img alt here

TeknoElit Kampanyaları

Doğumgünü Kampanyası

TeknoElit üyelerimiz, senede 1 defa doğum günü aylarında Teknosa Mağazaları’nda ve Teknosa.com’da 500TL üzeri alışverişlerinde kullanabilecekleri 100TL indirim kazanır.

TeknoElit üyeliği geçerlilik süresi sona erdiğinde kampanya da sona erecektir.

Tüm Apple,Monster,Dyson markalı ürünler, Sony marka ve Xbox konsollar ve Dijital kartlar kampanya kapsamı dışındadır.

Kampanyadan faydalanmak için

Mağazalarımızda kasada üyelik sırasında paylaşılan cep telefonunuzu söylemeniz

Online kanallarımızda üyeliğinize giriş yapmanız yeterlidir


Mağazalarımızda ya da online kanallarımızda kampanyadan faydalanmak için koda ihtiyaç yoktur. “Size Özel Kampanyalar” arasından seçim yapılarak kampanyadan faydalanılabilir.

Online kanallarımızda indirimin kullanılabilmesi için sepette Apple, Monster, Dyson markalı ürün ve Dijital kartlar olmamalıdır.

Alışverişlerde %8 İndirim

Kampanya TeknoElit üyeliği boyunca geçerlidir.

TeknoElit üyelerimiz, Teknosa Mağazaları’nda ve online kanallarımızda geçerli %8 indirim kazanır.

TeknoElit üye indirimi Akıllı Telefon, Akıllı Saat, Tablet, Notebook ve Gaming Notebook ürünlerinde %3 olarak uygulanacaktır.

Akıllı Telefon, Akıllı Saat, Notebook, Gaming Notebook, Tablet, TV, Beyaz Eşya ve Süpürge kategorilerinde bir takvim yılı içerisinde 1’er defa indirimden faydalanılabilir.

TeknoClub indirimleri Dyson marka ürünlerde, Sony ve Xbox marka konsollarda, Apple iPhone 13 Akıllı Telefon modellerinde, Tupturuncu indirimlerde, outlet ürünlerde, bundle (Birlikte satıldığında indirim uygulanan) ürün kampanyalarında, hediye kart, dijital kart ve ödeme kartı satın alımlarında geçerli değildir.

Kampanyadan faydalanmak için

Mağazalarımızda kasada üyelik sırasında paylaşılan cep telefonunun söylemeniz

Online kanallarımızda üyeliğinize giriş yapmanız yeterlidir


Mağazalarımızda ya da online kanallarımızda kampanyadan faydalanmak için koda ihtiyaç yoktur. “Size Özel Kampanyalar” arasından seçim yapılarak kampanyadan faydalanılabilir.

Online kanallarımızda indirimin kullanılabilmesi için sepette Dyson marka ürünler, Tupturuncu indirime dahil ürünler, outlet ürünler, bundle ürünler, hediye kart, dijital kart ve ödeme kartı bulunmamalıdır.

Via Bonte'de %25 İndirim Fırsatı

Kampanya TeknoElit, TeknoPro ve TeknoPlus üyelerimize özel 10 Ağustos 2021 - 15 Kasım 2021 tarihleri arasında tüm Türkiye'deki CarrefourSA marketlerinde geçerlidir. Puan kodları TeknoClub programına kayıtlı cep telefonlarına SMS ile gönderilecektir.

Sosyopix'te %25 İndirim Fırsatı

Kampanya TeknoElit, TeknoPro ve TeknoPlus üyelerimize özel 10 Eylül - 15 Kasım 2021 tarihleri arasında www.sosyopix.com'da ve Sosyopix mobil uygulamalarında bulunan sosyopix.com/teknoclub-firsatlari sayfasındaki tüm ürünlerde geçerlidir. İndirim kodları TeknoClub programına kayıtlı cep telefonlarına SMS ile gönderilecektir.

Seçili MacBook Modellerinde %10 İndirim

Kampanya TeknoElit, TeknoPro ve TeknoPlus üyelerimize özel 22 Eylül - 22 Ekim 2021 tarihleri arasında Teknosa mağazaları ve teknosa.com'daki seçili Apple MacBook Air & Apple MacBook Pro modellerinde geçerlidir.

Beymen Club'ta %20 İndirim Fırsatı

Kampanya tüm TeknoClub üyelerimize özel 5-31 Ekim 2021 tarihleri arasında Beymen Club mağazaları, beymenclub.com ve Beymen Club mobil uygulamasında 2021-22 Sonbahar/Kış koleksiyonunda geçerlidir. İndirim kodları TeknoClub programına kayıtlı cep telefonlarına SMS ile gönderilecektir.

CarrefourSA'da 25 TL Puan Fırsatı

Kampanya, tüm TeknoClub üyelerimize özel 1-31 Ekim 2021 tarihleri arasında www.viabonte.com'da tüm ürünlerde %25 indirim sağlar. İndirim kodları TeknoClub programına kayıtlı cep telefonlarına SMS ile gönderilecektir.

Özel Kampanya Fırsatları

TeknoClub üyelerimiz, özel marka işbirliği fırsatlarından yararlanabilir, kendilerine özel indirimlerle avantajlı alışverişin tadını çıkarır.

Satış ve Kampanyalarda Erken Bilgilendirme

TeknoClub üyelerimiz, belirli kampanyalardan ve ön satışlardan herkesten önce haberdar olur.

Ücretsiz Kargo

Kampanya TeknoElit üyeliği boyunca geçerli olacaktır.

Teknosa.com ve Teknosa mobil uygulaması üzerinden yapılan alışverişlerde geçerlidir.

Teknosa mağazalarından yapılan alışverişlerde talep edildiği durumda ücretsiz sevkiyat yapılır.

Sürpriz Hediyeler

TeknoElit üyelerimiz belirli dönemlerde kendilerine sunulacak özel hediyeler ve ayrıcalıklar kazanır.

Çağrı Merkezi’nde Öncelikli Hizmet

TeknoElit üyelerimiz ihtiyaç duyduğunda Teknosa Çağrı Merkezi Temsilcisi’ne öncelikli bağlanır.

VIP Servis Hizmeti

TeknoElit üyelerimiz Teknosa’dan alacakları servis süreçlerinde öncelikli hizmet alır.