Omix Fiyatları ve Modelleri

46 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
 • Omix X6 128 GB 6 GB RAM 6 GB VRAM Mavi Cep Telefonu (Resmi Distribütör Garantili)

  Omix X6 128 GB 6 GB RAM 6 GB VRAM Mavi Cep Telefonu (Resmi Distribütör Garantili)

  6.000 TL
 • Omix X5 6gb/128gb Grafit Akıllı Telefon
  Kredi Fırsatı

  Omix X5 6gb/128gb Grafit Akıllı Telefon

  7.299 TL
 • Omix X3 4 GB RAM 64 GB Beyaz Cep Telefonu (Omix Türkiye Garantili)

  Omix X3 4 GB RAM 64 GB Beyaz Cep Telefonu (Omix Türkiye Garantili)

  5.999 TL
 • Omix X3 4 4 GB RAM 64 GB Grafit Cep Telefonu (Omix Türkiye Garantili)

  Omix X3 4 4 GB RAM 64 GB Grafit Cep Telefonu (Omix Türkiye Garantili)

  5.999 TL
 • Omix X5 128 GB 4 GB RAM Beyaz Cep Telefonu (Omix Türkiye Garantili)
  Kredi Fırsatı

  Omix X5 128 GB 4 GB RAM Beyaz Cep Telefonu (Omix Türkiye Garantili)

  6.499 TL
 • Omix X5 8gb 4gb Ram 4gb Vram 128gb Mor Cep Telefonu
  Kredi Fırsatı

  Omix X5 8gb 4gb Ram 4gb Vram 128gb Mor Cep Telefonu

  6.499 TL
 • Omix X7 128 GB 8 GB RAM 8 GB VRAM Mor Cep Telefonu (Resmi Distribütör Garantili)

  Omix X7 128 GB 8 GB RAM 8 GB VRAM Mor Cep Telefonu (Resmi Distribütör Garantili)

  9.499 TL
 • Omix X7 16gb 8gb Ram+8gb Vram 128gb Siyah Akıllı Cep Telefonu
  Kredi Fırsatı

  Omix X7 16gb 8gb Ram+8gb Vram 128gb Siyah Akıllı Cep Telefonu

  9.499 TL
 • Omix X3 4 GB RAM 64 GB Açık Mavi Cep Telefonu (Omix Türkiye Garantili)

  Omix X3 4 GB RAM 64 GB Açık Mavi Cep Telefonu (Omix Türkiye Garantili)

  5.999 TL
 • Omix X6 12GB 6GB Ram 6GB Vram 128GB Mor Akıllı Telefon
  Kredi Fırsatı

  Omix X6 12GB 6GB Ram 6GB Vram 128GB Mor Akıllı Telefon

  7.999 TL
 • Omix X600 4GB/64GB Altın Cep Telefonu

  Omix X600 4GB/64GB Altın Cep Telefonu

  5.999 TL
 • Omix X3 4+64gb Grafit Akıllı Telefon
  Kredi Fırsatı

  Omix X3 4+64gb Grafit Akıllı Telefon

  4.999 TL
 • Omix X3 4 GB RAM 64 GB Mor Cep Telefonu (Omix Türkiye Garantili)

  Omix X3 4 GB RAM 64 GB Mor Cep Telefonu (Omix Türkiye Garantili)

  5.999 TL
 • Omix X3 4+64gb Mor Akıllı Telefon
  Kredi Fırsatı

  Omix X3 4+64gb Mor Akıllı Telefon

  4.999 TL
 • Omix X3 4+64gb Beyaz Akıllı Telefon
  Kredi Fırsatı

  Omix X3 4+64gb Beyaz Akıllı Telefon

  4.999 TL
 • Omix X3 4+64gb Mavi Akıllı Telefon
  Kredi Fırsatı

  Omix X3 4+64gb Mavi Akıllı Telefon

  4.999 TL
 • Omix X7 128 GB 8 GB RAM 8 GB VRAM Siyah Cep Telefonu (Resmi Distribütör Garantili)

  Omix X7 128 GB 8 GB RAM 8 GB VRAM Siyah Cep Telefonu (Resmi Distribütör Garantili)

