Preo Tablet Kılıfı Fiyatları ve Modelleri

37 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
 • Çok Satanlar
  Preo Tablet Ekran Koruma Samsung S6 Lite 10.4"

  Preo Tablet Ekran Koruma Samsung S6 Lite 10.4"

  399,99 TL
 • Preo iPad 6.Nesil Tablet Ekran Koruma
  4.0 (1 Değerlendirme)

  Preo iPad 6.Nesil Tablet Ekran Koruma

  399,99 TL
 • Preo Huawei T5 10.1" Tablet Kılıfı Şeffaf

  Preo Huawei T5 10.1" Tablet Kılıfı Şeffaf

  129,99 TL
 • Preo My Case 10" - 11" Uyumlu Siyah Universal Tablet Kılıfı
  5.0 (1 Değerlendirme)

  Preo My Case 10" - 11" Uyumlu Siyah Universal Tablet Kılıfı

  449,90 TL
 • Preo 10" - 11" Uyumlu Universal Tablet Kılıfı Siyah

  Preo 10" - 11" Uyumlu Universal Tablet Kılıfı Siyah

  449,90 TL
 • Preo New Fit Dizayn 10-11" Uyumlu Universal Siyah Tablet Kılıfı
  5.0 (1 Değerlendirme)

  Preo New Fit Dizayn 10-11" Uyumlu Universal Siyah Tablet Kılıfı

  499,90 TL
 • Preo iPad Mini 4. Ve 5. Nesil 7.9" Tablet Kılıfı Şeffaf

  Preo iPad Mini 4. Ve 5. Nesil 7.9" Tablet Kılıfı Şeffaf

  169,99 TL
 • Preo Tablet Ekran Koruma Apple iPad 7. ve 8. Nesil 10.2"
  4.9 (60 Değerlendirme)

  Preo Tablet Ekran Koruma Apple iPad 7. ve 8. Nesil 10.2"

  399,99 TL
 • Preo Dayanıklı Tablet Ekran Koruma Apple iPad Pro 11"

  Preo Dayanıklı Tablet Ekran Koruma Apple iPad Pro 11"

  399,99 TL
 • Preo Samsung SM-T830 Tablet Ekran Koruma

  Preo Samsung SM-T830 Tablet Ekran Koruma

  399,99 TL
 • Preo 7.9" - 8" Uyumlu Universal Tablet Kılıfı Kırmızı

  Preo 7.9" - 8" Uyumlu Universal Tablet Kılıfı Kırmızı

  449,90 TL
 • Preo My Case 10" 11" Uyumlu Kırmızı Universal Tablet Kılıfı

  Preo My Case 10" 11" Uyumlu Kırmızı Universal Tablet Kılıfı

  449,90 TL
 • Preo Huawei T3 10" Tablet Ekran Koruma

  Preo Huawei T3 10" Tablet Ekran Koruma

  399,99 TL
 • Preo Lenovo M10 Plus 10.3" Tablet Koruma

  Preo Lenovo M10 Plus 10.3" Tablet Koruma

  399,99 TL
 • Preo Huawei MatePad T10 10.4" Tablet Kılıfı Şeffaf

  Preo Huawei MatePad T10 10.4" Tablet Kılıfı Şeffaf

  199,90 TL
 • Preo Lenovo M10 10.1" Tablet Kılıfı Şeffaf
  2.0 (1 Değerlendirme)

