Weewell Bebek Kamerası Fiyatları ve Modelleri

0 Sonuç
Sıralama

Weewell Bebek Kamerası

Weewell bebek kamerası ile bebeğinizin her anını takip edebilirsiniz. Ergonomik bir tasarıma sahip olan Weewell bebek kameraları, bulunduğu ortamda fazla yer kaplamadan kolay bir şekilde konumlandırılabiliyor. Birçok farklı model ile karşımıza çıkan dijital bebek kameraları sadece görüntüyü aktarmakla kalmıyor, aynı zamanda oda içindeki sesleri de iletebiliyor. İki üniteden oluşan bu bebek telsizleri yüksek kaliteye sahip olup darbelere karşı dayanıklı bir yapıya sahip. İleri teknoloji ile birleştirilmiş olan Weewell bebek kameraları net görüntü kalitesi ve kolay kullanımları ile pek çok ebeveyn tarafından ilgi görüyor. Siz de Weewell bebek kamera sistemine sahip olmak istiyorsanız Teknosa üzerinden istediğiniz modele ulaşabilirsiniz.

Weewell Bebek Kamerası Modelleri

Weewell bebek kamerası modelleri ile bebeğinizi istediğiniz her an her yerde takip edebilirsiniz. Bebek kamerasını telefon, bilgisayar ekranı ya da herhangi bir ekran ile kolay bir şekilde bağlayabilirsiniz. Weewell bebek kamerası çeşitleri arasında uzaktan kumandalı modeller de bulunuyor. Bu modeller kameranızı herhangi bir ekran ile bağlantı kurmanıza gerek bırakmıyor. Uzaktan kumanda üzerinde yer alan ekranı ile bebeğinizi yüksek çözünürlüğe sahip LED ekran üzerinden takip etmenize imkan tanıyor. 2.4 inç genişliğe sahip olan ekran boyu ile yanınızda rahatça taşımanıza da olanak sağlıyor. Böylece siz işlerinizi hallederken bebeğinizi de rahat bir şekilde izleyebilirsiniz. Küçük ebatları sayesinde her yere kolaylıkla sığan Weewell bebek kamerası uzaktan kumanda sistemi daha pek çok özeliği ile öne çıkıyor. Weewell dijital bebek izleme cihazı yalnızca bebeğinizi izlemenize değil, sesini duyup sesinizi iletmenize de yardımcı oluyor. Çift taraflı ses iletim özelliği ile bebeğinizle karşılıklı olarak konuşma gerçekleştirebilir, siz bebeğinizin sesini duyarken onun da sizin sesinizi duymasını sağlayabilirsiniz. Böylece bebeğinizin siz onun yanına gidene kadar kendini güvende hissetmesini ve sakinleşmesini sağlayabilirsiniz. Tüm bunların yanında gece görüş kamerası özeliği ile gece gündüz fark etmeden bebeğinizin görüntüsünü en iyi şekilde görebilirsiniz. Anne ve babaların hayatlarını büyük ölçüde kolaylaştıran Weewell bebek kamerası modelleri ile evde olmasanız bile bebeğinizi gözleyebilir ve bebeğinizle ilgili olan her şeyi kontrol altında tutabilirsiniz. Siz de Weewell bebek kamerası modelleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak içi kategorimizi inceleyebilirsiniz. Bebeğinizle ilgili daha fazla ihtiyaçlarınız varsa Anne ve Bebek kategorisi üzerinden diğer ihtiyaçlarınızı da tamamlayabilirsiniz.

Rahatlatıcı Melodiler İle Derin Uykular

Son model teknoloji ile üretilen Weewell bebek kamerası modelleri birbirinden farklı ve işlevsel özelliklere sahip. Görüntü aktarabilme özelliğinin yanında iki yönlü ses aktarma özelliği de olan Weewell bebek kamerası modelleri, bebeğinizle iletişim kurmanıza olanak sağlıyor. Çift taraflı ses aktarma özelliğinin yanında rahatlatıcı melodi ve ninni dinletebilme kapasitesi bulunan bebek kameraları, bebeğinizin rahat ve derin bir uyku çekmesine yardımcı oluyor. Tüm bunların yanında kamera hareket kontrol özelliğine sahip olan bu kamera modelleri oda içerisinde hareket algıladığında takip ederek bebeğinizin her an ne yaptığına tanıklık edebilirsiniz. VOX modu teknoloji ile donatılmış olan bebek kamerası modelleri enerji tasarrufu sağlayarak odada ses ve hareket olmadığı durumlarda uyku moduna geçiyor. Bebek odasında ses ya da hareket algılandığı anda otomatik olarak devreye girerek kontrolü sağlamaya devam ediyor. Böylece uzun saatler boyunca kullanılabilmenizi sağlıyor. Weewell bebek kamerası pilli kullanımları ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Kolay bir kullanım tarzına sahip olan bu pek çok ebeveyn tarafından tercih ediliyor. Siz de çok yönlü Weewell bebek kamerası çeşitlerini incelemek istiyorsanız sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Weewell Bebek Kamerası Fiyatları

Fonksiyonel bir yapıya sahip olan Weewell bebek kameraları geniş bir skalaya sahip. Her model farklı özellikleri olması açısından fiyat aralığında da değişimler görülüyor. Weewell bebek kamerası fiyatları aynı modellerinde olduğu gibi geniş bir skalaya sahip. Her ebeveynin bütçesine uygun bebek kamerası modelleri bulunuyor. Weewell bebek kamerası modelleri ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgi için kategorimizi inceleyebilirsiniz. Dilerseniz ihtiyaçlarınız doğrultusunda Bebek Güvenlik Ürünleri kategorisine de göz atabilir, bebeğinizin güvenliği hakkında endişelerinizi ortadan kaldırabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi ve ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.