Harman Kardon Fiyatları ve Modelleri

5 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
Çok Satanlar
Harman Kardon AuraStudio 3 360 Derece Ses Ve İkonik Tasarım Bluetooth Hoparlör Siyah
4.2 (16 Değerlendirme)

Harman Kardon AuraStudio 3 360 Derece Ses Ve İkonik Tasarım Bluetooth Hoparlör Siyah

6.899 TL
Harman Kardon Go Play Mini Siyah Bluetooth Hoparlör
Kredi Fırsatı
4.6 (78 Değerlendirme)

Harman Kardon Go Play Mini Siyah Bluetooth Hoparlör

7.899 TL
Harman/Kardon Go +Play Wireless 2.0 Beyaz Bluetooth Hoparlör
Kredi Fırsatı
4.6 (72 Değerlendirme)

Harman/Kardon Go +Play Wireless 2.0 Beyaz Bluetooth Hoparlör

7.899 TL
Harman Kardon Onyx Studio7 Gri Bluetooth Hoparlör
4.8 (6 Değerlendirme)

Harman Kardon Onyx Studio7 Gri Bluetooth Hoparlör

5.499 TL
JBL Flip6 IP67 Beyaz Bluetooth Hoparlör
Kredi Fırsatı
4.8 (11 Değerlendirme)

JBL Flip6 IP67 Beyaz Bluetooth Hoparlör

2.769 TL

1953 yılında Sidney Harman ve Bernard Kardon tarafından kurularak ses ekipmanları sektöründe ilham veren çözümler sunan Harman Kardon, ürettiği Bluetooth hoparlörleriyle de müzik tutkunlarının dikkatini çeker. Eğer siz de ezbere bildiğiniz şarkıları yeniden keşfetmeyi planlıyor, berrak sesler ve derin baslar eşliğinde müzik dinlemeyi arzu ediyorsanız, Teknosa'daki Harman Kardon ses sistemi modellerini alışveriş listenize ekleyebilirsiniz.

Harman Kardon Modelleri

Müzik sistemleri ve taşınabilir ses ekipmanları konusunda yarım asrı aşkın zamanlık tecrübesini konuşturan Harman Kardon, hoparlör modellerini; soundbar, taşınabilir ev hoparlörleri, kablosuz HD ses sistemleri olmak üzere üç ana kategoriye ayırır.. Ev sinema sisteminizin güçlü bir parçası olan soundbar modelleri, Harman Kardon markasına has sürücüler ve özgün tasarımlarıyla öne çıkar. Taşınabilir ev hoparlörleri ise farklı boyutlara sahip olmakla birlikte boyutları paralelinde ses çıkışı sağlayabilir.

Cepte ve çantada taşıyabileceğiniz ebatlardaki ürünlerin yanı sıra salon ve çalışma odalarınızın ses kaynağı hâline gelebilecek zarif ve oldukça güçlü ses çıkışı sunan ürünler de markanın ürün gamında yer alır. Harman Kardon Go Play ve Harman Kardon Onyx Studio 6 modern görünümlü ve yüksek ses çıkış gücüne sahip ürünlerdendir. Daha kapsamlı kullanım senaryolarında değerlendirebileceğiniz, çoklu oda kurulumlarını destekleyen ve akıllı ev sistemleriyle uyumlu yapıdaki Harman Kardon hoparlör modellerini de bulabilirsiniz. Markanın kablosuz HD ses sistemi çözümleri içerisinde bulunan Citation ailesi, hem set hem de tek tek edinebileceğiniz ses birimlerini içerir.

Harman Kardon Bluetooth Hoparlör Özellikleri

Küçük boyutlarıyla taşınabilirlik konusunda iddialı olan Bluetooth hoparlörler, markanın özel ürettiği sürücüleri içerir. Boyutlarından beklenmeyecek yükseklikte ses çıkışı sunarken, bu tür ürünlerde kolay kolay rastlayamayacağınız temiz sesler üreten modeller, geniş kapasiteli bataryalarıyla saatler boyunca kesintisiz müzik keyfi yaşamanızı sağlar. Markanın uzmanlığını gösterdiği asıl ürünler ise Harman Kardon Onyx Studio 5 ve Harman Kardon Onyx Studio 4 gibi nispeten büyük boyutlu ancak Hi-Fi ses sistemlerini aratmayacak kalitede sesler sunan modellerdir.

Omni serisi ve Go Play modellerinde olduğu gibi geniş çaplı woofer'lar ve tweeter'lar bulunduran ürünler, markanın birçok modelinde yer verdiği pasif radyatör mekanizmalarını da beraberinde getirir. Bu sayede Bluetooth hoparlörler, bas tonlarını, geniş kabinli ve portlu hoparlörler kadar güçlü hazırlayabilir. Woofer'ların salınmasıyla ters orantılı hareket eden pasif radyatörler, düşük frekanslı seslerin daha başarılı oluşturulmasına katkı sağlar. Hayli yüksek kapasiteli bataryalarla desteklenen ürünler, dış mekânda veya evinizin farklı odalarında, saatlerce müzik dinlemenize ortam hazırlar. Ürünleri, tercih edeceğiniz modele göre Bluetooth ve/veya Wi-Fi üzerinden; telefon, tablet ve bilgisayarınızla kolayca eşleştirmeniz mümkün olur.

Harman Kardon Ses Sistemlerinin Avantajları

Geleneksel hoparlör tasarımlarına âdeta bir başkaldırı olan Harman Kardon hoparlör modelleri, markanın sıra dışı tasarım anlayışından izler taşıyarak modern yaşam alanlarının atmosferini tepeden tırnağa değiştiriyor. Böylesi ürünlere en iyi örnekler Harman Kardon Aura Studio 3 ve Harman Kardon Aura Studio 2 modelleridir. Onyx Studio serisi ve Go Play modelleri ise taşınabilirlik odaklı olduğu için Aura Studio kadar iddialı bir tasarıma sahip değildir. Markanın geliştirdiği ses sistemlerini kullanarak sahip olabileceğiniz en önemli avantaj, çok yer kaplayan hoparlörler kullanmadan da gayet doyurucu ve güçlü sesler eşliğinde multimedya içeriklerini takip edebilmenizdir. Standart multimedya hoparlörlerinden farklı olarak ayrı ayrı bas ve tiz sürücüleri bulunduran modeller, müzik parçalarındaki tüm ayrıntıları eksiksiz duymanızı sağlarken bas tonlarını da kusursuz şekilde oluşturur. Ürünlerin bir diğer avantajı ise kablosuz bağlantı ile müzik dinleme imkânı sunmasıdır.Harman Kardon Hoparlör Fiyatları

Hi-Fi sınıfına yakın ses sistemleri hazırlayan ve dünyaca ünlü tasarımcılarla çalışarak ürünlerini şekillendiren Harman Kardon, geliştirdiği ses ürünlerini genellikle orta ve üst segmente konumlandırır. Taşınabilir yapıdaki küçük boyutlu Bluetooth hoparlörler, erişilebilir aralıklarda bulunurken, evde kullanabileceğiniz yapıdaki modellerin fiyatları biraz daha yüksektir. Citation gibi tek tek veya set şeklinde satın alabileceğiniz ses sistemleri ise tercih edeceğiniz set parçası doğrultusunda değişiklik gösterir.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi ve ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.