img alt here

TeknoPlus Kampanyaları

Doğumgünü Kampanyası

TeknoPlus üyelerimiz, senede 1 defa doğum günü aylarında Teknosa Mağazaları’nda ve Teknosa.com’da 500TL üzeri alışverişlerinde kullanabilecekleri 100TL indirim kazanır.

TeknoPlus üyeliği geçerlilik süresi sona erdiğinde kampanya da sona erecektir.

Tüm Apple,Monster,Dyson markalı ürünler, Sony marka ve Xbox konsollar ve Dijital kartlar kampanya kapsamı dışındadır.

Kampanyadan faydalanmak için

Mağazalarımızda kasada üyelik sırasında paylaşılan cep telefonunuzu söylemeniz

Online kanallarımızda üyeliğinize giriş yapmanız yeterlidir


Mağazalarımızda ya da online kanallarımızda kampanyadan faydalanmak için koda ihtiyaç yoktur. “Size Özel Kampanyalar” arasından seçim yapılarak kampanyadan faydalanılabilir.

Online kanallarımızda indirimin kullanılabilmesi için sepette Apple, Monster, Dyson markalı ürün, Notebook ve Dijital kartlar olmamalıdır.

Alışverişlerde %3 İndirim

Kampanya TeknoPlus üyeliği boyunca geçerlidir.

TeknoPlus üyelerimiz, Teknosa Mağazaları’nda ve online kanallarımızda geçerli %3 indirim kazanır.

TeknoPlus üye indirimi Akıllı Telefon, Akıllı Saat, Tablet, Notebook ve Gaming Notebook ürünlerinde %1 olarak uygulanacaktır.

İndirimler kargo ücretinde geçerli değildir.

Akıllı Telefon, Akıllı Saat, Notebook, Gaming Notebook, Tablet, TV, Beyaz Eşya ve Süpürge kategorilerinde bir takvim yılı içerisinde 1’er defa indirimden faydalanılabilir.

TeknoClub indirimleri Dyson marka ürünlerde, Sony ve Xbox marka konsollarda, Apple iPhone 13 Akıllı Telefon modellerinde, Tupturuncu indirimlerde, outlet ürünlerde, bundle (Birlikte satıldığında indirim uygulanan) ürün kampanyalarında, hediye kart, dijital kart ve ödeme kartı satın alımlarında geçerli değildir.

Kampanyadan faydalanmak için

Mağazalarımızda kasada üyelik sırasında paylaşılan cep telefonunun söylemeniz

Online kanallarımızda üyeliğinize giriş yapmanız yeterlidir


Mağazalarımızda ya da online kanallarımızda kampanyadan faydalanmak için koda ihtiyaç yoktur. “Size Özel Kampanyalar” arasından seçim yapılarak kampanyadan faydalanılabilir.

Online kanallarımızda indirimin kullanılabilmesi için sepette Dyson marka ürünler, Tupturuncu indirime dahil ürünler, outlet ürünler, bundle ürünler, hediye kart, dijital kart ve ödeme kartı bulunmamalıdır.

Via Bonte'de %25 İndirim Fırsatı

Kampanya, tüm TeknoClub üyelerimize özel 10 Ağustos-30 Eylül 2021 tarihleri arasında www.viabonte.com'da tüm ürünlerde %25 indirim sağlar. İndirim kodları TeknoClub programına kayıtlı cep telefonlarına SMS ile gönderilecektir.

Sosyopix'te %25 İndirim Fırsatı

Kampanya TeknoElit, TeknoPro ve TeknoPlus üyelerimize özel 10 Eylül - 15 Kasım 2021 tarihleri arasında www.sosyopix.com'da ve Sosyopix mobil uygulamalarında bulunan sosyopix.com/teknoclub-firsatlari sayfasındaki tüm ürünlerde geçerlidir. İndirim kodları TeknoClub programına kayıtlı cep telefonlarına SMS ile gönderilecektir.

Seçili MacBook Modellerinde %10 İndirim

Kampanya TeknoElit, TeknoPro ve TeknoPlus üyelerimize özel 22 Eylül - 22 Ekim 2021 tarihleri arasında Teknosa mağazaları ve teknosa.com'daki seçili Apple MacBook Air & Apple MacBook Pro modellerinde geçerlidir.

Beymen Club'ta %20 İndirim Fırsatı

Kampanya tüm TeknoClub üyelerimize özel 5-31 Ekim 2021 tarihleri arasında Beymen Club mağazaları, beymenclub.com ve Beymen Club mobil uygulamasında 2021-22 Sonbahar/Kış koleksiyonunda geçerlidir. İndirim kodları TeknoClub programına kayıtlı cep telefonlarına SMS ile gönderilecektir.

CarrefourSA'da 25 TL Puan Fırsatı

Kampanya, tüm TeknoClub üyelerimize özel 1-31 Ekim 2021 tarihleri arasında www.viabonte.com'da tüm ürünlerde %25 indirim sağlar. İndirim kodları TeknoClub programına kayıtlı cep telefonlarına SMS ile gönderilecektir.

Özel Kampanya Fırsatları

TeknoClub üyelerimiz, özel marka işbirliği fırsatlarından yararlanabilir, kendilerine özel indirimlerle avantajlı alışverişin tadını çıkarır.

Satış ve Kampanyalarda Erken Bilgilendirme

TeknoClub üyelerimiz, belirli kampanyalardan ve ön satışlardan herkesten önce haberdar olur.