Brita Su Arıtma Cihazı ve Yedek Parça Fiyatları ve Modelleri

16 Sonuç
Sıralama
Filtreler
 • Brita Marella XL Grafit 3.5 L Filtreli Su Arıtma Sürahisi

  Brita Marella XL Grafit 3.5 L Filtreli Su Arıtma Sürahisi

  617 TL
 • Çok Satanlar
  Brita Maxtra Pro All-In-1 Yedek Su Arıtma Filtresi 6'lı

  Brita Maxtra Pro All-In-1 Yedek Su Arıtma Filtresi 6'lı

  714 TL
 • Çok Satanlar
  Brita Flow Filtreli 8.2 L Su Arıtma Sebili

  Brita Flow Filtreli 8.2 L Su Arıtma Sebili

  1.099 TL
 • Brita Cam Filtreli 2.5 L Açık Mavi Su Arıtma Sürahisi

  Brita Cam Filtreli 2.5 L Açık Mavi Su Arıtma Sürahisi

  1.199 TL
 • Brita Marella XL 3 Filtreli 3.5 L Mavi Su Arıtma Sürahisi

  Brita Marella XL 3 Filtreli 3.5 L Mavi Su Arıtma Sürahisi

  759,90 TL
 • Brita Marella XL 3x Maxtra Pro All-In-1 Filtreli Beyaz Su Arıtma Sürahisi

  Brita Marella XL 3x Maxtra Pro All-In-1 Filtreli Beyaz Su Arıtma Sürahisi

  759,90 TL
 • Brita Maxtra Pro All-In-1 Yedek Su Arıtma Filtresi 4'lü

  Brita Maxtra Pro All-In-1 Yedek Su Arıtma Filtresi 4'lü

  524 TL
 • Brita Marella XL Filtreli 3.5 L Mavi Su Arıtma Sürahisi

  Brita Marella XL Filtreli 3.5 L Mavi Su Arıtma Sürahisi

  616 TL
 • Brita Maxtra Pro All-in-1 2’li Yedek Su Arıtma Filtresi

  Brita Maxtra Pro All-in-1 2’li Yedek Su Arıtma Filtresi

  308,90 TL
 • Brita Maxtra Pro Kireç Uzmanı 2'li Yedek Su Arıtma Filtresi

  Brita Maxtra Pro Kireç Uzmanı 2'li Yedek Su Arıtma Filtresi

  337 TL
 • Brita Maxtra Pro All-In-1 Yedek Su Arıtma Filtresi 3'lü

  Brita Maxtra Pro All-In-1 Yedek Su Arıtma Filtresi 3'lü

  414 TL
 • Brita Marella XL 3.5 L Beyaz Filtreli Su Arıtma Sürahisi

  Brita Marella XL 3.5 L Beyaz Filtreli Su Arıtma Sürahisi

  616 TL
 • Brita Style XL 3.6 L Maxtra Plus Filtreli Su Arıtma Sürahisi

  Brita Style XL 3.6 L Maxtra Plus Filtreli Su Arıtma Sürahisi

  %8
  759,90 TL
  699 TL
 • Brita On Tap Yedek Su Arıtma Filtresi

  Brita On Tap Yedek Su Arıtma Filtresi

  539 TL
 • Brita Marella XL 3 Filtreli Beyaz Su Arıtma Sürahisi

  Brita Marella XL 3 Filtreli Beyaz Su Arıtma Sürahisi

  779 TL
 • Brita Marella XL 2X Maxtra Pro All In 1 Filtreli Beyaz Su Arıtma Sürahisi

  Brita Marella XL 2X Maxtra Pro All In 1 Filtreli Beyaz Su Arıtma Sürahisi

  662 TL

Musluk suyundan içme suyu elde etmek isteyenler için filtre, sürahi ve sebil gibi ürünler tasarlayan Brita, Teknosa ayrıcalıkları ile birlikte size ulaşır. Kalitesiyle kullanıcılarına güvence sağlayan marka, su arıtma işlemini daha da pratikleştirir. Bunun beraberinde farklı ortamlarda kullanılabilirlik sağlamak için taşınabilir ürünler sunar. Böylelikle arıtılmış temiz suya ulaşmak için mutfağa gitmenize gerek kalmaz. Dilerseniz filtre yerleştirdiğiniz sürahiyi evinizin farklı noktalarında kullanabilirsiniz. Tek bir filtre, 150 litreye kadar su arıtabildiği için günlük hayatınızda size uzun süre eşlik eder. En önemlisi de temiz ve yumuşak içme suyuna erişimizi kolaylaştırır. Bunun beraberinde sıcak ve soğuk su kullanımına uygun olan Brita su filtresi modelleri, içecek hazırlarken de vazgeçilmeziniz olabilir. Arıtılmış su ile hazırlanan çay, kahve ve limonata gibi içeceklerin daha lezzetli olduğunu ilk seferde fark edebilirsiniz. Ayrıca Brita çevre dostu bir ürün olduğu için plastik kullanımını azaltmaya yardımcı olur. Bu sayede gönül rahatlığı ile kullanacağınız ürünün kalitesinden ve konforundan uzun süre yararlanırsınız.

