Altus Buzdolabı Fiyatları ve Modelleri

9 Sonuç
Sıralama
Marka
Filtreler
TL
TL
Altus ALK 471 X Buzdolabı

Altus ALK 471 X Buzdolabı

16.299 TL
Çok Satanlar
Altus AL 305 B Tezgah Altı Buzdolabı

Altus AL 305 B Tezgah Altı Buzdolabı

3.899 TL
Altus Al 365 Buzdolabı

Altus Al 365 Buzdolabı

11.299 TL
Altus AL 328 B 257 L Çift Kapılı Beyaz Buzdolabı

Altus AL 328 B 257 L Çift Kapılı Beyaz Buzdolabı

8.499 TL
Çok Satanlar
Altus AL306 B Tezgah Altı Buzdolabı 

Altus AL306 B Tezgah Altı Buzdolabı 

4.799 TL
Altus AL 375 XI Buzdolabı 

Altus AL 375 XI Buzdolabı 

14.399 TL
Altus AL 333 B 316 L Çift Kapılı Beyaz Buzdolabı

Altus AL 333 B 316 L Çift Kapılı Beyaz Buzdolabı

9.899 TL
Altus AL 370 460 L Çift Kapılı Beyaz No-Frost Buzdolabı

Altus AL 370 460 L Çift Kapılı Beyaz No-Frost Buzdolabı

12.499 TL
Altus ALK 474 XI 532 L Inox No Frost Buzdolabı

Altus ALK 474 XI 532 L Inox No Frost Buzdolabı

19.799 TL

Altus Buzdolabı

Altus buzdolabı modelleri, kapasitesi seçenekleri, gelişmiş özellikleri ile ev ve benzeri yaşam alanlarını oluşturan sayısız tüketiciye hitap ediyor. Üstten ya da alttan dondurucu seçenekleri, tezgâh altı için uygun modeller, No Frost sistemi gibi pek çok özelliğe siz de Altus buzdolabı modelleri ile ulaşabilirsiniz. Hemen kategorimizdeki ürünleri inceleyebilir, Teknosa'nın alışverişte sunduğu ayrıcalıkları yakalayabilirsiniz.

Altus Buzdolabı Modellerinde Öne Çıkanlar

Altus buzdolabı No Frost sistemine sahip birçok modeli ile mutfağınızın modern beyaz eşyasına kavuşmanızı sağlıyor. Bilindiği gibi No Frost, modern buzdolaplarında var olan bir özellik ve buzlanmayı engellemesi ile geleneksel, eski sistemleri rafa kaldırıyor. Daha eski buzdolaplarındaki buzluk kısımda meydana gelen karlanma, No Frost özellikli buzdolaplarında tarihe karışıyor. No Frost bir buzdolabı Altus modelleri içerisinde de çokça bulunduğundan, bu yeni ve modern ürünler arasından bir tercihte bulunabilirsiniz. Hacim itibarıyla da farklı kapasite ve ölçüler, nokta atışı büyüklükteki buzdolabına ulaşmanızı sağlayabilir. Örneğin yaklaşık 100 litrelik tezgâh altı modeller de var 500 litreyi aşan yapısı ile daha büyük kapasite sunan modeller de. Tüm bunlar arasından eviniz, işletmeniz, iş yeriniz için uygun olanı tercih edebilirsiniz. Örnekse klasik üstten donduruculu Altus buzdolapları içerisinde 455 litre, 500 küsur litre gibi toplam hacme sahip pek çok model var. Alttan donduruculu modeller içerisinde de benzer kapasitelere sahip modeller bulabilirsiniz. Markanın buzdolaplarını modern bir kategoriye sokan diğer önemli özelliklerden biri de elektronik kontrol sistemi. Birçok modelde, ürünün dış yüzeyinde konumlandırılan elektronik gösterge sayesinde buzdolabına dair önemli güncel verileri kolayca elde edebilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Tasarım

