General Mobile Fiyatları ve Modelleri

17 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
 • General Mobile GM 24 Pro 256 GB 8 GB RAM- 8 GB Extended RAM Gri Cep Telefonu (General Mobile Garantili)
  5.0 (1 Değerlendirme)

  General Mobile GM 24 Pro 256 GB 8 GB RAM- 8 GB Extended RAM Gri Cep Telefonu (General Mobile Garantili)

  9.250 TL
 • General Mobile Gm Phoenix 5g Dual Carbon Siyah 8+8 Gb Ram 256 Gb CepTelefonu
  3.7 (3 Değerlendirme)

  General Mobile Gm Phoenix 5g Dual Carbon Siyah 8+8 Gb Ram 256 Gb CepTelefonu

  16.999 TL
 • General Mobile Gm 23 Se Dual Ice Blue 4+128gb Cep Telefonu
  5.0 (3 Değerlendirme)

  General Mobile Gm 23 Se Dual Ice Blue 4+128gb Cep Telefonu

  4.899 TL
 • General Mobile GM 23 Çift SIM Polar 4GB/128GB Beyaz Cep Telefonu
  5.0 (2 Değerlendirme)

  General Mobile GM 23 Çift SIM Polar 4GB/128GB Beyaz Cep Telefonu

  5.998,99 TL
 • General Mobile GM 23 4GB/128GB Çift SIM Siyah Cep Telefonu

  General Mobile GM 23 4GB/128GB Çift SIM Siyah Cep Telefonu

  5.998,99 TL
 • General Mobile Gm 23 Se Dual Moon Grey 4+128gb Cep Telefonu

  General Mobile Gm 23 Se Dual Moon Grey 4+128gb Cep Telefonu

  4.899 TL
 • General Mobile GM 22 Plus 128 GB Siyah Cep Telefonu (General Mobile Garantili)

  General Mobile GM 22 Plus 128 GB Siyah Cep Telefonu (General Mobile Garantili)

  6.389 TL
 • General Mobile GM 22 Pro 128 GB Beyaz Cep Teledonu (General Mobile Türkiye Garantili)

  General Mobile GM 22 Pro 128 GB Beyaz Cep Teledonu (General Mobile Türkiye Garantili)

  8.999 TL
 • General Mobile GM 22 Pro 128 GB Siyah Cep Telefonu (General Mobile Türkiye Garantili)

  General Mobile GM 22 Pro 128 GB Siyah Cep Telefonu (General Mobile Türkiye Garantili)

  8.399 TL
 • General Mobile GM 22 Plus 128 GB Mavi Cep Telefonu (General Mobile Garantili)

  General Mobile GM 22 Plus 128 GB Mavi Cep Telefonu (General Mobile Garantili)

  6.999 TL
 • General Mobile GM 22S 64 GB 4 GB RAM Siyah Cep Telefonu (General Mobile Garantili)

  General Mobile GM 22S 64 GB 4 GB RAM Siyah Cep Telefonu (General Mobile Garantili)

