Canon Kamera ve Fotoğraf Makineleri Fiyatları

94 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
 • Canon EF 24-105 MM F/4L II IS USM DSLR Fotoğraf Makinesi Lensi

  Canon EF 24-105 MM F/4L II IS USM DSLR Fotoğraf Makinesi Lensi

  48.000 TL
 • Canon XA60B 4K Profesyonel Kamera (Canon Eurasia Garantili)

  Canon XA60B 4K Profesyonel Kamera (Canon Eurasia Garantili)

  50.499 TL
  48.895 TL
 • Yeni
  Canon RF 24-105MM F/2.8 L IS USM Z Lens (Canon Eurasia Garantili)

  Canon RF 24-105MM F/2.8 L IS USM Z Lens (Canon Eurasia Garantili)

  139.999 TL
 • Yeni
  Canon EOS R8 24-50 MM Kit (Canon Eurasia Garantili)

  Canon EOS R8 24-50 MM Kit (Canon Eurasia Garantili)

  %9
  78.999 TL
  72.199 TL
 • Canon RF 5.2MM F2.8L Dual Fisheye (Canon Eurasia Garantili)

  Canon RF 5.2MM F2.8L Dual Fisheye (Canon Eurasia Garantili)

  63.299 TL
 • Çok Satanlar
  Canon EOS R50 Content Creator Kit Aynasız Fotoğraf Makinesi (Canon Eurasia Garantili)

  Canon EOS R50 Content Creator Kit Aynasız Fotoğraf Makinesi (Canon Eurasia Garantili)

  33.399 TL
  32.845 TL
 • Canon EOS R100 RF-S 18-45 MM STM Aynasız Fotoğraf Makinesi (Canon Eurasia Garantili)

  Canon EOS R100 RF-S 18-45 MM STM Aynasız Fotoğraf Makinesi (Canon Eurasia Garantili)

  25.999 TL
  25.697 TL
 • Canon EOS R7 18-150 MM Lensli Kit

  Canon EOS R7 18-150 MM Lensli Kit

  71.250 TL
 • Çok Satanlar
  Canon PowerShot V10 Vlog Kamerası (Canon Eurasia Garantili)

  Canon PowerShot V10 Vlog Kamerası (Canon Eurasia Garantili)

  %14
  21.999 TL
  18.895 TL
 • Canon EOS R10 Body + EF-EOS R Mount Adaptör Aynasız Fotoğraf Makinesi (Canon Eurasia Garantili)

  Canon EOS R10 Body + EF-EOS R Mount Adaptör Aynasız Fotoğraf Makinesi (Canon Eurasia Garantili)

  %23
  46.900 TL
  35.999 TL
 • Canon EOS R6 Mark II Gövde Aynasız Fotoğraf Makinesi

  Canon EOS R6 Mark II Gövde Aynasız Fotoğraf Makinesi

  84.450 TL
 • Canon EOS R5 Body Aynasız Fotoğraf Makinesi (Canon Eurasia Garantili)

  Canon EOS R5 Body Aynasız Fotoğraf Makinesi (Canon Eurasia Garantili)

  %12
  170.999 TL
  150.685 TL
 • Canon EOS 700D 18-55 IS STM DSLR Fotoğraf Makinesi (İthalatçı Garantili)

  Canon EOS 700D 18-55 IS STM DSLR Fotoğraf Makinesi (İthalatçı Garantili)

  17.999 TL
 • Canon RF 100-400MM F5.6-8 IS USM (Canon Eurasia Garantili)

  Canon RF 100-400MM F5.6-8 IS USM (Canon Eurasia Garantili)

  %8
  29.999 TL
  27.595 TL
 • Canon RF 70-200MM F2.8L IS USM Lens (Canon Eurasia Garantili)

  Canon RF 70-200MM F2.8L IS USM Lens (Canon Eurasia Garantili)

  104.999 TL
  102.999 TL
 • Canon XA11 Full HD CMOS Pro Video Kamera (Canon Eurasia Garantili)

  Canon XA11 Full HD CMOS Pro Video Kamera (Canon Eurasia Garantili)

