Oppo Akıllı Telefon Fiyatları ve Modelleri

Cep Telefonu
FİYAT
Ön Kamera Çözünürlüğü
Ön Kamera
Ekran Çözünürlüğü
Ekran Boyutu
Ekran Şekli
Arka Kamera
İşletim sistemi
İşlemci
STOK KONUMU
STOK DURUMU

Cep Telefonu için 10 ürün bulundu

Dünyanın önde gelen akıllı telefon ve aksesuar üreticisi markaları arasında yer alan Oppo, 2004 yılında kuruldu. Marka kurulduğu andan itibaren 40'ı aşkın ülkede kullanılmaya başladı. 2005 yılında ilk MP3 çalar tasarımını satışa sunan marka bunu takip eden yıllarda ilk cep telefonunu kullanıcıların beğenisine sundu. 2009 yılında da Oppo'nun küresel genişlemesinin ilk adımı olan ilk ürün lansmanı yapıldı.

Daha iyi bir dünyaya katkıda bulunan sürdürülebilir bir şirket olmayı vizyon edinen marka hedef odaklı üretim anlayışıyla hareket ediyor. Teknolojiyi eşsiz tasarımlarla bir araya getiren Oppo, inovatif ürünlere imza atıyor. Çok sayıda kullanıcı tarafından merak edilen ve sıklıkla sorulan "Oppo cep telefonu hangi ülkeye ait?" sorusunu ürünler hakkında daha detaylı bilgi sunmadan önce yanıtlamak gerekiyor. Dünyanın farklı bölgelerinde 6 araştırma merkezi de bulunan Oppo, Çin merkezli faaliyetler yürütüyor.

Markanın akıllı telefon modelleri dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü kullanım sağlıyor. Farklı beklentilere, alışkanlıklara ve zevklere sahip kullanıcı ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilecek özelliklerle tasarlanan akıllı telefon modelleri, göz alıcı tasarım detaylarıyla da kullanıcılar tarafından yüksek not almaya devam ediyor. Oppo cep telefonu özellikleri, hayatı kolaylaştıran donanımları ve kullanıcılara sunduğu faydalar bakımından piyasadaki pek çok üründen ayrılıyor. Markanın akıllı telefon modelleri, gündelik hayatınızı kolaylaştırmasının yanında çalışma hayatında da iş yükünüzü hafifletiyor.

Oppo Cep Telefonu Modelleri

Rahat kullanım imkanı sunan pek çok teknik özelliği ve modern tasarımıyla dikkat çeken telefon modelleri, üstün teknolojilerle tasarlanıyor. Kullanıcı beklentilerine kapsamlı çözümler sunmayı hedefleyen modeller; geniş depolama alanları, uzun pil ömrü, üstün teknoloji kaliteli ses ve görüntü özellikleri ile ihtiyaç duyulabilecek birçok program ve uygulamayı rahatlıkla kullanma ayrıcalığı yaşatıyor.

Yenilikçi modeli ve mistik rengiyle dikkat çeken Oppo Reno 5 Lite 128 GB Akıllı Telefon Aurora Moru geniş ekranı ve oldukça ince çerçevesiyle teknoloji tutkunlarının beğenisine sunuluyor. Yenilikçi tasarımı ve kullanışlı yapısıyla adından söz ettiriyor. Markanın bu akıllı telefon modelinde hayatı kolay hale getirecek pek çok özellik bulunuyor. Bunun yanında bu model yüksek kamera çözünürlüğü sayesinde fotoğraf çekiminde üstün performans sunarken şık ve estetik tasarımıyla hayata zevk sahibi detaylar katıyor.

Oppo Reno 5 128 GB Işıltılı Akıllı Telefon Siyah modeli, ultra ince tasarım ve eşsiz bir hafiflik sunuyor. Reno serisinde bulunan tüm iyi özelliklerle donatılan model, beklentilerin ötesinde bir deneyim yaşatıyor. Oppo Reno 5 akıllı telefon, daha hızlı, daha akıllı ve daha güvenli teknolojik özellikler sunuyor. 64 MP ultra geniş açılı kamerası en düşük ışıklı ortamlarda bile eşsiz fotoğraflar çekmeyi mümkün kılıyor.

