Samsung

Galaxy Z Flip6

Karşınızda Galaxy AI AI

Galaxy Z Flip6

Karşınızda Galaxy AI AI

 
 
 
Icon
SON DERECE ŞIK, OLDUKÇA ETKİLİ BİR DENEYİM
Galaxy Z Flip6 modern, ince ve şık görünümünün yanı sıra yeni hareketli tasarımıyla şimdiye kadarki en kompakt akıllı telefonumuz.
Design

*Önceki Galaxy Z Flip modelleri ile karşılaştırılmıştır.
*Kalınlık, cihaz kapalı haldeyken camın üst kısmından altına kadar olacak şekilde ölçülmüştür.
*FlexMode 75˚ ve 115˚ aralığındaki açılar için desteklenir.

 
Icon
FlexWindow ile Sözlü Çevirmen'de üst düzey çeviri deneyimi
Yabancı dil konusunda desteğe mi ihtiyacınız var? İletişime açılan kapınız olan Galaxy Z Flip6’yı kişisel tercümanınız olarak kullanabilirsiniz.
Interpreter

*Görseller temsilidir. Gerçek deneyim/arayüz farklılık gösterebilir.
*Sözlü Çevirmen özelliği için Samsung Account ile oturum açılması gerekir. Belirli diller için dil paketlerinin indirilmesi gerekebilir. Hizmet kullanılabilirliği dile göre değişebilir. Sonuçların doğruluğu garanti edilmez. Kullanılabilirlik ve desteklenen özellikler ülkeye, bölgeye veya operatöre göre değişebilir. Desteklenen dillerin kullanılabilirliği farklılık gösterebilir.
*Sözlü Çevirmen hem Ana Ekrandan hem de FlexWindow’dan görüntülenebilir ancak bu özelliğin manuel olarak etkinleştirilmesi gerekir. Yalnızca FlexWindow’da kullanılamaz.
*FlexMode 75˚ ve 115˚ aralığındaki açılar için desteklenir.

 
Kapalıyken bile sohbet devam eder
Chat Asistanı ile doğrudan FlexWindow’dan mesaj gönderin. Bağlama duyarlı yapay zeka tarafından derlenen Önerilen Mesaj Metinleri arasından birini seçmeniz yeterlidir.
Chat Assist
Kapalıyken bile sohbet devam eder
Chat Asistanı ile doğrudan FlexWindow’dan mesaj gönderin. Bağlama duyarlı yapay zeka tarafından derlenen Önerilen Mesaj Metinleri arasından birini seçmeniz yeterlidir.
 

*Önerilen Metin Mesajları özelliğiyle mesaj alabilmek için ağ bağlantısı gerekir. Özellik, mesajlar cihaz tarafından alındığında ağ bağlantısı olmadan yanıt önerisinde bulunabilir. Samsung Account’a giriş yapılması gerekir. Suggested Replies özelliği sadece FlexWindow’da desteklenir. Bu hizmetin kullanılabilirliği dile, ülkeye veya uygulamaya göre farklılık gösterebilir. Sonuçların doğruluğu garanti edilmez.

 
Circle to Search
Google Arama sonuçlarını görmek için bir nesneyi veya metni daire içine almanız yeterlidir.
Circle to search
 

*Sekanslar kısaltılmıştır ve temsilidir. Sonuçlar yalnızca örnek olarak sunulmuştur. Hizmet kullanılabilirliği ülke, dil ve cihaz modeline bağlı olarak farklılık gösterebilir. İnternet bağlantısı gerekir. Kullanıcıların Android’i ve Google uygulamasını en son sürüme güncellemesi gerekebilir. Ürün, uyumlu uygulamalar ve yüzeylerde kullanılabilir. Sonuçlar görsel eşleşmelere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Sonuçların doğruluğu garanti edilmez. Circle to Search özelliği, FlexWindow’da kullanılamaz.

 
Icon
FlexCam. En iyi açıyı kolayca yakalayın
FlexCam, Auto Zoom kullanarak objeleri yakınlaştırır veya uzaklaştırır ve ellerinizi kullanmadan selfie çekebilmeniz için FlexWindow’da çekimin ön izlemesini sunar.
Flexcam

*Auto Zoom, arka kamera ile FlexMode’da kullanılabilir ve yakınlaştırma ayarı manuel olarak yapılırsa devre dışı kalır. Düşük ışık koşullarında kullanımı sınırlıdır. Cihaz hareket ediyorsa veya süje çok yakınsa çalışmayabilir.

