Braun Tansiyon Aleti Fiyatları ve Modelleri

7 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
 • Braun Exactfit 5 BP6200 Üst Koldan Ölçer Tansiyon Aleti

  Braun Exactfit 5 BP6200 Üst Koldan Ölçer Tansiyon Aleti

  3.699 TL
 • Braun Exactfit™ 3 BUA6150 Koldan Ölçer Tansiyon Aleti

  Braun Exactfit™ 3 BUA6150 Koldan Ölçer Tansiyon Aleti

  2.449 TL
 • Çok Satanlar
  Braun Exactfit 1 BUA 5000 Üst Koldan Ölçer Tansiyon Aleti

  Braun Exactfit 1 BUA 5000 Üst Koldan Ölçer Tansiyon Aleti

  1.649 TL
 • Braun BUA6350 Koldan Ölçer Tansiyon Aleti

  Braun BUA6350 Koldan Ölçer Tansiyon Aleti

  3.499 TL
 • Braun BUA6350 Koldan Tansiyon Ölçer
  Kredi Fırsatı

  Braun BUA6350 Koldan Tansiyon Ölçer

  2.749 TL
 • Braun BP4500 Koldan Tansiyon Ölçer
  Kredi Fırsatı

  Braun BP4500 Koldan Tansiyon Ölçer

  3.149 TL
 • Braun Icheck® 7 BPW4500 Bilekten Tansiyon Aleti

  Braun Icheck® 7 BPW4500 Bilekten Tansiyon Aleti

  3.699 TL

Tıraş makineleri, elektrik diş fırçaları ve tansiyon cihazları başta olmak üzere küçük elektrikli cihazlar alanında üretim yapan Braun, dünya çapında tanınan kaliteli markalardan biridir. Özellikle Braun tansiyon aleti çeşitleri evde kolay kullanıma uygun olması bakımından sıklıkla tercih edilir. Hipertansiyon hastaları başta olmak üzere çeşitli sağlık sorunları olan ve buna bağlı olarak düzenli tansiyon ölçümü yapması gereken kişiler, Braun tansiyon aleti çeşitleri sayesinde her seferinde hastaneye gitmeye gerek kalmadan evde ölçümlerini yapabilir. Ölçüm sonuçlarını not alarak, doktora iletebilir. Braun markasının dijital, manuel ve yarı otomatik olmak üzere farklı çeşitlerde tansiyon aletleri bulunur. Bu farklı çeşitlerdeki tansiyon aletlerinin her biri değişik özelliklere ve avantajlara sahiptir. Sizde evinizde kolaylıkla tansiyon takibi yapmak için Teknosa'daki Braun tansiyon aleti modellerini inceleyebilirsiniz.

Braun Tansiyon Aleti Çeşitleri

Tansiyon aleti markaları arasında adını duyuran Braun, birçok farklı modeli kullanıcılarına sunar. Markanın en çok tercih edilen modellerinden biri olan Braun BUA6350, koldan tansiyon ölçer. Her kola uygun doğru ölçümler yapabilmesi için 2 adet de manşet boyutu mevcuttur. Aynı zamanda Healthy Heart uygulaması sayesinde tüm ölçüm bilgilerinizi telefonunuza kaydetmenizi sağlar. 2 ayrı kullanıcı için 60 ölçüm hafızası bulunur. Bunun yanı sıra ölçüm yapmayı bilmeyenler için ekrandaki renkli kodlar da yol gösterici özelliğe sahiptir. Normal, hafif, orta veya şiddetli tansiyonların her birine denk gelen özel renkler mevcuttur. Markanın gelişmiş tansiyon aleti çeşitlerinden olan Braun Exactfit 3 ise ölçüm yapılan son 7 günün verilerinin ortalamasını çıkararak sizlere en doğru raporu sunar. Rahat ölçüm için yumuşak ve sessiz şişirme özelliğine sahiptir. Klasik modellerden biri olan Braun Bpw4100C tansiyon aleti bilekten ölçüm yapar. 21.5 cm bilek çevresine ve bir adet ekrana sahiptir. Cihaz küçük ve büyük tansiyon ölçümünün yanı sıra nabız sayımı da yapar. İki ayrı kişi için verileri kaydeder. Ayrıca özel kutusu sayesinde de taşıma kolaylığı sağlar. Hareket sensörü sayesinde de hareketten kaynaklanan ölçüm hatalarını minimalize eder.

