Reeder Cep Telefonu Fiyatları ve Modelleri

28 Sonuç
Sıralama
Marka
Filtreler
TL
TL
 • Reeder S19 Max Pro 4GB/128GB Altın Cep Telefonu

  Reeder S19 Max Pro 4GB/128GB Altın Cep Telefonu

  3.989 TL
 • Reeder S23 Pro Max 256 Gb Siyah Akıllı Telefon

  Reeder S23 Pro Max 256 Gb Siyah Akıllı Telefon

  5.499 TL
 • Reeder S19 Max Pro S 128 GB 8 GB RAM Mavi Cep Telefonu (Reeder Türkiye Garantili)

  Reeder S19 Max Pro S 128 GB 8 GB RAM Mavi Cep Telefonu (Reeder Türkiye Garantili)

  4.949 TL
 • Reeder S23 Pro Max 256 Gb Mavi Akıllı Telefon
  Kredi Fırsatı

  Reeder S23 Pro Max 256 Gb Mavi Akıllı Telefon

  6.497 TL
 • Reeder S19 Max Pro S 8 GB Ram 128 GB Siyah Akıllı Telefon (Reeder Türkiye Garantili)

  Reeder S19 Max Pro S 8 GB Ram 128 GB Siyah Akıllı Telefon (Reeder Türkiye Garantili)

  5.599 TL
 • Reeder S23 Pro Max 256 Gb Beyaz Akıllı Telefon

  Reeder S23 Pro Max 256 Gb Beyaz Akıllı Telefon

  5.999 TL
 • Reeder P13 Blue Plus 2022 32 GB Siyah Cep Telefonu (Reeder Türkiye Garantili)

  Reeder P13 Blue Plus 2022 32 GB Siyah Cep Telefonu (Reeder Türkiye Garantili)

  2.675 TL
 • Reeder S19 Max 2GB/32GB Siyah Cep Telefonu
  5.0 (1 Değerlendirme)

  Reeder S19 Max 2GB/32GB Siyah Cep Telefonu

  2.799 TL
 • Reeder S19 Max 2GB/32GB Beyaz Cep Telefonu

  Reeder S19 Max 2GB/32GB Beyaz Cep Telefonu

  2.579 TL
 • Reeder P13 Blue Max Lite 2022 32GB Yeşil Cep Telefonu

  Reeder P13 Blue Max Lite 2022 32GB Yeşil Cep Telefonu

  2.639 TL
 • Reeder P13 Blue Max Lite 2022 32GB Siyah Cep Telefonu
  2.0 (1 Değerlendirme)

  Reeder P13 Blue Max Lite 2022 32GB Siyah Cep Telefonu

  2.899 TL
 • Reeder S19 Max Pro S 8 GB Ram 128 GB Beyaz Akıllı Telefon (Reeder Türkiye Garantili)

  Reeder S19 Max Pro S 8 GB Ram 128 GB Beyaz Akıllı Telefon (Reeder Türkiye Garantili)

  5.199 TL
 • Reeder S19 Max 2GB/32GB Mavi Cep Telefonu

  Reeder S19 Max 2GB/32GB Mavi Cep Telefonu

  2.579 TL
 • Reeder S19 Max 32 GB 2 GB RAM Lacivert Cep Telefonu (Reeder Türkiye Garantili)

  Reeder S19 Max 32 GB 2 GB RAM Lacivert Cep Telefonu (Reeder Türkiye Garantili)

