Samsung Galaxy Ürün Çeşitleri & Fiyatları

Samsung’un ilk olarak akıllı telefon modellerinde karşımıza çıkan Galaxy serisi, Samsung Galaxy akıllı telefon modellerinin büyük bir kullanıcı kitlesi tarafından sevilmesi ve kabul görmesiyle günümüzde çeşitlenerek kablosuz kulaklıktan akıllı saate dek uzanan geniş bir ürün yelpazesi hâline geldi. Siz de Teknosa’nın Samsung indirimleri ile Galaxy serisi ürünlere avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Her ihtiyaca hitap eden farklı cep telefonu modelleri, müzik zevkinizi bir üst seviyeye çıkaracak kablosuz kulaklık modelleri ve günün her anında yanınızda olacak akıllı saat modelleri ile benzersiz bir deneyim Teknosa'da sizi bekliyor.

Kullanışlı Samsung Galaxy Cep Telefonu Modelleri

Samsung Galaxy akıllı telefon modelleri farklı donanımları ile farklı ihtiyaçlara hitap ediyor. Galaxy ailesinin en üt düzey telefon modeli olarak kabul edilen Galaxy S3 Ultra, serinin diğer modellerine göre daha büyük boyutlu ekranı ve kalem desteği ile öne çıkıyor. Galaxy S23 ise daha farklı kamera özelliklerine sahip olmak isteyenler için en ideal seçimlerden biri. Yüksek donanım ihtiyacı olanlar yerine günlük kullanıcılara hitap eden Galaxy S22 ve performanslı ancak uygun fiyatlı telefon modellerini tercih edenler için Galaxy S21 FE 5G, Galaxy ailesindeki popüler modellerden bazıları.

Samsung Galaxy Cep Telefonu Modellerinin Özellikleri Nelerdir?

Her ne kadar Galaxy akıllı telefon modelleri kendi içerisinde çeşitlense de Galaxy serisi, Samsung’un akıllı telefon modelleri arasında amiral gemisi sınıfı olarak kabul ediliyor. Samsung Galaxy akıllı telefon modelleri diğer modellere göre daha performanslı işlemcileri, daha yüksek kapasiteli RAM'leri, daha iyi kamera sistemleri, daha büyük ve yüksek çözünürlüklü ekranları ile öne çıkıyor. Samsung’un tepe seviye ailesi olarak kabul edilen Galaxy modelleri en yeni teknolojilerle donatılmış cihazlar olarak sınıflandırılıyor.

Samsung Galaxy Cep Telefonu Modellerinin Fiyat Aralığı Nasıldır?

Galaxy serisi, donanımları gibi farklı fiyat seçenekleriyle de geniş bir kesime hitap ediyor. Telefonların fiyatları donanım özellikleri, depolama alanı boyutu gibi farklı özelliklere bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Size hitap eden Galaxy ürünlerini Teknosa’nın Samsung fırsatları ile uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Üstelik Teknosa'da sepette karşılaşacağınız ekstra hediyeler ve indirimlerle Samsung kampanya avantajlarını katlamanız da mümkün. Teknosa’daki birbirinden farklı özelliklere sahip Galaxy cep telefonu modelleri arasından beğenilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanları seçerek siz de yeni nesil teknolojiye bütçe dostu fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Samsung Galaxy Akıllı Saat Modellerini Keşfedin

Güncel Samsung akıllı telefon modelleriyle tam uyumlu bir şekilde çalışan Samsung Galaxy akıllı saat modelleri, giyilebilir teknolojiyle tanışmak isteyenler için en doğru seçeneklerden biri. Samsung Galaxy Watch 5 ve Watch 4 modelleri Galaxy serisinin popüler saat modelleri arasında yer alıyor. Samsung Pro akıllı saat modelleri günlük kullanıcıların yanı sıra sporu ve fiziksel aktiviteyi hayatının önemli bir noktasına yerleştirmiş kullanıcılar için de ideal modellerin başında geliyor. Giyilebilir teknoloji dünyasını keşfetmek ve akıllı telefon deneyiminizi yepyeni bir boyuta taşımak için Teknosa’nın Samsung fırsatları sizi bekliyor.

Samsung Galaxy Watch4 / Watch5 Özellikleri Nelerdir?

Samsung Galaxy Watch 4 ve Watch 5 modelleri üst seviye bir akıllı saat deneyimi yaşamak isteyenler için başarılı bir performans sunuyor. Her iki saatin 450x450 büyüklüğünde ekranı oldukça rahat bir kullanıma sahip. Saatlerin parlak ekranları güneş ışığı altındayken bile en ufak detayı gözden kaçırmamanızı sağlıyor. Her iki modelde de bulunan 16 GB dahili depolama alanı saate çok sayıda uygulama yüklemeye, müzik ve podcast indirmeye imkân sunuyor. Samsung Galaxy Watch 4 ve Watch 5 modelleri gelişmiş aktivite takibi ve farklı spor modları ile fiziksel etkinliği ve spor esnasındaki kalp ritmi, kandaki oksijen seviyesi gibi önemli verileri yüksek doğrulukla kaydediyor.

