-In-1 Yedek Su Arıtma Filtresi 3'lü

  414 TL
 • Brita Marella XL 3.5 L Beyaz Filtreli Su Arıtma Sürahisi

  Brita Marella XL 3.5 L Beyaz Filtreli Su Arıtma Sürahisi

  616 TL
 • Brita Style XL 3.6 L Maxtra Plus Filtreli Su Arıtma Sürahisi

  Brita Style XL 3.6 L Maxtra Plus Filtreli Su Arıtma Sürahisi

  %8
  759,90 TL
  699 TL
 • Brita On Tap Yedek Su Arıtma Filtresi

  Brita On Tap Yedek Su Arıtma Filtresi

  539 TL
 • Brita Marella XL 3 Filtreli Beyaz Su Arıtma Sürahisi

  Brita Marella XL 3 Filtreli Beyaz Su Arıtma Sürahisi

  779 TL
 • Brita Marella XL 2X Maxtra Pro All In 1 Filtreli Beyaz Su Arıtma Sürahisi

  Brita Marella XL 2X Maxtra Pro All In 1 Filtreli Beyaz Su Arıtma Sürahisi

  662 TL

Su, insanlarla birlikte tüm canlıların temel yaşam kaynakları arasında yer alıyor. İnsan vücudunun en temel yapı taşları arasında yer alan su, düzenli olarak tüketilmesi gereken bir madde olarak biliniyor. Bununla birlikte temiz su ihtiyacı da insanlık için son derece kritik bir durum olarak öne çıkıyor. Sanayileşme, şehirleşme ve aşırı nüfus artışı gibi etmenler hem su kaynaklarının varlığını tehdit ediyor hem de bu kaynakların kirlenmesine sebep olabiliyor. Bu noktada uzak yerlerden şişelenmiş suların şehir yaşamındaki insanlara ulaştırılması yolu izleniyorken arıtma cihazları da temiz suya ulaşmak için kullanılan yöntemler arasında önemli bir yer tutuyor. Arıtma cihazları denildiğinde ilk akla gelen ise Brita oluyor. 60 yılı aşkın tecrübesiyle su artırma cihazlarındaki iddiasını ortaya koyan Brita, Alman teknolojisi ve disipliniyle ürettiği cihazlarla dünya çapında geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşıyor. Şebeke suyunu klor ve kireç başta olmak üzere istenmeyen maddelerden temizlemek üzere filtrelerin kullanıldığı Brita sistemi, hem lezzetli hem de sağlıklı suları pratik bir şekilde kullanıcılara sunuyor.

Brita Sürahi Nedir?

Brita sürahi modelleri, damak tadınıza uygun suların dilediğiniz an ulaşılabilir olmasını sağlıyor. Çeşme sularını klor ve kireç gibi maddelerden arındırmaya yarayan sürahi modellerini kullanmak son derece pratikken ürünlerin uzun ömürlü kullanıma kapı aralayan yapısı da kullanıcıların büyük beğenisini topluyor. Sudaki maddeleri bir kartuş yardımıyla hapseden sürahilerdeki bu parçalar ayrıca satılıyor ve son derece kolay bir şekilde takılıp çıkarılabiliyor.

Ergonomik olduğu kadar şık da bir görünüme sahip olan Brita sürahi modelleri, yaşam alanlarının dekoratif yapısına da uyum sağlayabiliyor. Özel bir kapak sistemine sahip olan Brita sürahi modelleri, filtrelenmiş suyun kirlenmesini önleyen bir yapı sunuyor. Brita Memo özelliği ise sürahinizdeki filtreyi ne zaman değiştirmeniz gerektiği hakkında bilgileri derleyen bir asistan görevi görüyor. Sürahiye takılan filtrelerin etkinliğini takip etmeye fırsat sunan bu özellik sayesinde sevimsiz sürprizlerle karşılaşmamak da mümkün. Farklı ebatlarla kullanıcılara sunulan Brita sürahi modelleri, tek elle kullanım için uygun olan ergonomik sap yapısıyla da hayatı kolaylaştıran bir dokunuş sunuyor. Brita çözümleri için Teknosa alışveriş listeleri aradığınız ürün çeşitliliği ve uygun fiyatlarla yanınızda yer alıyor.

