Altus Buzdolabı Fiyatları ve Modelleri

7 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
Altus Al 375 Xı Buzdolabı

Altus Al 375 Xı Buzdolabı

%14
6.999 TL
5.999 TL
Altus Al 365 Buzdolabı

Altus Al 365 Buzdolabı

5.599 TL
Altus ALK 471 X Buzdolabı

Altus ALK 471 X Buzdolabı

7.699 TL
Altus Alk 471 XI Buzdolabı

Altus Alk 471 XI Buzdolabı

8.399 TL
Altus Al 375 X Buzdolabı

Altus Al 375 X Buzdolabı

6.199 TL
Çok Satanlar
Altus AL 305 B Tezgah Altı Buzdolabı

Altus AL 305 B Tezgah Altı Buzdolabı

1.999 TL
Altus Al 306 B Tezgah Altı Buzdolabı

Altus Al 306 B Tezgah Altı Buzdolabı

2.199 TL

Buzdolabı modelleri

Buzdolapları günümüzde sadece evlerin temel ihtiyacı olan beyaz eşyalardan biri olmasının yanı sıra artık toplu mekanlarda da zorunlu bir ihtiyaç haline gelmiştir. Yiyecekleri ve içecekleri bozulmadan muhafaza etme görevini üstlenen buzdolaplarının birçok çeşidinin olması kullanım alanları için avantaj oluşturmaktadır.

Buzdolabı fiyatları

Çift kapılı buzdolapları

Klasik bir model olan ve eskiden kullanım oranı daha yüksek olan derin dondurucu kısmı üstte bulunan bu modellerin alt kısmı ise normal soğutucu bölümünü oluşturmaktadır. Piyasada bulunan farklı modellerdeki birçok buzdolabı ile kıyaslandığı zaman enerji tasarrufu sağladığından bu çift kapılı buzdolapları daha hesaplıdır. Özellikle geniş aileler sıklıkla bu formdaki buzdolaplarını tercih etmektedir. Bunun yanı sıra, estetik olarak farklı dizaynlara ve renklere sahip olan alternatifleri bulunur. İçlerinin genişliği marka ve modele bağlı olarak değişkenlik göstermekle birlikte içerisine yerleştirilebilir farklı boyutlardaki hazneler ile kullanım kolaylığı sağlarlar. Derin dondurucu bölümü üst tarafta bulunan çift kapılı klasik buzdolapları kısıtlı oranda dondurucu kapasitesine sahip olması ve normal soğutucu bölümündeki yiyecek ve içeceklere erişim için eğilmeyi gerektirdiğinden küçük dezavantajlara sahiptir.

Gardırop tipi buzdolabı

Gardırop tipi buzdolapları

Görünümünü isminden alan gardırop tipi buzdolabı modellerinin içerisi dik bir şekilde ikiye ayrılmıştır. İki kapıdan oluşan buzdolabının bir kapısı soğutucu bölümünü diğer kapısı ise derin dondurucu bölmesini oluşturmaktadır. Gardırop tipi buzdolaplarının en büyük avantajlarından biri de derin dondurucu kısmı üstte ya da altta bulunan buzdolaplarına oranlar daha geniş bir iç bölmeye sahip olmasıdır. Bu sayede çok daha fazla miktarlarda yiyecek ve içecek muhafaza etme kapasitesine sahiptirler.

No-frost buzdolabı

No-Frost buzdolabı

No-Frost buzdolabı, buzlanma karşıtı buzdolaplarıdır. Klasik tipteki buzdolaplarının derin dondurucu kısımları statik donduruculardır yani bu dondurucular eski tipte olduklarından buzdolaplarının derin dondurucu kısımlarında karlanmalar olabilir fakat No-Frost özelliği olan buzdolaplarının derin dondurucu bölümlerinde karlanmalar olmaz. Bunun nedeni ise No-Frost buzdolaplarının hava dolaşımının diğer tipteki buzdolaplarına oranla daha fazla olmasıdır. No-Frost buzdolapları daha hızlı dondurma özelliğine sahiptir.

Buzdolabı fiyatları

Buzdolabı fiyatları birçok etkene bağlı olarak değişiklik gösterir. Kullanım alanları açısından değerlendirildiği zaman iş yerleri, restoranlar, kafeler, yemek şirketleri ve okullar gibi toplu alanlarda kullanılan buzdolapları daha büyük ve fonksiyonel olacağından fiyatları daha yüksek olmaktadır. Bunun yanı sıra evlerde kullanılan buzdolapları evin ihtiyacına ve kişi sayısına paralel olarak tercih edildiğinden toplu alanlarda kullanılan buzdolabında oranla küçük buzdolaplarıdır ve fiyatları da o orandan daha düşük olmaktadır. Uygun fiyatlı buzdolabı seçenekleri arasında yer alan klasik tipteki, dondurucu kısmı yukarıda bulunan tek kapılı buzdolapları en ucuz buzdolaplarındandır. Fakat uygun bir fiyata yüksek donanıma sahip kaliteli buzdolapları bulmakta mümkündür. Beyaz eşyalar kategorisindeki bu gereksinimler buzdolabı kampanyaları ile avantajlı alışveriş imkanları sunmaktadır.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12 Taksit
12 Taksit
6 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
500 - 25.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi, ING, veya Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.