Nespresso Espresso ve Cappuccino Kahve Makinesi Fiyatları ve Modelleri

14 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
 • Nespresso C35 Essenza Mini Gri Kahve Makinesi ve Süt Köpürtücü Aksesuar

  Nespresso C35 Essenza Mini Gri Kahve Makinesi ve Süt Köpürtücü Aksesuar

  6.999 TL
 • Nespresso C61 Pixie Titan Kahve Makinesi
  Kredi Fırsatı

  Nespresso C61 Pixie Titan Kahve Makinesi

  5.999 TL
 • ’Nespresso C61 Pixie Red Kapsüllü Kahve Makinesi
  Kredi Fırsatı
  5.0 (3 Değerlendirme)

  ’Nespresso C61 Pixie Red Kapsüllü Kahve Makinesi

  5.999 TL
 • Nespresso C66TC65 Pixie Bundle Kahve Makinesi + Süt Köpürtücü
  4.8 (6 Değerlendirme)

  Nespresso C66TC65 Pixie Bundle Kahve Makinesi + Süt Köpürtücü

  8.799,99 TL
 • Nespresso Essenza Mini D 35 Bundle Kırmızı Kahve Makinesi
  5.0 (1 Değerlendirme)

  Nespresso Essenza Mini D 35 Bundle Kırmızı Kahve Makinesi

  7.649 TL
 • Nespresso F121 One Lattissima Siyah Kapsül Kahve Makinesi

  Nespresso F121 One Lattissima Siyah Kapsül Kahve Makinesi

  12.499 TL
 • Nespresso C140 Citiz Platinum Paslanmaz Çelik Kapsüllü Gümüş Kahve Makinesi
  Kredi Fırsatı

  Nespresso C140 Citiz Platinum Paslanmaz Çelik Kapsüllü Gümüş Kahve Makinesi

  9.999 TL
 • Nespresso Essenza Mini D 30 Kırmızı Kahve Makinesi
  Kredi Fırsatı
  4.7 (42 Değerlendirme)

  Nespresso Essenza Mini D 30 Kırmızı Kahve Makinesi

  4.999 TL
 • Nespresso Essenza Mini C30 Kapsüllü Siyah Kahve Makinesi
  Kredi Fırsatı
  4.8 (33 Değerlendirme)

  Nespresso Essenza Mini C30 Kapsüllü Siyah Kahve Makinesi

  4.999 TL
 • Çok Satanlar
  Nespresso S85 Atelier Kahve Makinesi
  4.4 (9 Değerlendirme)

  Nespresso S85 Atelier Kahve Makinesi

  13.999 TL
 • Nespresso Essenza Mini C 35 Siyah Bundle Kahve Makinesi
  Kredi Fırsatı
  4.7 (53 Değerlendirme)

  Nespresso Essenza Mini C 35 Siyah Bundle Kahve Makinesi

  7.999 TL
 • Nespresso Vertuo Latissima Beyaz Süt Çözümlü Kahve Makinesi
  Kredi Fırsatı

  Nespresso Vertuo Latissima Beyaz Süt Çözümlü Kahve Makinesi

  24.999 TL
 • Nespresso Vertuo Latissima Siyah Süt Çözümlü Kahve Makinesi
  Kredi Fırsatı

  Nespresso Vertuo Latissima Siyah Süt Çözümlü Kahve Makinesi

  24.999 TL
 • Nespresso Aeroccino 3 Süt Köpürtücü

  Nespresso Aeroccino 3 Süt Köpürtücü

  %25
  3.999 TL
  2.999 TL

Teknosa.com ve Teknosa Mağazalarından alacağınız Nespresso makinelerine kapsül kahve hediye fırsatı!

Kampanya sadece 5 Eylül 2023 00:00 – 24 Eylül 2023 23:59 arasında sipariş edilen ürünlerde geçerlidir.

