Irobot Fiyatları ve Modelleri

7 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
 • Irobot Roomba Combo i8 Robot Süpürge ve Paspas

  Irobot Roomba Combo i8 Robot Süpürge ve Paspas

  20.199 TL
 • Irobot Roomba J7 Combo Siyah Robot Süpürge

  Irobot Roomba J7 Combo Siyah Robot Süpürge

  32.999 TL
 • Irobot Roomba S9+ Plus Robot Süpürge
  4.2 (11 Değerlendirme)

  Irobot Roomba S9+ Plus Robot Süpürge

  %5
  46.499 TL
  43.999 TL
 • Irobot Roomba Combo I5 Robot Süpürge ve Paspas

  Irobot Roomba Combo I5 Robot Süpürge ve Paspas

  11.499 TL
 • iRobot Roomba i7 Robot Süpürge
  4.9 (12 Değerlendirme)

  iRobot Roomba i7 Robot Süpürge

  17.199 TL
 • iRobot Braava jet Kuru Havlu 10'lu Paket

  iRobot Braava jet Kuru Havlu 10'lu Paket

  57 TL
 • iRobot Roomba j7 Siyah Robot Süpürge
  4.4 (13 Değerlendirme)

  iRobot Roomba j7 Siyah Robot Süpürge

  20.899 TL

Teknolojinin günlük hayatı kolaylaştırmaya yönelik armağanlarından biri olarak nitelendirilen robot süpürgeler, kusursuz bir temizlik için en yenilikçi yaklaşımları sunuyor. Temizleme alışkanlığınızı sonsuza kadar değiştirmeyi hedefleyen ürünlerin yaratıcısı iRobot, sizin yerinize tüm mekânı temizleyecek sadık yardımcılar tasarlıyor.

Roomba robot süpürge serisiyle kullanıcıların karşısına çıkan iRobot, temizlikte yeni bir çağ başlatıyor. iRobot markasına ait iRobot süpürge ve paspas modellerinin yanı sıra markanın destekleyici aksesuarlarının tamamı Teknosa'da kullanıcılarla bir araya geliyor. Yaşam alanının her daim temiz olması konusunda titiz olan ve bunun için fazla vakit harcamak istemeyenlerin tercihi olan iRobot, kendinize ve sevdiklerinize daha fazla zaman ayırmanızı sağlıyor.

iRobot Modelleri

Teknolojinin en güvenilir hâlini adresinize kadar getiren Teknosa, iRobot toz torbasız süpürgeler ve iRobot robot süpürgeler kategorisiyle en yeni iRobot ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor.

iRobot robot süpürge serisi Roomba, her ihtiyaca yönelik olarak farklı özelliklerle donatılan süpürgelerden oluşuyor. Serinin en çok ilgi gören modellerinden olan iRobot Roomba i7+, en son teknolojiyle tasarlanıyor. İleri robotiğin zirvesini evlerinize getiren iRobot Roomba i7+, kendisini mükemmel şekilde yönlendiriyor ve her zaman en iyi temizleme tekniğini uyguluyor.

Modelin toz haznesini otomatik olarak temizleyen kir boşaltma sistemi, ürünün en beğenilen özelliklerinden biri olarak kabul ediliyor. Roomba i7+ her türlü sert zemin ve halı için etkili temizlik sunması, kablolara dolaşmayı engelleyen sistemi, kirleri hem akustik hem de optik olarak temizleyebilmesi sayesinde en güçlü temizlik performansı gösteren ürünler arasında yer alıyor.

Gelişmiş özelliklere sahip modeller arasında yer alan iRobot Roomba 976 hızlı performansıyla dikkat çekiyor. Roomba i7 modelinin temizleme alanı sınırsız olarak tanımlanıyor. 1.5 saat gibi kısa bir sürede şarj olabilen robotun şarjı tüm mekânın temizlenmesine imkân tanıyor. Zira Roomba i7 de tıpkı Roomba i7+ gibi temizlik esnasında şarj olabiliyor. Batarya durumunu akıllıca izleyen cihaz, gerektiğinde kendisini şarj istasyonuna yönlendiriyor ve şarj tamamlandıktan sonra işine kaldığı yerden devam ediyor. Yıkanabilir toz haznesi sayesinde Roomba i7'nin bakımı kolayca yapılabiliyor.

iRobot Roomba 693 zaman programlı temizlik uygulamasıyla ilgi çekiyor. Haftanın herhangi bir gün ve saatine ayarlanabilen robot, dilediğiniz başka bir zaman da temizliğe başlayabiliyor. Toz haznesinin boşaltılması, fırçaların ya da robotun herhangi başka bir yerinin temizlenmesi gerektiği zaman kullanıcıyı uyaran model, rakipsiz kalitesiyle işlevsel bir temizlik sistemi sunuyor.

