Goldmaster Ampul Fiyatları ve Modelleri

2 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
Çok Satanlar
Goldmaster Lam823 Zoom El Feneri
5.0 (1 Değerlendirme)

Goldmaster Lam823 Zoom El Feneri

49 TL
Goldmaster LA 107B Bl2 2W Led Ampul (Mavi) Küçük Gece Ampulu 2 li Paket

Goldmaster LA 107B Bl2 2W Led Ampul (Mavi) Küçük Gece Ampulu 2 li Paket

29 TL

Goldmaster Ampul

Goldmaster ampul çeşitleri arasından aydınlatma ihtiyaçlarınıza yanıt veren modelleri Teknosa'da bulabilirsiniz! Hem fonksiyonel hem de estetik ampuller sayesinde iç mekânlarınızda dilediğiniz aydınlatma ortamını yaratabilirsiniz. Vakit kaybetmeden incelemelere başlayın, mekân aydınlatmanızı Goldmaster kalitesi ile hemen seçip sepetinizi doldurun!

Goldmaster LED Ampul Özellikleri

Goldmaster LED ampul çeşitleri, markanın en popüler aydınlatma ürünleri arasında yerini alıyor. Bunlar arasında farklı Watt değerlerinde ve kullanım amaçlarında görebileceğiniz birden çok model var. Örneğin, Goldmaster sarı ışık yayan LED ampulleri ile salon, yatak ve oturma odası, mutfak gibi evsel mekânların pek çok bölümü için ideal. Gün ışığı ampuller olarak da tarif edilen bu modeller 360 derece aydınlatma açısı ile tüm yaşam alanlarınızı kolayca aydınlatabilir. 12 Watt gibi güç tüketimlerinde görebileceğiniz bu modeller, 35 bin saate varan kullanım ömrü sayesinde de son derece dayanıklı ve uzun ömürlü. Sıcak beyaz tonlarında ışık yayan LED ampuller de var. Bunların da 35 bin saatlik kullanımda imal edildiğini görebilirsiniz. Bunlar da evsel mekânlar dâhil olmak üzere farklı pek çok iç mekânda tercih edilebiliyor. Çok büyük ölçüde enerjiden tasarruf etmenizi sağlayacak şekilde tasarlanması bu ampulleri bütçe dostu kılıyor. Özellikle markanın ECO serisi içerisinde bulabileceğiniz bu tür ampuller enerji sarfiyatından önemli ölçüde tasarruf etmenizi kolaylaştırabilir. LED Goldmaster ampul modelleri içerisinde küçük gece ampulleri de dikkat çekiyor. 2 Watt değerinde görebileceğiniz bu ürünler ise mavi renkte olup ortamda hoş bir ambiyans yaratıyor. Uzun ömürlü olması ve düşük enerji tüketimine sahip olması da mavi gece ampullerinin avantajları arasında.

Goldmaster LED Ampul Çeşitleri

LED Goldmaster ampul çeşitleri de arasında farklı renklerde, güç değerlerinde ve alım seçeneklerinde modeller de var. Örneğin, soğuk beyaz rengine sahip LED ampuller de oldukça popüler. Çok daha kendine has bir aydınlatma çözümü sunan soğuk beyazlar da evlerden ofislere farklı pek çok iç mekânda tercih edilebiliyor. Yine markanın ECO serisi içerisinde bulabileceğiniz soğuk beyaz LED ampuller, sağladığı yüksek enerji tasarrufu imkânı sayesinde de bütçe dostu. 35 bin saatlik kullanımı ile de uzun ömürlülüğü ispat eden bu modeller E14 duy boyutlarına sahip. Bu da 14 mm genişlikte ince vidalı duy seçeneği demek. 200 derece ile etrafa yayılan ışığı sayesinde ortamı büyük ölçüde kolayca aydınlatabiliyor. Daha büyük seçenekler içerisinde ise E27 duylu olup 9.5 Watt değerine imal edilen LED ampuller de var. 25 bin saate varan kullanım ömrü ile bu modeller de uzun süre bir başka aydınlatma aracına ihtiyaç duymamanızı sağlıyor. UV ve IR ışık yaymaması, düşük enerji tüketiminde ilerlemesi de sunduğu avantajlar arasında. 12 Watt değeri ile çok daha fazla güçlü ampuller de var. Bu Goldmaster ampul özellikleri ise 25 bin saatlik kullanım, UV ve IR ışık yaymaması, E27 duy seçeneği, düşük enerji tüketimi olarak sayılabilir. 360 dereceye yakın etki alanı sayesinde de bu tür ampuller büyük salonlardan yatak odalarına birçok mekanı kolayca aydınlatabilir. Siz de Goldmaster ampul çeşitleri ve fiyatlarını inceleyebileceğiniz sayfamızda hemen sipariş oluşturabilirsiniz.

Goldmaster El Fenerleri

Son olarak markanın sunduğu el fenerleri de pratik aydınlatma ekipmanları olarak yerini alıyor. Yüksek kapasiteli bataryası sayesinde uzun ömürlü kullanılabilen bu el fenerleri, outdoor yaşamın da bir parçası olabilir. Kamp, avcılık, otel, iş yeri ve güvenlik noktaları gibi pek çok mekânda kullanabileceğiniz bu el fenerleri metrelerce uzunlukta yaydığı ışık ile de beklentileri karşılıyor. 200 metre zoom ile öne çıkan, 1 Watt değerinde LED özelliğine sahip el fenerleri de var. Ergonomik yapısı ile de ele kolayca oturup rahatsızlık vermeyen bu ürünler, böylece dış ortamlardaki aydınlatma ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyor. Siz de markanın aydınlatma çözümlerini inceleyebileceğiniz sayfamızda ürün detaylarını takip ederek karar verebilir ve hemen sipariş oluşturabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi ve ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.