Vaillant Kombi Fiyatları ve Modelleri

5 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
Vaillant Ecotec Intro 18/24 18 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi

Vaillant Ecotec Intro 18/24 18 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi

20.919 TL
Vaillant Ecotec Pure VUW 286/7-2 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi

Vaillant Ecotec Pure VUW 286/7-2 24 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi

28.179 TL
Vaillant Ecotec Pro VUW 236/5-3 19 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi

Vaillant Ecotec Pro VUW 236/5-3 19 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi

29.789 TL
Vaillant Ecotec Pure VUW 236/7-2 19 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi

Vaillant Ecotec Pure VUW 236/7-2 19 kW Hermetik Yoğuşmalı Kombi

26.179 TL
Vaillant Eloblock 12 kW Elektrikli Kombi

Vaillant Eloblock 12 kW Elektrikli Kombi

17.999 TL

Isıtma ve sıcak su ihtiyaçlarınızı karşılamak için kullandığınız sistemlerin bu ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayabilmesi ve çevreye duyarlı olması büyük önem taşır. Bu noktada, Vaillant kombi kullanıcılara yüksek teknolojiye sahip olan ve enerji verimliliği konusunda ön plana çıkan çözümler sunar. Vaillant kombi sistemleri, kullanıcılara hem konforlu bir ısınma hem de enerji tasarrufu yapma imkanı sağlar. Hem evlerde hem de ticari binalarda geniş bir kullanım alanına sahiptirler. Daha az enerji tüketimi, çevre dostu olması ve kullanım kolaylığı gibi avantajlarıyla Vaillant kombi, günümüzde birçok kişi ve işletme tarafından tercih edilen bir seçenektir. Teknosa'nın geniş ürün yelpazesi içindeki Vaillant kombi modelleri arasından ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek evinizi veya işyerinizi en verimli şekilde ısıtın.

Vaillant Kombi Çeşitleri ve Özellikleri

Vaillant, geniş bir ürün yelpazesine sahip olan ve farklı ihtiyaçlara yönelik çözümler sunan bir kombi üreticisidir. Vaillant kombi çeşitleri, kullanıcıların ev veya iş yerlerine en uygun ısıtma çözümleri ile sıcak su ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlar. Modeller arasında, performansı ve verimliliği ile öne çıkan birçok seçenek bulunur. Her bir model, benzersiz özellikleriyle kullanıcıların beklentilerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. Örneğin Vaillant EcoTEC Pro kombi modelleri, enerji verimliliği ve kullanım kolaylığı konusunda en çok tercih edilenlerden biridir. Yüksek verimlilik oranı ve akıllı kontrol sistemleri sayesinde, enerji tasarrufunu maksimize ederken kullanıcıya konforlu bir ısınma deneyimi sunar. Ayrıca, sıcak su ihtiyacını hızlı ve istikrarlı bir şekilde karşılayarak kullanıcıların günlük yaşamlarını kolaylaştırır.

Vaillant ecoTEC Plus kombi modelleri ise yüksek performans, A sınıfı enerji verimliliği, IoniDetect teknolojisi sayesinde verimli yanma ve paslanmaz çelik gövdesi sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Çeşitli güç seçenekleriyle kullanıcılara uygun çözümler üretirken, kompakt tasarımı sayesinde yerden tasarruf etmenize imkân verir. Vaillant ecoTEC Plus kombi modelleri, üstün teknolojileriyle enerji tasarrufunu destekler. Düşük emisyon seviyeleriyle çevreye duyarlı bir şekilde ısınma işlemini gerçekleştirir.

Vaillant kombi çeşitleri arasında markanın Eloblock serisi de bulunur. Vaillant Eloblock kombiler, elektrik enerjisiyle çalışan ve ısıtma ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılan bir kombi modelidir. Bu kombiler, özellikle gaz tesisatı olmayan bölgelerde veya gaz kullanımına izin verilmeyen mekanlarda tercih edilen bir seçenektir. Aynı zamanda, çevre dostu bir seçim olan Vaillant Eloblock kombiler, düşük emisyon seviyeleri ve yüksek enerji verimliliği ile çevre üzerindeki olumsuz etkileri minimize ederek ısınma maliyetlerini düşürür. Cihazın uzun ömürlü kullanımı ve yüksek sıcaklıklara karşı korunması için STB (limit termostat) teknolojisi kullanılır.

Kullanıma Göre Vaillant Kombi Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Kullanıcılar, Vaillant marka kombi seçimi yaparken bazı faktörleri dikkate almalı ve ihtiyaçlarına en uygun modeli seçmelidir. İlk olarak, ev veya işyerinin büyüklüğü ve ısıtılması gereken alanlar göz önünde bulundurulmalıdır. Bu durum, kombinin güç ihtiyacını belirlemek için önemli bir faktördür. Kombi seçimi yaparken, Vaillant'ın farklı güç seçenekleri incelenerek, kullanıcının ısınma ihtiyaçlarını karşılayabilecek uygun bir model seçilmelidir. Ayrıca, sıcak su ihtiyacı da Vaillant kombi tercihlerinde göz önünde bulundurulmalıdır. Eğer yoğun bir sıcak su kullanımı söz konusu ise, entegre sıcak su depolama kapasitesine sahip olan Vaillant kombi modelleri tercih edilebilir. Bu, sürekli ve yeterli miktarda sıcak su sağlamak için önemlidir.

