ECA Kombi Fiyatları ve Modelleri

8 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
Çok Satanlar
ECA Proteus Premix 24 kW 20000 Kcal/H Tam Yoğuşmalı Kombi Baca Seti Dahil
5.0 (4 Değerlendirme)

ECA Proteus Premix 24 kW 20000 Kcal/H Tam Yoğuşmalı Kombi Baca Seti Dahil

20.478 TL
Çok Satanlar
ECA Citius Premix 24 kW 20000 Kcal/H Tam Yoğuşmalı Kombi Baca Seti Dahil
5.0 (2 Değerlendirme)

ECA Citius Premix 24 kW 20000 Kcal/H Tam Yoğuşmalı Kombi Baca Seti Dahil

17.499 TL
ECA Ci̇ti̇us Premi̇x 28 kW (ERP) Yoğuşmalı Kombi

ECA Ci̇ti̇us Premi̇x 28 kW (ERP) Yoğuşmalı Kombi

18.899 TL
ECA Proteus Premix 30 kW 25800 Kcal/H Baca Dahil Yoğuşmalı Kombi

ECA Proteus Premix 30 kW 25800 Kcal/H Baca Dahil Yoğuşmalı Kombi

24.149,22 TL
Eca Proteus Premix 28 kW 24000 Kcal/H Baca Dahil Yoğuşmalı Kombi

Eca Proteus Premix 28 kW 24000 Kcal/H Baca Dahil Yoğuşmalı Kombi

22.519 TL
ECA Confeo Premix 24 kW Yoğuşmalı Siyah Kombi

ECA Confeo Premix 24 kW Yoğuşmalı Siyah Kombi

28.999 TL
Eca Proteus Premix 35 kW 30100 Kcal/H Baca Dahil Yoğuşmalı Kombi
2.0 (1 Değerlendirme)

Eca Proteus Premix 35 kW 30100 Kcal/H Baca Dahil Yoğuşmalı Kombi

26.221,76 TL
ECA Proteus Premix 45 kW Tam Yoğuşmalı Kombi

ECA Proteus Premix 45 kW Tam Yoğuşmalı Kombi

28.294,30 TL

Hızlı ve güvenli ısınma sağlayan ECA kombi, dayanıklı tasarımıyla kişilerin beğenisini kazanır. Kombi sayesinde kaloriferin ve musluktan akan suyun sıcaklık seviyesi kısa süre içerisinde artar. Küçük boyutlarda tasarlanan cihazlar eve ve iş yerlerine kolaylıkla monte edilebilir. Akıllı ekranı olan modeller, herhangi bir arıza durumunda sorunu sinyal ya da ekran görüntüsü ile bildirir. Akıllı ürünler, sorunun ne olduğunun doğru bir şekilde anlaşılmasını sağlayarak kombinin bakımını kolaylaştırır. Doğal gazın bulunmadığı yerlerde elektrikli kombi kullanılabilir. Elektrikli modeller 12, 18, 24, 28 kw gibi farklı kapasite seçenekleri ile her türlü ihtiyaca hitap eder. ECA tam yoğuşmalı kombi fiyatları ile yoğuşmalı kombi fiyatları arasında farklılık görülür. ECA elektrikli, yoğuşmalı, tam yoğuşmalı model seçenekleri arasından beğendiğinizi almak için Teknosa'yı tercih edebilirsiniz.

ECA Kombi Çeşitleri ve Özellikleri

Pek çok çeşidi bulunan ECA kombilerin birbirinden farklı özellikleri vardır. Suyun ısınmasını sağlayan ve odayı ısıtabilen cihazlar; yoğuşmalı, tam yoğuşmalı, elektrikli olmak üzere değişik model seçeneklerine sahiptir. Tüm çeşitler, kapalı ortamlarda odanın sıcak kalmasına yardımcı olur. Hermetik bacalı ECA 24 kw kombi, konforlu bir şekilde sıcak su elde edebilmeniz için plakalı eşanjör bulundurur. Feed forward ve türbin sistemi sayesinde, suyu sabit sıcaklıkta tutmanız mümkün olur. 160 metrekareye kadar alanları ısıtmak için 24 kw kapasiteli ürünler, ideal bir seçenek olabilir. Daha geniş alanları ısıtmak istiyorsanız, ECA 30 kw kombi modellerini tercih etmeniz gerekir. 200 metrekare ve üzeri alanlarda ısınma sağlamak için ise ECA 35 kw kombi kullanabilirsiniz. Ürün seçeneklerinin hepsinde enerji tasarrufu ön planda tutulur. Seçenekler arasında tam yoğuşmalı çeşitler daha az düzeyde enerji harcar. Yoğuşmalı kombilerde bacalı ve bacasız seçenekler bulunur. Bacalı kombileri kullanırken ortamı havalandırmak gerekir. Kapalı kombi ürünleri, ortamdan temiz hava almadığından ortamı havalandırmaya ihtiyaç yoktur. Akıllı ekrana sahip cihazlar, dokunmatik özelliği sayesinde tek hamleyle çalışabilir. İhtiyacınızı göz önünde bulundurarak seçtiğiniz hermetik bacalı ya da bacasız kombi ile hem ısınma hem de sıcak su ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

