Grundig Elektrikli Süpürge Fiyatları ve Modelleri

10 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
 • Grundig Vcr 7330 Hazneli Islak Kuru Robot Süpürge
  Kredi Fırsatı

  Grundig Vcr 7330 Hazneli Islak Kuru Robot Süpürge

  18.999 TL
 • Grundig VCP 5130 Kablosuz Dikey Şarjlı Süpürge
  5.0 (3 Değerlendirme)

  Grundig VCP 5130 Kablosuz Dikey Şarjlı Süpürge

  7.878,15 TL
 • Grundig VCR 6231 Akıllı Islak Kuru Robot Süpürge
  Kredi Fırsatı
  5.0 (1 Değerlendirme)

  Grundig VCR 6231 Akıllı Islak Kuru Robot Süpürge

  9.999 TL
 • Grundig VCC2171 Toz Torbasız Süpürge
  Kredi Fırsatı
  3.0 (1 Değerlendirme)

  Grundig VCC2171 Toz Torbasız Süpürge

  2.599 TL
 • Grundig Vcp 5030 Şarjlı Süpürge
  Kredi Fırsatı
  5.0 (1 Değerlendirme)

  Grundig Vcp 5030 Şarjlı Süpürge

  7.999 TL
 • Grundig Vcw 7230 Islak ve Kuru Şarjlı Süpürge
  Kredi Fırsatı

  Grundig Vcw 7230 Islak ve Kuru Şarjlı Süpürge

  7.999 TL
 • Grundig Vcc 8371 Toz Torbasız Süpürge
  Kredi Fırsatı

  Grundig Vcc 8371 Toz Torbasız Süpürge

  4.899 TL
 • Grundig VCR 9031 Moplu Haritalamalı Siyah Robot Süpürge

  Grundig VCR 9031 Moplu Haritalamalı Siyah Robot Süpürge

  13.499 TL
 • Grundig VCR 6330 RoboPro Haritalamalı Moplu Robot Süpürge

  Grundig VCR 6330 RoboPro Haritalamalı Moplu Robot Süpürge

  17.499 TL
 • Grundig VCC 7870 HEPA Filtreli Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

  Grundig VCC 7870 HEPA Filtreli Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

  5.299 TL

Grundig Elektrikli Süpürge

Grundig elektrikli süpürgeleri ile zahmetsiz temizliğin konforunu yaşayın! Kablolu, dikey ve robot olmak üzere 3 farklı alanda modeller sunan marka, yüksek emiş gücünden gelişmiş teknolojilerine kadar sektörün baskın oyuncuları arasında yer alıyor. Siz de Teknosa'da Grundig süpürgelerini keşfetmeye başlayabilir, hemen sepetinizi doldurabilirsiniz!

Grundig Robot Süpürge Modelleri

Temizlik ve süpürme işlerini artık akıllı bir ev aletine bırakmak için Grundig robot süpürgelerini incelemeye başlayabilirsiniz. 0.4 litre ve 0.5 litre toz kapasitelerine sahip olan Grundig akıllı süpürgeler yüksek çalışma süresi ve düşük ses seviyeleri ile de çifte avantaj sağlıyor. 65 desibellik düşük ses seviyesi sayesinde robot süpürge çalışırken etrafı rahatsız etmiyor. Gelişmiş lidar sensörü ile donatılan modeller, üst düzey haritalama becerisi ile de temizlik yükünü sırtınızdan alıyor. Böylece kolayca çalıştıracağınız robot süpürgenizi tüm evi baştan aşağı temizlemesi de kolaylaşıyor. Verimli ve güçlü DC motor ile donatıldığı için de Grundig robot süpürgeler üst düzey performansa kolayca ulaşabiliyor. Yükseklik algılama sensörü de çok daha güvenli ve emniyetli bir süpürme işlemine imkân tanıyor. Bu sayede algılanan yüksekliklere göre kendisini koruyan robot süpürgeler, çok daha uzun ömürlü. Ayrıca kendi kendine şarj istasyonuna gidebilen modeller sayesinde, robot süpürgenizin pil dolum süreçleri ile de uğraşmak zorunda değilsiniz. Otomatik temizleme modunu kullanarak da işleri kendiniz için katbekat kolaylaştırabilirsiniz. Bu mod etkinleştirildiği zaman, süpürge de şarj istasyonundan ayrılıp bir harita oluşturmak için otomatik tarama yapabiliyor. Ayrıca emiş gücü seçenekleri arasında bir tercihte bulunarak da süpürgenizin sesini ve emiş kuvvetini ayarlayabilirsiniz. Mobil cihazınıza indirebileceğiniz HomeDirect-SDA sayesinde de süpürgenizi her yerden kolayca kontrol edebilirsiniz. Grundig robot süpürge yorumları ve geri bildirimlerin de bu mobil uygulama kullanıcı dostu tasarımı ile övgüleri topluyor.

