Philips Kablo Fiyatları ve Modelleri

14 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
 • Philips SWV6001/00 15 CM USB-C to HDMI Adaptörü

  Philips SWV6001/00 15 CM USB-C to HDMI Adaptörü

  1.499 TL
 • Philips Type-C HDMI VGA USB Dönüştürücü Adaptör

  Philips Type-C HDMI VGA USB Dönüştürücü Adaptör

  920 TL
 • Philips Swv3432S/H/10 1,5M HDMI Kablosu
  Kredi Fırsatı

  Philips Swv3432S/H/10 1,5M HDMI Kablosu

  539 TL
 • Philips Type-C To PD 87 W HDMI / USB / SD / Micro SD Dönüştürücü Hub Adaptör

  Philips Type-C To PD 87 W HDMI / USB / SD / Micro SD Dönüştürücü Hub Adaptör

  1.390 TL
 • Philips SWR1651B Type-C To 4 Portlu USB-A 3.2 Hub Çoklayıcı Adaptör
  5.0 (1 Değerlendirme)

  Philips SWR1651B Type-C To 4 Portlu USB-A 3.2 Hub Çoklayıcı Adaptör

  807 TL
 • Philips Swv2712W Vga Kablo

  Philips Swv2712W Vga Kablo

  239 TL
 • Philips SWR1608S Type-C To HDMI RJ45 Ethernet 3xUSB 3.0 PD TF SD Kart Okuyucu Dönüştürücü

  Philips SWR1608S Type-C To HDMI RJ45 Ethernet 3xUSB 3.0 PD TF SD Kart Okuyucu Dönüştürücü

  1.821 TL
 • Philips Swv7432H/S Gold HDMI 1.5M Kablo

  Philips Swv7432H/S Gold HDMI 1.5M Kablo

  349 TL
 • Philips Swv4435S 2 M Swıvel HDMI Kablo
  Kredi Fırsatı
  5.0 (1 Değerlendirme)

  Philips Swv4435S 2 M Swıvel HDMI Kablo

  529 TL
 • Philips Swv3472H/S Gold HDMI - Mını HDMI 1.5M Kablo
  Kredi Fırsatı
  4.5 (2 Değerlendirme)

  Philips Swv3472H/S Gold HDMI - Mını HDMI 1.5M Kablo

  509 TL
 • Philips SWR1670 Type-C To 3xUSB 3.0 HDMI PD 3.0 Mavi Dönüştürücü

  Philips SWR1670 Type-C To 3xUSB 3.0 HDMI PD 3.0 Mavi Dönüştürücü

  827 TL
 • Philips SWR1651A Type-C To 2xUSB-A 3.2 ve 2xUSB-C PD 100 W Hub Çoklayıcı Adaptör

  Philips SWR1651A Type-C To 2xUSB-A 3.2 ve 2xUSB-C PD 100 W Hub Çoklayıcı Adaptör

  875 TL
 • Philips Swv3492S 1.5 M HDMI Kablo
  Kredi Fırsatı

  Philips Swv3492S 1.5 M HDMI Kablo

  939 TL
 • Philips Swv7541H Gold Scart 1.5Mt Kablo

  Philips Swv7541H Gold Scart 1.5Mt Kablo

  199 TL

İşlevsel ve hızlı bir bilgisayar kullanıcı deneyimi için doğru çevre birimlerini kullanmak çok önemlidir. Masaüstü ya da dizüstü bilgisayarlarda herhangi bir program veya sürücü yüklenmeden kullanılabilen Philips çevre birimleri ihtiyaçlarınızı hızlıca karşılar. Yenilikçi tasarımları nedeniyle oldukça kolay kullanıma sahiptirler. Siz de aradığınız özelliklere uygun Philips çevre birimlerini Teknosa'da bulabilir, avantajlardan yararlanarak satın alabilirsiniz.

Philips Çevre Birimleri Nelerdir?

Philips bilgisayar çevre birimleri arasında mouse, ekran, kablo çoklayıcı ve çevirici modelleri yer alır. Philips çevre birimleri bilgisayar kullanım konforunuzu bir üst noktaya taşır. Günlük kullanım, eğitim, iş, eğlence gibi farklı birçok alanda oluşabilecek ihtiyaçları karşılar. Bu sayede söz konusu alanlarda iş yapma hızınızı ve rahatlığını artırır. Philips çevre birimleri üst düzey bir deneyim için kaliteli materyaller kullanılarak tasarlanır. Cihaz bileşenlerinin kaliteli malzemelerden üretilmesi bilgisayarınızı elektrik kaynaklı hasarlardan büyük oranda korur, kullanım sırasında oluşabilecek deformasyonları önlemeye de yardımcı olur. Philips çevre birimleri uzun zaman boyunca optimum performansta çalışabilir. Ayrıca yenilikçi ve işlevsel teknolojiler kullanılması nedeniyle yakın geçmişteki ve gelecekteki çoğu bilgisayar tarafından desteklenir. Bu sayede yeni ya da eski çoğu bilgisayarda kolayca kullanabilirsiniz. Bunların yanı sıra evrensel standartlara sahip olmaları nedeniyle Philips çevre birimleri, çoğu cihaz ile uyumlu çalışır. Aynı çevre birimini birden fazla cihazda kullanmak oldukça kolaydır. Philips çevre birimleri giriş ve çıkış olmak üzere 2 alt türe ayrılır. Kablo çoklayıcı ile mouse giriş çevre birimleri olarak kategorize edilir. Ekran ve monitörler, bilgisayardan gelen veriyi dışarıya aktardığı için çıkış çevre birimleri kategorisinde yer alır. Farklı çevre birimi bileşenlerini eş zamanlı kullanmak işlerinize pratiklik kazandırır.

