Galaxy Z Flip
 
Z Flip

Galaxy Z Flip'le Tanışın

Çığır açan esnek camı ile cebinize sığmak üzere katlanabilen tam ekranlı akıllı cep telefonu, başka bir yardımcıya ihtiyaç duymadan harika fotoğraflar çekmek için tasarlanmış bir kamera ve uzun saatler yetecek çift pil gücü ile geleceğin şeklini değiştiren Galaxy Z Flip.


Teknosa mağazalarından ön sipariş verebilirsiniz.
Z Flip
*Görseller temsilidir.
 
 
 

Geleceği yeniden şekillendirin.

Çığır açan katlanabilir tasarım. Kompakt, dayanıklı ve daha önceki deneyimlerinizden çok farklı.

Experience
Experience

*Görseller temsilidir.

 

Maksimum etki için inanılmayacak derecede kompakt

Galaxy Z Flip katlanabilir kompakt tasarımı sayesinde cebinize veya çantanıza kolayca sığar.

Lifestyle

Güzellik avucunuzun içinde

Galaxy Z Flip'in çarpıcı renkteki benzersiz tasarımı, göz alıcı şekilde renk değiştiren dış yüzeyle zenginleştirilmiştir.

  • Black
    Parlak Siyah
  • Purple
    Parlak Mor
 
Cam. Üstelik şimdi katlanabilir.
Galaxy'in ilk katlanan cam ekranıyla tanışın. Evet, katlanan cam! Ultra İnce Cam'dan üretilmiş pürüzsüz düz ekran, size eşsiz görüntüler sunar.
 
fold
Fold
Dayanıklı olmak için yaratıldı. Katlayın, katlayın, bir daha katlayın...
Lotus çiçeğinden ilham alan Gizli Menteşesi gerçekten tatmin edici bir katlama hareketi için, katlamanın açısını ayarlamanıza bile izin verecek şekilde özenle tasarlandı. Stiliniz kadar havalı katlama hareketleri için, tozu ve kiri uzak tutar.
 
Cebinize sığan sonsuz ekran
full screen

*Görseller temsilidir.

Galaxy Z Flip'in Dinamik AMOLED Sonsuz Esnek Ekranı, inanılmaz renk kalitesi ve azaltılmış mavi ışık oranı sunar. 6.7 inç'lik inceltilmiş çentiksiz çerçevesiyle çarpıcı bir sinematik görüntüleme deneyimi sağlar.1
6.7” Sonsuz Esnek Ekran
full screen

*Görseller temsilidir.

 
 
Kamera DENEYİMİ
Benzersiz bakış açınız artık daha da eşsiz
 
Katlanarak dik durabilen akıllı telefon
Galaxy Z Flip katlandığı açıyı koruyarak, dar açılarda çekimler yapmanıza olanak verir, sıradışı fotoğraflar ve güçlü pozlar yakalamanızı sağlar.
low angle
low angle
 
 
Görüntülü sohbetler Galaxy Z Flip'in 10MP'lik Ön Kamerası ile hiç olmadığı kadar net.
Freestop katlanma teknolojisi, ellerinizi serbest bırakan görüntülü sohbetler ve daha önce hiç çekmediğiniz gibi selfieler sunar. Katlayın, çevirin, bir yere koyun. Her pozisyon telefonunuzla çektiğiniz fotoğrafları yeniden tanımlayacak.
 
form factor
form factor

*Görseller temsilidir.

 
Gece çekimlerine hazır
 
Galaxy Z Flip'in kamerası geceleri de güçlüdür. Saniyeler süren uzun pozlanmış çekimler, uzayan ışıklarla sanat eseri bir videoya dönüşür. Tripod görevi gören Serbest Durma Açısı ile birleşen Gece Hızlı Çekim Modu, yepyeni ve benzersiz gece çekimleri yapmanızı sağlar.
 