Altus buzdolabı yorumları da pek çok modelin kullanıcı dostu bir tasarım anlayışına sahip olduğundan bahsedebiliyor. Örneğin, kullanımı özelleştiren modlar bunun bir parçası. Tatil modu, eco modu gibi özellikler kullanım şartlarına bağlı olarak ürünü daha verimli bir şekilde kullanabilmenize yardımcı oluyor. Tatil modundan bahsetmek gerekirse: Bazı modellerde sıcaklık ayar düğmesi en sıcak seviyeye getirildiğinde ürünün kapıları da 12 saat boyunca açılmazsa tatil modu otomatikman devreye girebiliyor. Bu sistem, yiyecekleri minimum soğukluk derecesinde tutmayı sağlıyor. Böylece siz tatildeyken ya da belli bir süre evde değilken yiyecekleriniz muhafaza edilebilecek en düşük seviyede korunmaya devam ediyor. Bu modun sağladığı bir diğer özellik ise tasarruf imkânı. Hızlı soğutma / hızlı dondurma gibi özelliklere sahip olan Altus buzdolabı modellerini de inceleyebilirsiniz. Özellikle büyük miktarda taze gıdayı dondurmak istediğiniz zaman, gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra gıdalarınızı hızlı dondurma bölmesinde muhafaza edebilirsiniz. Modelden modele değişkenlik gösterebilen gösterge paneli de buzdolabını kumanda etmenize yardımcı oluyor. Dondurucu bölme göstergesi, hata durumu göstergesi, tatil fonksiyonu düğmesi, sıcaklık ayar düğmesi, sıcaklık göstergesi, eco mod göstergesi gibi pek çok fonksiyona ait veri, elektronik göstergeye sahip modellerde sunulabiliyor. İçeride sunulan ve farklı kullanımlar için ince ince düşünülmüş raflar da gıdalarınızı kolayca kategorize etmenize yardımcı oluyor. Son olarak Altus buzdolabı gri, beyaz gibi modelleri ile mutfak dekorasyonunuza uygun olan rengi kolayca seçmenizi sağlıyor.

Altus Tezgâh Altı Buzdolabı Modelleri

Altus'un sunduğu ve çokça rağbet gören buzdolabı tasarımlarından biri de tezgâh altı modeller. 85 litre, 114 litre, 140 litre gibi farklı toplam hacimlere sahip olan bu modeller, genellikle işletmelerin tercihi olacak bir tasarım sunuyor. Bu ürünler, tezgâhı kullanırken alt bölüme de minimal bir buzdolabı istiflemenizi sağlıyor. Kimi modellerinde dondurucu ve soğutucu olarak iki ayrı bölme görebileceğiniz bu ürünler, mekanik kontrol sistemi ile donatılıyor. Kapı yönünü çevirebilme özelliğine sahip olması da tezgah altı modellerin kullanışlılığını artırıyor. Soğutma sisteminde de statik çalışma prensibini benimseyen tezgah altı buzdolapları, daha az yere sahip olan mutfak ortamları için çok ideal. Üstelik modeller içerisinde A+ gibi enerji sınıfına sahip olanları seçerek de verimli kullanım ve enerji tasarrufunu kolaylaştırabilirsiniz. Tüm bu seçenekler Altus buzdolabı fiyatlarını da geniş bir skalada hareket ettiriyor. Kategorimizdeki modelleri inceleyerek siz de fiyat karşılaştırması yapabilir, filtreleme yoluyla aradığınız buzdolabını anında bulabilirsiniz. Dilerseniz Buzdolabı kategorimizi ziyaret ederek çok daha fazla marka ve modeli inceleyebilir, daha genel bir kategori için Beyaz Eşya ve Ankastre sayfamıza göz gezdirebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Altus buzdolabı modelleri neler?

Altus buzdolabı modelleri içerisinde üstten donduruculu, alttan donduruculu ve tezgah altı olmak üzere 3 farklı tasarım bulabilirsiniz.

Altus buzdolabı kapasiteleri ne kadar?

Modeline göre 101 litre, 145 litre, 274 litre, 313 litre, 347 litre, 402 litre, 514 litre gibi net kapasitelere sahip buzdolapları bulabilirsiniz.

Altus buzdolaplarında hangi modlar var?

Tatil modu / tatil fonksiyonu ve eco mod / ekonomi modunu Altus buzdolaplarında bulabilirsiniz. Bunlar, enerji verimliliği açısından da fayda sağlayan özellikler.

Altus markası kimin?

Altus, Arçelik A.Ş.’nin markalarından biri olarak 1998 yılından beri faaliyet gösteriyor.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi ve ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.

Canlı Destek
  • Teknosa Canlı Destek'e hoş geldiniz!
    Lütfen sohbete başlamadan önce aşağıdaki formu doldurunuz.
Canlı Destek
Görüşmeyi Sonlandır
  • Mesaj

0

Görüşmeyi Sonlandır

Canlı Destek