Grundig Saç Kurutma Makinesi Fiyatları ve Modelleri

13 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
 • Çok Satanlar
  Grundig HD 7082 Saç Kurutma Makinesi
  Kredi Fırsatı

  Grundig HD 7082 Saç Kurutma Makinesi

  979 TL
 • Grundig Hd 2261 1600w Katlanır Saç Kurutma Makinesi
  Kredi Fırsatı

  Grundig Hd 2261 1600w Katlanır Saç Kurutma Makinesi

  899 TL
 • Grundig HD 8082 2300W Ac Motorlu Saç Kurutma Makinesi
  5.0 (1 Değerlendirme)

  Grundig HD 8082 2300W Ac Motorlu Saç Kurutma Makinesi

  1.299 TL
 • Grundig HD 9280 2200 W Siyah Saç Kurutma Makinesi

  Grundig HD 9280 2200 W Siyah Saç Kurutma Makinesi

  2.999 TL
 • Grundig HD 2509 R 1500 W Katlanabilir Seyahat Tipi Siyah Saç Kurutma Makinesi

  Grundig HD 2509 R 1500 W Katlanabilir Seyahat Tipi Siyah Saç Kurutma Makinesi

  1.799 TL
 • Grundig HD 3980 2100 W Siyah Saç Kurutma Makinesi

  Grundig HD 3980 2100 W Siyah Saç Kurutma Makinesi

  3.599 TL
 • Grundig HD 4880 2400 W Gri İyonlu Saç Kurutma Makinesi

  Grundig HD 4880 2400 W Gri İyonlu Saç Kurutma Makinesi

  1.199 TL
 • Grundig Hd 6080 B 2200w Saç Kurutma Makinesi
  Kredi Fırsatı

  Grundig Hd 6080 B 2200w Saç Kurutma Makinesi

  999 TL
 • Grundig HD-8080 2300 W İyonlu Saç Kurutma Makinesi

  Grundig HD-8080 2300 W İyonlu Saç Kurutma Makinesi

  1.610 TL
 • Grundig HD 7880 Saç Kurutma Makinesi

  Grundig HD 7880 Saç Kurutma Makinesi

  1.050 TL
 • Grundig HD 9880 Saç Kurutma Makinesi

  Grundig HD 9880 Saç Kurutma Makinesi

  2.799 TL
 • Grundig HD 5680 Saç Kurutma Makinesi

  Grundig HD 5680 Saç Kurutma Makinesi

  1.699 TL
 • Grundig HD 7582 Saç Kurutma Makinesi

  Grundig HD 7582 Saç Kurutma Makinesi

  2.899 TL

Saç bakımı, banyo sonrası saçların kurutulmasıyla başlar siz de Grundig saç kurutma makineleri ile sağlıklı saçlara sahip olmanın ilk adımını kolayca atabilirsiniz. Ayrıca Grundig saç kurutma makineleri ile saçınızı sadece kurutmakla kalmaz yıpratmadan dilediğiniz gibi şekiller de verebilirsiniz. Grundig saç kurutma makinelerinin sahip olduğu teknoloji ve başlıkları sayesinde kuaföre gitmeden evinizin konforunda düz, dalgalı yada kıvırcık gibi şekilli saçlara sahip olabilirsiniz.

Grundig Saç Kurutma Makinesi Modelleri

Grundig saç kurutma makineleri sahip oldukları teknik özelliklere göre farklı modellere ayrılır. Kullanılan motorun gücü yada özelliği, sıcaklık ve hız kademeleri, kablolu - kablosuz oluşu, boyutu, soğuk üfleme ve iyonizasyon gibi birçok skalaya göre modeller değişir. Bazen de kullanım amacına göre ev tipi saç kurutma makinesi, profesyonel fön makinesi ve seyahat tipi saç kurutma makinesi olarak ayrışırlar. Genellikle 1500 - 2000 watt arasındaki Grundig saç kurutma makinesi modelleri evlerde, 2500 - 4000 watt arasındaki Grundig fön makinesi modelleri ise daha profesyonel alanlarda kullanılır. Saç kurutma makinesi modellerini birbirinden ayıran bir başka özellik de sahip oldukları saç şekillendirme aparatlarıdır. Bu aparatlar difüzör ve fön başlığıdır. Difüzör yani bilinen adıyla vigo daha çok kıvırcık saçlara sahip olan insanların kullandığı bukle belirginleştirme başlığıdır. Fön aparatı ise çoğunlukla düz saçlara sahip insanların kullandığı saçı daha düz ve parlak gösteren, ucu dar bir başlıktır. Grundig saç kurutma makinesi modellerinin sahip olduğu en önemli teknik özelliklerden bir diğeri ise iyonizasyondur. İyonik teknoloji, saçı kuruturken oluşan statik elektriği nötr hale getirir böylece saçlarınızın kururken kabarması önlenmiş olur. Sizler için bu teknolojik özelliklerin kullanımına yönelik bazı örnekler verebiliriz; eğer saçlarınız kuruturken fazla elektrikleniyorsa HD 4880 saç kurutma makinesi, antistatik etki yapan turmalinli seramik kaplama ile saçlarınızın kabarmasını önler ve daha düz bir görünüm sağlar. Saçlarınız ince telli ise fazla ısı onlara zarar verir, Grundig HD 9280 saç kurutma makinesi ise 3 kademeli ısı ayarı özelliği ile saçlarınızın kırılmasını önler. Saçlarınıza verdiğiniz şekiller hemen bozuluyorsa Cool Shot(soğuk üfleme) fonksiyonu olan Grundig saç kurutma makinelerini tercih edebilirsiniz; bu özellik sayesinde yaptığınız şekillendirmeler saçınızda daha uzun süre kalacaktır. Boyalı saçlara sahip biriyseniz ve ışıldayan saçlarınızın renginin zamanla solmasını istemiyorsanız Color Protector özelliği olan Grundig saç kurutma makinesi modelleri boyalı saçlarınızın parlak renginin korunmasını sağlar.