İlgili linkten alışveriş yapan müşterilerimiz Nespresso ürünlerinde ;

• Espresso veya bundle kahve makinesi;Inissia Red, Inissia Black, Essenza Mini Black, Essenza Mini Red, Essenza Mini Grey, Essenza Mini White, Essenza Mini Green, Pixie Titan, Pixie Red, Essenza Mini Red Bundle, Essenza Mini Black Bundle,Essenza Mini White Bundle,Essenza Mini Green Bundle,Essenza Mini Grey Bundle, Pixie Red Bundle, Pixie Titan Bundle,Citiz Platinum, Citiz&Milk Platinum için seçili 5 kutu kahve hediye edilecektir.

• Entegre süt çözümlü makine Creatista Pro, Creatista Plus, Lattissima One White, Lattissima One Black, Gran Lattissima White, Gran Lattissima Black, Atelier alımında seçili 10 kutu kahve hediye verilecektir.


Espresso veya bundle kahve makineleri ile verilecek 5 kutu kahve hediyesi: 1'er adet Istanbul Espresso, Filter Style Intense, Caramello, Ispirazione Roma, Volluto Decaffeinato
Süt çözümlü kahve makineleri ile verilecek 10 kutu kahve hediyesi: 2'şer adet Ristretto, Filter Style Mild ve 1'er adet Istanbul Espresso, Caramello, Nocciola, Ispirazione Roma, Volluto, Ristretto Decaffeinato

Hediye Kahveleri almak için;

Hediye kahve kapsüllerinin alınabilmesi için orjinal fatura veya fiş ve makine kutusu üzerinde bulunan seri numarasının, Nespresso Müşteri İletişim Merkezi 444 20 21 veya 0800 211 01 00 ibraz edebilir ve ya https://www.nespresso.com/tr/tr/contact-us sayfasından bilgilerinizi doldurmanız gerekmektedir.

Kampanya kurumsal müşteriler için geçerli değildir.

Kampanya sadece Nespresso'nun yetkili satıcılarında geçerlidir.Tüm yetkili satıcılara Nespresso websitesinden ulaşabilirsiniz.

Bir siparişin herhangi bir nedenle iptal veya iadesi durumunda, kampanyadan ödül kazanılamaz.
Bir müşteri kampanyadan yalnızca 1 ürün için faydalanabilir. Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyadan faydalanılmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Nespresso haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.

. Müşteriler kahve hediyesi hakkını en geç 24 Ekim 2023 tarihine kadar Başvuruda bulunabilir.

Nespresso, kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
Promosyonda aksi belirtilmediği sürece, promosyon diğer promosyonlarla birleştirilemez, promosyonun geçerli olduğu süre dışındaki tarihlerde verilen siparişlere devredilemez veya uygulanamaz. Promosyonun kazancı nakde çevrilemez.
Bu teklif Nespresso tarafından desteklenmektedir. Herhangi bir sorunuz varsa, Nespresso'nun resmi web sitesini ziyaret ediniz.

Güne enerjik bir şekilde başlamanın en iyi yollarından biri olan kahve, pek çok farklı şekilde tüketebileceğiniz lezzetli bir içecektir. Bu keyifli deneyimi kolay ve zahmetsiz bir şekilde yaşamanıza yardımcı olan Nespresso kahve makinesi modelleri, kahvenizi hızlı bir şekilde hazırlar. Kapsül kahve kullanan bu makineler, çok kısa bir sürede kahve hazırlamanıza olanak tanır. Ayrıca yorucu temizlik işlemlerini de ortadan kaldırır. Yalnızca kapsülü hazneye yerleştirmeniz ve tuşa basmanız yeterlidir.