 
50MP. Yeni Kamera. Etkileyici Portreler
Gündüz ama aynı zamanda gece de ve az ışıklı alanlarda bile etkileyici kareler yakalayın. ProVisual Engine sayesinde her fotoğrafın parlak ve ayrıntılı çıkması için Nightography kullanın.
50MP

*Çekim sonuçları; aydınlatma koşullarına ve/veya birden fazla süjenin çekilmesi, odaklanamama veya hareketli nesneler gibi çekim koşullarına bağlı olarak farklılık gösterebilir.

 
Galaxy Z Flip'te bulunan en güçlü kamera, şimdi Yapay Zeka destkli.
Gelişmiş 50MP geniş açılı arka kamera fotoğraflarınızı ProVisual Engine ile işleyerek büyüleyici manzaralar ve daha zengin portreler çekmenizi sağlar.
Camera

*Önceki Galaxy Z Flip modelleri ile karşılaştırılmıştır.
*50 MP çözünürlük Galaxy Z Flip6’da geniş açılı arka kamera için geçerlidir.
*Çekim sonuçları; aydınlatma koşullarına ve/veya birden fazla süjenin çekilmesi, odaklanamama veya hareketli süjeler gibi çekim koşullarına bağlı olarak farklılık gösterebilir.
*Optik kalitesinde zoom, Adaptif Piksel sensörüyle gerçekleşir.
*2x yakınlaştırma, Camera Assistant uygulamasının ayarlarından etkinleştirilmelidir. Camera Assistant, Galaxy Store’dan indirilebilir.
*AI Zoom, dijital yakınlaştırma uzunlukları arasındaki mesafelere uygulanır. Sonuçların doğruluğu garanti edilmemektedir.

 
Galaxy Z Flip'in en uzun ömürlü pili ve şimdiye kadarki ilk Buhar Haznesi
Şimdiye kadarki en güçlü Galaxy Z Flip pili. Gün boyu kesintisiz konuşun, mesajlaşın veya gönlünüzce oyun oynayın. Ayrıca Galaxy Z Flip'teki ısıyı hızla dağıtan ilk Buhar Haznesi ile telefonunuz her zaman serin, sakin ve sorunsuz çalışır.
Battery
 
4000mAh
Müzik dinleme kadar
68Saate
Video izleme kadar
23Saate

*Samsung Foldable akıllı telefonlar ile sınırlıdır
*Normal değer, üçüncü taraf laboratuvar koşullarında test edilmiştir. Normal değer, IEC 61960 standardına göre test edilen pil örnekleri arasındaki kapasite farkı göz önünde bulundurularak hesaplanan tahmini ortalama değerdir. Nominal kapasite Galaxy Z Flip6 için 3887 mAh’dir. Gerçek pil ömrü; ağ ortamına, kullanım alışkanlıklarına ve diğer unsurlara bağlı olarak farklılık gösterebilir.
*LTE üzerinden varsayılan ayarlar altında Bluetooth aracılığıyla kulaklığa bağlanan belirli bir modelin ön sürüm modeliyle yapılan Samsung kurum içi laboratuvar test koşullarına dayanmaktadır. Sırasıyla video oynatma (720p çözünürlükte cihaza kayıtlı video dosyası) ve ses oynatma (192 kbps boyutunda cihaza kayıtlı mp3 dosyası ile LCD ekran kapalıyken) sırasında pil kapasitesi ve pil gücü tüketimi üzerinden ölçülen akıma göre tahmin edilmiştir. Gerçek video ve ses oynatma süresi, ağ bağlantısı, ayarlar, dosya formatı, ekran parlaklığı, pil durumu ve diğer birçok etkene göre değişir.