ECA Yoğuşmalı Kombi Özellikleri

Sağlam ve kaliteli malzemelerden elde edilen yoğuşmalı ECA kombi, yüksek düzeyde enerji verimliliği sağlar. Yaşam alanlarının önemli bir parçası olan kombi çeşitleri; 12, 18, 24, 28, 30, 35 kw gibi değişik çalışma kapasitelerine sahiptir. Kullanmak istediğiniz alanın büyüklüğüne göre kw seçimi yapabilirsiniz. ECA yoğuşmalı kombi doğal gaz ve LPG ile uyumlu çalışabilir. 24 kw çalışma kapasitesi olan yoğuşmalı ürünler, atık gazın atıldığı noktaya eşanjör yerleştirir. Gazın içerisinde yer alan sıvı sayesinde sıcak su üretimi sağlanır. Düşük emisyona sahip olan ECA tam yoğuşmalı kombi tam bir çevre dostudur. Yarı yoğuşmalı modellerde kurulan özel sistem ile sıcak su elde edilir. Tam yoğuşmalı olanlarda ise gerekli işlemler yanma odasında gerçekleştirilir. Verimi fazla olduğu için tam yoğuşmalı ECA kombi az düzeyde enerji harcar. Dijital kombiler, yoğuşmalı olanlardan farklı olarak elektronik ateşleme prensibiyle çalışır. Elektrikli kombi suyun sabit sıcaklıkta kalmasını sağlar. Enerji bakımından iyi düzeyde verim elde etmek ve pratik kullanım için yoğuşmalı ECA kombi ideal bir seçenektir. Yoğuşmalı kombiler sessiz bir şekilde çalışır. Ürün boyutları pek çok yapıya uygun olarak tasarlandığı için yer bakımından da tasarruf edebilirsiniz.

ECA Kombi Nasıl Kullanılmalı?

ECA kombi çalışma prensipleri modele göre değişebilir. Hermetik olanların kullanılması için bina bacası olması zorunluluğu yoktur. Hermetik kombi, hava akım borusu ile çalışma sağlar. Yoğuşmalı kombilerin çalışma prensibi de konvansiyonel olanlara benzer. Konvansiyonel olanlarda su buharı ve kirli gaz dışarı doğru atılırken, yoğuşmalı olanlarda atık maddeler verimli bir şekilde kullanılır. Yoğuşmalı kombilerden tasarruf sağlamak için en az iki ya da üç peteğin açık olması gerekir. ECA kombi garanti süresi geçene kadar cihazların bakımı ve onarımı güvenle yaptırılır. Kullanım sırasında herhangi bir sorun ile karşılaştığınız zaman, akıllı ekranlar yardımıyla problem kolaylıkla anlaşılır. Kombinin bakımı ve onarımı hızlı bir şekilde yapılır. Kombinin üzerinde yer alan tuşları kullanarak cihazı çalıştırabilirsiniz. Ayar seçeneği ile sıcaklık seviyesini düşürmeniz mümkündür. Yapmış olduğunuz ayarlar, sıcaklık seviyesini belirlemenizi sağlar. Kullanmadığınız zamanlarda ürünü kapalı konuma getirebilirsiniz. Modellerde yer alan hatırlatma özelliği, cihaz bakımının ne zaman yapılması gerektiği hakkında bilgi edinmenize yardımcı olur.

ECA Kombi Fiyatları

ECA kombi fiyatları genel olarak her bütçeye hitap edebilir. Ekonomik seçenekleriyle tasarruf yapmanıza olanak sağlayan ECA kombiler, düşük miktarda enerji tüketir. Ürünlerin modeli, boyutu, tasarımı ve sahip olduğu teknik özellikler fiyatların belirlenmesinde önemli düzeyde etkilidir. ECA yoğuşmalı kombi fiyatları ve elektrikli kombi fiyatları arasında fark görülebilir. Elektrikli olanlar doğal gazın olmadığı yerlerde uygun bir seçenek olabilir. ECA kombi termostat fiyatları kampanya dönemlerinde indirime girer. ECA yoğuşmalı, tam yoğuşmalı, elektrikli kombi ürünleri fiyat ve performans olarak kullanıcıların beklentilerini önemli düzeyde karşılar. Elektrikle çalışan cihazlar enerji tasarrufu özelliği sayesinde, elektrik faturasından tasarruf etmenize olanak sağlar. Yoğuşmalı ve tam yoğuşmalı olanlar ise verimli çalışma prensibiyle doğal gaz faturasının daha az gelmesini sağlar. Faturaların ne kadar geleceği, günlük ve aylık enerji kullanım miktarına bağlı olarak değişir. Sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarınızı verimli bir şekilde karşılamak için ECA kombi ürünlerini güvenle tercih edebilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 8 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
6'ya Varan
8'e Varan
2+2ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2+1'e Varan
2+1'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde , 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi , 750 - 30.000 TL arası siparişlerinizde Vakıfbank kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.