SEG Fiyatları ve Modelleri

2 Sonuç
Sıralama
Filtreler
  • SEG CM 710 7 KG 1000 Devir Çamaşır Makinesi

    SEG CM 710 7 KG 1000 Devir Çamaşır Makinesi

    10.962 TL
  • SEG CM910 9 KG 1000 Devir Çamaşır Makinesi

    SEG CM910 9 KG 1000 Devir Çamaşır Makinesi

    13.279 TL

Özellikle LED TV modelleri ve kaliteyi ulaşılabilir fiyatlarla kullanıcılarına sunması ile bilinen SEG Teknosa'da sizleri bekliyor. Smart TV, LED TV, Full HD ve HD Ready modellerini mevcut olan marka, her ihtiyaca ve bütçeye göre farklı tasarlanmış ürünleri ile geniş bir ürün gamına sahip. Ulaşılabilir fiyatları, üstün kalitesi ve mükemmel müşteri memnuniyeti anlayışı ile alanında hızla zirveye tırmanan markanın ürünleri elektrik tasarrufu yönünden de ilgi çekiyor. SEG daha çok TV ürünleri ile bilinse de markanın sundukları bununla sınırlı değil. Su sebili ve beyaz eşya modelleri ile de dikkatleri üzerine çeken marka, tüm ürünlerinde ve tüm modellerinde enerji tasarrufu ve pratikliği aynı anda sunuyor. Siz de arzu ettiğiniz SEG modellerini teknosa.com üzerinden satın alabilirsiniz. Merak ettiğiniz ürünlerin teknik özelliklerini ürün sayfalarından inceleyebilir ya da ürünleri daha önce kullanmış kişiler tarafından yazılmış SEG yorumlarını okuyabilirsiniz. En güncel SEG fiyatlarını yine teknosa.com üzerinden takip edebilir, Teknosa güvencesi ile hem güvenli hem de hızlı bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.