Oppo A15s 64/4 GB Akıllı Telefon modeli, geliştirilmiş CPU ile donatılıyor. Cihaz, sahip olduğu geliştirilmiş CPU ile aynı anda birçok işi yapmanıza imkan tanıyor. 6,52 inçlik ekranı çok canlı görüntü sunuyor. Ekranı ile sınırsız bir deneyim yaşatıyor. Uzun ömürlü pil sayesinde telefonunuzda uzun saatler keyifli anlar geçirebilirsiniz.Oppo akıllı telefon fiyatları ve modelleri hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz kategori, gerçek kullanıcı deneyimleri ve puanlarını tüm detaylarıyla kullanıcılara sunuyor. Ürün araştırması yapma ve karar vermede oldukça etkili olan bu bölüm sayesinde kullanıcılar verimli alışveriş deneyimi yaşıyor. Yorumlar detaylı bir şekilde incelendiğinde; zarif çizgilerle tasarlanan akıllı telefon, modern ve göz alıcı yapısıyla kullanıcılardan tam not almayı başarıyor. Çok sayıda üstün performans sunan özelliğin şık tasarımlarla buluştuğu telefon modelleri, kalitesiyle uzun ömürlü kullanım vadediyor ve ürünlerle ilgili tüm detaylar kategori üzerinden beğeninize sunuluyor.

Oppo Telefon Özellikleri

Hayatınızı kolaylaştıracak pek çok pratik özelliği tek bir cihazda buluşturan marka, şık ve estetik tasarım ile yüksek kamera çözünürlüğü sayesinde fotoğraf çekiminde üstün performans ayrıcalığı yaşamanızı sağlıyor. Ek hafıza kartı sunan modeller, sınırsız veriyi kolayca depolayabilmenizi mümkün kılıyor. Bu yönüyle çalışma hayatında iş yükünüzü hafifletecek özelliklerle beklentileri karşılıyor. Oppo cep telefonu özellikleri beklentilerin ötesinde hizmet sunuyor.

Modern tasarımı teknolojik donanımlarla tamamlayan akıllı telefon modelleri, çeşitli renk seçenekleriyle teknoloji tutkunlarının beklentilerini karşılıyor. Oppo telefonlar pratik kullanım, yüksek çözünürlüklü kamera ve uzun pil ömrüne sahip bataryayla birlikte, performans düşüklüğü yaşamadan çok sayıda program ve uygulamaya tek cihazda yer verebilmek için geniş depolama alanı sunuyor. Çizilmelere ve darbelere karşı direnç gösteren telefon ekranları, ince çerçeve tasarımları ile kullanıcıya rahat bir kullanım deneyimi yaşatıyor.

Zarif yapısı, yok denecek kadar ince çerçevesi ve geniş ekranıyla oldukça şık ve kullanışlı olan modeller, eşsiz renk seçenekleriyle piyasadaki yerini alıyor. Modellerin ekran özelliklerine bakıldığında eşsiz boyut, oldukça ince çerçeve, kırılmaya ve çizilmelere karşı dayanıklı cam ile birlikte damla çentikli olma özellikleri göze çarpıyor. Ekrandan en ideal seviyede faydalanmayı amaçlayan damla çentikli ekran teknolojisinin yer verildiği ürünler, yüksek çözünürlüklü kamerasıyla da kullanıcılarına benzersiz deneyimler sunuyor.

Marka akıllı telefonlarıyla geniş depolama alanı ve yüksek kapasiteli bataryasıyla, kullanıcılara günlük hayatta ve iş hayatında kolaylık sunan bir yardımcı olmayı hedef ediniyor. Markanın akıllı telefon modelleri RAM ve depolama alanı bakımından piyasadaki pek çok akıllı telefon modeli arasından sıyrılmayı başarıyor. Şık tasarımı ve çeşitli renk seçenekleriyle farklı alışkanlıklara ve zevklere sahip kullanıcı kitlesine hitap etmeyi amaçlayan ürünler ayrıcalıklı bir deneyim vadediyor.