  9.499 TL
 • Omix X7 16GB 8BG Ram+8GB Vram+128GB Mor Akıllı Telefon
  Kredi Fırsatı

  Omix X7 16GB 8BG Ram+8GB Vram+128GB Mor Akıllı Telefon

  9.499 TL
 • Omix X5 4+4 GB RAM 128 GB Altın Cep Telefonu (Omix Türkiye Garantili)

  Omix X5 4+4 GB RAM 128 GB Altın Cep Telefonu (Omix Türkiye Garantili)

  7.499 TL
 • Omix X600 64 GB 4 GB RAM Grafit Cep Telefonu (Omix Türkiye Garantili)

  Omix X600 64 GB 4 GB RAM Grafit Cep Telefonu (Omix Türkiye Garantili)

  5.800 TL
46 üründen  ürün görüntülediniz

Singapur merkezli teknoloji markası olan Omix, ülkemizde üretim merkezini açmasıyla birlikte Türkiye’de popüler akıllı telefon markalarından biri hâline geldi. Çeşitli akıllı ev aletlerine de imza atan Omix, farklı özelliklere sahip akıllı telefon modelleriyle adından söz ettiriyor. Geniş ürün yelpazesiyle kalabalık bir kullanıcı kitlesine hitap eden Omix cep telefonları aynı zamanda uygun fiyatlarıyla da kullanıcıların ilgisini çekiyor. Omix’in birbirinden farklı özelliklere sahip cep telefonu modelleri Teknosa online alışveriş mağazasında sizlerle buluşturuluyor. Siz de değişen beklentilere yanıt veren Omix cep telefonu modelleri arasından seçim yapmak için Teknosa’nın gelişmiş filtreleme seçeneklerini kullanabilir, ihtiyacınıza uygun özelliklere sahip cihazı kolayca bulabilirsiniz.

Omix Cep Telefonu Modelleri ve Fiyatları

Omix markalı cep telefonları, gelişmiş özellikleri ve uygun fiyatları ile biliniyor. Önemli bir fiyat performans seçeneği hâline gelen Omix cep telefonu çeşitleri birbirinden farklı özelliklerde ve fiyatlarda sunuluyor. Teknosa’nın avantajlı fiyat politikasından yararlanarak istediğiniz özelliklere sahip Omix modeline hemen sahip olabilirsiniz. Yüksek çözünürlüklü ekranı, gelişmiş kamera sistemleri ve her işlemi kolayca yapmanızı sağlayacak Omix UI kullanıcı arayüzü ile yeni telefonunuzu elinizden bırakmak istemeyeceksiniz.

Omix Cep Telefonu Modelleri Nelerdir?

Farklı özelliklere sahip Omix cep telefonu modelleri değişen ihtiyaçlara yanıt veren çeşitlilikte. Omix; X400, X600 ve X700 ile X3, X4, X5, X6 ve X7 olmak üzere iki farklı seride toplamda sekiz farklı modelle piyasada varlığını sürdürüyor. Modeller RAM, işlemci, depolama alanı, ekran çözünürlüğü gibi çeşitli özellikleri ile farklılaşıyor. Bu sayede internette gezinmek ya da bankacılık ve sosyal medya uygulamaları kullanmak gibi beklentileri bulunan günlük kullanıcılar için de telefonda aksiyon dolu oyunlar oynamak, fotoğraf ve video çekmek ya da işlemek isteyen profesyonel kullanıcılar için de uygun bir Omix cep telefonu seçeneği bulunuyor.