 
Dayanıklı. Güvenilir. Uzun Ömürlü
İnce ve yenilikçi FlexHinge (Esnek Menteşe) teknolojimizle tanışın. Gelişmiş Armor Alüminyum Çerçeve, IP48 suya dayanıklılık oranı ve Corning® Gorilla® Glass Victus® 2 ile etkili koruma.
  • Armor
  • Hinge
  • Resistant
 

*Armor Alüminyum Çerçeveye ses tuşları ve yan tuşlar veya SIM yuvası dahil değildir.
*Önceki modellerle karşılaştırılmıştır.
*Cihazların tatlı suda 1,5 metre derinlikte 30 dakikaya kadar bekletme ve tel gibi 1 mm’den kalın katı cisimlere karşı koruma için uygulanan laboratuvar test koşullarına dayanmaktadır. Cihazların denizde veya havuzda kullanılmaları önerilmez. Cihazların suya dayanıklılığı kalıcı değildir ve normal kullanımdan kaynaklı yıpranma ve aşınma nedeniyle zamanla etkisi azalabilir. Tasarımlar toza veya kuma karşı korumalı değildir.
*Corning® Gorilla® Glass Victus® 2 cihazın önüne ve arkasına uygulanmıştır.

 
Samsung Galaxy'nin senkronize gücü
Galaxy Buds3 Pro ile yeni maceranıza başlayın ve yepyeni Galaxy Watch Ultra veya Galaxy Watch7 ile Enerji Skorunuzu bulun.
Ecosystem

*Görseller temsilidir. Sunulan ürün, renk, beden, model ve kordon seçenekleri ülkeye veya operatöre göre farklılık gösterebilir.
*Galaxy Z Fold6, Galaxy Z Flip6, Galaxy Watch Ultra, Galaxy Watch7 ve Galaxy Buds3 Pro ayrı ayrı satılır.
*Android telefonlarda (Android 11 veya üzeri) kullanılabilen Enerji Skoru için Samsung Health uygulaması (v6.27 veya üzeri) gerekir. Samsung Account’a giriş yapılması gerekir. Hizmetin kullanılabilirliği ülkeye veya bölgeye göre değişebilir. Enerji Skorunu kontrol etmek için Samsung Galaxy Watch ile takip edilen sağlık verilerinin Samsung Health uygulaması ile senkronize edilmesi gerekir. En azından önceki günün etkinlik verileri, uyku verileri ve uyku sırasındaki kalp atış hızı verileri gerekir. Herhangi bir tıbbi durumun tespiti, tanısı ve tedavisi amacıyla kullanılmamalıdır. Sonuçlar yalnızca kişisel kullanımınız içindir. Tıbbi tavsiye için lütfen profesyonel bir sağlık çalışanına danışın.

 
Kutu içeriği
1. Telefon     2. Şarj / Data kablosu     3. Sim İğnesi
Whats in box

*Galaxy Z Flip6 seyahat adaptörü içermez.
*Kutunun içindeki ürünler ülkeye veya operatöre göre farklılık gösterebilir.

 

Compare Galaxy Z Flip

Galaxy Z Flip6

Ekran
FlexDisplay
3.4"
6.7"
Ağırlık
Display
85.1 x 71.9 x 14.9
165.1 x 71.9 x 6.9
Boyut
Camera
12.0MP (UW)
50.0MP (W)
10.0MP (F)
Pil
Storage
4000mAh (tipik)

Galaxy Z Flip4

 
Ekran
FlexDisplay
1.9"
6.7"
 
Ağırlık
Display
84.9 x 71.9 x 17.1~15.9
165.2 x 71.9 x 6.9
 
Boyut
Camera
12.0MP (UW)
12.0MP (W)
10.0MP (F)
 
Pil
Storage
3700mAh (tipik)

Galaxy Z Flip5

 
Ekran
FlexDisplay
3.4"
6.7"
 
Ağırlık
Display
85.1 x 71.9 x 15.1
165.1 x 71.9 x 6.9
 
Boyut
Camera
12.0MP (UW)
12.0MP (W)
10.0MP (F)
 
Pil
Storage
3700mAh (tipik)
 
*Çapraz olarak ölçüldüğünde yuvarlatılmış köşeler ve kamera deliği nedeniyle gerçek görüntü alanı daha küçüktür.
*Normal değer, üçüncü taraf laboratuvar koşullarında test edilmiştir. Normal değer, IEC 61960 standardına göre test edilen pil örnekleri arasındaki kapasite farkı göz önünde bulundurularak hesaplanan tahmini ortalama değerdir. Nominal kapasite Galaxy Z Flip6 için 3887mAh, Galaxy Z Flip5 için 3591mAh ve Galaxy Z Flip4 için 3595 mAh’dir. Gerçek pil ömrü; ağ ortamına, kullanım alışkanlıklarına ve diğer unsurlara bağlı olarak farklılık gösterebilir.
 
