Kumtel Fiyatları ve Modelleri

1 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
Luxell LX-2820 Javel 3 Quartz Isıtıcı

Luxell LX-2820 Javel 3 Quartz Isıtıcı

129 TL

Kurulduğu 1972 yılından beri elektronik ev aletleri ve ısıtıcılar alanında kendine önemli bir yer edinen Kumtel, faaliyette olduğu 40 yıldan daha fazla bir süredir tam olarak 105 ülkeye ihracat yapmaktadır. Hem yurt içinde hem de yurt dışında özellikle ısıtıcı konusunda en çok tercih edilen isimlerden biri haline gelen Kumtel Teknosa'da kullanıcılarını bekliyor. En çok ısıtıcı modelleri ile bilinse de Kumtel'in ürün yelpazesinde ısıtıcılardan çok daha fazlası bulunuyor. Tost makinelerinden elektrikli ızgaralara, set üstü ocaklardan davlumbazlara, fanlı ısıtıcılardan fırınlara birçok ürün Kumtel'in ürün gamında mevcut. 40 yılı aşkın tecrübe, üstün ürün kalitesi ve %100 müşteri memnuniyeti amacı ile Kumtel her geçen gün büyümeye ve hem evlerin hem de iş yerlerinin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Siz de arzu ettiğiniz Kumtel modellerine teknosa.com'dan ulaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz ürünlerin teknik özelliklerine ürün sayfasından bakabilir, ürünleri birbiri ile karşılaştırabilir ve en güncel Kumtel fiyatlarını takip edebilirsiniz. Dilerseniz ürünleri daha önce satın almış kişiler tarafından yazılan Kumtel yorumlarını okuyarak istediğiniz ürünü satın almadan önce daha geniş bir bakış açısına sahip olabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12 Taksit
12 Taksit
6 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
500 - 25.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi, ING, veya Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.