Oppo Telefonu Kamera Özellikleri

Profesyonel özelliklerde fotoğraflar çekebilmeniz için özel olarak geliştirilen Oppo cep telefonu modelleri, yeterli ışık bulunmayan ortamlarda bile en iyi sonucu alabilmenize fırsat tanıyor. Yüksek çözünürlüğe sahip kameralar, otomatik odaklama, hızlı odaklama ve panorama gibi pek çok özellikleriyle beklentilerinizin ötesinde bir deneyim sunmayı hedefliyor. Ana kameranın haricinde konumlanan diğer kameralar, hem iç hem de dış mekan çekimleriniz için başarılı sonuçlar alabilmenizde büyük rol oynuyor.

Markanın görüntüleme teknolojisi kullanıcılara hayallerinin ötesini sunuyor. Markanın sabit kamera ve buna eşlik eden çift OIS ile birleştirilmiş üç kameralı kurulumu ayrıntılı, canlı ve olağanüstü görüntüler yakalamayı sağlıyor. Beklentilerin ötesinde fotoğrafçılık deneyimi için 10x Hibrit yakınlaştırmayı cebinize getiriyor. Markanın telefonlarında bulunan ultra karanlık modu ve yapay zeka portre optimizasyonu, en karanlık gecelerde bile üstün görüntüler yakalamanıza yardım ediyor.

Markanın SmartSensor'u sayesinde en net görüntüleri yakalamanız sandığınızdan daha kolay hale geliyor. Oppo'nun telefonlarında bulunan yüksek çözünürlüklü ana kamera, SONY IMX586, 6P lens, 1/2 inç alan, F / 1,7 diyafram açıklığı, OIS, piksel toplama teknolojisi gibi özelliklerle donatılıyor. Cihazların geniş açılı lensleri 116 ° ve 1 / 3,2 ”sensör ile yüksek performans sunuyor. Cep telefonlarının telefoto lensleri de, 1/4 ”sensör, F / 2,4 diyafram açıklığı ve otomatik odaklama ile destekleniyor.

Hayatı kolay hale getirecek pek çok özellik Oppo'nun akıllı telefonlarından bir araya geliyor. Akıllı telefonları, yüksek kamera çözünürlüğü sayesinde fotoğraf çekiminde üstün performans sunuyor. Ana kameranın haricinde yüksek çözünürlüğe sahip iki arka kamera ve ön kamera, hem iç hem de dış mekan çekimleriniz için başarılı sonuçlar alabilmenizde büyük rol oynuyor.

Oppo Telefon Yorumları

Online platformlardan teknolojik ürün satın alırken kullanıcılar ürünün fiyatına ve kullanıcı yorumlarına dikkat ediyor ve alışverişlerini bu parametrelerden edindiği bilgiler doğrultusunda gerçekleştiriyor. Oppo cep telefonu yorumları incelendiğinde markanın kullanıcılardan güvenoyu aldığı görülüyor. Lanse edildiği ilk yıllardan günümüze kadar yüksek teknolojik donanımları estetik tasarımlarla sunan Oppo, güveni ve beğenisi yüksek kullanıcı kitlesini sürekli genişletiyor.

Oppo telefon yorumlarına bakıldığında markanın kamera donanımı, tasarımı, hafızası ve işlemcisiyle kullanıcılara beklentilerin ötesinde bir telefon deneyimi sunduğu görülüyor. Oppo telefon modelleri, sunduğu üstün özelliklerle hızlı ve etkili sonuçlar alabileceğiniz bir deneyim yaşatıyor ve çalışma yükünüzü hafifletecek cep yardımcısı oluyor. Zengin renk seçenekleri sunan modeller, dikkat çeken estetik tasarımının yanı sıra, geniş depolama alanıyla da beğeni topluyor. Yorumun yanı sıra puanlama sisteminin de bulunması araştırma ve karşılaştırma yapmada büyük kolaylık sağlıyor.