Brita Ürün Çeşitleri

Brita markası kokusuz, klorsuz ve kireçsiz leziz sular sunmak üzere ev tipi ve sanayi tipi olmak üzere iki farklı kategoride ürünler sunuyor. Evlerde en sık kullanılan Brita ürünü sürahi modelleri olarak öne çıkıyor. Brita Navelia sürahi tipindeki artırma cihazları arasında yer alıyor. Son derece rahat bir kullanışa sahip olan sürahi formundaki ürün, değiştirilebilen filtreleriyle uzun ömürlü bir kullanıma da kapı aralıyor. Temel olarak 4 haftaya kadar suyunuzu temizleyebilen Brita filtreleri, son derece hesaplı yöntemler olarak öne çıkıyor.

MAXTRA filtre modelleri ilhamını doğadan alan tasarımıyla öne çıkıyor. Hindistan cevizi kabuğundan istifade edilerek tasarlanan filtrelerle ferah ve leziz sulara erişmek mümkün oluyor. Brita Navelia ile arıtılan sular çay ve kahve gibi sıcak içeceklerin yapımında da lezzetli bir dokunuş sunuyor. Bir diğer sürahi tipi çözüm olan Brita Marella da farklı boyutlarla özelleştirilmiş kullanımı mümkün kılıyor. Micro Flow teknolojisiyle her kullanımda aynı lezzeti sunan sürahi modelleri, MAXTRA filtrelerin kullanımına uyum sağlıyor. Brita Memo donanımını da sunan bu ürünleri buzdolabında muhafaza etmek de mümkün. Markanın bir diğer ürünü ise Brita On Tap Musluk Üstü Filtreleme Sistemi çözümleridir. Mevcut musluğa bağlanabilen bu ürün sürekli olarak temiz su sağlayan bir sistem olarak öne çıkıyor. Dijital bir göstergeye sahip olan ve Brita On Tap Musluk Üstü Tekli Yedek Filtre modelleri ile kullanılabilen musluk üstü çözümleri giderek daha fazla kullanıcı tarafından tercih edilen bir çözüm olarak görülüyor.

Brita Filtreler

Brita markası ürünlerinde kendi mühendisleri tarafından geliştirilmiş olan özel filtreler kullanıyor. Uzun ömürlü bir kullanım sunan Brita filtre modelleri ile temiz ve lezzetli su keyfi hiçbir şekilde kesintiye uğramıyor. Farklı adetlerde kullanıcıların beğenisine sunulan ürünler Brita MAXTRA Su Arıtma Filtresi ikili modelleri ile 8 haftalık bir kullanım için çözüm sunuyor. Dileyen kullanıcılar Brita MAXTRA Su Arıtma Filtresi Üçlü alternatifini tercih edebiliyor. Hem avantajlı hem de uzun süre yetecek bir çözüm isteyen kullanıcıların tercihi ise Brita MAXTRA Plus 6'lı Su Arıtma Filtresi seçeneği oluyor. Brita Sepet Kampanyası Fiyatları ve Modelleri ihtiyacınız olan ürüne uygun fiyatlarla sahip olmanız mümkün oluyor.

Brita Sürahi Fiyatları

Alman markasının çözümleri her geçen gün daha da fazla kullanıcı tarafından ilgi görüyor. Kullanıcılar Brita sürahi fiyatı ve modelleri araştırmalarında ürünlere göre farklılaşan fiyatlarla karşılaşabiliyor. Brita fiyat ve ürün kıyasları yapmak, en doğru ürünü seçmek Teknosa'nın geniş alışveriş listeleriyle hem kolay hem de güvenli bir hâl alıyor. Kullanıcı dostu arayüzüyle Brita Su Arıtma Filtresi Fiyatları ve Modelleri için arama yapmayı son derece kolay bir hale getiren listeler ile, Brita güvenini ve rahatlığını hemen yaşam alanınıza taşımanız mümkün oluyor. Sürahiler ya da musluk üstü çözümler gibi farklı alternatifler için en uygun Brita Su Arıtma Cihazı Fiyatları ve Modelleri arasında seçiminizi hemen yapabilirsiniz. Yıl boyunca sürekli olarak güncellenen Brita Tekno Fırsat Fiyatları ve Modelleri ile alışverişinize hemen başlayın!

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.