Etap Saç Kurutma Makinesi Fiyatları ve Modelleri

15 Sonuç
Sıralama
 • Etap 3200+ Profesyonel Turbo Fön Makinesi

  Etap 3200+ Profesyonel Turbo Fön Makinesi

  899 TL
 • Etap Electra Pro Ionıc İtalyan Motorlu Profesyonel Siyah Saç Kurutma Makinesi

  Etap Electra Pro Ionıc İtalyan Motorlu Profesyonel Siyah Saç Kurutma Makinesi

  1.095 TL
 • Etap Marathon 3200S 2400 W Siyah Saç Kurutma Makinesi

  Etap Marathon 3200S 2400 W Siyah Saç Kurutma Makinesi

  875 TL
 • Etap 4030s Ionic 2500 W Profesyonel Siyah Saç Kurutma Makinesi

  Etap 4030s Ionic 2500 W Profesyonel Siyah Saç Kurutma Makinesi

  1.129 TL
 • Etap Carisma 4030 2400 W Siyah Saç Kurutma Makinesi

  Etap Carisma 4030 2400 W Siyah Saç Kurutma Makinesi

  875 TL
 • Etap EE183 Otello 1350 W Otel Tipi Beyaz Saç Kurutma Makinesi

  Etap EE183 Otello 1350 W Otel Tipi Beyaz Saç Kurutma Makinesi

  909 TL
 • Etap 4030S Profesyonel Seri 2500 W Siyah Saç Kurutma Makinesi
  4.0 (1 Değerlendirme)

  Etap 4030S Profesyonel Seri 2500 W Siyah Saç Kurutma Makinesi

  969 TL
 • Etap Spectra Pro 2500 W Profesyonel Seri İtalyan Motor Kırmızı Fön Makinesi

  Etap Spectra Pro 2500 W Profesyonel Seri İtalyan Motor Kırmızı Fön Makinesi

  934 TL
 • Etap Chocolate 5000 Turbo 2400 W Siyah Saç Kurutma Makinesi

  Etap Chocolate 5000 Turbo 2400 W Siyah Saç Kurutma Makinesi

  899 TL
 • Etap EE186-3 Concept Flat Otel Tipi Saç Kurutma Makinesi

  Etap EE186-3 Concept Flat Otel Tipi Saç Kurutma Makinesi

  909 TL
 • Etap EE 187-2 Platinum Pure Duvara Monte Otel Tipi Saç Kurutma Makinesi

  Etap EE 187-2 Platinum Pure Duvara Monte Otel Tipi Saç Kurutma Makinesi

  1.039 TL
 • Etap EE218 Otello Pro Otel Tipi Siyah Saç Kurutma Makinesi

  Etap EE218 Otello Pro Otel Tipi Siyah Saç Kurutma Makinesi

  1.399 TL
 • Etap EE184 Asos 1350 W Otel Tipi Beyaz Saç Kurutma Makinesi

  Etap EE184 Asos 1350 W Otel Tipi Beyaz Saç Kurutma Makinesi

  1.499 TL
 • Etap Chocolate Nano Turbo 2000 W Siyah Saç Kurutma Makinesi

  Etap Chocolate Nano Turbo 2000 W Siyah Saç Kurutma Makinesi

  899 TL
 • Etap EE218-2 Otello Pro Otel Tipi Beyaz Saç Kurutma Makinesi

  Etap EE218-2 Otello Pro Otel Tipi Beyaz Saç Kurutma Makinesi

  1.299 TL

Etap saç kurutma makinesi modelleri, yıkama sonrası saçtaki mevcut suyun buharlaşmasını hızlandırmak için tasarlanan bir çeşit saç bakım ürünüdür. Elektromekanik bir kurutma makinesi olarak sizinle buluşan ürün, sıcak havayı kullanarak saçları kurutur. Bu kapsamda üfleme yönlendirme aparatını devreye sokar, saçınızın her bölümüne ulaşır ve uçtan uca kuruluk sağlar. Ayrıca saçlarınızı sadece kurutmakla kalmaz, aynı zamanda dilediğiniz gibi şekillendirirsiniz

Siz de, Teknosa ayrıcalıklarıyla birlikte saç bakım ürünleri kategorisinde sunulan Etap saç kurutma makinelerinden istediğiniz modeli edinerek, ihtiyaç duyduğunuz pratikliğe ulaşabilirsiniz.