 
Yarım ekran, tam kontrol
 
Galaxy Z Flip'i Serbest Durma Açısı ile katladığınızda Esnek Kullanım Modu uygulamaları ikiye ayırır ve kontrol panelini telefonun alt yarısına yerleştirir - böylece telefonun üst yarısı bir görüntülenme alanına dönüşür.2

Aynı anda açık iki uygulama ile kullanımınızı bir üst seviyeye taşıyın. Çoklu Kullanım Çubuğu'na sahip 6.7" geniş ekran ile çoklu kullanım yapmak artık daha kolay..3
half screen
half screen

*Görseller temsilidir.

 
 
cover display
cover display

 

Dış bildirimler akışla birlikte gider
Telefonunuz katlıyken bile dokunup kaydırarak onu kumanda edin. Kapak ekranı sizi ilk bakışta bilgilendirir ve gelen bildirime tıklarsanız telefonunuzu açtığınız an uygulamaya sorunsuzca geçiş yapabilirsiniz.
 
 


Uzun saatler yeten
pil gücü

Çiftli pil daha az alanda daha fazla güç sağlar. Böylece uzun saatler telefonunuzu katlayıp açabilirsiniz. 3300mAh'lık (tipik) gücü ve ileri teknoloji zekası ile Galaxy Z Flip'in uzun saatler dayanan pili, onu her şarj edişinizden maksimum faydayı almanızı sağlar.4, 5

*Görseller temsilidir.

Battery
 

Özellikleri

Specs

Galaxy Z Flip

  •  
  •  
Ekran
Ana Ekran: 6.7 " FHD+ (2636 x 1080), Dinamik AMOLED
Kapak: 1.1" (300 x 112), Süper AMOLED
Arka Kamera
Ultra Geniş Açılı Kamera: 12 MP FF (ƒ2.2), 123°
Geniş Açılı Kamera: 12 MP 2PD (ƒ1.8) OIS
Ön Kamera
10 MP 2PD FF (ƒ2.4)
Pil
3300 mAh
Şarj
Kablolu Şarj (15W)
Kablosuz Şarj (9W)
Kablosuz Güç Paylaşımı
Güvenlik
Parmak İzi Tarama
Yüz Tanıma (2D)
Hafıza
RAM: 8GB
Dahili: 256GB
İşlemci
7nm Snapdragon 855+
 
 

Kutu İçeriği 6

Whats in the box
Whats in the box
 
 

1. Çapraz olarak ölçüldüğünde ekran boyutu tam dikdörtgen olarak 6.7” ve yuvarlatılmış köşeler hesaba katıldığında 6.5” boyutundadır. Gerçek görülebilir alan yuvarlatılmış köşeler ve kamera deliği nedeniyle daha küçüktür.

2. Bazı uygulamalar Esnek Kullanım modunu desteklemiyor olabilir.

3. Bazı uygulamalar Çoklu Aktif Pencere modunu desteklemiyor olabilir.

4. Tamamen şarj edilmiş bir cihaza sahip ortalama/tipik bir kullanıcının kullanım profiline göre tahmin edilmiştir. SM-F700'ün ilk sürüm versiyonları 2019.12.10–2019.12.17 tarihleri arasında, İngiltere'de Strategy Analytics tarafından bağımsız olarak incelenmiştir. Gerçek pil ömrü; ağ ortamı, kullanılan özellikler ve uygulamalar, aramaların ve mesajların sıklığı, kaç kez şarj edildiği ve diğer birçok faktöre göre değişkenlik gösterir.

5. Tipik değer, IEC 61960 standardı altında test edilen pil numuneleri arasındaki pil kapasitesindeki sapmayı dikkate alan tahmini ortalama değerdir. Nominal (minimum) kapasite 3200mAh'dir. Gerçek pil ömrü, ağ ortamına, kullanım şekillerine ve diğer faktörlere bağlı olarak değişebilir.

6. Kullanılabilir depolama alanı, önceden yüklenmiş yazılıma bağlı olarak değişebilir.