Seyahat Tipi Saç Kurutma Makinesi

Kişisel bakım sizin için ne kadar önemli de olsa bazen seyahatlerinizde çok yer kapladığı için saç kurutma makinenizi yanınıza alamazsınız ve konaklayacağınız otelde bulunmasını umarsınız. Grundig seyahat tipi saç kurutma makineleri sayesinde böyle zorluklarla hiçbir zaman karşılaşmazsınız, saç kurutma makinenizi her yere yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz böylece gittiğiniz her seyahatte saçlarınız hep sağlıklı ve bakımlı kalır. Seyahat tipi saç kurutma makineleri hayatınızı kolaylaştırmaya yönelik işlevsel makinelerdir. Hafif ve katlanabilir ergonomik yapıları sayesinde çantanızda çok az yer kaplar ve yolculuklarınız sırasında asla size ağırlık yapmazlar. Grundig HD 2509 seyahat tipi saç kurutma makinesi 1500 W motoru ve iki farklı hız seviyesi ile saçlarınızı ekstra ısıya maruz bırakmadan kurutur. Seyahatlerinizde iş toplantılarınıza yetişebilmek ya da eğlenmeye daha çok zaman ayırabilmek istiyorsanız DC motora sahip Grundig HD 2261 seyahat tipi saç kurutma makinesini tercih edebilir 1600 W gücü, Cool Shot özelliği ve üç farklı ısı ayarı ile saçlarınızı kısa sürede kurutup kolayca şekillendirebilirsiniz.

Mini Saç Kurutma Makinesi

Saç kurutma makinelerini birbirinden ayıran özelliklerden biri de boyutlarıdır. Güzellik salonları için büyük ve ağır profesyonel modeller kullanılırken evler için daha çok mini saç kurutma makinesi modelleri tercih edilir. Banyolarda ve dolaplarda fazla yer kaplamaması açısından Grundig mini saç kurutma makinesi modelleri büyük modellere göre öne çıkar. Bu modeller küçük, hafif, kolay kavranan ve kolay saklanabilen modellerdir. Ayrıca büyük saç kurutma makinesi modellerine göre daha sessiz çalışırlar bu da kullanıcılar açısından büyük avantaj sağlar. Kullanım rahatlığı ve yer tasarrufu sağladığı için diğer modellerinden daha küçük olsalar da fonksiyonel özellikleri bakımından yetersiz değillerdir. Grundig mini saç kurutma makineleri de normal saç kurutma modelleri gibi motor gücü,motor özelliği, hız kademesi, sıcaklık ayarı, soğuk üfleme gibi özelliklere göre birbirinden ayrılır.

Grundig Saç Kurutma Makinesi Modelleri Teknosada

Teknosa ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızda ! Birçok renk ve boyuttaki Grundig saç kurutma makinesi modellerini, size en yakın Teknosa mağazasından ya da Teknosa online alışveriş sitesinin saç bakım ürünleri kategorisinden inceleyebilirsiniz. Sitemizde tüm Grundig saç kurutma makinesi modellerinin özelliklerini kolayca karşılaştırabilir ve size uygun olan modeli filtreleme özelliği sayesinde hızla seçebilirsiniz. Saç kurutma makinesi modellerinin fiyatları ürünün sahip olduğu özelliklere ve motor gücüne göre değişir siz de bütçenize uygun Grundig saç kurutma makinesi seçeneklerini sitemizden bulabilirsiniz. Teknosa her zaman olduğu gibi insanları teknolojiyle buluşturmaya devam ediyor. Teknosa online alışveriş sitemizde kişisel bakım ürünleri, saç bakım ürünleri, sağlık ürünleri ve ihtiyacınız olan daha birçok teknolojik ürün sizleri bekliyor. İhtiyaç duyduğunuz tüm teknolojik ürünleri avantajlı fiyatlarla kolayca satın alabilirsiniz fırsatları kaçırmayın haydi Teknosa'ya !

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.