Omix Cep Telefonu Özellikleri

Android işletim sistemine sahip Omix cep telefonları, kullanıcıların her türlü ihtiyacına cevap verecek özelliklere sahip. Modele göre Android 12 ya da Android 13 işletim sistemiyle çıkan Omix markalı telefonlar, kullanıcılara telefonlarını diledikleri gibi özelleştirebilecekleri bir özgürlük alanı sunuyor.

Android telefon tercih ettiğinizde Google hesabınızla giriş yaparak Android dünyasının kapısını ardına kadar açabilirsiniz. Gmail, Youtube, Google Maps ve daha birçok Google uygulamasını anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Android işletim sistemini destekleyen akıllı saat gibi giyilebilir teknoloji aksesuarları ile de telefonunuzu sorunsuz bir şekilde kullanmanız mümkün. Üstelik 3 milyondan fazla mobil uygulamaya sahip Google Play Store üzerinden ihtiyacınız olan uygulamayı indirerek zengin alternatifler dünyasına adım atabilirsiniz.

Omix telefon modelleri, kutudan Omix UI V11.2 kullanıcı arayüzü ile çıkıyor. Telefonun temasını ve görünümünü standart Android görünümünden farklılaştıran Omix UI V11.2 kullanıcılara büyük bir kullanım kolaylığı sağlıyor. En çok kullanılan özelliklere tek parmak ile ekran kaydırma ya da ekrana basılı tutma gibi çok basit hareketlerle ulaşabildiğiniz Omix UI beraberinde getirdiği özelliklerle öne çıkıyor. Yapay zekâ destekli arayüz sayesinde telefonu ilk kez elinize aldığınızda bile yıllardır kullanıyormuş hissine kapılacaksınız.

Omix modellerini ve Omix UI’ı mobil oyunseverlerin gözünde bir üst noktaya taşıyacak olan özelliklerden biri de oyun modu. Game Zone olarak adlandırılan bu mod üst düzey performans ve son derece gerçekçi sesler ile oyun deneyimine seviye atlatıyor. Ayrıca oyun modunda ekranın dokunmatik hassasiyetinin artmasıyla shooter gibi hızlı oyunlarda bile en ufak bir gecikme yaşamadan eğlencenin tadını çıkarabilmek mümkün. Game Zone sadece telefon özelliklerini iyileştirmekle kalmıyor aynı zamanda sunduğu ek faydalarla kesintisiz bir oyun deneyimi sunuyor.

Game Zone aktifken bildirimleri engelleyebilir, akıllı ekran hareketlerini kısıtlayabilir, gelen aramaları otomatik olarak reddedebilir ya da cevapladığınız aramaların doğrudan hoparlörden açılmasını sağlayabilirsiniz. Bununla beraber oyun oynarken en sevdiğiniz anların ekran görüntüsünü ya da ekran kaydını da alabilmeniz mümkün. Game Zone kısayollarından oyun içerisinde ekranı kilitleyebilir ya da ekran yansıtma ile oyunu kablosuz olarak televizyona yansıtabilirsiniz.

Ebeveynlerin çocukları dışarıdayken onlara istedikleri zaman ulaşabilmelerinin önemi giderek artıyor. Bu nedenle cep telefonları çocuklar için de gerekli hâle geliyor. Değişen ihtiyaçlar, çocukların cep telefonunu güvenli bir şekilde kullanabilmesi adına yeniliklerin ortaya çıkmasıyla sonuçlanıyor. Omix modellerinde yer alan çocuk modu ile telefon kullanım süresi, ekran şifresi, mobil veri kullanımı ayarlanabiliyor. Ek olarak çocuğunuzun sadece belirli uygulamaları kullanmasına izin vermeniz mümkün. Bu özelliği aktif ettiğinizde siz tekrar kapatana kadar çocuğunuz sadece sizin izin verdiğiniz uygulamaları kullanabiliyor. Çocuk modu, çocuğunuzun özgürce cep telefonu kullanmasına izin verdiğinden güvenliğinden endişe etmenize gerek kalmıyor.