Samsung

Galaxy Z Fold6

Karşınızda Galaxy AI AI

Galaxy Z Fold6

Karşınızda Galaxy AI AI

 
 
 
Icon
Son Derece Hafif, İnce Tasarım
Cepte rahat taşınan daha ince ve daha hafif bir tasarım. Daha parlak, daha büyük ekran.
Light Thin

*Görseller temsilidir.
*Önceki Galaxy Z Fold modelleri ile karşılaştırılmıştır.
*Kalınlık, cihaz kapalı haldeyken camların üst kısmından altına kadar olacak şekilde ölçülmüştür.

 
Icon
Galaxy Z Flip6 ve Fold6'da notları özetlemenin en kolay yolu
Birden fazla işi hallederken bile sadece birkaç dokunuşla ders notlarınızı hazırlayın. Not Asistanı, ses kayıtlarının özetini çıkarıp onları düzenli notlara dönüştürerek etkili özetler oluşturur. Geri kalan her şey içinse ekranda kayarak mucizeler yaratacak S Pen sizi bekliyor.
Note Assist

*Görseller temsilidir. Gerçek deneyim/arayüz farklılık gösterebilir.
*Not Asistanı'ndaki özetleme özelliği için bir ağ bağlantısı ve Samsung Account’ta oturum açılması gerekir. Hizmet kullanılabilirliği dillere göre farklılık gösterebilir. Not Asistanı'nda özetleme özelliği, karakter alt ve üst limiti karşılandığında kullanılabilir. Not Asistanı dahilindeki ses kaydı özelliği, belirli ülkelerde desteklenmeyebilir. Ses dosyalarının işlenebilmesi için 3 saatten kısa olması gerekir. Sonuçların doğruluğu garanti edilmez.
*Galaxy Z Fold6’da S Pen için yerleşik bir yuva yoktur. S Pen ayrıca satılır. Galaxy Z Fold için özel olarak tasarlanmış bir S Pen kullanın. S Pen Fold Edition, Galaxy Z Fold5 ve Z Fold6 ile uyumludur. Diğer tüm S Pen’ler ve ekran kalemleri ekrana zarar verebilir. S Pen desteği, Ana Ekran ile sınırlıdır.

İkili ekran ile mükemmel Sözlü Çevirmen deneyimi
Yurtdışı seyahatinizde farklı dilde konuşmanız mı gerekiyor? İster kendinizi ifade ediyor olun ister yabancı dilde küresel bir konferansı veya bir tur rehberini dinliyor olun, Sözlü Çevirmen anında çeviri sağlar.
Interpreter

*Sözlü Çevirmen özelliği için Samsung Account ile oturum açılması gerekir. Belirli diller için dil paketlerinin indirilmesi gerekebilir. Hizmet kullanılabilirliği dile göre değişebilir. Sonuçların doğruluğu garanti edilmez. Kullanılabilirlik ve desteklenen özellikler ülkeye, bölgeye veya operatöre göre değişebilir. Desteklenen dillerin kullanılabilirliği farklılık gösterebilir.
*İkili ekran sadece Sohbet modunda desteklenir.
*FlexMode 75˚ ve 115˚ aralığındaki açılar için desteklenir.

