Dyson Saç Şekillendirici Fiyatları ve Modelleri

9 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
 • Dyson Airwrap Saç Şekillendirme ve Kurutma Seti Ceramic Pink - Rose Gold
  4.4 (74 Değerlendirme)

  Dyson Airwrap Saç Şekillendirme ve Kurutma Seti Ceramic Pink - Rose Gold

  %11
  31.999 TL
  28.498 TL
 • Çok Satanlar
  Dyson Airwrap Prusya Mavisi Parlak Bakır Saç Şekillendirme ve Kurutma Seti

  Dyson Airwrap Prusya Mavisi Parlak Bakır Saç Şekillendirme ve Kurutma Seti

  %5
  23.699 TL
  22.499 TL
 • Çok Satanlar
  Dyson Airwrap Diffuse Parlak Nikel-Parlak Bakır Saç Şekillendirme ve Kurutma Seti

  Dyson Airwrap Diffuse Parlak Nikel-Parlak Bakır Saç Şekillendirme ve Kurutma Seti

  21.699 TL
 • Dyson Corrale Prusya Mavisi Bakır Saç Düzleştirici

  Dyson Corrale Prusya Mavisi Bakır Saç Düzleştirici

  23.999 TL
 • Çok Satanlar
  Dyson Airwrap Complete Uzun Multi-Styler Saç Şekillendirici
  4.0 (45 Değerlendirme)

  Dyson Airwrap Complete Uzun Multi-Styler Saç Şekillendirici

  21.650 TL
 • Çok Satanlar
  Dyson Airstrait Parlak Nikel/Parlak Bakır Saç Düzleştirici
  4.8 (27 Değerlendirme)

  Dyson Airstrait Parlak Nikel/Parlak Bakır Saç Düzleştirici

  20.695 TL
 • Çok Satanlar
  Dyson Airstrait Prusya Mavisi-Parlak Bakır Saç Düzleştirici
  4.9 (21 Değerlendirme)

  Dyson Airstrait Prusya Mavisi-Parlak Bakır Saç Düzleştirici

  20.729 TL
 • Dyson Corrale Copper Nickel Saç Düzleştirici
  Kredi Fırsatı
  4.2 (223 Değerlendirme)

  Dyson Corrale Copper Nickel Saç Düzleştirici

  16.999 TL
 • Dyson Corrale Blue Blush Saç Düzleştirici
  4.7 (3 Değerlendirme)

  Dyson Corrale Blue Blush Saç Düzleştirici

  21.685 TL

Bakımlı görünmek kadınlar için büyük önem taşıyor. Bakımlı ve şık görünmenin yolu ise şekillendirilmiş saçlara sahip olmaktan geçiyor. İster düz ister dalgalı ya da kıvırcık saçlara sahip olun, Dyson saç şekillendirici ürünlerle dilediğiniz saçlara zahmetsizce kavuşabilirsiniz. Saç tellerinizi yıpratmadan saçınıza istediğiniz şekli vermenizi sağlayan Dyson saç şekillendirici modelleri sayesinde her koşulda hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Dyson saç şekillendirici set, saçınız için ihtiyaç duyacağınız her şeyi bir araya getiriyor.

Dyson Saç Şekillendirici Modelleri

Dyson saç şekillendirici modelleri hem düz hem kıvırcık saçlar için ideal çözümler üretiyor. Akıllı ısı kontrolü kullanan ve aşırı ısı olmadan saçlarınızı düzleştiren, dalgalı hale getiren ya da istediğiniz büyüklükte bukleler oluşturan Dyson saç şekillendiriciler, saniyede 40 kez ölçüm yaparak sıcaklığın her zaman 150 derecenin altında kalmasını sağlıyor. Düzleştirici fırçalar saçınızı bir taraftan kurutuyor bir taraftan da düzleştiriyor. Dyson dijital motor V9 ile çalışan Dyson saç şekillendirici modelleri 13 kanatlı çark sayesinde saçınızı şekillendirirken Coanda etkisini kullanıyor. Coanda etkisi, havanın doğru hızda ve basınçta itilmesine olanak tanıyarak doğal bir hava girdabı oluşturuyor ve saçların şekillendirici başlığa nazikçe çekilmesine ve başlığa sarılmasına yardımcı oluyor. Böylece saçınızı çekmeden ve zorlamadan doğal görünümlü bukleler elde edebilirsiniz. Düzleştirici Coanda etkisi ise saçları düzleştirici fırçaya çekerek saç telleri boyunca havayı itiyor.

Dyson Saç Şekillendirici Yorumları

Çeşitli saç türleri için geliştirilmiş saç şekillendirici setler, asi ve kabarık saçları ya da hacimsiz görünen saçları istediğiniz şekle getirmenize yardımcı oluyor. Ön şekillendirme kurutucusu banyodan çıktığınızda saçınızın ıslaklığını alıyor ve saçlarınızı nemli ve şekillendirmeye hazır hale getiriyor. Farklı büyüklükteki saç maşaları ile küçük ya da büyük bukleler yaratabilirsiniz. Saç maşaları simetrik bukleler için saat yönünde ya da saat yönünün tersine çalışıyor. Düz bir stil oluşturmak ve kabarmayı önlemek için düzleştirici fırçaları kullanabilirsiniz. Sert yumuşatıcı fırça, daha az kabarma ve daha az hareket sağlıyor. Asi ve zor şekillenen saçlarınızı sert yumuşatıcı fırça ile düzleştirebilirsiniz. Yumuşak düzleştirme fırçası kuaförden çıkmış gibi pürüzsüz bir fön görünümü veriyor. Ayrıca fırçanın yumuşak kılları kafa derisini de tahriş etmiyor. Düz ve hacimsiz görünen saçlarınızı yuvarlak hacimli fırça yardımı ile dolgun bir görüntüye kavuşturabilirsiniz. Yuvarlak hacimli fırça, havayı yönlendirerek saça hacim kazandırıyor. Dyson saç şekillendirici kullananlar, saç şekillendirme setinde yer alan aksesuarlarla diledikleri saçlara kısa sürede kavuşuyor. Dyson saç şekillendirici yorum yapan kadınlar, farklı şekillendirme aksesuarları ile farklı stiller yarattıklarını belirtiyor.

Dyson Saç Şekillendirici Fiyatları

Şık bir görünüm için bakımlı görünen şekillendirilmiş saçlar büyük önem taşıyor. Dyson, özel teknolojisi ile saçınıza istediğiniz şekli vermenize yardımcı oluyor. Dyson saç şekillendirici setlerle düz, dalgalı ya da kıvırcık saçlar elde elde edebilir, stilinizi tamamlayabilirsiniz. Saçınızı aşırı ısıya maruz bırakmadan istediğiniz şekle getiren Dyson saç şekillendirici modelleri, şık saklama kutusu ile de beğeni topluyor. Deri ve yumuşak kumaşla kaplanan ve manyetik tokaya sahip saklama kutusunda şekillendirici ve aksesuarları güvenli bir şekilde saklayabilir, gittiğiniz her yere rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Siz de saçlarınıza zahmetsizce şekil vermek için Dyson saç şekillendirici modellerini inceleyin. Saç şekillendiriciler, en uygun Dyson saç şekillendirici fiyat seçenekleri ile Teknosa'da sizi bekliyor. Her bütçeye hitap eden fiyat alternatifleri ile, beğendiğiniz Dyson saç şekillendirme setine tek bir tıkla sahip olabilir ve her koşulda şık ve bakımlı görünmenin keyfini sürebilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.