Braun Tansiyon Aleti Özellikleri

Braun markası tansiyon ölçme aletleri otomatik ve manuel çalışma prensiplerine sahip olmak üzere birçok modele ayrılır. Bilekten ve koldan ölçüm yapan çeşitler de mevcuttur. Braun tansiyon aleti özellikleri arasında ilk sırada kan basıncını takip etme özelliği yer alır. Bilek ya da kol etrafına sarılan manşet tansiyonun yanı sıra kan basıncını ölçer. Farklı boyutlarda tasarlanan bu manşetler her bilek ve kola uyum sağlar. Bunun yanı sıra cırt cırtlı olmasından dolayı istediğiniz gibi ayarlanabilir. İdeal boyutlara sahip olan cihazlar evde kolaylıkla ölçüm yapmanıza olanak tanır. Markanın üst modellerinde telefon desteği sayesinde kolay veri takibi özelliği de mevcuttur. Aynı zamanda cihazların birçoğunda yer alan hareket algılama sensörü sayesinde de en doğru ölçümü yapar. Bunun yanı sıra ürünlerin basınç göstergesi yüksek kaliteli çinko alaşımı ile yapıldığından dolayı da sağlam veriler elde etmenizi sağlar.

Braun Tansiyon Aleti Nasıl Kullanılır?

Braun tansiyon aleti özellikleri ve çeşitleri farklıdır. Bunlara göre kullanımda da değişiklikler mevcuttur. Koldan ölçüm yapan Braun tansiyon aletlerinde, manşet adı verilen bant ile kol sıkıca sarılır. Alet çalışırken kolun hareket etmemesi için yastık ile desteklenir ve kol kalp hizasında tutulur. Duruşu ayarladıktan sonra aletin ölçüm tuşuna basılarak bir süre beklenir. Kısa bir süre içerisinde tansiyon ölçüm sonucu ekranda yazar. Bilekten ölçüm yapan Braun tansiyon aletleri ise bileğe yerleştirir ve manşet iyice sıkılır. Yine kol ölçümünde olduğu gibi bilek de kalp hizasında yakın bir konumda tutulur ve hareket ettirilmez. Braun markasının gelişmiş ürünlerinde ekrana yansıyan sonuçlar uygulama aracılığıyla telefona da aktarılır. Ölçümlerin haftalık ve aylık raporlarını almak da mümkündür.

Bütçe Dostu Braun Tansiyon Aleti Fiyatları

Her bütçeye uygun fiyatları ile kullanıcılara kolaylık sağlayan Braun tansiyon aletleri çok sayıda çeşide sahiptir. Bütçenize en uygun ürünleri almak için öncelikle, ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan modellere yönelmeniz gereklidir. Örneğin hipertansiyon hastasıysanız ve sürekli olarak ölçüm yapma ihtiyacınız varsa uygulama sayesinde veri depolaması yapar ve haftalık rapor çıkartan modellerden almak sizin için daha avantajlı olacaktır. Bunun yanı sıra bilekten ya da koldan ölçüm yapan bu cihazların manşet boyutunun da kullanıcı ile uyumlu olması gereklidir. Küçük ya da çok büyük manşetler için kişinin tekrardan ek parça alınması gerekebilir. Bu gibi durumlarda da karşılaşamamak ve bütçe dostu bir alışveriş yapabilmek için bu durumuna dikkat edilmesi gereklidir.

Braun Tansiyon Aleti Fiyatları

Braun tansiyon aleti fiyatları her bütçeye uygun seçenekleri ile satışa sunulur. Tansiyon aletlerinin modeli ve özelliklerine fiyatlar arasında da değişiklik gözlemlenir. Ölçüm şekline, batarya tipine, hafıza durumuna göre de modeller ve fiyatlar arasında değişiklikler mevcuttur. Bundan dolayı alışveriş öncesinde kullanım amacınızı belirleyerek, size en uygun özelliklere sahip modelleri incelemekte yarar vardır. Tansiyon aletleri ile dünya çapında onay alan Braun'un, her koşulda kullanıcıya doğru veriler ulaştırdığı göz önünde bulundurulduğunda marka bütçe dostu isimler arasında yerini alır. Siz de Braun tansiyon aletleri ile evde kolayca ölçüm yapmak ve haftalık veriler ile sağlık durumunuzu takip etmek için Teknosa'nın imkânlarından yararlanabilirsiniz. Ek olarak sağlık ürünleri incelemesi yaparak diğer ihtiyaçlarınız için de uygun seçeneklere ulaşabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.