Grundig Dikey Süpürge Özellikleri

Grundig dikey süpürge modelleri de 40, 45, 60, 75 dakika gibi farklı çalışma sürelerine sahip. DC ve BLDC motor tiplerine görebileceğiniz Grundig şarjlı süpürgeler, böylece çok daha performanslı ve verimli bir şekilde çalışabiliyor. BLDC motor yüksek hava akışı sağlayıp güçlü bir toz çekişi ile performans gösterebiliyor. Ayrıca düşük ses seviyesi ile de etrafı rahatsız etmeden temizlik yapabilmenizi sağlıyor. 2'si 1 arada fırça, mini turbo fırça, dar ağızlı uç gibi ekipmanlara sahip dikey şarjlı süpürgeler de farklı yüzeyler için farklı temizlik yaklaşımları sergiliyor. Böylece her yüzey özelinde en verimli temizlik performansına ulaşmak kolaylaşıyor. 100 W, 450 W gibi farklı emiş güçlerine sahip Grundig süpürge kablosuz modelleri arasından da beklentilerinize uygun olanı rahatça seçebilirsiniz. Bu noktada 450 W emiş gücüne sahip modeller en iddialı olanlar arasında yer alıyor. HEPA filtreye sahip olanlar da partikülleri yüksek verimlilikle emebildiği için evinizi, ofisinizi dört dörtlük bir temizliğe ulaştırabilirsiniz. Ayrıca borusundan ayırdığınız takdirde bu modelleri el süpürgesi olarak da kullanabilirsiniz. Özellikle koltuk, perde gibi erişilmesi zor mobilya ve noktalarda el süpürgeniz ile harika sonuçlar elde edebilirsiniz. Son olarak LED ışığa sahip turbo başlıklar ise tozların çok daha net bir şekilde görülmesini sağlıyor. Böylece gözünüzden hiçbir yer kaçmıyor ve LED ışıklı turbo başlık sayesinde kıyıda köşede kalan toz ve tüyleri de rahatça görüp süpürebilirsiniz.

Grundig Kablolu Elektrikli Süpürgeler

Son olarak, kablolu çalışma prensibine sahip elektrikli süpürge modelleri de büyük ilgi görüyor. Bu modeller ise H13 HEPA filtre sınıfında yer alıyor. HEPA 13 filtresi, makineden dışarı verilen havayı %99,98'e varan oranlarda temizleyebiliyor. Bu açıdan A sınıfı toz tutma performansını da yakalayabiliyor. Böylece bir yandan evinizi süpürürken diğer yandan makinenizin de üst düzey toz tutma performansı sayesinde dört dörtlük bir ev temizliğine ulaşabilirsiniz. 750 W emiş gücü ile de son derece iddialı olan kablolu süpürgeler, çalıştırıldığı andan itibaren yüksek performansını hissettiriyor. Ayrıca 6 metrelik kablo uzunluğu sayesinde de süpürgenizi adeta kablosuz bir model gibi kullanabilir, her yere erişebilirsiniz. Son olarak 360 derece dönebilen hortum sayesinde de son derece konforlu bir şekilde süpürme işlemlerinizi sürdürebilirsiniz. Grundig süpürge fiyatları da tüm bu çeşitliliğe göre geniş bir skalada ilerliyor.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
9'a Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.