iPhone 11
Kılıfları

iPhone 11 Kılıf

En çok kullanılan telefon modellerinden biri olan iPhone 11, kılıf çeşitliliği anlamında oldukça geniş bir skalaya sahip. iPhone 11 kılıfları ile telefonunuzu tarzınıza uygun bir şekilde kişiselleştirebilirsiniz. Dışarıdan gelecek olan darbelere karşı koruma görevi sağlayan kılıf modelleri, telefon modeline bağlı olarak farklılıklar gösterebiliyor. Siz de Apple iPhone 11 kılıf modelleri ile telefonunuzu hem kişiselleştirip hem de korumak istiyorsanız Teknosa'dan istediğiniz iPhone 11 modeline uygun telefon kılıfına sahip olabilirsiniz.

iPhone 11 Kılıf Modelleri

Her model için farklı kılıf çeşitliliğine sahip olan iPhone 11 telefon modelleri, her tarza uygun kılıf seçeneği sunuyor. iPhone 11 kılıf modelleri, iPhone 11 Pro, iPhone Pro Max modelleri ile uyumlu birden fazla telefon kılıfına sahip. Farklı ölçü ve tasarımlarla üretilen bu modeller; silikon, kalın plastik veya deri gibi pek çok materyalden üretiliyor. iPhone 11 kılıfları telefonunuza farklı bir hava katarken darbelere karşı korunmasını sağlıyor. iPhone 11 silikon kılıf modelleri en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Şeffaf tasarımları ile ilgi gören silikon kılıflar, telefon üzerindeki Apple logosunun görünmesini sağlayarak telefonunuzun estetik tasarımını öne çıkarıyor. iPhone 11 şeffaf kılıf modelleri aynı zamanda telefonunuzun mor, yeşil, kırmızı, sarı gibi farklı renklere sahip olan gövde rengini kapatmadan korumanıza yardımcı oluyor. Dilerseniz desenli şeffaf kılıf modellerini tercih ederek telefon görünümünüze hareket katabilirsiniz. Tüm bunların yanında telefonunuzun kamera ya da şarj giriş gibi hassas noktalarını koruyan kılıflara ulaşabilmeniz de mümkün. iPhone 11 kamera korumalı kılıf çeşitleri telefonun kamerasını korumak ve parmak izine maruz kalmasını engellemek için özel olarak tasarlanıyor. Sürgülü bir yapıda bulunan kamera korumalı kılıflar iPhone 11’iniz ile tam uyumluluk gösteriyor. İşlevselliği, renkleri ve dayanıklılığı gibi pek çok özelliğe sahip olan kılıf çeşitleri ergonomik tasarımları ile geniş bir ürün yelpazesine sahip. Tarzınıza en uygun iPhone 11 model kılıf modellerine kategorimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

iPhone 11 Askılı Kılıf Modelleri İle Telefonunuz Daha Güvende

Birbirinden farklı renk ve tasarıma sahip olan iPhone 11 telefon kılıfları bu sefer askılı modelleri ile karşımıza çıkıyor. Son zamanların en gözde modelleri arasında yer alan iPhone 11 askılı kılıf modelleri iki farklı kullanım imkanı sağlıyor. Telefonunuzu bir boynunuza takmanız için tasarlanan bu kılıf modelleri ile telefonunuzu düşürmenizin önüne geçiyor. Takıp çıkarılabilir özelliğe sahip olan askı seçeneği, istediğiniz zaman askısız kılıf şeklinde de kullanabilmenize olanak sağlıyor. Bunların yanında iPhone 11 kılıf çeşitleri arasında askı takmak için tasarlanan ufak alanlara sahip olan modeller de yer alıyor. Böylece telefonunuza askı ya da aksesuar takarak kişiselleştirebilirsiniz. Siz de iPhone 11'iniz için doğru telefon kılıfını seçmek istiyorsanız kategorimiz üzerinde yer alan modelleri inceleyebilir, beğendiklerinizi sepete ekleyebilirsiniz. Dilerseniz Telefon Aksesuarları kategorisinden telefonunuzu kişiselleştirebileceğiniz farklı aksesuar modellerine de ulaşabilirsiniz.

Özel Tasarımları İle iPhone 11 Kılıf Çeşitleri Teknosa'da!

Özel tasarımları ile dikkatleri üzerine çeken iPhone 11 kılıf modelleri her tarzdan insana ulaşıyor. Fonksiyonelliği ve güvenliği ön planda tutan iPhone 11 kılıf MagSafe modeli, kalın sert dokusu ve köşeli kenarları ile telefonunuzu sarıyor. Telefon ile tam uyumlu olan bu kılıf modeli telefonunuzun gövdesini olabilecek ağır darbelere karşı bile üst düzey bir koruma sağlıyor. Bunun yanında telefon arkasında yer alan şarj alanı ile telefonunuzu şarj ünitesine bırakarak rahat ve hızlı bir şekilde şarj olmasını sağlayabilirsiniz. Farklı bir tasarım olan yüzüklü kılıf modelleri, günlük telefon kullanımlarında telefonunuzu daha iyi kavrayabilmenizi ve düşme ya da çevresel etkenlere karşı koruyabilmenize yardımcı oluyor. iPhone 11 kılıfları geniş bir yelpazeye sahip olup pek çok tarza hitap eden modellere sahip. Siz de iPhone 11 kılıf modelleri arasından size en uygun olanını seçmek istiyorsanız sayfamıza göz atabilir, sipariş oluşturabilirsiniz. İsterseniz Telefon kategorisinden diğer telefon modellerine de göz atabilir, hem kılıf hem de telefon modelleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.