Teknosa'da iRobot süpürge modelleriyle birlikte iRobot Roomba i3, iRobot Roomba i3+ gibi aksesuarlara da yer veriliyor. Böylelikle iRobot temizlik robotunuz her zaman ilk günkü performansını gösterecek şekilde destekleniyor.

iRobot Özellikleri

iRobot süpürgelerde Akıllı Imprint Haritalama teknolojisi bulunuyor. Teknoloji, cihazda yer alan onlarca sensörle odayı ve zemini izliyor, neyin nerede olduğunu tespit ediyor ve odanın şekli ve boyutuna göre önceden tanımlanan 40 hareket doğrultusuna tepki veriyor. Harita uygulamaya kaydedildikten sonra odaların sınırları ayarlanabiliyor ve adlandırılabiliyor. Bu sayede temizlenecek alanın üzerindeki kontrol size geçiyor.iRobot Home mobil uygulaması, nerede olduğunuzdan bağımsız şekilde temizliği başlatmanızı mümkün kılıyor. İsterseniz ofiste, isterseniz tatilde olun, eviniz sizi tertemiz bir merhaba ile karşılıyor.

Modellerde üç aşamalı bir temizleme sistemi bulunuyor. Sistem ilk olarak yan fırça ile mobilyaların çevresinde, odaların köşelerinde, duvarlarda ve ulaşılması zor bölgelerde temizlik yapıyor. Cihazın temizleme başlığında bulunan ve karşılıklı dönen iki fırça, kiri ve tozu etkili şekilde topluyor. Fırça sert zeminlerde kiri direkt olarak toplama sepetine taşıyor. Halı gibi yumuşak zeminlerde ise öncelikle halı fırçası devreye giriyor. Halı fırçası kiri yüzeye taşıyor ve ardından plastik fırça kiri hazneye alıyor. Üçüncü aşamada toz çekişi güçlü bir vakum motoruyla gerçekleşiyor. Markaya ait AeroVac filtre, hava filtrelemeyi gerçekleştiriyor.

iRobot modelleri, Dirt Detect sistemi sayesinde aşırı kirli yerleri belirleyen akustik sensörleriyle mekândaki her köşenin temizliğini garanti altına alıyor. Robotların altında yer alan sensörler, cihazın altındaki boş bölgeleri güvenle ve doğru şekilde tanımlıyor. Bu sayede merdiven gibi yüksek yerlerden düşme riski de ortadan kalkıyor. Cihazlar bir engelle ya da boşlukla karşılaştığında duruyor, geri dönüyor ve tekerleklerin altında sağlam bir zemin olduğundan emin olunca yeniden temizliğe başlıyor.

Bölgesel temizlik için geliştirilen SPOT programı, cihazın manuel aktivasyonuyla kullanılıyor. Mutfaktaki bir bölgeye bir şeyler döküldüğünde, kapının önü ayakkabılardan aşırı toz olduğunda kullanabileceğiniz özellik sayesinde akıllı temizlik robotunuz fırça ve faraş gibi hareket ederek 1 m2'lik alanda temizlik yapıyor.

Hassas temaslı tampon özelliği mobilyalarınızın zarar görmesini engelliyor. Robot süpürge hassas tampon özelliğiyle perde ya da yatak gibi görünen yumuşak engelleri ayırt edebiliyor ve bu bölgelerin etkili şekilde temizlenmesini mümkün kılıyor.

Roomba modelleri toz torbasız ya da toz torbalı olarak tasarlanıyor. Kimi Roomba modellerinde robotun algılayabileceği sanal duvarlar oluşturulabiliyor. Böylece robotunuz çocuklarınızın oyuncakları, evcil hayvanlarınızın mama kabı gibi seçeceğiniz bölgelerden uzak duruyor. Bazı modellerde ise 60 x 60 cm2'lik alanlar seçilip temizlik dışında bırakılabiliyor.

iRobot Fiyatları

iRobot fiyat aralığı marka tarafından modelin özelliklerine göre belirleniyor. Teknosa markaya ait birçok model ve aksesuara ürün yelpazesinde yer veriyor. Siz de yaşam alanınızda ileri teknoloji temizlik deneyimi yaşamak istiyorsanız Teknosa'daki iRobot modellerini inceleyebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü uygun ödeme koşulları ve Teknosa güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.