Omix cep telefonu modellerinde, Omix UI ile beraber bir de güvenlik modu mevcut. Android’in düzenli güvenlik güncellemelerini alan telefon aynı zamanda kullanıcılara ek güvenlik özellikleri sunuyor. Güvenlik modu sayesinde telefonun kamera ve mikrofon özelliklerini tek dokunuşla kapatabilirsiniz. Ayrıca uygulamalara parola ile giriş gibi ayarlamalar yapabilirsiniz. Gizli internet dolaşımı opsiyonunu kullandığınızda internet geçmişiniz kaydedilmeden özgürce internette dolaşabilirsiniz. Güvenlik modunun öne çıkan noktalarından birisi de acil durum modu. Acil durum modu ile daha önceden belirlenen kişilere SMS ile konum bilgisi gönderebilirsiniz. Konum gönderme özelliğinin kullanılabilmesi için internet bağlantısı gerektirmemesi de önemli bir artı. Böylelikle telefonda internet bağlantısı olmasa da konumunuzu gönderebilirsiniz.

Google’ın gelişmiş yapay zekâ asistanı olan Google Asistan, Omix imzalı cep telefonlarında da bulunuyor. Google Asistan butonu özelleştirildiğinde birden fazla özelliğe tek tuşla erişim sağlanabiliyor. Medya işlevi sayesinde butona bir kere basarak videoyu ya da müziği durdurmak, iki kere basarak değiştirmek mümkün. Bununla beraber kamera uygulamasında fotoğraf çekebilir, ekran kapalıyken Google Asistan’a erişebilirsiniz. İsterseniz tek ve çift tıklama özelliklerine uygulama atayarak istediğiniz uygulamanın anında açılmasını sağlayabilirsiniz.

Omix Akıllı Destek ve Launcher telefonunuzu dilediğiniz gibi özgürleştirmenin önünü açıyor. Farklı şekillerde dinamik ikonlar, 12 farklı tema, birçok widget, geçiş efektleri ve diğer özellikler ile telefonunuzun istediğiniz gibi gözükmesini sağlayabilirsiniz. Bu özellikler sadece görsellik değil aynı zamanda kullanışlılık da getiriyor. Akıllı Destek özelliğinin üç parmaklı jestlere izin vermesi sayesinde telefon ekranında üç parmağınızı kaydırarak ekran görüntüsü alabilir ya da ekranı bölerek iki farklı uygulama açabilirsiniz.

Omix x5 Modeli ve Özellikleri

Metalik kasası ve birbirinden güzel üç farklı renk seçeneği ile Omix X5 göz alıcı bir görünüme sahip. Telefonun ön tarafında yer alan 6.56 inç büyüklüğündeki HD+ ekran izlediğiniz her şeyi görsel şölene dönüştürüyor. 720 x 1612 çözünürlükteki Super AMOLED ekranda oyun oynamak da film izlemek de bambaşka bir deneyim hâline geliyor.

Omix X5’in kamera performansı da azımsanmayacak denli başarılı. 50 MP + 2 MP olmak üzere ikili arka kamerası ve ön tarafta bulunan 8 MP selfie kamerası ile ölümsüzleştirmek isteyeceğiniz anları kristal netliğinde yakalayabilirsiniz. Dahası panorama, makro çekim gibi farklı çekim modları ve farklı renk dengeleri sunan filtreler sayesinde telefonunuzla sanatsal kareler yakalamanız da mümkün. 1080p Full HD çekeceğiniz videolar ile unutulmaz dakikaları yüksek çözünürlükle kayıt altına alabilirsiniz. 128 GB depolama alanına sahip Omix 5 ile hem dilediğiniz uygulamayı kullanabilir hem de fotoğraflarınızı ve videolarınızı kolayca saklayabilirsiniz.

