Bosch Buzdolabı Fiyatları ve Modelleri

47 Sonuç
Sıralama
Marka
Filtreler
TL
TL
 • Çok Satanlar
  Bosch Seri KGN86AID2N 6 Alttan Donduruculu Inox Xxl Buzdolabı
  Kredi Fırsatı
  5.0 (2 Değerlendirme)

  Bosch Seri KGN86AID2N 6 Alttan Donduruculu Inox Xxl Buzdolabı

  42.999 TL
 • Bosch Seri 6 Alttan Donduruculu Inox Xl Buzdolabı
  Kredi Fırsatı

  Bosch Seri 6 Alttan Donduruculu Inox Xl Buzdolabı

  43.999 TL
 • BOSCH KFN96VPEA SERIE 4 INOX BUZDOLABI
  Kredi Fırsatı

  BOSCH KFN96VPEA SERIE 4 INOX BUZDOLABI

  68.999 TL
 • Bosch KGA76PIE0N Seri 8 Inox Buzdolabı
  Kredi Fırsatı

  Bosch KGA76PIE0N Seri 8 Inox Buzdolabı

  45.999 TL
 • Bosch KGB86CIE0N Seri 6 Inox Buzdolabı
  Kredi Fırsatı

  Bosch KGB86CIE0N Seri 6 Inox Buzdolabı

  54.799 TL
 • Bosch KGN76CWE0N 526 L Kombi No Frost Buzdolabı

  Bosch KGN76CWE0N 526 L Kombi No Frost Buzdolabı

  53.999 TL
 • Bosch Seri 6 KGN86VWE0N Alttan Donduruculu Beyaz Xxl Buzdolabı

  Bosch Seri 6 KGN86VWE0N Alttan Donduruculu Beyaz Xxl Buzdolabı

  49.999 TL
 • Bosch KIL82ADE0 Seri 6 Derin Donduruculu Ankastre Buzdolabı
  Kredi Fırsatı

  Bosch KIL82ADE0 Seri 6 Derin Donduruculu Ankastre Buzdolabı

  52.999 TL
 • Bosch KGN55CIE0N Seri 4 E Enerji Sınıfı Inox Buzdolabı
  Kredi Fırsatı

  Bosch KGN55CIE0N Seri 4 E Enerji Sınıfı Inox Buzdolabı

  34.299 TL
 • Bosch KGN55VWE0N 483 L Kombi No Frost Buzdolabı
  Kredi Fırsatı

  Bosch KGN55VWE0N 483 L Kombi No Frost Buzdolabı

  27.999 TL
 • Bosch Kdn86awe0n Serie 6 Üstten Donduruculu Buzdolabı
  1.0 (1 Değerlendirme)

  Bosch Kdn86awe0n Serie 6 Üstten Donduruculu Buzdolabı

  66.076,92 TL
 • Bosch KGN55CWE0N Seri 4 E Enerji Sınıfı Beyaz Buzdolabı
  Kredi Fırsatı