  2.579 TL
 • Reeder S19 Max 2GB/32GB Yeşil Cep Telefonu
  1.0 (1 Değerlendirme)

  Reeder S19 Max 2GB/32GB Yeşil Cep Telefonu

  2.579 TL
 • Reeder S19 Max 128GB Siyah Cep Telefonu

  Reeder S19 Max 128GB Siyah Cep Telefonu

  3.289 TL
 • Reeder P13 Blue Max Lite 2022 32GB Beyaz Cep Telefonu

  Reeder P13 Blue Max Lite 2022 32GB Beyaz Cep Telefonu

  2.925 TL
 • Reeder S19 Max 2GB/32GB Kırmızı Cep Telefonu

  Reeder S19 Max 2GB/32GB Kırmızı Cep Telefonu

  2.579 TL
 • Reeder P13 Blue Max L 2022 64GB Beyaz Akıllı Telefon

  Reeder P13 Blue Max L 2022 64GB Beyaz Akıllı Telefon

  2.599 TL
 • Reeder S23 Pro Max 256 Gb Pembe Akıllı Telefon

  Reeder S23 Pro Max 256 Gb Pembe Akıllı Telefon

  5.499 TL
28 üründen  ürün görüntülediniz

Yeni nesil teknolojilerin sunduğu imkanlardan en iyi şekilde yararlanmayı sağlayan Reeder cep telefonları birçok kullanıcıya eşsiz bir deneyim sunuyor. Maksimum performans, kullanım kolaylığı ve modern tasarım özellikleri ile ön plana çıkan Reeder cep telefonu modelleri, kullanıcı deneyimini iyileştiren özellikleriyle de beğeni kazanıyor. Birbirinden farklı cep telefonu serileriyle Reeder, her beğeniye ve ihtiyaca yanıt veriyor.

Reeder Cep Telefonu Modelleri

Reeder, birbirinden farklı cep telefonu modelleriyle her kullanıcı tarzına hitap edebiliyor. Reeder'ın en dikkat çeken modellerinden biri P serisi. Yüksek performans arayan kullanıcılar için özel olarak tasarlanan Reeder P serisi cep telefonları, güçlü işlemcisi, geniş RAM kapasitesi, ekran teknolojileri ve geniş depolama alanlarıyla ön plana çıkıyor. Ekran boyutu seçenekleri sayesinde dilediğiniz modeli seçebilmenize olanak tanıyan Reeder P serisi, oyun oynamak ya da diğer yoğun işlerle uğraşmak için en iyi seçenekler arasında.

Reeder'ın bir diğer akıllı telefon serisi olan S serisi, iş dünyasına yönelik özellikleri ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor. Verimli bir iş deneyiminin yanı sıra S serisi Reeder cep telefonlarını günlük yaşamınızda da kolaylıkla kullanabilirsiniz. Reeder'ın bu serilerinin yanı sıra daha birçok serisi ve ürün modeli yer alıyor. Siz de ihtiyaçlarınıza uygun cep telefonlarını Reeder'ın serileri ile bulabilirsiniz.

Reeder Cep Telefonu Özellikleri

Reeder cep telefonu özellikleri sayesinde kullanıcılarına etkili bir kullanım deneyimi sunuyor. En önemli özelliklerden biri ise ekran teknolojileri. Tüm modellerde farklı çözünürlükler, üstün renk kalitesi ve dokunmatik hassasiyeti sizleri bekliyor. Farklı işlemci hızları ve RAM seçenekleri sunan Reeder cep telefonları, ihtiyacınıza en uygun seçimleri yapabilmenize olanak tanıyor. Aynı zamanda geniş depolama alanıyla Reeder cep telefonları, tüm verilerinizi kolaylıkla saklamanıza yardımcı oluyor. Uygulamalarınızı donma ve kesilmeler olmadan çalıştıran, birden fazla uygulamayı aynı anda kullanmanıza olanak tanıyan Reeder cep telefonu modelleri, teknik anlamda tüm beklentilerinizi karşılamayı başarıyor.

Kamera teknolojileri de Reeder'ın cep telefonu serilerinde en önemli özellikler arasında. Üstün kamera özellikleri, dörtlü kamera sistemleri ve daha fazlasıyla öne çıkan Reeder, en özel anlarınızı etkili bir şekilde fotoğraflayabilmenize olanak tanıyor. Batarya ömrü, Reeder telefonları daha uzun süre kullanmanızın anahtarlarından. Günlük kullanım için yeterli batarya ömrü sunan bu ürünler, yoğun oyun ve iş kullanımları için de avantaj sağlıyor. Yüz tanıma, parmak izi okuyucu gibi güvenlik özellikleri güvenliğinizi artırmanıza yardımcı oluyor. Reeder, farklı kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamak üzere çeşitli özelliklerle donatılmış cep telefonu modelleri ile tüm beklentilerinizi karşılamayı başarıyor.