5000 mAh batarya kapasitesine sahip Omix X5’i gece şarj etmeseniz bile ertesi gün kullanmaya devam edebilirsiniz. Her ne kadar batarya ömrü kullanım alışkanlıklarına bağlı olarak değişebilse de şarjınızın bitmesi sizin için bir problem olmayacak: Hızlı şarj destekleyen batarya sayesinde dakikalar içerisinde telefonunuzun şarj olmasını sağlayabilirsiniz. Ultra güç tasarruf modu telefonunuzun şarjı azaldığında arka planda çalışan uygulamaları kısıtlayarak telefonun daha uzun süre kullanılmasına katkıda bulunuyor.

Omix X5’in tüm bu üst düzey özelliklerine güç veren çipset ise MediaTek Helio G37. İçerisinde dört adet yüksek performanslı ve dört adet enerji tasarrufu sağlayan toplamda sekiz çekirdekli işlemci ve PowerVR GE8320 grafik işlemcisi bulunan çipset, zorlu görevlerin altından başarıyla kalkıyor. Omix X5, 4GB RAM ve 4GB VRam ile geliyor. 4GB büyüklüğündeki sanal bellek, performans isteyen işler söz konusu olduğunda devreye girerek akıcı bir telefon deneyimi sunuyor.

Omix x3 Modeli ve Özellikleri

Omix’in başlangıç modellerinden birisi olan X3, modern bir akıllı cep telefonundan isteyebileceğiniz her özelliğe sahip. Aşırıya kaçmayan sade yapısı ile kolay kullanılabilen X3, giriş seviyesi modeller arasında öne çıkan alternatiflerden biri olarak kabul ediliyor. Omix X3; grafit, mavi, beyaz ve mor gibi farklı ancak estetik renk seçeneklerine sahip. Telefonu 4500 mAh kapasiteli bataryası sayesinde telefonunuzu eve dönünceye kadar tüm gün kullanabilirsiniz.

6.5 inç büyüklüğünde ve HD+ çözünürlükteki IPS ekran, güneş ışığı altında bile en ufak detayları bile kaçırmamanızı sağlıyor. 7200 x 1600 çözünürlüğünde IPS ekranın önünde Panda Glass koruyucu katmanı bulunuyor. Panda Glass sayesinde X3’ün ekranı, kırılmaya ve çatlamaya karşı daha dayanıklı hâle geliyor.

X3’ün arka tarafında yer alan 13 MP ve 0,08 MP arka kamera sistemi ile harika fotoğraflar çekebilirsiniz. Saniyede 30 kare hızında fotoğraf çekebileceğiniz 1080p Full HD 5 MP çözünürlüğündeki ön kamera ise unutulmaz selfielere olanak sağlıyor. 64 GB depolama alanına sahip olan Omix X3 ile gündelik uygulamaları problem yaşamadan kullanabilir, telefonun Micro SD kart desteğinden de yararlanarak yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve videolarınızı telefonunuzda saklayabilirsiniz.

4 çekirdekli UnisocT310 işlemci ve UMS312 grafik işlemciye sahip Omix X3 ile gündelik kullanımlarda takılma olmadan akıcı bir akıllı telefon deneyimi yaşayabilirsiniz.

Omix x600 Modeli ve Özellikleri

Omix’in orta üst segment modellerinden birisi olan X600 özellikleriyle eksiksiz bir deneyim sunuyor. 6 GB RAM ve 6 GB VRam olmak üzere 12 ve 4 GB RAM ile 4 GB VRam olmak üzere 8 GB RAM’e sahip iki seçeneği bulunan X600, bir telefondan bekleyebileceklerinizi karşılıyor. 12 GB RAM bulunan modelde ek olarak NFC özelliği de mevcut. Grafit ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile gelen X600, toza ve sıçramaya karşı IP53 derecesinde korumaya sahip. 5000 mAh kapasitelik, hızlı şarjı destekleyen bataryasının sağladığı avantajla telefonunuzu dakikalar içerisinde şarj edip saatlerce kullanmaya devam edebilirsiniz.