Yorumların tümü incelendiğinde; üstün teknolojilerle geliştirilen akıllı telefon modelleri, çok sayıda kullanıcının dikkatini çekmeyi başarıyor. Batarya kapasitesi, depolama alanı, kamera donanımı, ses ve ekran özellikleriyle adından söz ettiren akıllı telefon modelleri, farklı beklenti ve ihtiyaçlara sahip kullanıcılara hitap etmeye devam ediyor. Modern tasarımı ve çeşitli renk seçenekleriyle ilgi gören akıllı telefon modellerinin en önemli özelliklerinden biri olan kırılmaya ve çizilmelere karşı dayanıklı yapı, uzun ömürlü ve sorunsuz kullanım imkanı sunuyor. Hem gündelik hayatta hem de çalışma hayatında sizi ayrıcalıklı kılan özelliklere sahip modeller, tüm işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde tamamlamanızı mümkün kılıyor.

Kaliteli ve dayanıklı yapısıyla beklentilerin ötesinde hizmet sunmayı amaçlayan akıllı telefonların modern çizgilerle hazırlanan tasarımları da kullanıcılar tarafından tam not almayı başarıyor. Farklı alışkanlıklara, bütçelere ve ihtiyaçlara sahip kullanıcı profillerine göre geliştirilen akıllı telefonlar, dünya genelinde geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor.

Oppo Telefon Fiyatları

Oppo cep telefonu fiyatları, ürünün modeline, işletim sistemi yazılımına, işlemci ailesine, ön kamera çözünürlüğüne, RAM detaylarına, dahili hafızaya, ekran boyutuna, rengine ve diğer özelliklere göre farklılık gösteriyor. Ulaşılabilir teknolojiler üretmeyi ve bunları kullanıcılarla buluşturmayı hedef edinen marka, her bütçeye hitap eden fiyat aralıkları sunuyor ve fiyat/performans bakımından beklentilerin tümünü karşılıyor.

Gerçek kullanıcı ihtiyaçlarına yanıt veren olağanüstü teknolojiler sunan Oppo, her bütçeden kullanıcının beklentilerini karşılayan akıllı telefon modelleriyle öne çıkıyor. Markanın getirdiği yenilikler ve telefon modellerinin sunduğu performans düşünüldüğünde üst segment performans ürünlerini orta segment fiyatlarla satışa sunduğu görülüyor

.

Oppo dünya çapında 5G mobil cihazını piyasaya süren ilk markalardan biri olma özelliği gösteriyor ve ileriyi gören teknolojiyi avucunuzun içine bırakmak için durmadan çalışıyor. Markanın hızlı şarj donanımları her zamankinden daha fazla şarj gücü sunuyor. Oppo uzmanlığında üretilen hızlı şarj teknolojileri; 30W kablosuz VOOC hızlı şarj ve 65W super VOOC hızlı şarj 2.0 olarak farklı seçenekler sunuyor. 30W kablosuz VOOC hızlı şarj, kablosuz özelliğiyle kullanım kolaylığı yaşatıyor. Bunun yanında 80 dakika içinde tam doluluk sağlıyor. 65W super VOOC hızlı şarj 2.0 ise yüksek performans sunan hızlı şarj çözümü sunma özelliği taşıyor. Düşük ısı üretiminde bulunarak yüksek güvenlik sağlıyor ve telefonu 35 dakika içinde tamamen şarj ediyor.

Tüm bu teknolojik donanımlar ve modellerin sunduğu yüksek performans düşünüldüğünde Oppo telefon fiyatları oldukça cazip fiyat aralıklarıyla satışa sunuluyor. Siz de yüksek teknolojik donanımı cazip fiyatlarla almak istiyorsanız Oppo akıllı telefon modellerini tüm detaylarıyla inceleyerek satın alabilirsiniz.