Reeder Cep Telefonu Kullanışlı mı?

Reeder cep telefonları, her kullanıcı tarzına hitap ediyor. Bu sayede kullanışlılığı beraberinde getiriyor. Hafif ve şık tasarımı ile taşınması kolay olan Reeder telefonlar, günlük kullanımda kolay ve hızlı bir deneyim sunuyor. Reeder'ın geniş ürün yelpazesi iş ve eğlence amaçlı kullanımlara da hitap ediyor. Maksimum performans için özel tasarlanan Reeder cep telefonlarıyla kesintisiz bir kullanım deneyimi elde edebilirsiniz.

Reeder cep telefonları, ergonomik tasarımı, estetik görünümü ve renk seçenekleriyle de beğeni kazanıyor. Hafif yapıları sayesinde bu ürünler, uzun kullanım sürelerinde sizi yormuyor. Bu özellik, yolda veya hareket halindeyken telefonun kolaylıkla taşınmasını sağlıyor. Reeder cep telefonları aynı zamanda tek elle kullanımı kolaylaştırmak amacıyla özel bir kullanıcı arayüzü sunuyor. Büyük ekranlı telefonlarda bu özellik kontrolü çok daha pratik hale dönüştürüyor.

Reeder, kullanıcıların beğenilerine hitap etmek için farklı renk seçenekleri sunuyor. Böylece dilediğiniz renkteki Reeder cep telefonunu seçebilirsiniz. Uzun süreli kullanımda bile rahat bir deneyim sağlayan ergonomik tasarım özellikleri Reeder cep telefonlarını öne çıkarıyor. Yuvarlatılmış kenarlar, doğru yerleştirilmiş düğmeler ve yumuşak bir tutuş deneyimi, kullanışlılık için en avantajlı özellikler arasında. Reeder cep telefonları dayanıklı bataryaları sayesinde sürekli prize bağlı kalma problemini de ortadan kaldırıyor.

Reeder Cep Telefonu Fiyatları

Çeşitli serileri ve modelleri ile Reeder, her bütçeye uygun cep telefonu modelleri sunmayı başarıyor. Reeder cep telefonu fiyatları ürünlerin özellikleri ve işlevlerine göre değişkenlik gösteriyor. Temel düzeyde özelliklere sahip Reeder cep telefonları daha uygun fiyatlarla karşınıza çıkıyor. Özellikle cep telefonuyla yoğun kullanımlar yapmayan, basit teknolojiler arayanlar için uygun fiyatlı modeller büyük avantaj sunuyor.

İş ve bireysel kullanımlar, oyun deneyimleri ve daha fazlası için üstün teknolojilere sahip Reeder cep telefonları öneriliyor. Bu doğrultuda da fiyatlar değişebiliyor. Yüksek performans sağlayan Reeder cep telefonu modelleri daha yüksek fiyatlarla satışa sunulabiliyor. Farklı ihtiyaçlar ve bütçeler düşünülerek tasarlanan tüm Reeder cep telefonları, kullanıcıların tüm beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı başarıyor.

Reeder Cep Telefonları Avantajlı Fiyatlarla Teknosa'da!

Birbirinden farklı fiyat etiketlerine sahip Reeder cep telefonlarını Teknosa ayrıcalıklarıyla kolaylıkla satın alabilirsiniz. Teknosa, özel indirimler, kampanya dönemleri ve daha birçok avantaj sayesinde kullanıcıların aradıkları Reeder cep telefonuna daha kolay sahip olmasına yardımcı oluyor. Yeni cep telefonunuzu Teknosa'nın özel indirim dönemlerinde daha uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Aynı zamanda dilerseniz Teknosa'nın taksit seçenekleriyle uygun ödeme planlarından yararlanabilir, hayalinizdeki modeli satın alabilirsiniz.

Aradığınız Reeder cep telefonunu uygun fiyatlar, özel kampanyalar ve çeşitli ödeme seçenekleri ile Teknosa üzerinden siz de satın alabilir; yüksek teknolojik özelliklere bütçenizi zorlamadan sahip olma şansı elde edebilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.