  Preo Lenovo M10 10.1" Tablet Kılıfı Şeffaf

  199,90 TL
 • Preo Lenovo M10 Plus 10.3" Tablet Kılıfı Şeffaf

  Preo Lenovo M10 Plus 10.3" Tablet Kılıfı Şeffaf

  199,90 TL
 • Preo Casper Via S10 Tablet Ekran Koruma

  Preo Casper Via S10 Tablet Ekran Koruma

  399,99 TL
 • Preo Samsung SM-T280 Tablet Ekran Koruma

  Preo Samsung SM-T280 Tablet Ekran Koruma

  359,99 TL
 • Preo Huawei Matepad T10 9.7" Tablet Koruma

  Preo Huawei Matepad T10 9.7" Tablet Koruma

  399,99 TL
37 üründen  ürün görüntülediniz

Tabletinizi sabit tutmak ya da dış etkenlere karşı korumak istiyorsanız, Teknosa'da bulunan Preo tablet kılıfı modellerini inceleyebilirsiniz. Bu kılıflar, teknolojik aletlerin her geçen gün geliştiği günümüzde, bir çeşit mobil bilgisayar olarak bizlerle buluşan tabletlerin daha rahat kullanılmasına yardımcı olur. Preo tablet kılıfları, işlevsellik ve konfor sağlayarak uzun süre sizinle olur.

Preo Tablet Kılıfı Modelleri ve Özellikleri

Farklı marka tabletler için özel olarak tasarlanan kılıf modelleri kapaklı, kapaksız, şeffaf, renkli ve klavyeli gibi farklı özellikleri ile öne çıkar. Bununla birlikte suni deri, silikon, plastik veya süet gibi malzeme farkı da söz konusudur. Her model farklı bir yönüyle kullanıcılara konforlu ve işlevsel bir deyim sunar. Şeffaf olan tablet kılıflarında plastik veya silikon malzeme daha fazla kullanılır. Renkli olan tabletler için bu şeffaf bir kılıf iyi bir tercih olabilir. Çünkü tabletin asıl rengini ortaya çıkarır. Aynı zamanda darbelere karşı da emici bir güce sahip olur. Hafif eğimli bir yüzeye konulduğunda da kaymaz. Kapaklı olan modeller ise ekstra olarak tabletinizin ekranını da korumaya yardımcı olur. Hatta kapak kısmı katlanarak tabletin dik veya yatay şekilde kalması sağlanabilir. Tablet ile sıklıkla dizi, film veya video izleyenler için bu modeller uygun olabilir. Bu modellerin dikkat çeken diğer özelliği ise birden fazla renk alternatifleri sunmasıdır. Üretiminde ise suni deri ve süet malzeme kullanılan bu modeller, dokusunun yumuşak olmasının yanı sıra kolay yırtılmaması da avantaj sağlar.

Preo Tablet Kılıfı Kullanmak Gerekli mi?

Preo tablet kılıfı, pek çok yönden avantaj sağladığı için kullanımıyla fayda sağlar. Çünkü Preo tablet kılıfı, tabletinizi sabit tutmanıza yardımcı olan bir çeşit aksesuardır. Tabletinizi günlük hayatta daha rahat kullanmanızı ve taşımanızı sağlayan bu aksesuar çeşidi, aynı zamanda dış etkenlere karşı cihazınızı korur. Özellikle de dış kısmı sert kapaklı olan ya da silikon gibi materyallerden tasarlanan ürünler, ekstra koruyuculuk sağlar. Bu sebeple tablet kullanımıyla birlikte popülaritesi artan aksesuarlar arasında ilk sıralarda yer alır. Fonksiyonelliğinin ve koruyuculuğunun yanı sıra cihazınızın daha şık bir görünüm kazandırmasını da sağlar. Hatta tabletinizi daha uzun yıllar kullanmanıza dahi katkı sağlar. Çünkü kılıflar, tabletinizi olası darbelerden, hasarlardan, tozdan ve nemden korumak için dayanıklı malzemelerle tasarlanır. Bununla birlikte kılıf modellerin birçoğu, tabletinizin koyduğunuz yüzeyden kaymamasını ve sabit kalmasını sağlar. Tabletinizi kısmen kaplayacak şekilde ve ideal boyutlarda tasarlandığı için tutuş esasında size rahatsızlık vermez. Böylelikle tabletinizi kılıfıyla birlikte rahatlıkla tutar ve dilediğiniz gibi kullanırsınız.