  47.827 TL
 • Canon EOS R10 + 18-150mm Lens + Mount Adaptörlü Aynasız Fotoğraf Makinesi (Canon Eurasia Garantili)

  Canon EOS R10 + 18-150mm Lens + Mount Adaptörlü Aynasız Fotoğraf Makinesi (Canon Eurasia Garantili)

  58.529 TL
 • Canon RF 85MM F2 MACRO IS STM Lens (Canon Eurasia Garantili)

  Canon RF 85MM F2 MACRO IS STM Lens (Canon Eurasia Garantili)

  20.199 TL
 • Canon EOS R8 Body Aynasız Fotoğraf Makinesi (Canon Eurasia Garantili)

  Canon EOS R8 Body Aynasız Fotoğraf Makinesi (Canon Eurasia Garantili)

  59.799 TL
  58.199 TL
 • Canon EF-EOS R Mount Adaptör (EF to RF)

  Canon EF-EOS R Mount Adaptör (EF to RF)

  5.399 TL
94 üründen  ürün görüntülediniz

Canon fotoğraf makinesi çeşitleri yüksek görüntü kalitesi ve gelişmiş özellikleri sayesinde fotoğraf ve video çekmeyi seven birçok kişi tarafından tercih edilir. Gündelik modellerin dışında profesyonel modeller, amatör yapımcılar ve gazeteciler tarafından da sıklıkla tercih edilir. Birçok lens tipi bulunan Canon kameralar, geniş bir kitleye kolaylıkla hitap eder. Aynı zamanda kompakt tasarıma sahip olan makineler, hafif yapıları sayesinde de kolaylıkla taşınabilir.

İskeletinde ve tasarımında dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilen Canon fotoğraf makineleri, darbelere ve çizilmelere karşı uzun süre dayanıklıdır. Ayrıca modeller arasında suya dayanıklı çeşitler de mevcuttur. 2 farklı sensör tipinde üretilen cihazlarda, crop ve full frame sensörler bulunur. Full frame sensörlere sahip olan cihazlar 1,6 kat daha geniş açıda çekim yapmanızı sağlar. Bundan dolayı crop sensöre sahip olan modellere göre biraz daha ağırdır. Dolayısıyla kullanım alanınıza göre seçim yapmanızda fayda vardır. Canon fotoğraf makineleri 8 megapiksel ile 50,6 megapiksel arasında değişir. Aynı zamanda hareketli dokunmatik ekranlı çeşitlerin yanı sıra sabit analog ekran özelliklerine sahip ekranlar da mevcuttur. USB, Wi-Fi, HDMI bağlantılarını destekleme özelliğine de sahip olan Canon fotoğraf makineleri kullanıcılara pek çok alanda kolaylık sağlar. Teknosa'daki bütçenize ve kullanım amacınıza uygun özelliklere sahip Canon fotoğraf makinesi modelleri arasından seçim yaparken profesyonel fotoğraflar çekebilirsiniz.

Canon Kamera ve Fotoğraf Makinesi Modelleri Nelerdir?

Canon en iyi fotoğraf makinesi markaları arasında adından söz ettirir. Canon'un en çok tercih edilen modellerinden biri olan Canon EOS R5, otomatik odaklama özelliği ve 45 MP sensörü sayesinde net fotoğraflar ve videolar yakalamanıza olanak tanır. Canon dslr fotoğraf makinesi modelleri arasında sayılan EOS R5, 29,97 fps 8K video çekebilme özelliği sayesinde akıcı ve yüksek çözünürlüklü videolar çekilmesine olanak tanır. Ayrıca suya, darbelere ve çizilmelere karşı dayanıklı olması da uzun süreli bir kullanım sağlar. Bundan dolayı profesyonel fotoğrafçıların vazgeçilmez modellerinden biridir. Yine Canon EOS serisinden olan M6 Mark II ise 14 fps'den 30 fps'ye kadar video çekimi yapabilir. Aynı zamanda 4K video desteği ile yüksek çözünürlüğe sahip görüntüler elde etmenizi sağlar. Dokunmatik ekranıyla kullanım kolaylığı sunar. Beyaz, pembe ve yeşil renk seçenekleri ile günlük kullanım açısından sıklıkla tercih edilen Canon Zoemini S2, kompakt tasarımı sayesinde kolaylıkla her yere taşınabilir. Aynı zamanda bluetooth özelliği sayesinde Canon Mini Print cihazına bağlanarak fotoğrafı kısa sürede basar. 8 MP çözünürlüğe sahip olan fotoğraf makinesi, efekt uygulamaları sayesinde de fotoğraflarınıza eğlence katmanızı sağlar.