Etap Saç Kurutma Makinesi Modelleri

Etap saç kurutma makinesi modelleri, teknolojik özellikleri sayesinde fonksiyonel, kullanışlı ve uzun ömürlü olarak kullanıcılarla buluşur. Bununla birlikte tercih kolaylığı sunacak şekilde geniş renk ve ebat skalasına sahiptir. Markanın dikkat çeken pek çok modeli bulunur. Örneğin, Etap 4030 S Iconic 2500 Watt Profesyonel Saç Kurutma Makinesi 2 adet üfleme yönlendirme aparatı ve 6 hız sıcaklık ayarına sahip olmasıyla ekstra konfor sağlar. Diğer modeller gibi hem kıvırcık hem de düz saç için uygundur. Fakat kıvırcık saçlar için ek olarak difüzöründe sunulduğu modeller bulunur. Difüzör kurutma esnasında saç şeklinin bozulmamasını sağlar. Böylelikle kıvırcık saç hem formunu korur hem de sağlıklı ve canlı bir görünüm kazanır.

Ayrıca modeller, ergonomik tasarımlarının yanı sıra, termostat korumalı rezistans özelliğine sahip olmalarıyla da dikkat çeker. Bununla birlikte hava üfleme kalitesi, basıncı, ses seviyesi ve gücüyle de ihtiyaç duyduğunuz işlevselliği sunar. Bu şekilde kalitesini ortaya koyan modeller arasındaki asıl fark ise iyonlu veya iyonsuz olmasıdır. İyonlu modeller havadaki statik elektriği nötrlediği için saçın elektriklenmesine izin vermez. Böylelikle saçların uçuşması önlenirken daha sağlıklı şekilde kuruması sağlanır. İyonsuz modeller ise statik elektriği nötrlemeden kurulama yapar. Fakat buna rağmen saçların yıpranmasına fırsat vermeden saçları kurutur ve sağlıklı bir görünüm sunar. Örneğin bu modeller arasında yer alan Etap Marathon 3200 W Saç Kurutma Makinesi, doğru kullanımla saçlarınıza daha parlak ve yumuşak bir görünüm kazandırır. Çünkü Etap Marathon 3200 W Saç Kurutma Makinesi, 1 adet üfleme yönlendirme aparatına ve 81,30 m³/saat hava üfleme gücüne sahip olmasıyla öne çıkar. 6 etap hız ve sıcaklık ayarına sahip olmasıyla da konforlu kullanım sunar.

Etap Saç Kurutma Makinesinin Özellikleri

Etap saç kurutma makineleri çok yönlü kullanım sağlayan çeşitli özelliklere sahiptirler. Bu özelliklerden biri de tasarımında uzun ömürlü İtalyan AC motor kullanılmasıdır. Hatta bu özelliğin bir getirisi olan yüksek performansı sayesinde hızlı kurutma sağlayarak saçlarınıza kişisel bakım yaparken zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Bununla birlikte uzun süre hava üfleyerek saçınız kuruyana kadar size eşlik eder. Bu hususta size düşen görev ise saç kurutma makinesini doğru açıda tutmak ve ısı ayarını yapmaktır. Böylelikle saç sağlığınızın korunmasına yardımcı olursunuz.

