Monster Notebook

Monster Gaming Laptop Modelleri

Laptop ve notebook bilgisayar modelleriyle kullanıcıları memnun eden Monster, özellikle oyun tutkunlarına hitap eder. Yüksek performanslı Monster bilgisayar modelleri ile artık en yüksek kalite de oyun oynayabilmek ya da sosyal medya hesaplarınızda gezebilmek için çokça tercih edilir. Oyun, iş ve iş istasyonları kategorileri altında toplanan tüm bilgisayar modellerinde Intel’in güçlü işlemcileri kullanılır. NVIDIA, özellikle yeni nesil oyunların oynanmasını sağlayan ve ileri teknoloji kullanılarak üretilen GPU’lar tasarlar. Monster, tüm laptop ve notebook modellerinde NVIDIA’nın grafik işlemcilerine yer verir. Yazılım performansı ile yüksek boyutlu oyunlar dahi herhangi bir donma ya da görüntüde bozulma olmadan oynanabilir. Abra ve Tulpar serileri oyun tutkunlarına hitap ederken iş hayatındaki laptop ihtiyacı içinse Huma ve Markut serileri sunulur. Bu seriler içinde bulunan modeller farklı ekran boyutları, donanım ve tasarımlara sahiptir. En gelişmiş ekran kartları ile donatılan Monster oyun bilgisayarı modelleri Full HD ve 4K çözünürlükte oyun oynamayı mümkün kılar. İş bilgisayarları ve iş istasyonları ise çeşitli mühendislik uygulamalarını, üç boyutlu tasarım çalışmalarını destekler.

Oyun Performansınıza Level Atlatın: Monster Abra, Monster Tulpar

Oyun bilgisayarı dendiği zaman akla gelen ilk serilerden Abra ve Tulpar, en popüler Monster notebook modelleri arasında bulunur. Oyun tutkunlarının en büyük silahlarından biri haline gelen bu serilerde, yeni nesil işlemciler kullanılarak büyük boyutlu oyunların da rahatlıkla oynanması sağlanır. 15.6 ve 17.3 inç boyutlarında ekranlara sahip olan Abra serisi modelleri, Full HD çözünürlükte görüntülerin en net hallerini kullanıcılara ulaştırır. Yalnızca oyunlar değil, fotoğraf ve video gibi diğer multimedia görüntüleri de hiçbir bozulma olmadan izlenebilir. Monster Tulpar serisi ise NVIDIA ve Intel’in en üst düzey işlemci ve GPU’ları kullanılarak tasarlanır. Intel yonga serisinin tüm özellikleri ile sistem gereksinimleri yüksek oyunları bile kaldırabilen RAM ve IPS ekran, bu serinin ayırt edici noktaları arasında bulunur. Üstün performans gösteren Monster laptop modelleri, oyun performansınızı en üst seviyeye taşır.

Monster Oyun Bilgisayarı Fiyatları

Monster laptop fiyatları farklı kategoriler altında bulunan serilere göre değişiklik gösterir. Oyun tutkunlarına ve iş insanlarına çeşitli teknik donanım ve ekran boyutlarında laptop modelleri sunan Monster PC, masaüstü bilgisayarların tüm donanım özelliklerini karşılar. Üstün performans gösteren modellerle hem yeni nesil oyunlar oynanabilir hem de 3 boyutlu tasarımlar yapılabilir. Farklı işlevlere sahip olan laptopların fiyatları da değişkenlik gösterir. İşlemci, ekran kartı, ekran boyutları ve dahili bellek tüm modellerde farklıdır. Özellikle 8 GB’dan 64 GB’a kadar geniş bir skalada çeşitlenen ön bellek alanı fiyatlar üzerinde oldukça etkilidir. Intel işlemciler kullanılan modellerin performansları bu işlemcilerin özelliklerine göre değişir. Fiyat/performans noktasında oyun tutkunlarının öncelikli tercihleri arasında Monster Abra modelleri bulunur. Üstün görüntü kalitesi ile yeni nesil oyunlar oynamayı mümkün kılan modelleri inceleyerek bütçenize uygun laptop bilgisayarı belirleyebilirsiniz.

En İyi Monster Bilgisayarlar Teknosa’da

Üstün performanslı Monster notebook çeşitleri Teknosa’nın avantajlı fiyatları ve uygun ödeme koşulları ile kullanıcılara sunulur. Oyun, iş ve iş istasyonu olarak sınıflandırılan farklı modeller teknik donanımları ve yüksek performanslı işlemcileri ile farklı amaçlar için kullanılır. Yapay zekanın gücünü gösteren laptop bilgisayar modellerinde kullanılan farklı teknik özellikler, fiyatların değişmesinde etkilidir. LED ekran aydınlatmaları ile donatılan modellerin tasarımları da birbirinden farklıdır. Geniş bir fiyat aralığına sahip olan Monster bilgisayar modelleri farklı bütçelere hitap eder. Teknosa güvencesi ile kullanıcılarla buluşan modelleri, kampanya ve taksitli ödeme seçenekleriyle çok daha avantajlı fiyatlara satın alabilirsiniz. Siz de tüm Monster modellerini ürün sayfasından inceleyerek ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun bilgisayara karar verebilirsiniz. Teknosa’nın taksitli ödeme fırsatlarından yararlanabileceğiniz modeli, güvenle satın alabilir. Ürüne ücretsiz kargo ve kredi kartına taksit seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.