text.skipToContent text.skipToNavigation

 

Samsung Teknosa KOBI Kampanyası Katılım Koşulları:

Kampanya kurumsal müşterilerin Ticari Kredi Kartları ile 4 Aralık – 31 Aralık 2018 (23:59) tarihleri arasında satın alarak ticari kredi kartının ait olduğu firma ünvanı adına faturalandıracakları, kampanya dahili tüm Teknosa mağazaları ve www.teknosa.com  üzerinden satın alacakları tüm Samsung marka akıllı telefon ve tablet modellerinde geçerlidir. Kredi kartına taksit imkanı Teknosa sorumluluğunda olup, bundan kaynaklanabilecek aksaklıklardan Samsung’un sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampayaya konu olan Samsung Business Suite (Tavsiye Edilen Satış Fiyatı KDV Dahil 800 TL) uygulamaları sadece Samsung marka akıllı telefon ve tabletlerde çalışmaktadır. Uygulamalara www.mobilebusinesssuite.com üzerinden üye olunarak ulaşılabilinir. Tüketicilerin Samsung Knox Konfigüratör Setup Edition (Tavsiye Edilen Satış Fiyatı KDV Dahil 20 TL) lisansına sahip olunabillmesi için tüketicilerin ürün satın aldıktan sonra kampanya bitim tarihine kadar 0212 336 03 50 numaralı Kurumsal Çözümler hattı üzerinden başvuru yapması gerekmektedir, ilgili lisans, aktive edilmesi halinde şirket telefonlarını belirli konularda özelleştirilmesine imkan verir. Kampanya 1000 adet hediye ürün ile sınırlıdır.

Kampanyaya konu olan Samsung akıllı telefon ve tablet ürünleri Teknosa’nın stokları ile sınırlı olup, bu cihazların tedarik süreci Teknosa sorumluluğundadır. Samsung kampanya koşullarını değiştirme hakkını ve kampanyayı önceden haber vermeksizin bitirme hakkını saklı tutar.

Ürün ve hediye teslimat tarihleri, yaşanabilecek lojistik, teknik, idari izin/onay gecikmeleri ve mücbir sebep hallerinde ertelenebilir. Teknosa gerekli bildirimleri web sitesi üzerinden duyuracaktır. Bireysel satın almalar kampanya kapsamı dışındadır.

Tüketiciler 4 Aralık – 31 Aralık 2018 (23:59)tarihleri arasında Kampanya’ya katılan Teknosa satış noktalarının herhangi birinden almış oldukları kampanya dahili Ürün için, kampanya koşullarını yerine getirmeleri kaydıyla Hediye ürünlerden faydalanabileceklerdir.

Ürün teslimatı satışı gerçekleştiren Teknosa tarafından yapılacak olup, Samsung sorumlu değildir. Tüketiciler faturada yer alacak ticari bilgilerini ve adres bilgilerini doğru ve eksiksiz vermekle yükümlüdür.

Samsung kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Samsung kötü niyetli olarak veya sahtekarlık, dolandırıcılık yapıldığı şüphesi bulunan ve kampanyaya katılım gerçekleştirdiği tespit edilen katılımcıların Kampanya’dan faydalanma haklarını iptal etme hakkına sahiptir.

Satın alınan ürünün iade edilmesi durumunda kullanıcı bu kampanya sebebiyle kazandığı hakkı iade edecektir. 

Kampanya sadece Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir.

Tüketiciler, Samsung’a temin ettikleri bilgilerinin Samsung Gizlilik Politikası’na uygun olarak işlenmesini ve ilgili faydaların yerine getirilmesi amacıyla 3.kişilerle paylaşılmasını, aktarılmasını kabul ederler.

Kampanya hakkında sorularınız için 0212 336 03 50 Samsung Kurumsal Çözümler Merkezi'ni arayabilirsiniz.