Wiky Fiyatları ve Modelleri

5 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
 • Çok Satanlar
  Wiky Watch 4S Akıllı Çocuk Saati Pembe

  Wiky Watch 4S Akıllı Çocuk Saati Pembe

  4.090 TL
 • Wiky Watch 4S Akıllı Çocuk Saati Mavi

  Wiky Watch 4S Akıllı Çocuk Saati Mavi

  4.090 TL
 • Yeni
  Wiky Watch Wiky 4 Plus Siyah Akıllı Çocuk Saati

  Wiky Watch Wiky 4 Plus Siyah Akıllı Çocuk Saati

  4.259 TL
 • Wiky Watch Wiky 4 Plus Mavi Akıllı Çocuk Saati

  Wiky Watch Wiky 4 Plus Mavi Akıllı Çocuk Saati

  3.890 TL
 • Wiky Watch Wiky 4 Plus Pembe Akıllı Çocuk Saati

  Wiky Watch Wiky 4 Plus Pembe Akıllı Çocuk Saati

  4.390 TL

Akıllı çocuk saatleri üreticisi Wiky Teknosa'da sizi bekliyor. “Çocuğum nerede” diye endişelenmeye bir son veren ürünleri ile Wiky, çocuğunuzun nerede olduğunu anlık olarak takip edebilme seçeneğini kullanıcılarına sunarken şirin ve şık tasarımları sayesinde küçüklerin de beğenisini kazanıyor. Çocuğunuzun acil durumlarda veya tehlike anında basabileceği düğme sayesinde telefonunuza gelen uyarı ile hemen yardıma koşabileceksiniz. Akıllı saatin rehberine kayıt edeceğiniz numaralar ile çocuğunuz belirlediğiniz kişilerle iletişim halinde kalabilecek. Hem kız hem de erkek çocuklarına özel olarak tasarlanan şirin tasarımları ile çocuğunuz bu saati kolundan hiç çıkarmak istemeyecek. Akıllı çocuk saatleri sayesinde çocuğunuzun nerede olduğunu her zaman kontrol edebileceksiniz ve acil durumlarda hemen yanında olabileceksiniz. Siz de arzu ettiğiniz Wiky modellerini teknosa.com üzerinden inceleyebilir ve teknik özelliklerini görebilirsiniz. Dilerseniz ürünü daha önce kullanan kişilerin yazdığı Wiky yorumlarını okuyarak ürünü satın almadan önce daha fazla bilgi sahibi olabileceksiniz. En güncen Wiky fiyatlarını yine teknosa.com üzerinden takip ederek ürünleri kendi önceliklerinize göre sıralayarak ihtiyacınız olan ürüne rahatça karar verebilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.