Brita Filtre Modelleri

Brita filtre modelleri, kullanım şeklinden veya sahip olduğu filtreleme teknolojisinden dolayı kullanımıyla konfor sağlar. Brita Maxtra filtre ve Brita On Tap Musluk Üstü Filtre modelleri sık tercih edilenler arasında yer alır. Modellerin her biri tasarlanırken MicroFlow teknolojisi kullanılır. MicroFlow teknolojisi sayesinde, musluk suyu 3 aşamada filtrelenir. İlk aşamada, suyu kum gibi kaba kirlerden temizler. İkinci aşamada ise reçine kireci, bakır ve kurşun ağır metalleri ayrıştırır. Son aşamada ise suyun tadını ve kokusunu bozan diğer zararlı maddeleri temizler. Bu sırada magnezyum ve kalsiyum gibi yararlı mineralleri de korur. Böylelikle elde ettiğiniz suyun tadı ve kokusu ideal düzeyde olur.

Ayrıca Brita, hem sürahi içine hem de musluk üstüne yerleştirilerek kullanılabilecek şekilde filtre alternatifleri sunar. Musluğa yerleştirilerek kullanılan modeller pratik kullanımıyla dikkat çeker. On tap filtreleme sistemine sahip oldukları için de, suyun içinde bulunan klor ve diğer zararlı maddelerin azalmasına yardımcı olurlar. Mikro parcıkları ve bakterileri dahi etkili bir şekilde filtrelerler. 600 litreye kadar su filtreleyen bu modellerin kullanımı da oldukça kolaydır. Bu kapsamda tek yapmanız gereken filtre yuvasını açmak, filtre yerleştirmek ve musluğa takmaktır.

Filtre modelleri gibi sürahilerde çeşitli özellikleri ile öne çıkarlar. Sürahiler de gelişmiş teknolojiden faydalanılarak tasarlandığı için her kullanımda işlevsellik sağlarlar. Bu sebeple pek çok kişi filtre alırken, sürahi de alarak avantaj elde eder. Bu açıdan Brita Aluna XL, Marella XL, Marella Cool ve Aluna Cool modelleri öne çıkar. Dayanıklı ve ekonomik olmasıyla dikkat çeken sürahi modelleri, filtrelenen suyu kirlerden ve tozlardan korur. Memo göstergesine sahip oldukları için de filtre değişim zamanını hatırlatırlar. Ayrıca boyutlarına bağlı olarak toplam su kapasiteleri 2 ile 4 litre arasında değişir. Hem kaliteli materyallere sahip olmaları hem de teknolojiden destek alınarak tasarlanmaları sayesinde ise kireç oluşumunu önlerler.

Brita Su Filtresi Özellikleri

Brita filtre modelleri, 8 damacana suya denk gelecek kadar su filtreleyen bir fonksiyonelliği sahiptir. Filtreleme aşamasındaki tüm işlevlerini de en iyi şekilde yerine getirir. Özellikle de son filtreleme aşamasında bulunan ve Hindistan cevizi kabuklarından üretilen aktif karbon, suyun besin değerini korumak gibi önemli bir işlev görür. Bu kapsamda su içerisinde bulunan yararlı mineralleri muhafaza ederek, filtreleme yapar. Aynı zamanda klor dengesini sağlar. Böylelikle sadece içme suyu için değil, içecek ve yemek hazırlamak için de kullanılabilir. Hazırlayacağınız içeceklerin görüntüsü berrak ve aroması zengin olurken, yemeklerinizin de lezzeti yerinde olur.

Öte yandan bu su filtreleri, Brita filtreli sürahi modellerine uyum sağlayan bir tasarıma sahiptirler. Modern ve sade tasarımıyla dikkat çeken sürahi modelleri ise diğer elektrikli ev aletleri arasındaki yerini hemen alır. Böylelikle hem tasarımıyla zevkinize hitap eder hem de işlevselliği ile günlük hayatınızın vazgeçilmezi olur.

Hangi Brita Su Filtresini Seçmelisiniz?

Brita su arıtma filtresi seçerken, hangi kullanım şeklinin sizin için daha pratik olacağını belirlemenizde fayda vardır. Eğer arıtılmış suyunuzu farklı noktalara taşımak isterseniz, sürahi içine yerleştirilen modeller sizin için uygun olabilir. Fakat bu noktada sürahi seçimi de önemlidir. Örneğin kalabalık bir aileye sahipseniz XL boyutlu sürahiler sizin için daha kullanışlı olur. Bu yönde Brita Marella XL ve Aluna XL modelleri öne çıkar. Tek kişi yaşayanlar veya birkaç kişilik aileye sahip olanlar için ise Marella Cool modeller bulunur. Ayrıca farklı renk alternatiflerine sahip olan sürahiler, mutfağınız için en uygun modeli seçmenize imkan tanır. Öte yandan sıklıkla mutfakta vakit geçiriyor ve musluk suyuyla sürekli temas halinde oluyorsanız, musluk üstü filtreler iyi bir alternatif olabilir.

Brita Su Filtresi Fiyatları!

Brita su arıtma cihazı modelleri ile benzer özelliklere sahip olan bu filtreler, her bütçeye uyum sağlaması için uygun fiyat aralıklarında sunulur. Fakat yine de Brita su filtresi fiyatlarını etkileyen pek çok faktör vardır. Bunlardan biri de ürün içeriğinde kaç tane filtrenin bulunduğudur. Teknosa'daki elektrikli mutfak aletleri grubunda yer alan ürünler, kullanıcılara genellikle çoklu olarak sunulur. Bu kapsamda bir pakette 3, 5, 8 veya 12 tane filtre bulunabilir. Bu yüzden ihtiyacınız kadar filtre alabilirsiniz. Hatta filtre ile birlikte su arıtma sürahisi de edinebilirsiniz. Bu yönde dilediğiniz ürünü hemen satın alabilir ve musluk suyunu daha sağlıklı hale getirebilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.