  Bosch KGN55CWE0N Seri 4 E Enerji Sınıfı Beyaz Buzdolabı

  31.999 TL
 • Bosch Serie KGN76VWE0N 4 Alttan Donduruculu Beyaz Xl Buzdolabı
  Kredi Fırsatı

  Bosch Serie KGN76VWE0N 4 Alttan Donduruculu Beyaz Xl Buzdolabı

  38.999 TL
 • Bosch Serie KGN76CWE0N 6 Alttan Donduruculu Beyaz Xl Buzdolabı
  Kredi Fırsatı
  5.0 (1 Değerlendirme)

  Bosch Serie KGN76CWE0N 6 Alttan Donduruculu Beyaz Xl Buzdolabı

  41.499 TL
 • Bosch Kdn76hıd1n Seri 6 D Enerji Sınıf Buzdolabı Inox
  Kredi Fırsatı

  Bosch Kdn76hıd1n Seri 6 D Enerji Sınıf Buzdolabı Inox

  46.999 TL
 • Bosch KGN55VIE0N 483 L Kombi No Frost Buzdolabı
  Kredi Fırsatı

  Bosch KGN55VIE0N 483 L Kombi No Frost Buzdolabı

  29.999 TL
 • Bosch KDN86AIE0N 641 L No Frost Çift Kapılı Buzdolabı

  Bosch KDN86AIE0N 641 L No Frost Çift Kapılı Buzdolabı

  59.999 TL
 • Bosch KDN86AWF1N 641 LT No-Frost Çift Kapılı Buzdolabı

  Bosch KDN86AWF1N 641 LT No-Frost Çift Kapılı Buzdolabı

  %6
  51.999 TL
  48.999 TL
 • Bosch Kgn56lwe0n Serie 6 Buzdolabı
  Kredi Fırsatı

  Bosch Kgn56lwe0n Serie 6 Buzdolabı

  45.199 TL
 • Bosch KDN55NLE0N 453 L Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

  Bosch KDN55NLE0N 453 L Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

  44.204,49 TL
47 üründen  ürün görüntülediniz

Bosch Buzdolabı

Günlük hayatın kolaylaşmasına destek olan beyaz eşya ve elektrikli ev aletleri ile Bosch, dünya üzerinde neredeyse her eve bir şekilde girmeyi başarmış markalar arasında bulunuyor. Bu sayfada göreceğiniz Bosch buzdolabı çeşitleri de her ailenin ya da bireyin ihtiyaçlarını ve beğenilerini karşılayacak nitelikleriyle buradaki yerini alıyor. Kombi tipi modellerden Inox çeşitlere, no-frost ürünlerden beyaz buzdolaplarına çeşit çeşit modeli bu sayfada bir arada görmek mümkün. Ayrıca sayfamızdaki filtreleri kullanarak tam da ihtiyaç duyduğunuz modeli birkaç tıkla kolayca bulabilirsiniz. Ürünün net kapasitesi, raf sayısı, enerji sınıfı ya da dondurma kapasitesi gibi özelliklerini kriterlerinize göre seçerek aradığınız Bosch buzdolabını oturduğunuz yerden sipariş edebilirsiniz. Sayfamızı inceleyin, aklınızdaki modeli kısa sürede bulup satın alın!

Her İhtiyaca Uygun Bosch Buzdolabı Modelleri

Dünya üzerinde milyonlarca kişinin tercih ettiği Bosch buzdolabı modelleri arasından seçiminizi yaparak yiyecek ve içeceklerinizi uzun süre taptaze saklamanız mümkün. Mutfakların baş tacı olan bu ürünler farklı boyutlardaki iç hacimleri, raf sayıları, buzluk konumları, no-frost teknolojileri, tek kapılı ya da çift kapılı modelleri ile çeşitleniyor. Sizin ihtiyacınız olan ürün hangisi? Örneğin, hane halkının çok sayıda olduğu geniş aileler için uygun olan Bosch Buzdolabı XXL model olurken, tek başına yaşayanların seçimi ise standart bir no-frost Bosch buzdolabı oluyor. Almanya'da kurulup zamanla dünyanın lider beyaz eşya markaları arasındaki yerini alan Bosch'un buzdolapları son derece de akıllı. Bazı modellerde yer alan Home Connect teknolojisi sayesinde evinizden uzakta olsanız dahi buzdolabınızda ne var ne yok görebilirsiniz. Kısacası Home Connect buzdolapları ile yarını bugünden yaşamak mümkün. Diğer yandan Bosch buzdolaplarında bulunan VitaFresh sistemi, ürünlerin tazeliğini uzun süre korumasında son derece etkili. Dolayısıyla eğer bu teknolojiye sahip bir Bosch buzdolabınız varsa, vitamin değeri yüksek ve sağlıklı gıdalar tüketiyorsunuz demektir.

Neden Bosch Buzdolapları?