Büyük ekranda Circle to Search
Akıllı telefonda arama yapmanın kolay yolu: Sadece daire içine alın. Parmağınızı veya S Pen’inizi kullanarak açık haldeki büyük ekranda verimliliği üst seviyeye taşıyın.
Circle to search

*Sekanslar kısaltılmıştır ve temsilidir. Sonuçlar yalnızca örnek olarak sunulmuştur. Hizmet kullanılabilirliği ülke, dil ve cihaz modeline bağlı olarak farklılık gösterebilir. İnternet bağlantısı gerekir. Kullanıcıların Android’i ve Google uygulamasını en son sürüme güncellemesi gerekebilir. Ürün, uyumlu uygulamalar ve yüzeylerde kullanılabilir. Sonuçlar görsel eşleşmelere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Sonuçların doğruluğu garanti edilmez.
*Galaxy Z Fold6’da S Pen için yerleşik bir yuva yoktur. S Pen ayrıca satılır. Galaxy Z Fold için özel olarak tasarlanmış bir S Pen kullanın. S Pen Fold Edition, Galaxy Z Fold5 ve Z Fold6 ile uyumludur. Diğer tüm S Pen’ler ve ekran kalemleri ekrana zarar verebilir. S Pen desteği, Ana Ekran ile sınırlıdır.

 
Battery Icon
Şimdiye kadarki en sürükleyici oyun deneyimi
Büyüyen ekranıyla tam bir mobil oyun canavarı. Yoğun gün ışığında bile güçlü parlaklık ve netlik sağlayan Vision Booster sayesinde daha üstün oyun deneyimi.
2600 nit
1.5x kat daha parlak
Gaming
GPU
19%
NPU
42%
CPU
18%
 
Müzik dinleme
77 saate kadar
Video izleme
23 saate kadar

*Samsung akıllı telefonlar ile sınırlıdır.
*Galaxy Z Fold6, hem Ana Ekran’da hem de Kapak Ekranı’nda 2.600 nit parlaklık seviyesine ulaşabilir. Adaptif ekranlar parlaklık seviyesini ortama göre otomatik olarak ayarlar. 5.000 lüks veya üzerindeki ortam ışıklarında Yüksek Parlaklık Modu ve Vision Booster özelliğini etkinleştirir.
*Galaxy Z Fold5 ile karşılaştırılmıştır.
*Galaxy Z Fold5’e kıyasla AP performans iyileştirmeleri gösterilmektedir. Gerçek performans; kullanıcı ortamına, koşullara ve önceden yüklenmiş yazılım ve uygulamalara bağlıdır.
*LTE üzerinden varsayılan ayarlar altında Bluetooth aracılığıyla kulaklığa bağlanan belirli bir modelin ön sürüm modeliyle yapılan Samsung kurum içi laboratuvar test koşullarına dayanmaktadır. Sırasıyla video oynatma (720p çözünürlükte cihaza kayıtlı video dosyası) ve ses oynatma (192 kbps boyutunda cihaza kayıtlı mp3 dosyası ile LCD ekran kapalıyken) sırasında pil kapasitesi ve pil gücü tüketimi üzerinden ölçülen akıma göre tahmin edilmiştir. Gerçek video ve ses oynatma süresi, ağ bağlantısı, ayarlar, dosya formatı, ekran parlaklığı, pil durumu ve diğer birçok etkene göre değişir.

 
ProVisual Engine ile profesyonele dönüşün.
Şimdiye kadarki en güçlü Fold kamera sistemi ile tanışın. Gelişmiş NPU, benzersiz özellikler ve ProVisual Engine ile bambaşka bir multimedya deneyimi yaşayın.
Camera
Camera

*Samsung Foldable akıllı telefonlar ile sınırlıdır.

 
Son derece detay odaklı
Yüksek çözünürlüklü 50MP kameramız sayesinde etkileyici netlik ve canlılık ile her detayı tüm canlılığıyla yakalayın.
High resolution
Yapay zeka ile geliştirilmiş net zoom
ProVisual Engine ile ne kadar yakınlaştırsanız da düşük seviyede kumlanma ve net çözünürlük mümkün. Yakınlaştırılmış alanın keskin analizini yaparak çekimlerinizi en iyi derecede iyileştirir.
High resolution

*AI Zoom, dijital yakınlaştırma uzunlukları arasındaki mesafelere uygulanır. Sonuçların doğruluğu garanti edilmemektedir.

