Ne işe yarar?

Günlük kullanımda yanıbaşımızdan hiç ayırmadığımız elektronik ürünlerimiz, elimizden bıraktığımız zeminlerden, nemden, darbeden yada aklınıza gelebilecek pek çok nedenden deformasyona uğrar. Ürünler ne kadar dayanıklı olursa olsun zamanla aşınarak eski bir görünüme sahip olur. Aşındırma arttıkça cihazlar cazibesini yitirir, bir süre sonra da cihazların çalışmasında aksaklıklar yaşanabilir. Cover&Go koruma ürünleri, cihaza uygulandıktan hemen sonra etkili olur ve uygulandığı tüm cihazları çizilmelere, aşınmalara ve darbelere karşı korur.

Hangi ürünlere yapılabilir?

Cover&Go hizmeti Cep Telefonları, Tabletler, Oyun konsolları, Notebooklar, Saatler, Robot Süpürgeler ve aslında zemini uygun tüm elektronik cihazlara uygulanabilir.

Kaplama sonrası dikkat edilmesi gereken noktalar

Uygulama yapıldıktan hemen sonra cihazın 1 saat kadar dinlendirilmesi uygulamanın cihazı kavraması için önemlidir.

Garanti kapsamı

Uygulamayı yaptıran müşterilerimiz, herhangi bir nedenden dolayı tekrar uygulama yaptırmak isterlerse 6 ay içerisinde çok cazip yenileme fiyatlarımızla tekrar uygulama yaptırabilirler.
İlk bir hafta içerisinde de müşterilerimize ücretsiz yenileme olanağı sağlıyoruz.

Hangi mağazalarda uygulama var?

İstanbul Şişli Cevahir Exxtra, İstanbul İstinyePark Exxtra, İstanbul Forum Exxtra, İstanbul Kadıköy Nautilus Exxta, İstanbul Marmara Forum Extra, İstanbul İkitelli Mall of İstanbul Exxtra mağazalarımızda Cover&Go 360 derece kaplama hizmeti vermekteyiz.

>