Bu sayfa üzerinde göreceğiniz çeşit çeşit Bosch buzdolabı siyah, beyaz ya da gri renk seçeneğiyle beğeniye sunuluyor. Ayrıca sadece renk değil, kapasite anlamında da geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Bosch, herkesin mutfağında taze ve sağlıklı gıdalar saklamasına yardımcı oluyor. Bosch buzdolaplarının avantajları arasında her ihtiyaca uygun tarz ve boyut seçeneği, iyi düşünülmüş iç hacim ve saklama çözümleri ve üstün soğutma teknolojisini saymak mümkün. Örneğin, Bosch derin donduruculu buzdolapları sayesine beslenmenize sadece sağlıklı gıdaları eklemekle kalmaz, hayatınızı da kolaylaştırırsınız. Zira bu ürünlerin benzersiz tazelik teknolojisi ürünlerinizi ideal koşullarda saklarken, işlevsel raf çözümleri ise yiyeceklerinizi buzdolabına kolaylıkla yerleştirebilirsiniz. Üstelik ürünlerin mükemmel aydınlatma sistemi de buzdolabının içini rahatlıkla görebilmenizi sağlıyor. Ayrıca Bosch buzdolaplarının no-frost teknolojisi sayesinde buz çözme derdi tarihe karışıyor. Bu sistemle soğuk ve kuru hava soğutma kanalları buzdolabınızdaki nemin buharlaşmasını sağlıyor ve buz oluşumunu engelliyor. Her anlamda enerji tasarrufu sağlayan bu teknoloji ile yiyecekleriniz her daim mükemmel koşullarda saklanıyor. Teknosa'daki her cebe uygun Bosch buzdolabı fiyatları ile alışverişe hemen başlayın!

Bosch Buzdolabı Seçimi İpuçları

Bosch buzdolabınızı yenilemek istiyor ya da Bosch marka buzdolabı satın almak istiyorsunuz; ancak hangi modeli seçmeniz gerektiğine karar veremiyorsunuz. Bu durumda kendinize sormanız gereken birkaç soruya cevap bularak işe başlayabilirsiniz. Yeni bir buzdolabı alırken karar vermeniz gereken en kritik konu ürünün solo mu yoksa ankastre mi olacağıdır. Zira her birinin kendine özgü faydaları bulunuyor. Bosch solo buzdolabı modelleriyle daha fazla esneklik elde ederken, ankastre çeşitlerle mutfağınızda bütünlüğü koruyabilir, mekanın tarzıyla uyum sağlayabilirsiniz. Diğer yandan mutfağınızın ölçüsüne uygun bir ürün seçmek de oldukça önemli. Bunun için buzdolaplarının boyutlarına hakim olmanız şart. Standart buzdolapları 70 cm, XL buzdolapları 75 cm, XXL buzdolapları 86 cm, gardırop tipi buzdolapları ise 90 cm veya üzerinde genişliğe sahip olabilir. Dolayısıyla mutfağınızda buzdolabınızı konumlandıracağınız yere göre bu bilgiler ışığında seçim yapabilirsiniz. Ayrıca eğer kalabalık ve geniş bir aileye sahipseniz, Bosch çift kapılı buzdolabı modelleri tam size göre. Bu ürünlerin ferah iç hacimleri herkese yetecek yiyeceğin en verimli şekilde saklanmasına yardımcı oluyor. Siz de buradaki modeller arasından seçiminizi yaparak en doğru kararı verebilirsiniz.

Her Cebe Uygun Bosch Buzdolabı Fiyatları

Her cebe uygun Teknosa Bosch buzdolabı modelleri arasından seçimler yaparak mutfağınızın yeni başrol oyuncusunu belirlemeniz mümkün. İster Bosch tek kapılı buzdolabı ister çift kapılı gardırop tipi bir model isterseniz de ihtiyacınıza uygun farklı bir nitelikteki ürünü satın alın Bosch kalitesi ve Teknosa avantajlarıyla alışverişinizden kazançlı çıkabilirsiniz. Zevkinizi en iyi yansıtan, yüksek enerji tasarruflu, geniş iç hacme sahip, temizlemesi kolay ve hayatı kolaylaştıran teknolojisiyle Bosch buzdolapları bu sayfada sizi bekliyor. Bu ürünler pratik temizleme ve buz çözdürme çözümleri sayesinde herkesin tercih edeceği türden. Çıkarılabilir çekmeceleri ve cam rafları olan modeller sayesinde gün içinde işinizi kısa sürede bitirip sevdiklerinize zaman ayırabilirsiniz. Ayrıca, bazı Bosch buzdolapları içerideki kokunun temiz kalmasını sağlayacak şekilde tasarlanmış. Ayrıca ürünlerin meyve, et, dondurulmuş gıda ve içecekleri saklamak için ayrı bölümleri de mevcut. Böylece Bosch buzdolaplarında her çeşit gıda için uygun bir yer var. Hemen kararınızı verin, alışverişe başlayın!

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.