Samsung Galaxy Watch4 / Watch5 Farkları Nelerdir?

Samsung Watch 5 ve Watch 4 modelleri benzer özelliklere sahip olduğu gibi pek çok noktada da birbirinden ayrılıyor. İlk bakışta fiziksel olarak göze çarpabilecek fark Samsung Galaxy Watch 5 modelinin ekranının Watch 4’e göre biraz daha büyük olması. Watch 5 modelinde ayrıca Samsung’un kişisel asistanı Bixby yer alıyor. Bununla beraber biyoelektrik empedans analizi ve ateş ölçer Watch 5'teki en belirgin farklar. Özelliklerini karşılaştırdıktan sonra ihtiyacınıza en uygun Galaxy Watch modelini Teknosa’nın Samsung indirimleri ile kolayca satın alabilirsiniz.

Samsung Akıllı Bileklik Modelleri ve Fiyatları

Spor ve çeşitli fiziksel aktivitelerle uğraşan kişiler için Galaxy Fit2 bileklik biçilmiş kaftan. Hareketli bir yaşam tarzının en büyük destekçilerinden olan Fit2 bileklik özellikleri ve fiyat avantajı ile birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Galaxy Fit2 sadece 21 gram ağırlığı ile fiziksel aktivitelerde herhangi bir engel teşkil etmiyor. Ayrıca akıllı bilekliği 159 mAh dahili bataryası sayesinde normal bir kullanımda 15 gün boyunca şarj etmenize gerek kalmıyor. Teknosa’nın Samsung fırsatları sayesinde siz de Fit2 bileklik modeline uygun fiyatlarla sahip olabilir ve yaşamınıza hareket katabilirsiniz.

Samsung Galaxy Buds2 Kulaklık Özellikleri

Samsung Galaxy Buds2 bluetooth kulaklık hem tasarımı hem de performansıyla görenleri kendine hayran bırakıyor. Kulaklığın aktif gürültü engelleme özelliği özellikle tekrar eden seslerin olduğu ortamlarda dış sesleri izole ederek sadece dinlediğinize ve izlediğinize odaklanmanıza olanak sağlıyor. Samsung Galaxy akıllı telefon ve akıllı saat modelleri ile uyumlu bir şekilde çalışan Galaxy Buds2 sadece 5 gr. ağırlığı ile kulakta herhangi bir rahatsızlığa neden olmuyor. Üstelik Comfort Fit özelliği kulaklığın farklı kulak yapılarına uymasını sağlıyor.

Buds2 ve Buds2 Pro Özellikleri ve Farkları Nelerdir?

Samsung’un kablosuz kulaklık modelleri olan Buds2 ve Buds2 Pro özellikleri ile benzersiz bir dinleme deneyimi sunuyor. Her iki modelde de bulunan aktif gürültü engelleyici ortam seslerini %98’e kadar azaltabiliyor. 8 saat kullanım süresine sahip olan modellerde 360 derece ses özelliği bulunuyor. Kulaklıklar bu sayede çepeçevre bir ses deneyimi sağlıyor. Elbette Buds2 ve Buds2 Pro modelleri bazı konularda birbirinden ayrılıyor. Buds2 Pro modelinde ekstra olarak kutulu veya kutusuz SmartThing Find, Direct Multi-Channel desteği ve 3 adet yüksek SNR’lı mikrofon bulunuyor.

Samsung Galaxy Buds2 Kulaklık Fiyatları Nasıldır?

Samsung Galaxy Buds2 bluetooth kulaklık özellikleriyle olduğu kadar fiyatlarıyla da dikkat çekici. Uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli ses deneyimi için piyasaya çıkan Buds2 kulaklık, kullanıcılar arasında oldukça popüler. Aktif gürültü engelleme özelliği ile kendinizi çevredeki gürültü kirliliğinden soyutlayarak üst düzey bir ses deneyimi yaşamak istiyorsanız Teknosa’nın avantajlı Samsung kampanya ve indirimleri ile siz de Galaxy Buds2 sahibi olabilirsiniz.

Buds2 ve Buds2 Pro Kulaklık Fiyatları Nasıldır?

Buds2 ve Buds2 Pro özellikleriyle olduğu gibi fiyat konusunda da birbirinden ayrılıyor. Daha uzun şarj süresine ve 24-bit Hi-Fi ses kalitesine sahip olan Buds2 Pro, Samsung’un, Galaxy serisi kulaklıkları arasında tepe seviyesi. Üstün ses kalitesi ve uygun fiyat politikasıyla Buds2 ise kablosuz kulaklık dünyasına adım atmak isteyenler için iyi bir başlangıç noktası. Kaliteli bir müzik deneyimi yaşamak için tercihiniz hangisi olursa olsun Buds2 ve Buds2 Pro modelleri Teknosa’nın Samsung fırsatları sayesinde uygun fiyat ve avantajlı kampanyalarla sizleri bekliyor.