Ürün özellikleri arasında dikkat çeken bir diğer detay ise modellerde termostat korumalı rezistans kullanılmasıdır. Termostat korumalı rezistans, ısıyı ideal düzeyde tutarak enerji tasarrufu sağlar. Bunun beraberinde kurutma makinesinin motorunun yanmasını da önler. Soğuk üflemeye yarayan elektronik mikro şalteri bulunan modeller de bu konuda ayrıca avantaj sağlar. Kurutma esnasında makine fazla çalıştığı için durmaz veya motoru yanmaz. Buna benzer şekilde çeşitli özelliklerle donatılan modeller, yüksek ergonomik tasarımlarıyla ihtiyaç duyduğunuz konforu sağlar.

Hangi Etap Saç Kurutma Makinesini Modelini Seçmelisiniz?

Model çeşitliliğine bağlı olarak hangi saç kurutma makinesini seçeceğiniz konusunda kararsız kalmanız olasıdır. Bu sebeple ilk olarak nasıl bir kullanım şekline ihtiyacınız olduğunu belirlemeniz gerekir. Örneğin, saçlarınız kolay elektriklenen bir yapıya sahipse iyonlu saç kurutma makinelerinden yana tercih yapmanız daha uygun olur. Ya da kurutmayla birlikte fön çekmeyi de istiyorsanız, doğrudan Etap fön makinesi modellerine yönelmeniz fayda sağlar. Etap tarafından tasarlanan fön makinesi modelleri saç kurutmanın yanı sıra fön çekmek için de kullanılır. Bu sayede siz de saçınızı düz veya dalgalı, dilediğiniz modelde yaparsınız.

Öte yandan seyahat etmeyi seviyor ve sıklıkla tatile çıkıyorsanız, otel tipi modeller iyi bir tercih olabilir. Böylelikle saç kurutma makinenizi yanınızda taşıyabilirsiniz. Diğer modellere oranla daha küçük boyutlarda tasarlandıkları için fazla yer kaplamaz veya ağırlık yapmazlar. Bu sebeple güç birimi de daha düşüktür. Eğer güç birimi yüksek modeller arıyorsanız, profesyonel saç kurutma makineleri daha doğru bir tercih olur. Profesyonel saç kurutma makineleri daha çok kuaför salonları için tercih edilebilir fakat dilerseniz ev ortamında da rahatlıkla kullanırsınız.

Etap Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Etap saç kurutma makinesi fiyatları, ürün modeline göre değişir. Modeller arasında tasarım ve özellik farklılıkları olduğu için fiyatlara doğrudan etki eder. Bu sebeple profesyonel saç kurutma makinelerinin fiyatları daha yüksek olabilir. Fiyatları diğer modellere oranla daha yüksek olan makinelerden biri de otel tipi saç kurutma makineleridir. Otel tipi olan modeller kullanım kolaylığı ve rahatlığı sunduğu için ayrı bir öneme sahiptirler. Fakat bütçenize uygun bir Etap saç kurutma makinesi arıyorsanız, modelleri detaylı olarak incelemeniz gerekebilir. Örneğin, Etap Carisma 12400 W Saç Kurutma Makinesi modeli daha uygun fiyat aralıklarında sunulur. Egonomik tasarımının yanı sıra iki kat hızlı kurutma yaparak konfor sağlayan model, uygun fiyat avantajıyla Teknosa'da sizi bekler.

Ayrıca tüm modeller, Teknosa'da uygun fiyat aralıklarında sunulan kişisel bakım ürünleri arasında yer aldığı için kullanıcıya güvence verir. Siz de Teknosa ayrıcalıklarından destek alarak ilginizi çeken saç kurutma makinesine sahip olabilirsiniz. Geniş ürün skalası ile difüzör ihtiyacınıza dahi karşılık veren Teknosa, en kaliteli ürünleri sizin için sunar. Dilerseniz bu modeller arasında tercih ettiğiniz ürünü sepetinize ekleyebilir ve günlük saç bakım rutininize Etap kalitesiyle devam edebilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.