Canon Kamera ve Fotoğraf Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Canon, kamera ve fotoğraf makinesi alanında her kullanıcıya hitap edebilecek farklı özelliklere sahip birçok model çıkarmıştır. Bu modeller arasında kendiniz için en uygununu seçmek için kriterlerinizi belirlemeli ve makinelerin özelliklerine dikkat etmelisiniz. Fotoğraf makinesi seçiminde dikkat edilmesi gereken noktaları şu şekilde sıralamak mümkündür;

 • Canon fotoğraf makinesi modelleri arasından seçim yaparken öncelikle amacınıza uygun olan modellere yönelmenize gereklidir. Örneğin belgesel ya da vlog çekimi gibi daha çok iş amaçlı kullanacağınız bir fotoğraf makinesi alıyorsanız, Canon profesyonel fotoğraf makinesi modellerini inceleyebilirsiniz.
 • Doğru lens seçimi, fotoğraf makinesi alırken en çok dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir. Hangi tür fotoğraf çekeceğinize göre farklı lens özellikleri arasında seçim yapılmalıdır. Örneğin, daha geniş açılı fotoğraf çekiyorsanız ya da uzaktaki nesneleri daha net çekmek istiyorsanız bu özelliklere sahip lensi bulunan modelleri incelemeniz gereklidir.
 • Canon fotoğraf makinelerinde ayar yapmak için bir ekran bulunur. Bazı modellerde bu ekranlar hareket edebilirken diğerinde sabittir. Hangi ekran türünün sizin için kullanım açısından kolaylık sağladığını göz önüne alarak seçim yapmalısınız.
 • Canon fotoğraf makineleri farklı ağırlıkta ve boyutlarda tasarlanmıştır. Eğer çok fazla seyahat eden ve sıklıkla makinanızı yanınızda taşıyan biriyseniz daha küçük ve daha hafif modelleri tercih edebilirsiniz.
 • Son olarak dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta ise bütçedir. Her bütçeye uygunluğu ile adından söz ettiren Canon fotoğraf makinesi modelleri arasından kullanım amacınıza en uygun seçenekleri değerlendirirken fiyat-performans açısından sizleri tatmin edecek modelleri seçebilirsiniz.

Canon Kamera ve Fotoğraf Makineleri Fiyatları Nelerdir?

Canon fotoğraf makinesi fiyatları tercih edilen modele göre değişiklik gösterir. Birçok özelliğe sahip olan profesyonel modeller olduğu kadar daha küçük ve basit fotoğraf makinesi modelleri de mevcuttur. Bundan dolayı fotoğraf makinesi modelleri arasında seçim yaparken, kesinlikle kullanım amacınıza uygun olan seçeneklere yönelmeniz gereklidir. Örneğin; günlük kullanım için çok pahalı ve gelişmiş özelliklere sahip modellerden birini alırsanız, kullanmayacağınız özellikler için fazladan para vermiş olursunuz. Bundan dolayı kullanım amacınız ve bütçeniz için en çok uyuşan Canon fotoğraf makinesi modellerini incelemenizde yarar vardır.

Canon her bütçeye uygun ve her amaca hizmet eden fotoğraf makinaları ile sektörün sevilen markalarından biridir. Geniş ürün skalasıyla kendinize uygun modellere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Güvenli sistemi sayesinde sektörün vazgeçilmez isimlerinden biri olan Teknosa'da bulunan Canon fotoğraf makinesi modellerini inceleyebilir, kameraların özelliklerini ve kullanıcı yorumlarını okuyarak en doğru modele karar verebilirsiniz. Aynı zamanda fotoğraflarınızı ya da videolarınızı daha kusursuz hale getirecek, cihazınızı korumak ve temizlemek için kullanılan fotoğraf makinesi aksesuarları seçeneklerini de inceleyerek toplu ve eksiksiz bir şekilde alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.