Enerji verimliliği, kombi seçimi yaparken dikkate alınması gereken bir diğer önemli faktördür. Vaillant kombi çeşitleri, yüksek verimlilik seviyelerine sahiptir. Bu nedenle düşük enerji tüketimi ile enerji tasarrufu yapılmasını sağlarlar. Kullanıcılar, Vaillant kombi enerji verimlilik sınıflandırmalarını ve ürünlerin enerji tasarrufu sağlama potansiyellerini göz önünde bulundurarak, daha düşük enerji maliyetleri ile ısınma ihtiyaçlarını giderebilirler.

Kombi seçimi yaparken kullanım kolaylığı ve kontrol sistemlerinin de değerlendirilmesi gerekir. Kullanıcı dostu arayüzler, kolay erişilebilir kontrol düğmeleri ve akıllı otomasyon özellikleri, kombinin kullanımını kolaylaştırır ve konfor sağlar. Bu nedenle, Vaillant kombi modelleri kullanıcı dostu özellikleri değerlendirilerek, günlük kullanım deneyimini iyileştiren bir seçim yapılabilir. Geniş Vaillant kombi ailesi arasından evinizin veya işyerinizin ısıtma ve sıcak su ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılamak için Teknosa'ya göz atabilirsiniz.

Vaillant Kombiler Kullanışlı mıdır?

Dünya çapında bir marka olan Vaillant, her kesimden kullanıcıya kaliteli kombi cihazları sunar. Vaillant ısıtma sistemleri, kullanışlılık, verimlilik ve uzun ömür gibi birçok avantajı ile müşterilerine fayda sağlar.

Kullanışlılık açısından, Vaillant marka kombiler birçok özelliğiyle dikkat çeker. Öncelikle, kolay kullanım için tasarlanmış olup kullanıcı dostu ürünlerdir. Kombinin kontrol paneli basit ve anlaşılırdır. Bu sayede kullanımı çok daha kolay hale gelir. Ayrıca, Vaillant kombi modelleri, otomatik gaz kontrolü, sıcak su üretimi ve programlanabilir zamanlayıcı gibi birçok özellik sunarak kullanıcılara daha fazla kolaylık sağlar.

Vaillant marka kombiler, kompakt tasarımlarıyla da son derece kullanışlıdır. Ev veya iş yerlerindeki alan sınırlamaları göz önüne alındığında, küçük boyutlu modelleri kullanıcılara kolay kurulum imkânı sunar.

Vaillant kombi, güvenlik açısından da kullanışlı özelliklere sahiptir. Entegre güvenlik sensörleri ve otomatik kapatma özellikleri sayesinde kullanıcılar güvenli bir şekilde kombiyi kullanabilirler. Böylelikle kombi kullanımından kaynaklanabilecek olası güvenlik riskleri minimize edilmiş olur. Isıtma sistemini yenilemeyi düşünüyorsanız, Teknosa'da yer alan vaillant kombi seçeneklerini inceleyerek ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçin. Enerji verimliliği ve kullanıcı dostu özellikleriyle Vaillant marka kombiler, size maksimum konfor sağlar.

Vaillant Kombi Modellerinde İndirimli Fiyatlar

Vaillant marka kombiler kullanıcılarına üstün bir performans ve enerji verimliliği sunarken aynı zamanda uzun ömürlü bir kullanım da sağlar. Eğer siz de ısıtma ve sıcak su ihtiyacınızı karşılamak için bir vaillant kombi satın almayı düşünüyorsanız, şimdi tam da doğru zaman olabilir. Vaillant kombi fiyatları konusunda Teknosa'nın cazip fırsatlar ve indirimlerini takip ederseniz hem bütçenizi korur hem de yüksek kaliteli bir kombiye sahip olursunuz. Teknosa düzenlediği kampanyalar ve özel indirimlerle kullanıcılara ekonomik seçenekler sunar. Böylece, ihtiyaçlarınıza uygun bir Vaillant marka kombiyi daha hesaplı bir şekilde satın alma şansı elde edebilirsiniz. Kombi fiyatları üzerinde kombi tipi, güç kapasitesi ve ek özellikler gibi birçok faktörün etkisi bulunur. Vaillant kombi fiyatları da bu faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Uygun ve avantajlı kombi fiyatları için Teknosa'nın indirimli fiyatlarına göz atabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 8 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
6'ya Varan
8'e Varan
2+2ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2+1'e Varan
2+1'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde , 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi , 750 - 30.000 TL arası siparişlerinizde Vakıfbank kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.