text.skipToContent text.skipToNavigation

REEDER Cep Telefonu Fiyatları ve Modelleri

Cep Telefonu
MARKALAR
FİYAT
Renk
Ön Kamera Çözünürlüğü
Ön Kamera
RAM
İşletim Sistemi Yazılımı
Dahili Hafıza
Arka Kamera
STOK KONUMU
STOK DURUMU
Ekran Boyutu

Cep Telefonu için 3 ürün bulundu

Fırsat
Teşhir
%10 1.197 TL 1.077,30 TL
Fırsat
Outlet
%20 999 TL 799,20 TL

Reeder Cep telefonu


Çağımızın en önemli buluşlarından biri olan cep telefonları, hayatımızda büyük yer kaplamaya devam ediyor. Hem görsel hem özellik olarak pek çok marka ve model cep telefonu piyasada mevcut. Tüketicilerin geniş seçenek yelpazesine sahip olduğu cep telefonlarında her geçen gün yeni markalar ortaya çıkıyor.
Reeder markası da yeni markalar arasında yer alıyor. 2010 yılında kurulan marka, kısa sürede adını duyurmayı başarmıştır. Kurulduğu günden itibaren pek çok ilke imza atmıştır. Piyasaya ilk olarak tablet satışı ile giren Reeder markası peşinden akıllı telefon üretimine de geçmiştir. 2015 yılında Türkiye'de satışı en çok yapılan 25 adet telefon modelinin arasında yer alır. Reeder, kaliteli hizmet ve tüketici etiği politikalarını benimser. Kurulduğu günden itibaren sık sık olumlu eleştiriler alır. Pek çok gazete ve dergide bu markaya dair haberler bulma olasılığı yüksektir. Özellikle teknolojik basımlarda Reeder markasına sık sık rastlanır.


Reeder telefon modelleri


Reeder markası yeni bir marka olması itibari ile çok fazla model üretimi yapmamıştır. Ancak ürettiği her yeni modele farklı özellikler ekleyerek beğeni toplar. Uygun fiyata kaliteli telefon üretimi gerçekleştirmeyi amaç edinmiştir. Çok fazla ürünü olmamasına rağmen, satışları ve müşteri kitlesi her geçen gün yükselmektedir. Ayrıca müşteri geri dönüşlerinin büyük oranı olumlu yönde olmaktadır.

  • Reeder F1 modeli tuşlu ve en uygun fiyatlı bir modeldir. 33 MB dahili hafızası olan bu telefonda, Micro SD kart desteği ile hafıza artırma imkanı bulunur. 2.4 inç büyüklüğünde ekran boyutu ve resmi distribütör garantisi vardır. 2G bağlantı hızı ile çalışmaktadır. 1700 mAh pil gücü ile uzun süre dayanabilen bataryası mevcuttur. RAM kapasitesi 32 MB'tır.
  • Reeder P13 modeli de son zamanlarda satışı yüksek modeller arasında yer almaktadır. Üstün teknik özellikleri ve ekstra donanımları ile oldukça dikkat çeken bir modeldir. 32 GB dahili hafızasının yanı sıra Micro SD kart desteği ile 128 GB'a kadar yükseltilebilir. Çift sim kartı özelliği ile de yoğun olarak ilgi görmektedir. 5.99 inç ekran boyutu ile kullanıcılarına en kaliteli yayın imkanını sunar. Ayrıca IPS ekran tipi ile son teknolojiye ayak uydurmuş bir modeldir. Entegre flash ve entegre kamera özelliğine de sahiptir. Cihazın resmi distribütör garantisi de bulunur. Reeder, Android 8.1 Oreo işletim sistemi ile iş ortamına da yönelik bir ürün geliştirdiğini göstermiştir. Parmak izi sensörü ve PC senkronizasyonu da bulunmaktadır. 4000 mAh pil gücü ve 3 GB RAM kapasitesi mevcuttur.

Reeder akıllı telefon fiyatları


Reeder markası donanımsal özelliği çok, fiyatı ise uygun telefon modelleri üretmeyi amaç edinmiş bir markadır. Reeder akıllı telefon fiyatları diğer markalara oranla biraz daha uygun fiyatlıdır. Fiyatlar yıl içerisinde dönem dönem farklılık gösterebilir. Teknosa.com'dan markanın tüm modellerinin güncel fiyatları mevcuttur. Ayrıca tüm Teknosa mağazalarında Reeder markasının tüm telefon modellerine ulaşmak mümkündür. Teknosa, müşterilere pek çok satış imkanı sunar. Kredi kartı tek çekim, nakit ödeme, kredi kartı taksit ve tüketici kredisi gibi birden fazla satış seçeneği vardır. Ayrıca tüm ürünler tekno garanti ile koruma altına alınmıştır. İsteğe bağlı garanti süresi uzatılabilir ya da cihaza kasko yapılabilir.
Reeder markası, ürünlerinin fiyatlarını tüm müşteri kitlesine hitap edecek şekilde belirler. Her bütçeye uyum sağlayacak fiyat aralıklarında ürünleri bulunur. Geniş özelliklerine rağmen sunulan satış fiyatı, markanın yoğun ilgi görmesine sebep olmaktadır. Üstelik kullanıcı yorumlarının büyük çoğunluğu olumlu yönde olmaktadır.

Reeder telefon özellikleri


Reeder markasının en dikkat çeken özelliği, tüm telefonlarında artırılabilir hafıza özelliğinin bulunmasıdır. Bu neden ile pek çok kişi tarafından tercih edilirler. Ayrıca pek çok modelinde bulunan çift sim kart özelliği de tercih sebepleri arasında yer alır. Kullanıcılar, son model teknoloji ile uyumlu modelleri görmekten memnun kaldıklarını dile getirmektedirler. Ayrıca Reeder markasının çoğu telefon modelinin batarya gücü oldukça yüksektir. Bu özelliği ile şarj sorunu yaşayan müşterilere çözüm olanağı sunmaktadır. Çelik kasa özelliği de müşteriler tarafından ilgi görmektedir. Ayrıca Reeder markasının satış sonrası hizmetindeki özen ve kalitesi de müşteri kitlesini artırmaya yöneliktir. Her anlamda ve her alanda olumlu görüşler alan Reeder markasının ilerleyen dönemlerde de adından sık sık bahsedileceği düşünülmektedir.