Telefonun ön tarafında ise 16,7 milyon renk destekleyen LCD ekran bulunuyor. 6.78 inç büyüklüğündeki ekran 1080 x 2460 çözünürlüğünde ve 90 Hz tazeleme hızına sahip. Yüksek tazeleme hızı sayesinde hem mobil oyunlar hem de izlediğiniz video içerikler, akıcı görüntülerle sizi içine çekiyor. 2.5D ekranın ön tarafında ise koruyucu katman olarak Gorilla Glass bulunuyor.

Omix X600’ün arka tarafında oldukça işlevsel bir kamera sistemi mevcut. Telefon 50 MP ana, 5 MP geniş açı, 2 MP makro ve 2 MP derinlik algılayıcıdan oluşan dörtlü arka kamera sistemi ile beklentileri karşılıyor. 1080p çözünürlükte 30 kare saniye hızında ya da 720p çözünürlükte 120 kare saniye hızında video çekim seçenekleri mevcut. HDR, Panorama, 108 MP çekim gibi farklı çekim modlarına sahip kamera sistemiyle üst düzey kalitede fotoğraflar çekmek sizin için çok kolay olacak. X600’ün ön tarafında ise 8 MP büyüklüğünde selfie kamerası yer alıyor.

6 GB RAM ve 6 GB VRam olmak üzere 12 GB bellek kapasitesine sahip telefonda 128 GB depolama alanı bulunuyor. Bu alanın yetersiz geldiği durumlarda ise SDXC kart desteği sayesinde 512 GB’ye kadar micro SD kart takabilirsiniz.

X600’ün tüm bu özelliklerine sahip olmasını sağlayan çipset ise Mediatek Helio 88. Çipsetin içerisinde ikisi yüksek hızlı altısı yüksek verimlilikle çalışan sekiz çekirdekli işlemci ile, 1 Ghz ARM Mali G52 grafik işlemcisi bulunuyor. Performanslı grafik işlemcisi, göz alıcı ekranla bir araya geldiğinde üst düzey telefon deneyimi sunuyor.

Omix Hangi Ülkenin Markası?

Singapur merkezli Omix; telefon, kablosuz kulaklık gibi telefon aksesuarları ve diğer akıllı ev ürünleri sunan teknoloji şirketidir. Telefon seçeneklerini ise Tuzla, İstanbul’da bulunan fabrikasında üretiyor.

Omix Cep Telefonu Alınır mı?

Omix farklı cep telefonları ile geniş çaplı kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Hem üstün özellikli donanımlara sahip hem de daha gündelik kullanıma yönelik uygun fiyatlı alternatifler ile Omix cep telefonu modelleri, akıllı telefon almak ve bu dünyaya adım atmak isteyenler için önemli alternatiflerden biri olarak beğeni topluyor.

Omix Cep Telefonu Garanti Kapsamı Nasıldır?

Omix cep telefonlarının garanti süresi telefonun satın alım tarihinden itibaren iki yıldır. Bu süre boyunca telefonun tüm parçaları garanti süresince garanti kapsamında değerlendiriliyor.

Omix Cep Telefonu Modelleri Uygun Fiyat Avantajıyla Teknosa'da

Eksiksiz bir akıllı telefon deneyimi sunan donanımı, Android ekosisteminin avantajları ve gelişmiş Omix UI arayüzü ile Omix cep telefonu modelleri Teknosa online alışveriş mağazasında sizleri bekliyor. İhtiyacınıza uygun cep telefonunu belirlerken gelişmiş filtreleme özelliklerini kullanabilir ve aradığınız telefonu kısa sürede bulabilirsiniz. Üstelik Teknosa’nın avantajlı fiyat politikası ile istediğiniz Omix seçeneğine anında sahip olabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.