Preo Tablet Kılıfı Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Preo tablet kılıfı alırken ilk dikkat etmeniz gereken, kullandığınız tablet modeline uygun olup olmadığıdır. Tablet modeli ile uyumlu olmayan modeller tam oturtulamayabilir. Örneğin, şarj kablosu gibi aksesuarların girişinin kapalı olması gibi çeşitli sorunlarla karşılaşılabilir. Bu şekilde tablet kılıfından istediğiniz verimi alamayabilirsiniz. Kılıf, tabletinize tam uyum sağlamalı, fotoğraf çekerken de sensörleri veya kamerayı kapatarak size engel olmamalıdır. Bununla birlikte üretim malzemesi de dikkat etmeniz gereken önemli bir detaydır. Çünkü üretim malzemesi hem kılıfın dokusunu hem de zamana karşı ne kadar dayanıklı olduğunu ortaya koyar. Özellikle de kapaklı olan modeller sık katlanmasına rağmen, kolay deforme olmayacak kadar dayanıklı olmalıdır. Ayrıca tablet kılıfının kalitesiyle birlikte dış etkilere karşı koruma oranı da artar. Bu aksesuarlar tableti gerektiği gibi sarıp, dış darbelere karşı emici olmaldır. Tabletinizi tuttuğunuzda dokusunun da sizi rahatsız etmemesi gerekir. Kaliteli bir tablet kılıfı yumuşak ve hafif bir dokuya sahip olmalıdır. Bu sayede takıp çıkarması da kolay olur. Aksi durumda kılıfı çıkarmak istediğinizde tabletinizi çizebilirsiniz.

Preo Tablet Kılıfı Her Model için Var mı?

Geniş ürün yelpazesi ile çeşitlilik sunan Preo, pek çok modele göre kılıf üretimi yapar. Kendi tablet modelinize uygun kılıfı kolaylıkla bulabilirsiniz. Tabletinize tam oturacak şekilde tasarlanan kılıf modelleri ile konforlu ve pratik bir kullanım imkanı elde edersiniz. Aynı zamanda hem zevkinize hem de ihtiyacınıza uygun alternatifler sunan Preo, sizin için en iyilerini sunar. Böylelikle sadece tabletinize uygun olan modele değil, istediğiniz renk ve tasarıma sahip kılıfa da ulaşabilirsiniz. Diğer ihtiyaçlarınız için ADSL modem çeşitlerine de göz atabilirsiniz.

Preo Tablet Kılıfı Fiyatları

Preo tablet kılıfı fiyatları, çeşitli etkenlere bağlı olarak değişir. Preo'nun geniş ürün yelpazesi, fiyatlar konusunda da çeşitlilik sunar. Malzeme kalitesi, dayanıklılığı ve konforu bu etkenlerin sadece birkaç tanesidir. Standart malzemelerden üretilen ve özellikleri temel seviyede tutulan modeller daha uygun fiyatlarda sunulurken, daha kaliteli malzemelerden üretilen ve gelişmiş özelliklere sahip olan modellerde fiyat artışı görülebilir. Dayanıklılığı ile öne çıkan modeller, uzun yıllar kullanılabilirlik sunar. Ergonomik tasarımıyla dikkat çeken modellerde kolay ve rahat kullanım imkanı sunar. Ekstra klavye özelliği sunan modellerde ise, bu artı özellik fiyatlara doğrudan yansır. Eğer siz de tabletinizi daha rahat kullanmak ve korumak isterseniz, Preo en iyi markalardan biridir. Geniş ürün skalası içinden zevkinize hitap eden ve kriterlerinize uygun olan modeli kolaylıkla bulursunuz. Preo ayrıcalıkları ile birbirinden kaliteli kılıflar Teknosa'da sizi bekler. Hem göz alıcı tasarımıyla dikkat çeken hem de kullanımı pratik olan bu kılıflar, günlük hayatta farklı amaçlara uygun olarak değerlendirilebilir ve yüksek kaliteli bir deneyim sunar.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.