  5.199 TL
 • General Mobile Gm 24 Pro Swan White 8+8 Gb Ram, 256 Gb AkıllıTelefon
  5.0 (2 Değerlendirme)

  General Mobile Gm 24 Pro Swan White 8+8 Gb Ram, 256 Gb AkıllıTelefon

  9.250 TL
 • General Mobile GM Pods 3 Beyaz Bluetooth Kulaklık

  General Mobile GM Pods 3 Beyaz Bluetooth Kulaklık

  949 TL
 • General Mobile GM Watch Siyah Akıllı Saat
  4.3 (3 Değerlendirme)

  General Mobile GM Watch Siyah Akıllı Saat

  1.225 TL
 • General Mobile E-Tab 20 4 GB RAM 64 GB 10.1" Gri Tablet

  General Mobile E-Tab 20 4 GB RAM 64 GB 10.1" Gri Tablet

  4.999 TL
 • Çok Satanlar
  General Home Mikatronik Kule Isıtıcı
  Kredi Fırsatı
  2.5 (2 Değerlendirme)

  General Home Mikatronik Kule Isıtıcı

  799 TL
 • General Mobile GM Pods 3 Pro Kablosuz Beyaz Bluetooth Kulaklık

  General Mobile GM Pods 3 Pro Kablosuz Beyaz Bluetooth Kulaklık

  1.349 TL

Uzun yıllardan bu yana cep telefonu alanında başarılarıyla kendinden söz ettiren General Mobile Teknosa'da! General Mobile; 2005 yılında mobil telefon alanına giriş yapan, 2013 yılında geliştirdiği Discovery serisi ile bu alandaki faaliyetlerini taçlandıran bir markadır. Marka, özellikle Türkiye'de Discovery ürünleri ile başarılı bir çizgiye sahip olmuştur. Gelişen teknolojinin etkisi sayesinde marka, düzenli olarak ürün yelpazesini genişletir. Discovery serisi sonrasında kullanıcıları ile buluşturduğu GM serisi de markayı tercih edenlerin tüm istek ve beklentilerine karşılık verir niteliktedir. Markanın tüm akıllı telefonları yazılım ve donanım bakımından öne çıkan özellikler içerir. Tüm modelleri ile Teknosa'da kullanıcıları ile buluşan General Mobile, bazı modellerinde Android One işletim sistemini kullanır. Android One işletim sistemi ile parmak izi okuyucu gibi ek güvenlik önlemlerini sağlayarak kullanıcıların kendini daha güvende hissetmesine olanak tanır.

General Mobile Fiyatları

General Mobile ilk ürünlerden bu zaman kadar yüksek performanslı telefonlar ortaya koyar. Ürünlerinin her biri fiyat-performans dengesini sağlayan iddialı ürünlerdir. Genel yapı itibarıyla markanın uygun bir fiyat politikası belirlediği görülür. Kullanıcılarına yüksek meblağlarda harcama yapmadan performans ürünü sahibi olma imkanı tanır. Özellikle GM serisinin bazı ürünleri, sahip oldukları fiyatlar sayesinde kullanıcıların yüzünü güldürmeyi başarır. Bu ürünlerde Android işletim sisteminin en güncel versiyonları bulunur. Ayrıca AR-GE çalışmalarının sürekli olarak devam etmesi ile ürünlerde aralıklarla bazı güncellemeler görülebilir. Bunun yanında bu cihazlarda günümüz teknolojisinin etkisini hissettiren voLTE, 4.5G, 802.11ac Wi-Fi bağlantısı gibi özelliklere yer verilir. Bu bağlantılar cihazlar ile yüksek internet hızları ile işlem yapılabilmesine destek olur.

Genel olarak kullanıcı dostu bir fiyat politikasına sahip olan marka, fiyatlandırma yaparken diğer markalar gibi ürünlerin değişen özelliklerini göz önünde bulundurur. Göz önünde bulundurduğu özellikler hem donanım hem de yazılım özellikleri olur. Harici ve dahili depolama alanı, sahip olduğu donanımlar, ekran genişliği, kasanın yapısı ve rengi gibi konular yine fiyatlandırmada etkili olan noktalardır. Ürünlerin özelliklerinin herhangi birinin değişmesi ile fiyatlarda da değişiklik yapılır. Bu durum General mobil telefon ürünlerinin tavan ve taban fiyatları arasında geniş bir aralık oluşmasına neden olur. Kullanıcılar açısından sahip oldukları bütçeyi aşmamak adına oldukça uygun bir durumdur. Üstelik tüm GM ürünleri, avantajlı General Mobile fiyatları ile Teknosa'da sizlerle!