Philips Bilgisayar Giriş Birimleri

Philips PC çevre birimleri, kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilen favori modeller arasında yer alır. Mouse, kablo çoğaltıcı ve dönüştürücüler Philips bilgisayar giriş birimleri arasında yer alır. Ergonomik olarak tasarlanan Philips mouse modelleri uzun kullanımlarda dahi elinizi yormaz. Elinize tam oturarak konforlu bir deneyim yaşatır. Kablolu ve kablosuz olmak üzere iki farklı bağlantı türü ile karşınıza çıkar. Kablosuz modeller Bluetooth teknolojisini kullanarak bilgisayara bağlanır. Bu sayede sizi kablo karmaşasından kurtarırken rahatça taşınır. Ancak belirli aralıklarda pil değişimi yapılması gerekir. Sürekli hareket halinde çalışan ve laptop kullananlar için uygun bir yapıya sahiptir. Kablolu modeller USB teknolojisini kullanarak cihaza bağlanır. Pil değişimi gerekmeksizin sürekli olarak kullanılabilir yapıya sahiptir. Özellikle masaüstü cihazlarda kullanımı oldukça kolay ve avantajlıdır. Kablo çoklayıcılar, cihazında yeterli giriş olmayan kullanıcılar için kritik öneme sahiptir. Tek bir giriş portunu kullanarak birden fazla cihazın bilgisayarınıza bağlanmasına olanak tanır. Tek bir çoklayıcı içerisinde ethernet, USB gibi birçok giriş bulunabilir. Philips dönüştürücüler bilgisayarınız ile uyum olmayan farklı tipteki girişlerin cihazınıza bağlanmasına olanak tanır. Özellikle HDMI ve VGA bağlantı türlerini dönüştürerek istediğiniz monitöre bilgisayarınızı kolayca bağlamanızı sağlar.

Philips Bilgisayar Çıkış Birimleri

Philips PC çıkış birimleri, gündelik ve profesyonel kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Dayanıklı yapısı, gelişmiş teknolojisi ve yenilikçi tasarımı sıklıkla tercih edilmesini etkileyen faktörler arasında yer alır. Kullanıcıların favori çıkış birimleri arasında yer alan Philips monitör ve ekranlar görüntü kaliteleri ve uzun süre kullanılmalarını sağlayan dayanıklı yapılarıyla adından sıkça söz ettirir. Kavisli ve düz olmak üzere iki farklı ekran şekli ile karşınıza çıkar. Oyunlardaki gerçeklik hissini artırması nedeniyle kavisli ekranlar oyuncular tarafından sıklıkla tercih edilir. Gündelik ve iş amaçlı kullanımlarda düz ekran LED monitörler büyük ilgi görür. Philips ekranlar HDMI ve VGA olmak üzere 2 farklı tipte giriş birimini destekler. Bazı modellerde her 2 giriş birimide mevcut iken bazılarında yalnızca 1 tanesi bulunur. Philips monitörler 1 ile 5 arasında değişen tepki süresine sahiptir. Oyun amaçlı kullanımlar için 1 ms gibi kısa tepki süresine sahip modeller tercih edilirken gündelik veya iş amaçlı kullanımlarda 2 ya da üzeri tepki süresine sahip çeşitler tercih edilebilir. Philips monitör modelleri 60 ile 100 arasında değişen ekran yenileme frekansına sahiptir. Söz konusu frekans arttıkça saniyede yenilenen kare sayısı çoğalır. Özellikle oyun amaçlı kullanımlarda yüksek yenileme frekansına sahip modeller sıkça tercih edilen monitörler arasında yer alır. Yüksek yenileme frekansına ve düşük tepki süresine sahip Philips monitörler oyun performansınızın artmasına yardımcı olur.

Philips Çevre Birimleri Fiyat

Philips çevre birimi modellerinin fiyatları çeşitli faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Söz konusu faktörler arasında yer alan ürün segmenti fiyat üzerinde doğrudan etkiye sahiptir. Temel seviye Philips çevre birimleri Profesyonel segmentte yer alanlara göre daha uygun fiyatlarda kullanıcı karşısına çıkar. Çevre biriminin türü fiyatlar üzerinde etkiye sahip bir diğer faktördür. Örneğin Philips monitör HDMI kablo veya mouse modellerine göre daha farklı fiyata sahip olabilir. Cihazda kullanılan teknolojiler ve malzemeler fiyata etki eder. Ergonomik tasarıma ve yeni nesil teknolojiye sahip çevre birimleri söz konusu özellikleri bulundurmayanlara göre daha farklı fiyatlarla sunulur. Bu nedenle ihtiyacınıza uygun çevre birimi modelini tercih etmek tasarruf etmeniz için kritik öneme sahiptir. Sizin için hangi ürünlerin daha uygun olduğuna karar vermekte güçlük çekiyorsanız Teknosa'daki Philips çevre birimlerine göz atabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.