 
Dayanıklı. Güvenilir. Uzun Ömürlü.
İnce ve yenilikçi FlexHinge (Esnek Menteşe) teknolojimizle tanışın. Gelişmiş Armor Alüminyum Çerçeve, IP48 suya dayanıklılık oranı ve Corning® Gorilla® Glass Victus® 2 ile etkili koruma.
  • Durable
  • Durable
  • Durable
 

*Önceki modellerle karşılaştırılmıştır.
*Armor Alüminyum Çerçeveye ses tuşları ve yan tuşlar veya SIM yuvası dahil değildir.
*Corning® Gorilla® Glass Victus® 2 cihazın önüne ve arkasına uygulanmıştır.
*Cihazların tatlı suda 1,5 metre derinlikte 30 dakikaya kadar bekletme ve tel gibi 1 mm'den kalın katı cisimlere karşı koruma için uygulanan laboratuvar test koşullarına dayanmaktadır. Cihazların denizde veya havuzda kullanılmaları önerilmez. Cihazların suya dayanıklılığı kalıcı değildir ve normal kullanımdan kaynaklı yıpranma ve aşınma nedeniyle zamanla etkisi azalabilir. Tasarımlar toza veya kuma karşı korumalı değildir.

 
Samsung Galaxy'ler birlikte güçlü
Bir sonraki maceranıza Galaxy Buds3 Pro’yu dahil edin ve yepyeni Galaxy Watch Ultra veya Galaxy Watch7 ile Enerji Skorunuzu öğrenin.
Ecosystem

*Görseller temsilidir. Sunulan ürün, renk, beden, model ve kordon seçenekleri ülkeye veya operatöre göre farklılık gösterebilir.
*Galaxy Z Fold6, Galaxy Z Flip6, Galaxy Watch Ultra, Galaxy Watch7 ve Galaxy Buds3 Pro ayrı ayrı satılır.
*Android telefonlarda (Android 11 veya üzeri) kullanılabilen Enerji Skoru için Samsung Health uygulaması (v6.27 veya üzeri) gerekir. Samsung Account’a giriş yapılması gerekir. Hizmetin kullanılabilirliği ülkeye veya bölgeye göre değişebilir. Enerji Skorunu kontrol etmek için Samsung Galaxy Watch ile takip edilen sağlık verilerinin Samsung Health uygulaması ile senkronize edilmesi gerekir. En azından önceki günün etkinlik verileri, uyku verileri ve uyku sırasındaki kalp atış hızı verileri gerekir. Herhangi bir tıbbi durumun tespiti, tanısı ve tedavisi amacıyla kullanılmamalıdır. Sonuçlar yalnızca kişisel kullanımınız içindir. Tıbbi tavsiye için lütfen profesyonel bir sağlık çalışanına danışın.

 
Kutu içeriği
1. Telefon     2. Şarj / Data kablosu     3. Sim İğnesi
Ecosystem

*Galaxy Z Fold6 seyahat adaptörü içermez.
*Kutunun içindeki ürünler ülkeye veya operatöre göre farklılık gösterebilir.

 

Compare Galaxy Z Fold

Galaxy Z Fold6

Ekran
Display
6.3"
7.6"
Ağırlık
239 g
Boyut
Size
153.5 x 68.1 x 12.1
153.5 x 132.6 x 5.6
Pil
Battery
4400mAh (tipik)

Galaxy Z Fold4

 
Ekran
Display
6.2"
7.6"
 
Ağırlık
263 g
 
Boyut
Size
155.1 x 67.1 x 15.8–14.2
155.1 x 130.1 x 6.3
 
Pil
Battery
4400mAh (tipik)

Galaxy Z Fold5

 
Ekran
Display
6.2"
7.6"
 
Ağırlık
253 g
 
Boyut
Size
154.9 x 67.1 x 13.4
154.9 x 129.9 x 6.1
 
Pil
Battery
4400mAh (tipik)
 

*Çapraz olarak ölçüldüğünde yuvarlatılmış köşeler ve kamera deliği nedeniyle gerçek görüntü alanı daha küçüktür.
*Normal değer, üçüncü taraf laboratuvar koşullarında test edilmiştir. Normal değer, IEC 61960 standardına göre test edilen pil örnekleri arasındaki kapasite farkı göz önünde bulundurularak hesaplanan tahmini ortalama değerdir. Nominal kapasite Galaxy Z Fold6 için 4273mAh’dir. Gerçek pil ömrü; ağ ortamına, kullanım alışkanlıklarına ve diğer unsurlara bağlı olarak farklılık gösterebilir.