General Mobile Modelleri

General Mobile telefon alanında pek çok yönü ile öne çıkan bir markadır. İlk ürününü ortaya koymaya başladığı yıllardan bu yana çift hatlı telefonları ile bilinir. Marka, bu alanda da oldukça başarılıdır. Birden fazla hat taşımak zorunda olan kullanıcılar için güzel bir fırsat sunan çift hatlı telefon çeşitleri, iki hattı tek telefonda birleştirir. Bu sayede kullanıcılar, iki ayrı telefon taşıma zorunluluğundan kurtulur. Akıllı telefon teknolojisi ile 2000'li yılların başında piyasaya çıkan General Mobile, ilk çıkışını Discovery serisi ile yaparken sonrasında en güçlü ürünü olan GM serisini kullanıcı ile buluşturur. Her iki seri de kendilerine has özellikleri ile fark yaratır. GM serisinin en güçlü ürünleri GM 20 ve GM 21 olur. Bu ürünler uygun fiyatlara karşın sağladıkları üstün performans ile bilinir. Fiyat-performans dengesini incelendiğinde bu ürünler en uygun fiyatlı General Mobile ürünleridir denilebilir. GM serisinin amiral gemisi denebilecek iki ürünü ise GM 8 ve GM 21 modelleridir. Bu ürünlerde yer alan ekran boyutu, ekran çözünürlüğü, kamera kalitesi gibi konular kullanıcılar tarafından oldukça fazla beğenilen özelliklerdir. Discovery serisine bakıldığında ise General Mobile Discovery Duos, göze çarpan model olur. Modelin 4,7 inç genişliğindeki ekranı darbe ve çiziklere dayanıklı teknoloji ile üretilir. Farklı renklere sahip çeşitleri ile kullanıcılarına sunulan ürünün 16 GB'lık dahili hafızası, 1 GB RAM'i bulunur. Bunların dışında tüm General Mobile telefonlarda konuşma ve bekleme sürelerinin uzun olduğu görülür.

En Ucuz General Mobile Ürünleri

General Mobile, fiyat politikasını belirlerken performansı yüksek ürünleri kullanıcıları ile daha uygun fiyatlar ile buluşturmayı amaç edinir. Ürünleri incelendiğinde performans bakımından yüksek seviye ürünlerin uygun fiyatlar ile sergilendiği görülebilir. General Mobile en ucuz telefon ürünleri tüm çeşitleri ile yüksek performansa sahiptir. Markanın daha yüksek fiyatları ürünlerini görmek de mümkündür. Ürünlerini sürekli olarak geliştirirken uygun fiyatlı ürünlerin de yazılım ve donanım açısından yüksek seviyede olmasını sağlar. Bu sayede teknolojiden vazgeçmeyen kullanıcılar, bütçelerini zorlamadan son teknoloji ürünü telefonlara sahip olabilir. Ayrıca bu ürünlere Teknosa ayrıcalığı işe ulaşmak da mümkündür.

Markanın istisnasız tüm modelleri; güçlü donanım, yüksek hacimli depolama alanı, son gelişen yazılımlar ile donatılır. General Mobile, bu yönü ile de kullanıcı dostu bir politika izlediğini anlatır. Markanın telefonlarında göze çarpan diğer bir detay ise tasarımlarının oldukça estetik olmasıdır. Teknik konularda olduğu gibi, ürün tasarımlarında da hem teknolojiyi hem de bu alanda faaliyet gösteren diğer markaları gözlemleyen General Mobile, telefonları güncel ve ilgi çekici tutmayı başarır. Markanın işletim sistemi tercihi tüm modellerde de geçerli şekilde Android'dir. Android sisteminin tüm güncellemeleri General Mobile farkı ile kullanıcılara sunulur. Ayrıca telefonların bataryalarının uzun süreli kullanılabilmesi kullanıcılar açısından çok büyük avantaj sağlar. Tüm General Mobile ürünleri Teknosa ayrıcalıkları ile kullanıcılarla buluşur.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.