Nespresso Kahve Makinesi Modelleri

Yaşam alanlarınız ve ofisiniz için farklı Nespresso makine modelleri arasından ihtiyacınıza en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Farklı özelliklere ve tasarımlara sahip olan modeller, değişik tüketim alışkanlıkları için özel olarak tasarlanmıştır. Küçük alanlar için tercih edebileceğiniz Nespresso makinesi çeşitleri, boyutlarıyla her yere kolayca sığar. Kapsül kahve türlerini kullanabileceğiniz bu hafif makineler, dar alanlar için son derece ideal ve kullanışlı bir tercihtir. Daha yüksek boyutlara ve ağırlığa sahip olan Nespresso modelleri, farklı kahve türlerini hazırlamanızı sağlayan gelişmiş ve yüksek performanslı kahve makineleridir. Kalabalık yaşam alanları için ideal ürünlerdir.

Lezzetli ve Kolay Kahve Hazırlayın

Nespresso kahve makinesi kullanımı son derece kolay ve pratiktir. Nespresso kahve kapsülleriyle çalışan bu makineler, uzun hazırlık sürelerini ortadan kaldırır ve hızlı bir şekilde kahvenizi hazırlamanızı sağlar. Espresso ve lungo gibi kahve türlerini hazırlayan Nespresso kahve makinelerinin yanı sıra latte ve cappuccino gibi kahve türlerini otomatik olarak hazırlayabilen modeller de bulunur. Dilerseniz espresso kahvenize süt ve farklı aromalar ekleyerek içeceğinizi çok daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Demleme sonrasında kullanılmış kapsülleri otomatik olarak haznede biriktirme özelliği sayesinde kullanım sonrasında temizlik yapmanıza gerek kalmaz.

Yaşam Alanınıza Uyum Sağlayan Nespresso Modelleri

Estetik tasarım ve yüksek performans özelliklerini bir arada sunan Nespresso kahve makinesi modelleri, kullanıldıkları ortamda hoş bir görsel tamamlayıcı görevi de görür. Ayrıca son derece küçük boyutlara ve düşük bir ağırlığa sahip olan modeller, fazla yer kaplamaz ve kolay bir şekilde taşınabilir. Enerji tasarrufu sağlayan özelliklere de sahip olan Nespresso kahve makineleri, kullanım sonrasında düşük güç moduna geçer ve kısa süre sonra da otomatik olarak kapanır. Bu sayede tasarruflu ve ekonomik bir kullanım özelliği sunar ve olası elektrik hasarlarını engeller.

Nespresso Kahve Makinesi Kullanıcı Yorumları

Kullanıcılar tarafından beğenilerek kullanılan Nespresso kahve makineleri, kahve keyfini farklı bir boyuta taşır. Nespresso kahve makinesi yorum ve değerlendirmelerde kullanıcıların olumlu görüşünü almayı başarır. Nespresso kahve makinesi kullananlar tarafından yapılan yorumlarda Nespresso modellerinin kullanım kolaylıkları ve yüksek performans özellikleri sıkça dile getirilir. Dünya genelinde prestijli bir tasarım ödülü olan Red Dot'a layık görülen Nespresso kahve makineleri, son derece etkileyicidir. Zahmetsiz ve keyifli bir kahve tüketimi için tercih edebileceğiniz kahve makinesi modellerinin tek kullanımlık kapsülleri kolay bir şekilde bulunabilir. Üstelik onlarca farklı kapsül seçeneğini deneyebilir, damak tadınıza uygun tat notalarını barındıran ve istediğiniz sertlik derecesine sahip olan kahve çeşidini keşfedebilirsiniz.

Nespresso Kahve Makinesi Fiyatları

Nespresso kahve makinesi fiyatları ürün özelliklerine göre değişiklik gösterir. Bardak kapasitesi, hazırlanabilen kahve türleri ve teknik özellikler; fiyatları belirleyen temel unsurlar arasında yer alır. İhtiyacınıza uygun olan Nespresso kahve makinesi en ucuz fiyat seçenekleriyle Teknosa'da sizleri bekliyor. Lezzetli ve hızlı bir kahve deneyimi yaşamak için siz de Nespresso kahve makinesi modellerinden birini tercih ederek zahmetsiz bir deneyim yaşayabilir ve hazırladığınız kahveleri sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.